• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Leni,tak nažhavenost na píchání,jo ? :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
No jasně! :grinning: Já bych píchala až se červenám! :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Holky, Miki spí na zádech a ještě u toho chrápe :grinning: Pošlu zas nějaké fotešky. Jo a nepíchejte tu furt, já nepíchala ani už nepamatuju :grinning:
22. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Věruško,jo jo to je co,taková malá kulička a chrápe :grinning: a tím pícháním taky už ani nevím co to je :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Katy, já jsem na tom určitě hůř :grinning: :grinning: :grinning: když si vezmeš, že ET jsem měla v lednu a tedˇ mám ještě šestinedělí...uf :wink:
Za chvíli vložím fotešky,už se na tom pracuje
22. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Dobré poledne koťátka, Májenko šup šup domů, ale z rozumem, jinak Monče potichounká gratulace a všem ostetním sluníčkový den, z postele ven :slight_smile:
22. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Pěkné poledne vám přeji všem.
Monči gratuluji a at ta druhá už jen roste do obrovských rozměrů.
Tak jsme včera byly podat tu žádost úspěšně jsme se dostali na řadu pani byla ochotná ,ale jelikož už jedno adoptované máme tak druhé je velký problém a už vůbec ne zdravé,ale taktně nám naznačila že alespon mírně postižené,tak se mi ten jejich postup vůbec nelíbyl,protože ty další věci co chtěli ještě vědět mě uplně vykolejili..
Tak ted nevíme co dál musíme to probrat.
Ani nevím jestli už je Mája s maličkou doma.
Tak se mějte jdu ještě na pohřeb bývalé spolupracovnici.
22. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
lepntýnko je to prostě boj a jak říkáš, človek si to musí pořádně rozmyslet :slight_smile: Jinak Belíšku víc hlav, víc rozumu a patent na rozum nemám, bohudík, tak radit, radit, radit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Hezké poledne, kočky :slight_smile:
Leontýnko, Ty si dej do žádosti, co chcete a podejte ji. Nenechej se zatlačit do něčeho , co nechceš a obráceně, nenech se odradit!! Smím vědět, kolik Ti je? U nás se na druhé čeká až 4 roky. Mně je téměř 39 , tak to už je obtížnější a přesto chceme dvě. Nevzdávej se, podejte žádost tak, jak jste byli s manžou domluveni. Ono i já se cítím trošku pod tlakem, když chceme zdravé miminko našeho etnika, ale zkrátka vím, na co mám, na co má manža a na co ne.
Karolajnko, ahojky, tak zž jsi vyspinkaná??
Věruško, jsem znova nakoukla do foteček, prďolka - jak špulí bříško, jen podrbat :grinning: :sweat_smile:
Leňulko, tak připrav slavobránu pro tu tetku mrchu, ať si to na dlouhou dobu užije , tu návštěvu! A pak ať aspoň na rok zapomene, kdo jsi :sweat_smile:
Kačere, zdravím Tě :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
Leontynko, je to těžké rozhodování, ale určitě bych se nenechala odradit, přesně, jak ti píše Andrejka.
Zdravím pracxující Andrejku a Karolku:slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
Kuki, kuk:wink: Andrejko, děkuju za sms, neboj, já měla vypnuté zvonění:wink: Věruškooo, tomu malému jenom zabořit nos do bříška a popusinkovat:wink: Moni, nakup těch testíků a jen testuj a koukej, jak ta druhá mrška sílí:slight_smile: Leňulko, tak ať už je mrcha tu, holka zlatá. Zvláštní, jak si přejeme aby nepřišla, teď se nemůžeme dočkat, viď:slight_smile: Tak Májinka s Andulkou už budou jistě domečka:slight_smile: Karolko, už vyspaná?
22. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jé, Leontynka už nemá fialovou paní:slight_smile: Škoda, že prd vidím, ale kouknu na fotešku večer na PC:wink: Leontynko, přidávám se k tomu, co říkala Andrejka a Věruška. Držte se s manžou toho, co chcete a nenechte se do ničeho tlačit. Katy, zdravím těhulko:slight_smile: Holky, já nevím jak jsem usnula, ale asi hodně rychle. Telefon jsem našla na zemi a na displeji puštěná kobylka. Karolko, to už je na Opavu, co:grinning:
22. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Beli neboj, já tě budu navštěvovat a Pavlík tě vysvobodí :slight_smile: Přece nezustane s Barošem sám? :slight_smile: Věruško Mikýsek je k zulíbání, hned bych taky chtěla pejska :slight_smile: Anrejko vyspaná nejsem, :slight_smile: jdu pinkat, dneska mám zase na oddělení, se žákyňkou a paní po náročné operaci, dalších 20 lidí k tomu, tak to vidím na bujarou noc :rolling_eyes:
22. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
Karolko, já myslela, že Ti to jenom přehodili, že dneska už budeš na ambulanci na netu, hm. Tak jdi si ještě lehnout, jdi. Jo a Ty máš noční od 22:00???
22. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Karolko, to jsi moc hodná, že mě tam nenecháš samotnou:grinning: Májinka asi Andulku seznamuje s domovem. Úplně ji vidím: tady máš postýlku pod třešní, tak v levandulovém koutku je taky Tvoje, tady spinká Satan...atd.
22. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Berušky, se mi zdá, že tu dlouho nebyla Luci. Nevíte někdo o ní??? Si tu píšu samečka???
22. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahojte tak jsem zpátky z pohřbu celkem jsem to zvládla.
Belinko už nejsem fialová a už na vás kukám.
Andrejko bude mi za 3týdny 38let a nebojte se holky já jsem se taky na tom úřadě pěkně bránila a pani úřednici se to vůbec nelýbylo že jestli postižené děti nemají právo na rodiče,což jsem řekla že mají ,ale já bohužel takové dítě nezvladnu psychycky.Taky zpřísnili požadavky na zdravotní stav tak neím jestli projdu.
ALE BUDU SE SNAŽIT A NEDÁM.
Mějte se.
22. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Leontynko, tak si jdi po tak náročném dni odpočinout. To je dobře, že se nedáte. Samozřejmě, že postižené děti mají právo se dostat do rodiny, ale né za každou cenu. Pokud by to Ti manželé nezvládli, ponese si následky zase jenom to dítě. Jako by nestačilo, že není zdravé. Jo a dítě není hračka, nejde jen tak vrátit zpátky. Drž se, Leontynko:slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Leontynko, já si až teď všimla, že máš albíčko, jsem to ale dupa:slight_smile: Malý je šikulka a Tobě to taky sluší, jsi sympaťačka:wink:
22. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
Věrko krásné fotečky, úplně je Mikísek k zulíbání :slight_smile:
Leňulko ještě chvilku a konečně píchat budeš, já se tentokrát taky těšila už na ty injekce, ty už to máš za pár.
Beli zase do roboty na noční, Karolka taky.
Andrejko vy razíte na chatu ?
Mája už je určo ve své posteli a Anička poprvé doma :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Leontýnko malý je šikula a ten dort je super.
22. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
Moni, tak už jsi domečka? Koupila sis testíky? Zkusíš ho? Jsem zvědavá, viď? No jo, za chvilku jdu do vany a chystat se do práce.
22. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
Ahoj kuřáátka!
Netrpělivě načuhuju...ale máš Bellí recht, nejdřív se Anýsek seznámí s bráchou Satanem, s třešní, s levandulí.. Pak se muší obě vyspinkat, napapat, vykupčit, přebalit, vyspinkat, napapat,přebalit.....a znova.. :sweat_smile:
A třebas přijede mamča a strejda na kukandu.. A třeba je to všechno ouplně jinááč.:slight_smile:
Monči, už taky doma z práce? My dnes nejedeme, výjimečně zbrzdíme tempo, navíc tady byly ještě před chvílí kroupy.. Manža lepí ty obálky s volebníma lístkama, přitáhla jsem přivýdělek, ale zatím maká jen on, miláček..
No a buď pojedeme zítra oba, nebo jen on. Já mám totiž strašnou chuť být doma a udělat óbr grunt, i ve skříních a tak. No ještě se ráno rozhodnu.
22. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
A tak jsem zase nespala, bože už mě to nebaví, jsem víc mrtvá než živá a stejně musím pracovat :confounded: Belíšku a´t ti to uteče, jdu alespoň vysát :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
Karolko, to nejde, Ty jsi opravdu vůbec nespala???
22. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
U nas se žení všichni čerti. Taky je u vás taková čina?
22. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
No, to je přesně ono, co jsem už jednou psala. Mně na těch nočních nepřijde tak strašný, že se občas dělá v noci, ale to že je rozházený totál rytmus i přes den. Já přes den málokdy usnu, to už musím bejt hotová. A i po flámu, když se snažím usnout, tak neusnu, a přitom je celej den na houby. Přesně z toho bych byla vyřízená, takže vás holky fakt obdivuju.
22. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
Ahoj psí paní :slight_smile: , tady už se to přehnalo, ale stálo to za to. Seděli jsme s manžou čtvrt hoďky v autě před barákem, než jsme vylezli z auta.
22. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
Andrejko spala jsem dopoledne 3 hodiny a do zítřka do ráno nezahmouřím oko. Pak už opravdu melu z posledního :angry: Je to fakt i psychologický efekt, když se nevyspíš ve tmě, tak ti to potom chybí :frowning2: Já už se těším na zítra večer, jak zalehnu a budu spát v noci :wink: U nás je zatím dusno, tak uvidíme co to přinese :wink:
22. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
Věruš, máš aktuálnější info o našich dvou Třebíčských kobylkách? :slight_smile:
22. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
Tři hodiny spánku :frowning2: , holka to je mi Tě fakt líto. No holt nevidím jiné řešení, jak z toho ven, než těhulení! Opravdu budeš čekat až do podzimu?
22. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.