• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko díky za radu, koupím, jinak mám vazelínu s měsíčkem, to by nešlo?
22. kvě 2009 v 16:57  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, jizvu mám jinou, než ostatní císařky právě kvůli tomu slepáku, aby se všude do toho břicha dostali. Ono totiž nebylo ani jistý řed tou operací, zda to je přímo slepák.
Bolesti jsem měla jak píšeš "jen" slepákový. Takže strach z porodu ve mně stále je, což je dosti nepříjemný, už jsem říkala mamce, že mi to musí odblokovat. Furt cítím takovej ten strach a úzkost...
Bylo to docela drsný no, fakt příšerný bolesti.
Hlásej ty příšerný bouřky, všimla jsem si, že jste tu psaly, že bylo nějak hnusně a v Praze sbad kroupy. tady slunečno celý den.
22. kvě 2009 v 17:00  •  1 dítě  • Odpověz
Májo to je to nejlepší, vazelína je dost mastná a měsíček to hojí. Jinak jizvu 2krát denně mydlit dětským mýdlem, ono se to tak dezinfikuje, takže namydlit a rychle osprchovat :slight_smile: Anička je nádherná, krásná , a tobě to taky moc sluší :slight_smile:
22. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
minutku se odmlčím, píšu Honzíkovi seznam na nákup.....
22. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
Zlatíčka, jdu se rychle natáhnout, času moc nemám, za hodinku musím zase přebalit a nakojit a pak koupat. Je to honička, jsem si to fakt představovala jinak, děsí mě ten čas na spaní, po třech hodinkách kojím, než nakojím a přebalím a odbrknem, je hodina v čoudu a za chviličku zase vstávat. Potřebuju ji krmit nějak pravidelně, bo je ještě moc hubená.Zalíhím do pelíšku, Luboš hlídá, snad to zvládnou. Satan spokojeně pochurpává, Bože jsem doma. Snad si zvyknem. Ještě písnu, papapa :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 17:03  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko ta uzkost a strach je normální, to je po porodu z hormonu, šestinedělí je holt šestinedělí a nadarmo není ženská chráněna zákonem v tuhle dobu :slight_smile: Hodně odpočívat, nic neřešit kromě mimíska a uvidíš, ono to pomalu odezní :slight_smile:
22. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahoj tak u nas prsi a prsi to je hruza to pocasi. Nekomu se tu gratulovalo ale nedocetla jse se poradne komu jsem hotl hrozna nechodim tu nevim co se tu deje nejsem v obraze ja se pokusim polepasit ale nic nesllibuji.

Majo vitej s Aniskem doma at se mate cile k svetu :slight_smile:
22. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
Tak Májenka chrupčí, aspoň doufám... Jen chrupči, maminko!! Jsi maminka!!! Máma!!!! :slight_smile: :slight_smile:
Co má tedy malá za velikost??? Mrknu do svých zásob..
22. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Ivčo, gratulka byla mířena k Monče, má dvě čárky na testu! :slight_smile: Ale zatím gratulujeme jen tiše, je to moc čerstvé!
22. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
Majinko a Anýzku ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :slight_smile:
Holky vítám vás doma.

Aničko přeji ti do života vše nej nej nej hodně štěstí a zdravíčka ať děláš mamince samou radost :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
Berušky ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj. :wink:
Moni tichá gratulace k testíku :slight_smile:
22. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Ahoj pracantko :wink: , tak máš po šichtě?
22. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj Andrejko včera jsem měla od 10 do 2000 a dneska jsem stávala ve 4 měla jsem na 5 je to hrůza jsem unavená tak jsem po obědě zalomila a usnula. A co kdy jdeš na tu hysterku v pondělí pokud se nepletu že jo?
22. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Tedy to je taky děsný! už jsem to tady řešila s Karolkou, to je hrozný, jaký máte pracovní doby, chudinky. Jj, na hysterku v pondělí. V neděli odpo si mám ještě zavolat a upřesnit hodinu.
22. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
Budu držet palečky at to dobře dopadne.
Karolka a Beluška ví své jak to chodí. Mě jenom štve že dneska mi napíšou v pondělí volno a zítra tam bude zase změna to mě opravdu štve. Zítra mám odpolední od 1230 do 2100 a v neděli noční a v pondělí volno a pak nevím pořád se to mění.
22. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahojky holky moje já vůbec nevim co se tady děje jenvidím,že je tady Májinka,ahoj kočičko.Přeju Vám krásný start a ať se pro Vás na chvíli čas zastaví.Uteče to jako nic a Aničce bude rok uvidíš.Užívej každičkou minutu.Jinak kámoška má chlapečka Vašíka.Měl 2555g A 49 cm.Teď jsem se vrátil z porodky a je super.Šíleně malinkatej,samo že jsem chovala a ošušňávala :wink: Šel ven prdýlkou,tak si chudinka asi smlsla ale nestěžuje si :wink: Moc se omlouvám ale víc nestíhám,snad zítra.Mám sraz od ZŠ tak letím.
Líbám Vás.Jo ještě jsem se dovtípila že Monča testíkovala,tak mocinky gratuluji a ať jen sílííííííí :wink:
22. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
Petjunko, moc zdravím! A hezkej večer! A koukej aspoň napsat, jak se stimulkou :wink:
22. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
Májinka spí, tak ahoj kočko doma :slight_smile: teda průběžně brečím a směju se, hlavně že jste obě v pořádku a hlavně doma. S těma komunálníma to je teda síla, asi paní ví jaké kvantum plenek vyprodukují taková miminka :sunglasses: Beruško no teď to bude jak na kolotoči ale stojí to za to nééé :slight_smile:
Andrejko tak ty se dáváš do gruntování. Ta bouřka před chvílí dorazila i k nám na Moravu.
Luci tak to mě mrzí že ty směny máte tak děsné, ty si menůžeš dopředu nic moc domlouvat, viď. Doufám že to máte aspoň náležitě ohodnocené :sunglasses:
Koupila jsem si testíky a je tam i ta druhá, je stále slabá, ale je :wink: vůbec na to nejsem připravená tak se dokonce ani moc neraduju, jsem asi divná :fearful:
22. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
Jéé, Monči, no právě proto se tomu říká JINEJ stav, ne?? jiný = divný :grinning: :grinning: . Uvidíš, teď Ti to vyjde! Huž jsi to zahlásila doma?
22. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
Májo,gratuluju k narození Aničky, ať Vám dělá jen samou radost !Je moc krásná :slight_smile:
22. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
Holkýýý, v Práglu je už sluníčko!! :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
Ahoj Konopko! Jak se Ti daří? Jé, ty máš tady albíčko, jdu mrknout, snad tam máš kluky..
22. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
No, to jsou řízkové! Krásné kuličky usměvavé!
22. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
Jé Andrejko ty dokážeš potěšit :grinning: rodina to ještě neví, jen manža a vy :slight_smile: až bude po krvi tak to řeknu rodičům.
Ahoj Konopajznice.
22. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahoj Konopko jak se máš? :slight_smile: kluci jsou úžasní. A co segra stará se a pomáhá?
22. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Holky, psala mi Belinka, že jim v práci nejdou počítače, asi bouřka, tak jí to bylo líto, zase si neprohlídne pořádně fotečky. Tak všechny moc pozdravuje. Manža přijel z nákupu a přinesl mi zmrzku, tak se zase cpu :rolling_eyes: .
Já už se tak těším až bude po hysterce a budu vědět, že jsem v pořádku a pak za týden v pátek jdu k tomu novému milému panu doktorovi gynekologovi, a pak budou ty staršný volby a už to uteče, trošku chaty a hurá do Ketu...
22. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Monči, kdy se chystáš na krev?
22. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
Andri mám jet na krev v úterý. ty máš teda nabitý program to pujde jak po másle, teda tu hysterku máš 6.den že jo? je to docela brzo, nebudeš ještě třeba špinit? To je mi líto Bellky že nemůže nakukovat v noci, no snad se jim netík rozjede. Taky jsem zblajzla nanuk taková levnější napodobenina Magnumu z Lidlu, ale vynikající.
Anýsek je krásný úplně jí to s maminkou sluší, prostě dvě kočky. a Konopčini kluci jak pasou koníčky, moc milé.
22. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Moni, měla jsem se objednat na 6.den. Přesně na totéž jsem se ptala, jestli nemusím být už úplně suchá, a ona dokonce řekla, že konečné špinění je vlastně skoro nejlepší doba pro hysterku. Tak už jsem to nezkoumala. Ale nechávám si malou rezervu, v neděli odpo mám volat pro upřesnění hodiny, tak kdybych měla pocit, že je moc brzy, domluvím se na úterý.
Takže v úterý jdeš na krev :slight_smile: , to budu držet palce! Vlastně včera jsi byla 9.den po ET, viď? To by mohly být dvojčátka, ne??? :slight_smile: :wink:
22. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Beluško je škoda že ti nejde v práci počítač ale snad se počasí umoudří a internet naskočí a ti se přidáš do naší diskuze :wink:
moni kolik jsis nechala zavést kulihrášků? Nejak jsem to přehlédla promin :frowning2:
22. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.