• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Monči....................................potichounku se raduju...............ale zatím nekřičím..............No, to by byl krásný dárek k svátku............. Moooooooooc držím palce.................
21. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
MoniIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , to je krásný dárek k svátku! :slight_smile: Slebá,neslabá, prostě tam je a bude už jen sílit :grinning: Líp už se dnešk nemohl zakončit. Gratuluju!!!
21. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
Tak krásnou dobrou noc:slight_smile:
21. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Věruško, zatím to není tak strašné..
Taky jsem se teď byla vykupčit, teď je mi dobře, tak půjdu chrnět.. no, i když , teď mě tak probudila Monča! Já vždycky vidím nové naděje, když se někomu zadaří...
21. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Věruško, dobrouuuu, podrbej za mě Mikiho :wink: , pápá, klidné sny!
21. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
Teď mi psala Andrejka tu úžasnou zprávičku, Moníííííííííííííííííííííííííííííííí, tichounká, ale zároveň obrovská gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: Věruško, už jsem psala Májince, že CRP je zánět v těle a norma je 1 - 10 :wink:
21. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
Jééééééééééé, promiňte, že jsem odpověděla místo Karolky :wink: Vždyť to říkám pořád, chytrá jak rádiooooooooooooo :grinning:
21. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Ahojky Belí, tak jak je ve službě?? :slight_smile: A proč chytrá jak rádio, naopak nás mohlo napadnout, že to znáš taky přece. Já se taky hned hrnula do netu a to fáákt se zdravotnictvím nemám nic společného. Já vás obdivuju. Jednou jsem dělala dobrovolnici v jednom stacionáři a měla jsem přebalit dospělého autistu, já fakt nemohla, měla jsem z toho trauma. Dušičky chápat to jo, ale fyzický kontakt, to před vámi smekám!!
21. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
Andrejkoooooooooo, já jsem většinou chytráááááááájak ráááádio a vždycky říkám, že všechno vím, všechno znám a všude jsem byla 2x :grinning: Dobrééééééééé, ne??? Je zatím klid, taky jsme si je krásně uložily, tak ještě aby šibřikovali :grinning:
21. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz
autor
:grinning: šibřikovali?? :grinning: , to jako spali?? :grinning:
No a? Já se zaky do všeho se..., ale lepší než bejt lhostejnej, ne? :grinning:
Belíšku, tak ať Ti to uteče. Já jdu šibřikovat:grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz
Šibřikovat je něco jako škludit nebo prostě nespat a vymýšlet kravinyyyyyyyyyyyyy :grinning: Máš recht, radši ať poradí více lidí, než nikdo. A hlavně víc hlav víc vííííííííííííííííííííí, někdy :grinning: Takže Ty nejdeš šibřikovat, ale spinuškaaaaaaaaaaaat :grinning: Dobrou nocičku a krásné sníky, ať Tě ta hnusná mrcha moc netrápí, zlatíčko :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz
Přeju všem beruškám krásnou dobrou nocičku a hezoučké sníky a Karolce ať ta noční rachle uteče :sunglasses:
21. kvě 2009 ve 23:11  • Odpověz
Jo, Andrejko, ještě něco jsem Ti chtěla říct k tomu fyzickému kontaktu. Já se třeba kolikrát nechám obejmout nebo si přitulím babišku k sobě, ale když jsem strašně, ale strašně moc vyčerpaná, tak si uvědomím, že jsem se vlastně o svoji energii připravila sama, protože kdybych to nedělala, tak by ze mě nikdo tu moji energii nevysál. No jo, jenže jiná už nebudu, ale aspoň že to vím, že????????????? :wink:
21. kvě 2009 ve 23:16  • Odpověz
Sluníčkaaa, všem přeju dobré ranko a nádherný den:slight_smile: Věruškooo, tak další noc Mikísek jistě spinkal jak štěně:slight_smile: No jo, vždyť ono to je štěně:grinning: Andrejko, doufám, že Ti není moc špatně, zlatíčko. Karolko, za chvilku už taky půjdeš do pelíšku, tak přeju dobrou noc a hezky se vyspinkej:wink: Moni, moc držím všechno co mám, ať je to tak, jak si myslím, že jsi těhulka:wink: Všechny vás mocinky zdravím:wink:
22. kvě 2009 v 06:53  • Odpověz
autor
Dobré ránko, zlatíčka! :slight_smile:
Teď jen rychlovka, páč jsem včera zanedbala nástěnku, ale už se to nese!!!!!!!

NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,KET červen,25.5.hysterka
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, začátkem července jdeme do dalšího boje!!!!!! Už brzičko
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,VÍTÁME MIKIHO - ŘÁDNÝ TO ČLEN KOBYLÍ:grinning:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a žádost o sestřičku!
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, hodně pracujeme, ách jo, aspoň, že trouba frčí!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,podzim akce! 25.6.konzultace, práce jakbysmet, samé noční
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,cca 24.5.začne stimulka!Huž se to chystá,gonal se třese v lednici!
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5.,12.5ET-2embryjka.Máme//,tiše gratulujemé!:slight_smile: :slight_smile:
Manetka-1IUI,1IVF,1ET,2KET,Gennet LB,OPU15.5,OHSSpřekonán,ET19.5.,5mrazáčků,2kulíšci u mámy!
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji 12.5.začínáme stimulku na 1.IVF!Stříkáme sprejík!21.5-1.včeličkáá
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI,a jedém do 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU, tak co??
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ

TĚHULKY
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,termínek 13.11., screening a velký UTZ 1.6., HODNĚ PIJEME!!
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termínek 29.10.,svatba 13.6.!!!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Trošku nás vystrašili, ale jsme v pořádku!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek-už máme 2cm,1O.6.screen.15.6.průkajda+velkýUTZ
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 26.5.UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI, Milá Aničko, vítej holčičko! 16.5.2009,47cm,2,55kg Jsme Tvoje rodina č.2:slight_smile: .Máme venku slepák, ale všechno zvládneme, Maminka si poleží týden, Dceruška dva týdny a pak hurá domů pod třešeň! Huž máme puding!!! NO, nutela to nejni, ale fuseklový vývar zase taky ne! A mlíčko teče proudem!A jídelníček rozšířen - termix, vánočka!
VÍTEJTE DOMA, HOLKY NAŠE!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. kvě 2009 v 07:04  • Odpověz
autor
Belíšku, ještě Ti odpovím, teď muším letět do arbeit :angry: ........
22. kvě 2009 v 07:06  • Odpověz
Držme Májince všechny palušky, jestli jí pustí domů. CRP má 40, což je hodně, vzhledem k tomu, že norma je 1 - 10. Málinkooo, držte se Andílci moji:slight_smile:
22. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Moc jsem toho nenaspala hrozné nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:, doufám že to v práci zvládnu a neusnu. Dnes test nedělám leda až večer, musím je jít nakoupit.
Belli Karolko dobrou noc a pěkně se vyspěte.
Andrejko ty máš dnes krátký pracovní den a hurá na chatu, viď :slight_smile:
Máji hurá domů, konečně do své postele a Anička do své postýlky :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ráno, :wink: Andrejko držím palečky na 25.05. :wink:
22. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
Tak je to tady!! Odpo přijede na íhaháka :grinning: :grinning: naše blondýna s andílkem! :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
Terezko, ahojda, díky :slight_smile: . Začínám trošku nervit, ale zase se těším, až to budu mít za sebou... Co ty, těhulko, jak je?
22. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
Belíšku, ještě k tomu fyzickému kontaktu, já to myslela hlavně tak, že mi nevadilo uklízet po naší fenečce, ale lidské smradíky cizích mi dělají problémy. Chtěla jsem to překonat, a pak se akorát musela smířit s tím, že holt tuhle schopnost nemám. Některé děti v tom stacíku byly už z domova zanedbané, když se koupaly měly zbytky všeho možného starého v gatích a mně se zvedl žaludek. U dětí! Když přebaluju miminka kamarádek, které mám ráda je to jiné, jde o poprvé. No, a dost mi to tehdy pošramotilo sebevědomí. Zrovínka předevčírem jsem pomáhala jedné paní ze schodů, a ona byla strašně cítit močí, jasně, že jí pomůžu s úsměvem, ale mám s tím vnitřně problém. A Ty tohle děláš dennodenně a s láskou!!
22. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Mončí, já Ti tak rozumím, ty minuty se vlečou, co? A teď už se Ti povlečou 9 měsíců! Od kontroly ke kontrole :slight_smile: !! Moc držím palce, ať je to tak, jak všichni věříme, že je!!!
22. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Jejda, já psala Belince a zapomněla, že chrupčí po nočce, snad jsem ji neprobudila...Promííň Bellí!!
22. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ránko všem:slight_smile:
Moni gratuluju k // :dizzy_face: Moc ti to přeju sluníčko:slight_smile:))
22. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
dobré ránko kobylky :grinning:

Mončo,velká tichá gratulejšn :wink: :wink:

Jejda tak Máju nám pustí domů,tak to je fajné,huž se těším,ale odpo máme návštěvu tak snad na večír dočtu.

Jo Janni,s tím puregonem,já si myslím že sestřička to řekla trochu divně,taky jsem paltila kolem 2000kč,dostala jsem dvě balení,s tím že od výrobce je tam dáno cca o 120jednotek navíc-což je zadara,mě stačilo 100 jednotek denně,což mi říkali že je dost málo,vypotřebovala jsem to celé,a chybělo mi 50jednotek poslení den,ale to mi ani nedopíchli,dr.říkala že je to zbytečný. A roozhodně nevracej pero!Prý ho pojištovna hradí jen jednou za život,takže pak by sis musela bud koupit nebo míchat,hlavně se šikne i třeba do budoucna na něco jiného.

Pracantům přeji příjemný a krátký pátek :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Ahoj Jantarová bojovnice :slight_smile: , tak už ms dorazila?
Katy, ahooj , jak je, zkoušela jsi ty zázvorový líza?
22. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Krááááááááááááááááááááásnéé ráno všem přeju:slight_smile:
Ještě jednou , Moni, gratuluji. Vůbec se nedivím, že jsi nervózní a nemohla jsi spát. já po každém testu, uz, vyšetření... byla vždycky tak rozbejkovaná :slight_smile: že jsem taky nespala.
Dnes těšíme na naše dva ANDĚLY :slight_smile: Včelko Májo, doleť v pořádku do úlu a večer na íhaháka, se těšímeeee!!!

Já jsem se dnes moc nevyspala, ne, že by Miki zlobil, je fakt úžasný. Večer se nevyčural, pak se hodně napil, tak jsem si řikala, že s ním budu muset už asi v půlnoci, ale vydrželi jsme oba spát do 3.00 a to už jsme ho radši vyvenčila. No, prostě se doma kulíšek počůral zatím jen jednou. Holky, je to fakt relax na moje nervíky. Užívám si to:slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojky Andrejko,jo lízátka jsou fajn,jen kdyby nebyla tak sladký :confounded:

Věruško,to jsou krásný starosti,co?Si to užívej,štěňátka hrozně rychle rostou
22. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Andri tak včera jsem vzala poslední divinu a čekám, kdy dorazí potvora :wink: Doufám, že snad zítra:slight_smile: a huráááá do píchání! Už jsem úplně nažhavená:slight_smile:
Věruško vybrala sis dobře! Jak je už tak pěkně vychovaný, tak bude spinkat až do rána. Je prostě k sežrání!!
Máji, tak dneska bude doma premiéra:slight_smile: Už se na vás moc těšíme!!!
Katy ahoj:slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.