• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci mám u sebe dva kulihrášky, takže to klidně dvojčátka můžou být :slight_smile:
Andrejko tak to jo, když ti to doktorka sama tak řekla tak se není čeho bát.
u nás se to přehnalo za 15minut a už je zas hezky.
22. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Moni tak budu držet palečky at je v úterý krev na jedničku :slight_smile:
Berušky loučím se sváma jsu nemocná zahleněná uplně všude. :frowning2:
dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Lucko dobrou, i já jdu dospat včerejší noc, tak všem hezké sny a pracujícím holkám klidnou směnu
22. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Tak holčinky, dobrou noc, a pořádný odpočinek! :slight_smile: pápá
22. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahooooočkenky moje, dnes jsem na vás neměla vůůůbec čas a vlastně ani teď nemám, protože mám návštěvu, moooc mě to mrzí.
Moooooooooooooooooooc zdravím Májinku a Aničku, krásnou babulku, ať se jí doma líbí.
Moničce tichounce gratuluju a přeju, aby bylo vše v pořádku a aby to dobře dopadlo.
Srdíčka přeju vám krásný večer, hezkou dobrou noc a sladké sny.
Musím jít a mrzí mš to.PAAAAAAAAAAAAA kobylky
22. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj Holky, tak sem tady za vama přesmělovala ze stranky umeleoplodneni.estranky.cz, opravdu je skoda, ze ty stranky skoncily. Byla sem na IUI, ale bohuzel to nevyslo. Tedka si davame pauzu a kdyz to nevyjde samo, tak se na podzim chystame na IVF. Tak uvidime.
22. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Všechny vás moc zdravím :slight_smile: Máme se fajn,někdy to je s klukama honička,ale stojí to za to.No s jedním mimčem to je leháro :wink: Nikča je šikula a je mi taky k ruce.Mějte se všichni krásně a přeji hodně štěsíčka při snažení :slight_smile:
Moni,zíra ať je druhá čárečka(dvojčátková?) :grinning:
Věruško,máš krásný štěňátko,to je pohlazení po dušišce,viď? Co to je,boloňáček?
22. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Tak jsem zpátky z hospůdky.
Zdravím Konopku, kluci jsou krásný, už to jsou mackové:slight_smile: A tobě to tam taky sluší. Jo, Mikísek je bolońáček. Ty se vyznáš:slight_smile:
Lůco, dobrou noc, ať vyležíš tu chřipku, či co. Potřebovala by jsi nějakou pauzu, viď, ty směny jsou děsný. Mě by to zabilo. Jsem bejk, kterej potřebuje svůj pravidelný režim
Chudák Belluška je bez netu? Mě to taky dnes na chvíli spadlo tou bouřkou.Snad se ještě za noc připojíš, ale asi tu budou zas všichni spát.
Moni, moc bych ti přála dvojčtka, ale tobě by stačilo i jedno,hlavně ,že by nějaké bylo, vidˇ:slight_smile:
Vítám Hanýska.Ty jsi se jmenovala jak u Konopky?Třeba si tě pamatuju. Nebo jsi uplně nová?
Andílci nám už spinkají. ono to teď bude náročnější, ale až si holky udělají svůj režim, půjde to líp. Posílám pusinky na dobrou noc.
Já jsem dnes Míkíska asi pěkně ucapkala, spí jak zabitý.
Krásnou dobrou noc všem :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Tak berušky, rodina zase v plné sestavě, jdu popřát klidné spaní. Pracující Belince a Karolajnce ať to uteče a můžou do postýlek. Anýskovi hezkou voňavou noc pod třešní, Májince hodně sil do nejbližších nadcházejících dnů. Berušky všem dobrou noc :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,KET červen,25.5.hysterka
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, začátkem července jdeme do dalšího boje!!!!!! Už brzičko
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,Užíváme si Mikiho!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a žádost o sestřičku!
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, hodně pracujeme, ách jo, aspoň, že trouba frčí!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,podzim akce! 25.6.konzultace, práce jakbysmet, samé noční
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,Huž se to chystá,gonal se třese v lednici!Čekáme na ms!
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET-2embryjka.Máme//,!!krev 26.5.
Manetka-1IUI,1IVF,1ET,2KET,Gennet LB,OPU15.5,OHSSpřekonán,ET19.5.,5mrazáčků,2kulíšci u mámy!
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji 12.5.začínáme stimulku na 1.IVF!Stříkáme sprejík!21.5-1.včeličkáá
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI,a jedém do 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU, tak co??
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ

TĚHULKY
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,termínek 13.11., screening a velký UTZ 1.6., HODNĚ PIJEME!!
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termínek 29.10.,svatba 13.6.!!!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Trošku nás vystrašili, ale jsme v pořádku!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek, 10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 26.5.UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, huž jsme domáá,všeci spolu mamka,taťka,Anýs,Satan :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj kobylky moje zlatéééééééééééééééé :wink: Tak před chvilkou nám to naskočilo, tak jsem mocinky ráda, že si aspoň můžu přečíst, co jste zatím napsaly, protože už jistě všechny spinuškáte :slight_smile: Májinko, přeju vám krásnou první noc doma s Anduličkou. Jo a oprav si ten pas, máš tam 38tt, jsem se pousmála :wink: Luci, zrovna dneska jsem si říkala, že jsi dlouho nenakoukla. Taky jsi pořád v práci, tak si hlavně odpočiň. Konopko, zdravím Tě. Teda kluci jsou úžasní a jistě dají pěkně zabrat, co :wink: Moni, tak ať je ta druhá čárečka každým dnem silnější a i když vím, že budeš strašně šťastná i za jednoho broučínka, přeju Ti dvojčátka. Nevím, proč, ale prostě Ti to přeju, kočenko :dizzy_face: Hanysku, to je mi líto, že to nevyšlo, ale je dobře, že to nevzdáváš. Nakup bylinky a vitamínky a to by bylo, aby to nebylo :sunglasses: Věruškooo, tak v hospůdce si pochutnáváš, jo :wink: Já si dala na večeři smažený sýr, nějak jsem si uvědomila, že jím každý den maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: Karolce ať to taky rychle uteče a může se jít konečně vyspat :slight_smile: Andrejkooo, krásně se vyspinkej a zítra máš v plánu vlastně ten veliký úklid, co :wink: Všechny vás moc, moc, moc zdravím a zároveň přeju i krásnou sobotěnkůůůůůůůůůůůůů :slight_smile:
23. kvě 2009 v 00:22  • Odpověz
Dobré ráno Kobylky, kdepak to vázne? Sobotěnka je tu a u vás se vychrupkává. Tady už přebaleno v 6h., nakojeno, satan vyvenčenej, do stánku jsem letěla pro dva výtisky novin :grinning: , bo tam je Anýs vyfocenej. Pani ve stánku hned věděla vo co gou, prej vy tam máte určitě vyfocený miminko :grinning:
Už jsme provedli přestěhování postýlky od levandule do pokojíčku, člověk se teprve učí no.
Včerejšek byl masakrální :grinning: , jsem furt bulela, přijela mamka, dovezla Anýsovi do pokojíku krásnou květenu, má několik významů, ale já tak bulela, že ani nevím jaké. Dneska zjistím. Každopádně je ve velkym hrnku na mlíko, což má tedy zřejmě přinést hoooodně mlíka, že? :grinning:
Já bulela kvůli Alfovi, kvůli tomu hokejistovi, co umřel na rakovinu včera, no prostě kvůli všemu. Jo, taky kvůli keři, kterej máme před barákem a já už přes něj nevidim na parkovistě :grinning:
23. kvě 2009 v 07:51  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Majinko nebul a užívej si Aničky :grinning: Dělám si legraci klidně si zabul to jsou ty hormony já když se Péta narodila taky pořád bulela.
23. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahoj Lůco, no ono se to asi rychle zapomíná a vím, že přijde čas, kdy bude pohodička, ale já jsem momentálně v dobrym stresíku. Mám strach, že málo kojíme, Anýs nevydrží dlouho sát, jak je malinká, tak hnedka usne. Snažím se jí udržet deset minut, ale je to boj. Určo nemůže vypít tolik, kolik by dneska už měla. Mám strach, že zhubne a nemáme doma váhu :unamused: V porodce to byla pohodička, před kojením jsem ji hodila na váhu, po kojení zas a měla jsem jasno, případně dokrmila Nutrilonem, ale tady si nevím rady.
23. kvě 2009 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz
Já měla ten samý problém malá se přisála a usla tím že se narodila o měsíc dřív a pořád spala budila se na kojení co 6 hodin a byla 8 dní v inkubátoru tam mi jí naučily pít s flaše a doma když se přisála tak hned usla. Já odstříkávala mléko a dávala jí ho z flašky kojila jsem 6týdnů a potom jenom Sunar. Neboj ona se rozpije :wink:
23. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahojka Májinko moc Tě zdravím s Anýskem,neboj to co prožíváš měla moje ségra i kámošky,Ségře se narodila holčička 3kg a v porodce zhubla na 2,8 a bylo kojená do 8 měsíců,vůbec Aničku nepřikrmuj pracuji v lékárně tak vím co říkají ostatní maminky,Ségry Terezka taky malinko pila tak 2-3 minutky a konec taky měla strach ale kojila tak každé 2-3 hodiny,dnes jsou TERCE 3 ROKY NENÍ SICE VELKÝ JEDLÍK ALE VYPADÁ MOC PĚKNĚ A NENÍ TLUSŤOCH.vŮBEC SE NEBOJ aNÝSEK BUDE RŮST JAK Z VODY.U nás ser říká že dokud kojíš i do 8 měsíců tak v teple kromě čaje žádné příkrmy,mlíčko je to nejlepší.
Moc Ti závidím že už je na světě moc se na to taky těším,tu plodovku jsem odmítla definitivně dle UZ máme vše ok tripple testy AFP super HCG super jen malilinko snížený estriol,ale někde ho vůbec nezkoumají,tak tam to riziko i kvůli věku vyšlo 1\.170 ale já mám opět antibiotika zase krk a ještě chrapot,tak mám strach obrovský z potratu.1 týden v červnu jdu na podrobný UZ tam by se to taky poznalo snad.Jenom si to těhu neužívám jak bych měla.Moc Vás zdravím a přeji hodně štěstíčka a zdravíčka. :slight_smile:
23. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
No snad máte holky pravdu. Kojím co tři hodinky, když se vzbudí dřív, tak i po dvou. Taky ty hadříčky nemáme, no nějak jsme to prokaučovali :slight_smile: , ale kdo to mohl tušit, jak bude maličká, já neměla o velikosti dítka představu. Jdu stáhnout fotky z foťáku a juknu, zda je tam něco na vystavení :slight_smile:
23. kvě 2009 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz
Hani, také zdravím, proč jsi měla jít na plodovku? Bylas na NT+ nebo na čem?
23. kvě 2009 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji, doma je doma viď. A kdy k vám přijde dětská doktorka? K nám došla hned druhý den co jsme dojeli z porodnice. určitě se jí na všechno zeptej. A jak často papá?
U mě stále druhá čárka je, ale pořád stejně světloučká. Pořád si to nepřipouštím, že by to vyšlo, s mou vpáčenou dělohou je taky vyšší riziko potratu, tak z toho mám strach. Ale co mě napadlo : má gyndařka říkala že te´d mám větší šanci na otěhotnění, protože 1.dítě taky vzniklo v květnu a cyklus ženy je tak nastavený, že se opakuje období nebo měsíc kdy je víc schopná otěhotnět. Mě to teda tak vychází, tak na tom něco pravdy bude :slight_smile:

Hanýsku ahojky to mě mrzí že ti inseminace nevyšla, je tam přece jen malé procento úspěšnosti. Na podzim budu držet pěsti aby vyšlo IVF.

Luci, Hani ahojky Bellce a Karolce dobru noc
23. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
Máji Anička papá málo ale často, tak to bude dobrý :slight_smile: Věcičky dokoupíš, stačí vyběhnout do obchodu, nebo pošli tvojeho :slight_smile: Tak Anička už je stááááár v novinách :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Májo chtěli plodovku kvůli hodnotám z krve Uz i Nt vždy ok ale krev jedna hodnota vždy nižší,tak mě pořád nervujou.
23. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Berušky loučím se svámi jdu se věnovat Petulce a potom jdu makat. Mám Vás moc moc ráda jste moje velká rodina :slight_smile:
23. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
Mončo, čárečka slabá, ale je, tak není nad čím dumat :wink: A o té plodnosti to bude asi pravda, moje dvě kamarádky čekají svá druhá dítka a téměř na stejný termín, jako ta první.
Sestřička od paní doktorky je naše známá, tak dojde v pondělí večer. To víš, že se vyptám, vždy´t já se ptám pořád na něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V pondělí musím také zavolat do Repromedy a nahlásit, že jsme venku :slight_smile:
23. kvě 2009 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylky, vložila jsem další inspirační fotééééééééčky, tož kopírujte, kopírujte, čekáme na kámoše a kámošky a pak hurá všechny do žížátkova se venčit :grinning: , Bellka s Bellčatama bude mít jednou radost :grinning:
23. kvě 2009 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz
No nic, tady se ještě chrundí bo venčí, je nádherně.
Jdeme zase přebalovat, nakrmit, to je fuška, člověk by nevěřil, jak je to šíleně vyčerpávající, při tom u toho jen sedím, ale jsem fakt jak zmlácená, jak můžu venčit satana, jsem happy, úplně venku lapám po vzduchu a je táááák těžkej.
Dala jsem prát pračku, Luboš má dneska oslavu Anýse, asi 35 lidí, masiko, pitíčko, no bude to ekšn. Doufám vydařená, právě jel k jeho mamce pro štrůdlíky napečený na večer, naše mamka taky něco kuchtí.... a v jedenáct nás přijde navštívit. Do té doby bych ráda trošku poklidila, ikdyž tady skoro není co, taťka to zmáknul.
Tak zatím papa, si tady povídám sama, OMG.
23. kvě 2009 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz
Máji malá je sladká a pyšný tatínek, je to srandovní jak to na ní plandá :slight_smile: :grinning:
23. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Koťátka dobré poledne, jak se všechny máte? :slight_smile: Májenko,neboj,malá kdby málo pila, tak ti začne vřískat hlady. :wink: Já ti říkala, že človk spěchá domů a pak mu chybí ten bílý mantl, kterého se muže zeptat :slight_smile: Jinak Mony držím palečky, kdy jdeš na krev? :slight_smile:
23. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
KArolko na krev jdu v úterý. Ty už jsi vyspaná? Tos tomu zas moc nedala .. ale večer už to doženeš
23. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Mony tak ti v uterý budu držet palečky,at to vyjde. :slight_smile: Jo už jsem zase ve stavubdělosti, ale venku je krásně a dneska mám volno, tak mi to tak nevadí. Nejhorší je, když chcu spát a jdu do práce a musím se soustředit. Takhle makám od svých 18 a už si to vybírá svou daň :slight_smile:
23. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Ahoj kobylčata :slight_smile:
dobré ránko nepřeju, bo je už skorem poledne. Já byla vzhůru od 6, tož jsem lepila volební štítky a po deváté mě zasejc dohonila mrcha mršitá, tak jsem se prohekala až do teď, už je dobře. Manža odjel s psicí na chajdu, já si ještě trošku zarelaxuju a pomalu se dám do teho grunta :grinning:
Májulko, se ví, že ještě než jsem dočetla, prošmejdila jsem Ti albíko a trošku si zazáviděla :grinning: :grinning: . Je to pošušňáníčko na to koukat. Doufám, že je pravda, co říkají kobylí zkušené matky, že si brzy zajedeš rytmus,i když asi únava bude dlouho trvat.. Tak snad je to strádání stokrát vynahrazeno pocitem, který já neznám...
Hele, jaký tisk to vydal foto Anýska? V Práglu asi nekoupím, což?
Tak Karolka už je vzhůru? To je děs. No, Monča má recht, večer to snad dorovnáš. Belíšek taky si ještě chrupčí. Věruška jistě někde lítá s Mikínem :wink:
Hani, zdravím Tě , těhulinko. Tak mě napadlo, k té Tvé větě, že si to neužíváš, jak bys měla. Tak kdo vlastně určil, TO "jaké by to mělo být"? CHlapi? Nějaká odborná literatura? Přiblblá teorie ? Začínám si čím dál víc myslet, že jen celebrity kecaly vždycky v časákách, jak si to užívají, ale že je to zkrátka záhul a nervy a nevolnosti. JInak pohled na šťastnou, bezstarostnou těhuli - to je snad přežité tabu ještě z komunismu. Zasloužilé matky :confounded: ! Opěvované, statečné, běda , jak by řekly něco o bolestech či strachu, jako by tím ubíraly na své ženskosti. Vypěstovaný útopický pohled na těhotnou ženu. No, to jsem se zasejc rozohnila :grinning: :grinning: :grinning:
Lucindo, ahoj pracující matko! :wink:
23. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.