• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
U nás už prší, to zas nebudu muset zalévat :slight_smile: Andrjko, koncem června jdu na konsultaci , kdy už bude mít odběry, přes prázdniny mají dovolené, takže to vidím na podzim. K tomu jdu od července na ambulanci na ranní, tak mi bude líp, ale ty noční jsou masakr :slight_smile: Jinak jsem vám zapomněla napsat, mamka je už doma, na oko moc nevidí, ale to je normální, za pul roku jde na dalčí operaci. Do Zlína na kontrolu příští týden, jestli se to pěkně hojí. :wink:
22. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
IIIIIIIIIIIIIIHAHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 16:31  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky:slight_smile: Ještě než odjedu, tak načuhuju a Májinka ještě není, ale ona příjde, maminka:slight_smile: Andrejko, přijď uklidit i k nám:grinning: Karolko, já taky trpím mezi nočníma a spím tak 2,5 hodinky a to se fakt nedá, tak mi holky daly hypnogen na spaní a spím aspoň těch 6 hodin a stačí mi 1/2 tbl. Ale jen mezi nočníma a hlavně to není návykové, no ale pak nacházím telefon na zemi a tak:grinning:
22. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
AHhhhhhhhhhhhhhhhhhooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
22. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jsem se právě vrátila ze školy v přírodě a koukám, co je tady nového :grinning: :slight_smile:
Májo, gratuluju k Aničce :slight_smile: Je krásná!!!! Tak se holky opatrujte a posílej motivační fotečky!
Zatím vás nestíhám dočíst, protože za chvíli zase frčím pro změnu na chajdu :slight_smile:
V týdnu už bude snad víc času.
Věruško, ten pejsánek je kouzelnej.
Zdravím ostatní snažilky, těhulky :slight_smile:
Mončo, tobě hodněěěěě štěstíííííčka na sobotu a dodatečně vše nej k svátku.
22. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
Před chvílí mi spadl net tou buřinou, no ještě, že už to nahodilia já můžu přivítat naše kobylkyyyyyyyyyyyyyy Ahoj holky andělskéééééééééééééééé :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
No to je bomba slezina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ahóóóójjj !!!!!!!!!!!!!!! Já se pose..., ona už je fakt tadýýýýýýýýýýýýýýý!!
22. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
Teď se na ní všichni sesypem :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
Tak piš,nebo ser písmena :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Kobylko naše Třebíčská!!! Tož to je bomba, že jsi zpátky!! Bez spacáku, s uzlíčkem!!!!! :slight_smile:
22. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
Kobylky moje, všechny Vás zdravím. Poprodní krize na mě nedopadla v porodce, ale koukám doma to se mnou mlátí. Týý vole, já řvu i při pozdravu :grinning: Asi je to tady, hormouny v prdéééééli :sunglasses:
Jsem utahaná jako prase, z porodky nás vypustili až kolem půl 12., hnedka jsem nakojila, pobulela si u přebalováku, bo jsem zjistila, že mám plný šuplíky hader a Anýsovi nic nei, ve všem plave. A hurá do města na soud, do Spořky, vyřídit důležitostě, pro rodný list, masakr, člověk roní slzy i nad tím přebíráním rodnýho listu :grinning: , ale pani mě ihned slz zbavila, bo místo gratulace k narození dítěte mě odeslala o dveře vedle, přihlásit Anýse na komunální odpad :grinning: .
Posléze jsem si jela vyzvednout fotku z porodky se jménem mimísky a na fotce bylo příjmení Svobodová, OMG.
Jinak ještě na soudě a ve spořce se mě paní ptaly, na kdy čekám miminko :grinning: , tož jsem asi hodně zhubla, no nic, jinak opitmistický den :grinning:
Co tady, novinky chci slyšet. A samé dobré zprávy, doufám.
A fotky už jsou dáááááávno vloženy, jen teda 4, ale postupně doplníme...
22. kvě 2009 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak jaaaaak, si jako zaííhaháááš, a zasejc zmizííš??? Omlouvá Tě jenom pláč hříbátka :grinning:
22. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
Jééé, už je tu, Vinnetou:grinning: Teď se na ní všichni sesypou a já zase utřu nos, bo jdu do práce, ach jo. Ale já příjdu a se mnou příjde zákon:grinning: Májinko, vítám vás, holky naše zlaté, domečka:slight_smile:
22. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
Tak si všichni zabulíme sborem. Ta je nádherná, já nemám slov. Prostě andílek. MTR obě
22. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
Ještě tedy k hříbátku, jo... Jsme dorazili tedy domů, nakojila jsem, jak už jsem psala, zabouchla dveře a otče starej se :grinning: Mé představy o tom, že mimísku nesmí vzít nikdo ani do ruky, jsou ty tam :grinning: , nechala jsem je tady přes dvě hodiny samotný. Ale v poho, mimíska celou dobu spala, jen jsem dojela, koukám, že má v postýlce zrcátko :grinning: :grinning: , si říkám, nojo, už se asi šlechtí baba jedna a Luboš si nebyl jistej, jestli dejchá :grinning: :grinning: :grinning: No miláčci to jsou. Teď jsem douklízela věci z porodky, jinak doma tedy naklizeno vzorově, jsem čučela, a nyní jsem si šla lehnout, ale to víte, nedá mi to a musím prvně juknout na vás. Jsem zvědavá, kdy vás celý přečtu, snad zítra.
22. kvě 2009 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz
Všechny Vás zdravím, nebudu jmenovat, však se vidíte na ikonkách, jsem ráda, že tu kozenky zrovna jste... :zipper_mouth: :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 16:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jak to, že napsali Svobodová? No, prostě úřady. Teda, máji , já jsem z toho všeho taky uplně po....a k tomu ještě vzrušená :slight_smile:
22. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
Máji, to nejaktuálnější, že MOnča má dvě slabé čárky, Belíšek a Karolka jdou na nočku, jinak vše dočteš..
Ale huž jsem se zase řezala, jo to mi chybělo, řezat se nahlas, no ono je to sice k pláči, ale jak píšeš, žes musela Anýse přihlásit na komunál :grinning: :grinning: . Ale neměla bys být ještě v klidu a ne takhle lítat??? Co jizva??
22. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
Za hodinu přesně, to bude rok, co nás opustil náš milovanej Alfíček, tak mám ubulenou už od rána, je to boj, tak to uteklo, když si vzpomenu, jak jsme se před rokem tady mazlili, házeli mu hračky a říkali si ,jka se zotavuje z operace, která byla mimochodem v den narození mimísky..., tak je mi z toho smutno, takový zlatíčko to bylo... Je to zvláštní náhoda, operace v den porodu, příchod domů v den, kdy umřel... Nojono, jsou to záhady na tom světě.
22. kvě 2009 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz
Lásko, já musím jít pryč, bo se Mikísek pochčije :grinning: Piš. piš, já to vše pak dočtu. Líbám vás obě. A odpočívej, bude toho na tebe teď dost. Jak hormouny, tak i ostatní. 6e zrdavím taťku :wink:
22. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
jdu na fotky...
22. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
Jizva je veliká, od pupíku až po pipíse. No nádherná jsem, navždy zjizvenec, ale co se dá dělat, když jsem si vymyslela dvě operace v jedné... Bolí to, srostlo to celkem hezky, v pondělí jdu na vyndání stehů. Nejhorší bylo začít chodit a pak je blbý, že překáží i u kojení, pořád si tam to dítko opírám o ni a bouchám se do ní atd. Blbě se nosej hadry, dneska jsem si vzala do města rifle a musela jsem jít opět s rozepnutým knoflíkem.
22. kvě 2009 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda, to je krásné, to mi chybělo. Už bulím, make-up v dupě a to za 5 minut vyjíždím. Tak juknu z práce, dneska asi nebudu dělat vůbec nic, bo nevím, jestli bych nedávala ty plíny obráceně, jak jsem rozrušená:grinning: Tak zatím papapa:slight_smile:
22. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
Monči tedy tiše gratuluji, to by bylo super. A holkám nočnicím přeji příjemnou směnu. když jsem to viděla v té porodce, jeden člověk na noc, milion případů a ufňukanejch bab, do toho vozili jeden porod za druhým....no nezáviděla jsem jim.
22. kvě 2009 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko Anýsek je nádherná, vylízaná a neboj do oblečků doroste. Moc vám holky gratuluji, jinak Tytyty, máš odpočívat, nikam se nehonit, ať nedostaneš teploty. :slight_smile: Ty fotečky jsou nádherný :slight_smile:
22. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
zatim taky pááááááá, jsem domluvená s kamarádkou, kterou jsem dlouho neviděla a pak jdem na večeři. Se z toho zvencnu, taková událost a já muším pryč. Ale večer to dočtu a zítra se na tebe vrhnu.
Bellí dobrou službu. Páá
22. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Májo, to jsou sladkýý fotečky!! Ještě jsem si rozklikla tu poslední spacákovou se Satanášem, to je prostě tak zázračný, že to , co je o fotku dál, bylo před tím v bříšku! Hele měla jsi vlastně porodní bolesti, nebo to byl "jen"slepák? A jizva od pupku dólu?? Já myslela pupkem napříč? Aspoň tak to měla kámoška, bo snad záleží, jak mimís leží?
Májenko až vytáhnou stehy, tak to bude lepší, jinak potom si kup měsíčkový krém, a pařád tu jizvu promašťuj a masíruj, bude pěkná :slight_smile:
autor
Bellí, Karolko, holky statečný, tak ať vám ta služba uteče co nejrychleji a můžete do pelíšků!
Věruško, dobrou chuť v hospůdce a hezky podrbejte s kámoškou :slight_smile:
22. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
Děkuji jinak všem za gratulace a přivítání, je to milé. U holek jsem jukla na svoje fotky :grinning: , ještě je nemáme stažené, tak jsem byla zvědavá. Další foto jsme udělali dneska, tak zas povkládám, ale až budu ready.
Mé představy byly trošku pohádkový. Odchod z porodky, náramná událost, joooo houbelec, nasr..... jsem byla, bo porodilo milion bab, vizita se bezvykle protáhla, pak teprve psali papíry na propuštění, trčeli jsme tam snad přes dvě hodiny, mimíska oblečená, uřvaná, bo jí bolelo bříško, já převlečená, hadry mi tlačily na jizvu, jse zuřila a lítala od oknu ke dveřím, Luboš ervní, že jsem nervní, no paráda :grinning:
Doma chvíle dojetí, následné dojetí z těch hadříků, že nemáme, pak nervy z toho, že se člověk naučí s malou zacházet, ale na základě nějakých porodnických věcí, které doma prostě nejsou, tak mě to všechno nějak vykolejilo.
Do toho satan, je rád, že jsem doma, leží mi právě v pelechu na nohách, ale já furt cítím úzkost, že nějak trpí. Skáče mezi šprušle postýlky a chtěl by mimísku asi potahat :slight_smile:
Hnedka jak jsme přišli, jsme na radu známých a chytrých knih, dali mimísku na zem v sedačce, sundali hadříky z nožek a satan si ji očmuchal a olízal nohy. Ještě by prý měl dostat použitou plínku.
22. kvě 2009 v 16:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.