• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré poledníčko:grinning: Májinko, zlatíčko, to jsou ty hormonky a myslím, že by nebylo normální, kdyby ses vůbec nebála, jestli děláš všechno tak jak máš. Ono se to srovná, uvidíš, jen to chce trošku času:slight_smile: Andrejko, Věruško, moc vás zdravím, sluníčka:sunglasses: Luci, zase do práce, beruško? Karolko, tak to spaní doženeš v noci, zítra máš volno, viď? Moni, mám, za Tebe, strašnou radost a pořád držím pěstičky)
23. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahojky holky.Moničce tichá ale za to od srdce gratulace.Taky vítám Májinku z Aničkou.Neboj Máji dva tři týdny a budeš všechno zvládat levou zadní.
Taky mě mrzí že jsem tu ted svámi nebyla ale v čera jsem byla zase v nemocnici.
23. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Markytánkomajko doufám že jsi se zas někde nevyvrátila :astonished: Doufám že už je ti dobře. Zkus pít Magneziu tam je taky železo.
Díky za gratulku, doufám že se tu rozjíždí těhuvlna a budete naskakovat jedna po druhé :slight_smile:
Andrejko snad ti ms už dá pokoj, ty ses tedy poeticky rozohnila nad matkami :slight_smile: já myslím že je to úděl žen i teď, když má manža chřipku tak umírá, ale když ji mám já tak ani nefňuknu a funguju. V minulém režimu muselo být všechno s úsměvem na povrchu.
23. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Mony vyvrátila jsem se v kauflandu při nákupu.Tím železem to prej jenom není.Prej to vypadá na nesprávnou funkci nadledvinek.
23. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahojky Majky, doufám, že už jste v pořádku. Že Ty zase dostatečně nepiješ nebo co se stalo? Moni, hezky nám drž místečka v tom těhubuse, už je načase:wink:
23. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Majky, aha, už jsi to napsala. No a řekli Ti, co se s tím dá dělat?
23. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Holky, nevíte něco o Manetce??? Vůbec se neukáže, dostane na prdítko:wink:
23. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
V pondělí mám jít k obvodákovy a ten my má udělat nějaké krevní testy a ještě nějaké vyšetření.Já to nijak neovlivním.To je ti pořád dobře a najednou ležíš.Uvidím v pondělí co my poví doktor.
23. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Majky, tak buď jenom doma a hlavně, jestli je to aspoň trochu možné, nezůstavej sama. Snad doktoři příjdou na to, co s tím. Držím Ti pěstičky:slight_smile:
23. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Sama jsem celej den.Zdenda je v práci celej den a rodiče chodí do práce a nejde aby za mnou jezdily každej den.
23. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jejda, tak to není moc dobré, že jsi pořád sama. Ale to magnezko i tak nepodceňuj, aspoň jako prevenci, ju:wink:
23. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Hezké odpoledne všem.
Tak mám dnes naopak zas ubulenou, proto se objevuji až teď. Včera večer jsem při venčení Mikíse našla malé koťátko v kanálu, jak tam mňoukalo.Nevěděla jsem co s ním, páč bylo ještě i slepé, tak jsem to nechala na ráno, co kdyby si ho kočka jen přenášela. Asi ve 4.00 ráno,když jsem venčila, tak jsem stále slyšela ten žalostný mňoukot, takže bylo jasné, že ho tam nějaký nelida odložil. Ráno jsem volala na naše ochranáře, ale ti se starají jen o divoká zvířata, tak mne odkázali na městskou policii.. Tam to zas nikdo nebral. Byla jsem z toho hotová a nejvíc mne dorazilo to, že mne Míša nepochopil a bral mne tak, že jsem bláznivá ženská,která se stará o slepé koťe. Věděla jsem , že bez kočky nepřežije, domu jsem si ho vzít nemohla, tak jsem zavolala našim, aby ho šel taťka zabít, aby se tam tak netrápilo, i ktomu už jsem byla svolná.
Pak jsme jeli mlčky do města a mě se při řízení chtělo furt bulet...ještě i hormony zapracovaly.
Maštěstí si asi Míša uvědomil, že přestřelil a napravil situaci tím, že sehnal nějaké lidi, kteří si ho vzali. Jenže mě už se chtělo furt bulet aneměla jsem chuť se usmiřovat. A aby toho nebylo málo, tak mi napsala kamarádka z Pronatalu, že se jí narodila Klaudinka, předčasně, že je malinká, váží asi jako Anýsek, ale , že jsou v pořádku.
Jo a Mikíska jsem včera v parku po dešti asi nastydla. Trochu pšíká a čůrá skoro každou hodinu...
A už dost story.
Markytko, zas ti bylo špatně? Holka, jedna, ty jsi slabá jak moucha.
Moni, čárka bude sílit, uvidíš.
Májo, s tebou už jsem na icq a jsem strašně ráda, že už jsi doma s Anýskem.Jo, ty hormony...Ale Anýsek je kouzelná:slight_smile: Nemám slov...
Luci, toje děs, s těma službama.
Andrejko, přijď vygruntovat i k nám:slight_smile:
Bellíšek má dnes volno?
Holky, jdu se natáhnout, tak zatim pa. A příště už se objevim s lepším story i náladou.
23. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Věruškooo, holčičko zlatá, teda to máš den. Ale koťátko má kde bydlet a to je důležité. A věř mi, že bych to taky obulela a do toho kanálu bych vlezla sama. Mikísek bude v pořádku, uvidíš. No jo, to znám, i když někomu strašně mocinky přeješ jen to nej, přesto to občas píchne, zabolí a na povrch se vynoří otázka: PROČ NÉ JÁ? Jdi si odpočinout, zlatíčko:slight_smile:
23. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Holky chci se zeptat je tu někdo kdo mi poradí?Má nebo měla jste některá jakoby tlak v podbřišku?Mívám jako tlačení v podbřišku a nevím jestli je to normální nebo co se děje.Může to být děloha jak se zvětšuje?
23. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Majky, s tímhle Ti neporadím, ale zadej si do vyhledávače: 16tt a bolesti v podbřišku, je tam spousta odpovědí, tak koukni:slight_smile:
23. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
Majky, chtěla jsem napsat tlaky né bolesti:wink:
23. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
Markytánkom toje mi líto, doufám že tvůj dr. na to přijde. já když jsem sebou sekla párkrát z tlaku tak jsem měla prve černo před očima a pak sek. Pak už jsem si dávala pozor a když mi zčernal svět sedla jsem si, nohy hore. O to víc to máš horší že to příjde jak rána z čistého nebe. no aspoń tedy měj u sebe pořád mobil, když nemůžeš být s někým.
A ty bolesti by měli být normální, ale snad poradí těhulky.
Belli jak vám vychází víkend je Pavlík s tebou nebo má službu? ještě jsem se tě chtěla zeptat jak to máš se stimulkou, máš normální dávky a kolik tak míváš vajuch?
Věrko to ty hormony, jsi dobrá dušička a nebýt tebe tak to koťátko už nežije. Já řvu teď taky často a jsem divná, ten můj by vám povykládal co se mnou zažívá už od stimulky :sweat_smile:
23. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
Ták jsem přesadila pár kytiček, hodila pračku a čumákuju... Věruško, no to bych řvala, i kdyby se mnou necloumaly hormony, já bych ho tam taky nenechala. Chlapi zatracený! I když v tomhle já si stěžovat nemůžu. Mě by manža totiž ani nepustil ve 4 ráno samotnou ven. Je mi to líto. Jo, a k těm našim úžasným organizacím.. Kámošce se předevčírem usadil na zahradě na stromě roj včel. Jelikož má dvě neposedné dětičky (5,9let), a nejen proto samozřejmě, volala na policii, hasiče, a nic, už to není jejich kompetence, odkázali ji na včelaře. Jenže včelaři nemusí, a bohužel ani nechtěli nic dělat. Tak kámoška musela narychlo zorganizovat víkend pro děti u babičky.
Majký, to si tedy taky užiješ, opravdu škoda, že s Tebou nikdo nemůže být. Tak snad Ti po vyšetření nasadí nějakou terapii, tedy s ohledem na mimíska.
Bellí, o Manetce nevím, a ani Danuss nedala vědět, jak vlastně dopadla? Kolik folíků a tak?
23. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
Monči, to je už taková tradice všude, že okolo stimulky se doma přiostřuje :grinning: :grinning: , každá to známe, a těžko soudit, zda jsme zkrátka divné, a zda by ty chlapi ale mohli být kapánek tolerantnější v tomhle období. Bych jim píchla pár hormonků do pytlíčku , a viděli by :grinning: :grinning: . Ale já bych tomu svýmu křivdila, v tomhle ohledu je on zlatej. Tedy ne, že bychom se nerafali, ale pak přišel většinou on s tím, že ví, že je to záhul ty hormony a nervy, zda to vyjde či ne k tomu.
23. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Asi jsem zasejc na kobyle ochořela :confused: , toť znamení, abych šla pokračovat ve svém plánu, teď umýt balkon...
23. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
Už jsem tu, musela jsem chytit kozy, se mi rozutekly z ohrady, asi někde podlezly a ještě jsem spadla, jsem myslela, že je zabiju. Ale už jsem je zavřela a hotovo, když nechcou být venku.
23. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
Moni, jak jinak, Pavlík v práci, zítra jsme měli mít spolu volno, ale mě dali denní, už mě to nebaví, jsem nějaká podrážděná. No jo, má přijít mrcha! Jinak mě stačilo jen 900 ui Puregonu a měla jsem 11 vajíček. S tím problém nemám, jenom nikdo neví, proč to nevychází, vlastně bych měla otěhotnět po IVF úplně klidně, nemám vejcovody, tak to přirozeně nepůjde.
23. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
Andrejko, do pytlíčku??? Já bych jim to někdy píchla do prdele a koňskou dávku:grinning:
23. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Andrejko, mám pocit, že Danus psala, že v době stimulky a po ET bude v Praze u maminky a bez netu. Pavlík taky vždycky příjde a ví, že je to záhul, jenom že si to vždycky uvědomí až po rafanci. To když on vstane hore řiťu, a to si nic nepíchá, doufám, tak se klidím a počkám, až ho to přejde:grinning:
23. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tak teď si tu vykládám sama já:grinning: Moni a k tomu Puregonu si stříkám Synarel.
23. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Hurá, hurá, hurá. Tak zítra nemusím do práce. Teď mi volala kamarádka, že není třeba posílit službu, tak zůstávám domečkááááá:wink:
23. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
Bellí, huž jsi si mě vyvolala :slight_smile:
23. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Já neslyšela sms, páč na balkóně je porád rachot z venku. Ale balkonek umyt, kytičky maj čerstvou hlínu, a já nehty jak dobytek :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
To je dobře, že se mi to povedlo:grinning: Balkónek umytý?
23. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
No, Bellíííííííííííííí, já jsem tadýýýýýýýýýýý :astonished: :astonished: halóó :astonished:
23. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.