• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Belli tak to by srpen mohl vyjít, kurňa už by bylo na čase, je to zajímavé že úrodičku máš hezkou a nakonec nic, tvůj zobe selen a zinek? Ach jo vy se fakt jen míjíte jeden vstává do práce a druhý přichází. jé kozy jedny neposlušné.
Andrejko práci zdar :slight_smile: já bych chlapům naordinovala taky injekce a ještě aby jim dr. furt koukal na pinďoura, to bychom raz dva vymřeli :slight_smile:
23. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
Jsem tady i já a už s lepší náladou :slight_smile:
23. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
Však si dáš nehtíky do pořádku, hlavně, že máš radost, cos všechno stihla. Já jsem po těch nočních líná jak veš, ale když mám zítra to volno, tak se vrhnu na úklid, protože se na to už nemůžu dívat.
23. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Jé to je super, Belli tak to by mohl být nějaký romantický výletek :slight_smile:
Ahoj Věrko tak to je dobře že je ti líp.
Ale já mizím k našim.
23. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
:grinning: Moni, tak ty jsi mne taky rozesmála dr. aby jim koukal na pinďoura :grinning: a Bellka by je bodla rovnou do řiti :grinning:
Andrejkooo, já se chystám taky na balkón, se ptám znovu, nechceš přijet, když už jsi tak zaběhlá v tom uklízení?:slight_smile:
23. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
Bellí, kolikátý už jsi měla vlastně pokus i s Ket?
23. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
Andrejko, lásko moje. Jsi zapoměla, že mě to kapánek trvá???:grinning: Věruškooo, kočičko, to je dobře, že je náladička lepší:slight_smile: Moni, já už chci v červenci:wink:
23. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
Andrejka zdrhla zase na balkón:slight_smile:
Holky, jak krmíte ty své miláčky hafany? Mě řikala pani, že mu mám klidně dávat jen ty granulky.Jsou kvalitní-eukanuba, ale mě je to divný, že by nic jiného nežral,třeba rýži bych mu uvařilam bo těstoviny...
23. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
Mončo, tak teď jsem se zachechtala od srdce. Honza, když byl u androloga, tak byl dotčen, že tam vešla v nejlepším i sestra. Chápeš? Jedna jediná zdravotní sestřička! Já při ET napočítala 7 lidí!! Čestný slovo, včetně laborantky, co podávala skrze okénko ty správné spermijky a mladého klučiny, který mě vozil ze sálu a nosil naše bačkory za námi :grinning:
Věrunko, ahoj sluníčko naše! To je furt ta horská, co? Život jeden zatracenej rozhoupanej :sweat_smile:
Bellíno, barbulíno, tak volníčko máš, no bodejď bys neměla konečně taky jeden víkend volnej!!
23. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
Věruško i s KET jsem měla 5 pokusů, protože jedno IVF bylo bez ET, měla jsem tak silný OHHS, že jsem zkolabovala. Moni, Pavlík nic nezobe, spermio má v naprostém pořádku.
23. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
To je sranda, jak jsou ty příspěvky na střídačku se zpožděním :grinning: :grinning: , hlavně ty žížatkové :grinning: :grinning:
Věruško, já sice vařím těstoviny a dávám konzervy do toho, občas koupím třeba kuřecí játra , nebo žaludky apod. Ale pokud vím, tak Eukanuba je kvalitní, sice dražší, ale Miki toho moc nezbaští. A je to pak hodně pohodlné, když je naučený na suchý.. Takže já jen doporučuju. Jestli máš přímo štěněcí, jsem pro.
23. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Bambulína? To neznám, jako bambule?:grinning: Andrejko, ani si nedovedeš představit, jakou mi kamarádka udělala radost tím, že nemusím zítra chodit:wink: Věruško, rýži a těstoviny mu klidně můžeš udělat, i kuřecí masíko. To říkám za sebe:slight_smile:
23. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Jen se směj, že to tam mám později, ale až jednou budu mít komp, to se smát nebudeš. Budu rychlejší jak srač..:grinning:
23. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
Nezdrhla na balkóon, jen čekám, až uschne, páč jdu pověsit prádlo. Věruško, já se na ten úklid vrhla, páč jsem si potřebovala sklidnit myšlenky. Mám pocit, že jsem zavalená negativníma myšlenkama a pocitama, tak musím vyházet staré věci, abych odlehčila :slight_smile: . Tak si mě radši nezvi, páč bych Ti mohla vyházet půl bytu, jak jsem rozjetá! Jenom na balkóně byly dvoje starý pantofle, už jsou v koši, staré květináče, které v životě nepoužiju, a to jsem se ještě nevrhla na šatní skříň :grinning:
23. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Á asi se zalekla a utekla:grinning:
23. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
Bellí, co to píšeš? Že už jsi snídala?? :grinning: :grinning: To je rychlost z teho severovýchodu :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
Á huž je tu:wink: Vyházej, Andrejko, všechno vyházej:slight_smile:
23. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
Vidíte to??? Asi na ňu pošlu Baroša:grinning:
23. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
Andrejko, tak to bych asi dnes taky potřebovala, vyházela bych sama půlku bytu. Tak já jdu aspoň na ten balkón.:slight_smile: Potřebuješ se zklidnit před pondělkem, to znám. Všechno bude dobrý, ty víš ,jak na to:slight_smile:
Bellíšku, 5 pokusů a žádná příčina se nenašla? A není to třeba už v psychice? Bůh ví...
Tak já jdu ,zatím pa holky. jsem moc ráda, že vás mám :wink:
23. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
Lásenky, jdu si pověsit to prádlo a zasejc popojet v tom vyhazování! Sice bych žvanila a jak ráda, ale musím využít toho, že jsem sama na víkend doma, to se mi nepoštěstí, jak je rok dlouhej! Né, každej má to štěstí, že má manža i noční občas :grinning: :grinning: :grinning: . Ba ne. Dyk mně by bylo smutno večer, kecy kecy, ale nedala bych ho :wink:
23. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
Jo a asi uvařím občas tu rýži a těstoviny s masíkem. Pa barošáci :grinning:
23. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
Andrej, já sice ty držtičky na tom mobilu nemám zobrazené, ale já vidím ten Tvůj kukuč, jak se mi chlame:grinning:
23. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Tož pošli, vezmu si červený tepláky, otočím na něj svou maxiřiť a on mě tak prožene, že nějaké to deko snad odpadne :grinning: . Jen aby do vánoc doběhl :grinning: :grinning: :grinning:
Věruško, hned jsem si říkala, že sklidnit mělo být zklidnit :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
Vlašimská baroško, mám okno na východ, tož Ti z balkóna na Tvoj balkón zamáváááám :grinning:
Jdu pověsit ty slíípy a bomby a tríga a fusekle, co z nich polívku Májence vařili a zasejc nakóknu!!
23. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahooooooooj babulky, ták jsem skoukla nové fotečky Aňulky, je prostě báječná :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Chtěla jsem vás alespoň všechny pozdravit,jdeme s manžou k známým grilovat, to zas bude všichni v lihu a já budu čouhat jak sůůůůva, ale co pro kulíška holt musím něco vydržet :wink:
Doufám, že se máte všichni fanfárově v tomto sluníčovém dni a užíváte víkendu, teda hlavně ti pracující.
Mocinky na vás všechny pořád myslím, doufám, že už se nám tady bude všem dařit, že je Anička takový náš dobrý start do budoucnosti.
Mějte se krásně, já jdu do sprchy a pak grilovat rybičky, mňam mňam
:slight_smile:
Zdravím vás a přeju hezký zbytek soboty
23. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
No a jsou fuč a mě se to tam nevložilo, palušek už mě bolí, jak kmitá. Tak znova. No jo, jenže já zapoměla, co jsem chtěla... Už vím, Věruško, nevím čím to může být, že to zatím nevyšlo, ale zítra budu dělat kouzlo a teď už tu smůlu musíme prolomit, co? Že jsem bláznivka? To já vííím:grinning: Andrejko, teda Ty mi dáváš, fakt nestíhám spát:wink:
23. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
Jejda, samo, že né spát, ale psát!!! Mončoet, tak si pěkně nacpi pupíka. No, ale než já to vložím, tak už máš jistě jednu porci snězenou:grinning:
23. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
Tak miláškové, uklidila jsem, vytřela sklep, uklidila miláškovi jeho koupelnu, upustila mu páru, vyžehlila, vyprala, myslím, že jsme rozjeté všechny. :grinning: Jdu se ospršit, možná večer pujdem na pivko :slight_smile: Zítra chceme jet do ZOO, malý už žebroní :slight_smile: Beli, včera jsem dělala se žákyňkou z Karviné, ale ty jsi to nebyla, bo take kopyto pohledat, ale bude mít titul, tak jsem byla včera shovívavá :slight_smile: Zdravím všechny, kde je Regíííííííííííííí? :slight_smile:
23. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
No toto? Prej kopyto z Karviné, já myslím, že nejsu ani kopyto a už vůbec né žákyňka:grinning: Regi má ten víkend s maminkou, přece:wink:
23. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
Jo a zapomněla jsem vám napsat, že zíra mi milášek bude brát krev, to se posměju. :slight_smile:
23. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.