• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katy, tak si hezky odpočiň. Já se jdu zkusit aspoň na chvilku natáhnout před noční:slight_smile: Papapa
21. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tdy se hází opolední spáne? Jsem vás všechny propásla, tak já jdu taky chrupčit,Mikísek je taky v pelíšku:slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jé mně vypadávaj písmenka. Ale vy mi rozumíte.
21. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
katy ahojík si tu?
21. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
prosím tě já to moc nechápu-sestra mi říkala že na 600 jednotek co sem ted dostala se doplácí 1 900,-ale taky mi říkala že 2000jednotek hradí pojištovna,tak mi to nejde do hlavy no.....proč mám platit ted když nevím kolik jednotek spotřebuju a kolik budu doplácet :frowning2: jak si to dělala ty?
21. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Už se loučím razík k domovu. :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky holky.
Jsem konečně doma z práce.Dneska to byla hrozná nuda a vůbec to neutíkalo.
Moničkám přeji krásný svátek a hodně štěstíčka.
Věruško pejsek je kouzelný.Tomu malému tvorovi se opravdu nedá odolat.
Všem přeji krásný den.
21. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
Holky tak jsem zpět.Jsem vám usnula.U nás je zataženo a šílený dusno.Už aby pršelo.Jinak zdravím Janinku.
21. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
Janiko nám v caru taky prodají více a když ti zbyde celé pero tak to odkoupí zase zpět. Nejhorší je že oni neví jak budem reagovat na ty dávky, tak je možné že ti budou přidávat nebo ubírat. tak mě vždy dají 2000 jednotek s tím že se to kdyžtak vrátí, nebo jim tam zbytky necháme třeba pro ty kdo musí mít koňské dávky.
Taky jdu konečně z práce, dnes je úplně na spaní tak závidím kočkám které si pěkně po obídku zchrupli :slight_smile:
Regí a ostatní díky za přáníčko :slight_smile:
21. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
Jedna schruplá kočka je tu:slight_smile:
Je tu taky dusno a já jak jsem se rychle probudila a šla s Mikískem ven, tak jsem si ve spěchu vzala jiné klíče,takže jsem si zabouchla...umělkyně národní :grinning: Ještě, že byli doma sousedi, co maj naše klíče.
Ale teď hlavní zpráva dne::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

MÁJA JDE ZÍTRA DOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Balí už věci a dáva instrukce Lubošovi. Ale nějak na ní teprve teď doléhá poporodni blues, takže má plačtivou.Už se těší, jka s náma bude zase na kobyle a myna ní takééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé!
21. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoj Věruško.
Děkuju za meil.Krásnéééééééééééééééééé.To se občas stává stěma klíčema.Ještě že byli ty sousedi doma.
To je super zpráva s tou Májou.Jde i s Aničkou nebo sama?????Už se na ni moc těším.Moc nám tady chyběla holka jedna.
21. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
Ahoj berunky!
REgíí, dobrá připomínka, Věruško Anička jde taky, ne? Jinak bys tak nejuchala..
21. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
věruš to je super zpráva i když se mi to zdá nějak brzo. Je přece po slepáku a císaři, tak by tam měla být 7 dní. Jo jiný kraj, jiný mrav :slight_smile: Hlavně, že jsou holky v pořádku :slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Andrej také doufám že jdou obě a tatínek si konečně bude užívat s oběma holkama doma.Já jim tak závidím až mi tečou slzy.
Karolko jestli se Mája hojí dobře a cítí se dobře tak proč by nešla ne?já teda tomu nerozumi tak nevím.Je to jen můj názor ale jak píšeš jiný kraj jiný mrav :wink: .
21. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
Holky kde jste??????
Já už jsem zas doma sama a je mi smutno a tady taky nikdo :frowning2: .
21. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahooooooooooooooooj :slight_smile: Tak já už jsem taky slyšela Májinčin hlaaaaaaaaaaaaaaaaaas :sunglasses: Už se strááááááášněěěěěěěě moc těšííííííííí domůůůůůůůůůů :grinning: Propustí je zítra kolem 12:00, asi aby jim nesnědla oběěěěěěěěěěěěěěěěd :grinning: Říkala, že mají v nemocnici narváno, tak jestli je všechno v pořádku, což asi je, tak asi proto je propouštějí :slight_smile: Huž jsem v práci a vůbec se mi nic nechce, samozřejmě, že jsem odpoledne neusnula, že??????????
21. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
Jo a zrovna, když jsem s ní mluvila, tak se Andulka asi probouzela a Májinka jí říká: tak kdopak se nám to probouzí? Holky, ta vám měla tak strašně dojemný hlásek, když na maličkou mluvila s takovou láskou, až jsem normálně polkla naprázdno :dizzy_face: Strašně dojemnéééééééé a zárověň něco neskutečně krááááááááásnéééééééhoooo :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
To jsem si myslela, že ji pouští proto, že mají narváno :slight_smile: Ono každá se těší domu, ale není nad to, když máte někoho,kdo vám poradí po ruce. Začátky nejsou jednoduché a strach jestli dělám vše dobře, dlouho nevymyzí. A se sešitým břichem, to není žádná sranda. Ale má Luboše doma, tak holt bude ležet a kojit a žádné vysávání :slight_smile: Belíšku tak jsem si myslela, že dneska ponadáváme na české zdravotnictví, ale mám noční na oddělení, tak nic :slight_smile:
21. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
Jo musím se vám přiznat, já sice psala , že budu uklízet, ale usnula jsem dopoledne i odpoledne, takže teď se dívám na ten bordelíček. :frowning2: Já nechápu, proč jsem pořád tak ospalá, nejsem schopna nic udělat :cry:
21. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz
Karolko, to nevadí, tak zítra máš na ambulanci, né :wink: Tož podrbeme zajtra :sunglasses: Jdu pracovat, papapapapáááááááááááááááááááááááááá :wink:
21. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoj
tak to je supéééér že Mája a Anička už jedou domů. :slight_smile: :sunglasses: :slight_smile: :sunglasses: :slight_smile: :sunglasses:
Holky ať vám to hezky odsejpá v práci.
já jdu konečně spát, už se těším do pelechu od oběda :slight_smile: Dobrou
21. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahopj holkyyy, Mám dotaz na karolku za Máju: Ptá se, co je to CRP? Dík. Musím pryč, jde sem Míša
21. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Tady nikdo není. :frowning2: Tak jsem to Máje našla na netu, snad jí to bude stačit.
Tak dobrouuuuu všem, dnes byl náročný den,plný nových věcí, hlavně pro Mikíska, ale je nám spolu dobře:slight_smile:
21. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Ahoj Věruško, taky jsem jukla na net, a pak teprve mě napadlo, dupu :wink: , a poslala jsem Máje číslo na Karolku, ona má noční, tak si můžou cinknout,když bude Mája chtít. Co hafík? Já si odkrucuju ms, tak ani nepíšu.. Jsem zvyklá, lepší , když to přijde doma, zítra mám jen do půl 3, tak to už dám. :wink:
21. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
No, asi jsi mi už utekla za Mikískem :slight_smile: , to se Ti ani nedivím... Se těším, až budeš chodit do práce, a budeš denně psát, s čím si Miki zase pohrál :grinning: :grinning: . Já mám někde vyfocenou Barunku, když byla štěňátko , mezi květináčema na koberci :grinning: . Její největší "škoda" finanční byla, když mi jednou vytahala s koše na prádlo, který měl po stranách takové otvory, tak z každého otvoru vytáhla kousek oděvu, a nakousala tak asi 10 věcí najednou, (podprsenky, trička, no, všechno možné :grinning: :grinning: , jsem myslela, že ji zalepim pusu se zoubky na pořád! :grinning:
21. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jé, Andrejko, jsi hodná, já na ní číslo nemám. Jsme to ale holky šikovné:slight_smile: Mrcha jede v plném proudu? Jak řikáte s Regíí, chodíš po bytě a brečíš? To je děs, ale zas už se můžeš chystat na hysterku. Já jsem zvědavá, kdy to dostanu, ještě je moc brzo, zatím pořád i špiním,ale jen trochu.
Mikísek měl opravdu akční den, až mi ho bylo líto, protože jsme navečer jeli ještě k našim, švagr potřeboval poradit od Míši s aparaturou, no tak jsem se tam s Miki byla pochlubit, ale bylo toho na něj moc. Teď spinká jak zabitý. doufám, že mu to vydrží celou noc :grinning:
21. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
Tééda, tak to byl mazec :slight_smile: Taky jsem zvědavá, jak se u nás zabydlí, zatim je to pohodář. Možná, že si ho budu ze začátku brát do práce i s sebou. Když by byl hodný, může spinkat pod stolem. Sice nevím, co by tomu řekla hygiena, ale holkám by to nevadilo.
21. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
Tak teď jsi mi zdrhla zas ty:slight_smile: Jdu se vykoupat a pak ještě juknu. Když už bys nepřišla, tak dobrouuuu a všem taky .
21. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
holky testla jsem a je TAM slaboulinká druhá :slight_smile: zatím se moc nemůžu radovat protože je to jen stín ale snad to věstí jendobré zprávy :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
V sobotu udělám test na čisto a dám vědět.
21. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.