• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Spíš potkala nějakýho souseda Andrejka jedna :angry: na nás se vyprdla no :rolling_eyes: ale joooo přejmě jí to je zavřená v kanclu tak at se projde :wink:
23. dub 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
SE totál řežu! Všechny zdravíím!! Nejvíc pobavilo, náprava nevožraný jahody :grinning: :grinning: :grinning:
Dyk já musela dočítat ... A taky jsem mázla housku a teď zas jak to prase, v posteli u noťase, ležím a žeru, smíchy se řežu, bože já jsem poeta!!!
23. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
Tož už jsem jí napsala, bo takhle by to nešlo, si tu pak bude každej courat, jak se mu zachce a pořádek žádnej :grinning:
23. dub 2009 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz
No lekla se, to je jasný :grinning:
23. dub 2009 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz
autor
hm, a teď sprďák i přes foun!! :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
Jste jí přechválily, jsem to říkala hned, že se to nesmí přehánět, ale vy ne... :confused:
23. dub 2009 v 17:00  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko, tak to se cení, že se přiznáš:slight_smile: Máji, no jo, to víš, že by se komp hodil, ale rozhodla jsem se, že raději ty penízky dáme na IVF, víš že nás to stojí 60.000,-kč, tak abych nemusela čekat ještě déle, tak se bez kompu zatím obejdeme, Ty samyyyce:grinning:
23. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
No a teď je tady Andrejs a jsou zas ostatní v čoudu, to je bordel tady!
23. dub 2009 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Májo, co Ty máš za humor, já to sama nechápu, normálně se chlámu, jak magor. Když to někomu vyprávím, čučí na mě, že jsem ulítlá, že to není nic k smíchu. Myslím, že neumím reprodukovat to, co pouštíš mezi řádky :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
Bellí, děkuju, že mě chráníš před tou kudrnatou Třebíčankou!
23. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
Mydlář mydlil :grinning: , máš tam někde táto samyci? :grinning: Ale Ty zas nevidíš tu držku, ach jo. Nojo, já vím, šetři, ale jak se to zatěhulí, tak budeš jisto jistě potřebovat kompjůůůůtr.
23. dub 2009 v 17:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ale Mááááji já sem tady pořád jen mám na icq švagrovku tak plkám i s ní,jo a ségra se mi smála,se jí ted moc nelíbím :frowning2: tak sem taková smutná no,ale je to ehm jak to napsat slušně puberták no :rolling_eyes:
23. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
No a mě to zas nejde a trvááá mi to, já jsem pořád tady, ale nejde mě vidět, no. Se na to vyprdnu, velebnosti:grinning:
23. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Janni, fákt kočka! Omládla jsi!
Bellí, a komp je jedna věc, ale co bys použila za spojení?
23. dub 2009 v 17:05  • Odpověz
Ty to někomu vyprávíš? A ještě se nesměje? OMG, co to je za Pražáky kurňa? :confused: Si ze mě dělaj prču na ulici. Mám hlad, co s tím? Měl abych něco vařit, ale nevím co. Co bylo v restauračkách na oběd? Co Andrejs? Ale Tys byla na homeopatikách vlastně, to nic, to by mi starej nežral :rolling_eyes:
23. dub 2009 v 17:06  •  1 dítě  • Odpověz
Jaké spojení??? Nevím, na co se ptáš:grinning:
23. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
Janni.ko jsem četla škvarkovku, že máš na icq, tak jsem myslela, že tam šudlíš monitor od sváči :grinning: , mám fakt asi hlad...
23. dub 2009 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz
No něčím už bych to spojila:grinning:
23. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
Taky nevím jaký spojení myslí? Ať přemejšlim, jak přemejšlim, tak nevím, jestli myslí wifinu bo pohlavní styk... :confused: K čemu se to jako ptá, že?
23. dub 2009 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Držka, držka, držka hodně vysmátá....Bellko
23. dub 2009 v 17:09  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě že jsem sama doma, teď už mi zase tečou slzy, ale od smíchu:grinning:
23. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
chachacha Máji si mě rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: jéééé ale tu bych si dala teda s čerstvým chlebíkem-mnam
Andrejko ahoooooj,si zlatí žes mi písla-díky :wink: Díky za pochvalu :grinning:
23. dub 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
Beruny moje, ač nerada, já musím jít uklízet!! Je tu bordel jak v tanku, už minulý víkend se neuklízelo, a od té doby si říkám dnes, dnes a furt nic. A jak si řeknu dnes, tak už psici neutírám packy, ale už nám křupe písek pod nohama. A zítra do 8 do večera a v sobotu od 9 ráno do 8 do večera budem pod psychozkoumáním. Tak to sotva něco poklidim.. A to jsem ještě koupila vepřový steačky malý, udělám přírodně s bramborovou kaší, tak to tedy vařím já, Májuš! Holky JDU NA TO!! ÁCH JO, Kecala bych..musím..
23. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
Máji, díky, aspoň vím, co tam maluješ:grinning:
23. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
Já se Bellko tak ytady směju jak potrhlá, satan netuší. Houplně Tě vidím na tý Vaší pasece s těma kozama a beranama, jak tam máš ten obří kompjůtr a spojuješ to bolakejma si drátama a šňůrama a honíš Modrou Kobylu :grinning:
23. dub 2009 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz
Tak ona nám to spojení nevysvětlí a jde si hrabat křupavej písek!
23. dub 2009 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz
autor
MÁJOOOO, JÁ SE Z TEBE POS.... SMÍCHY, UŽ DÓÓST!!
Tak jsem asi magor, ale já myslela spojení jako firmu, zkrátka v noťasovi mám T-mobile kartu a v pevným PC spojení od UPC.. tžak na tohle se ptám..
23. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
Máji tak ted sem zapojila fantazii a to cos popsala úplně vidím,chacha Belinka na pasece :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
No sláva, ona myslí spojením firmu :sweat_smile: , tak Bellko, prosím tě, čím to teda spojíš? :grinning: Ať máme konečně jasno :grinning:
23. dub 2009 v 17:15  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko co máte za rasu?Bydlíte v bytě?
23. dub 2009 v 17:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.