• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ale víš co jsem vymamlasila já, když jsem nastoupila? U čistého prádla viselo na madle něco chlupatého, tož jsem myslela, že je to kočka na ledviny a schovala do regálu. Staniční říkám, že jsem tu kočku schovala. Všichni ztichli a viděla jsem, jak se začínají dusit smíchy. Prej, jakou kočku, můžete mi ji ukázat? Tož jsem ukázala a ony se málem počůraly, byl to nový mop pro uklízečky:grinning:
23. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
No a tak usoudily, že se neztratím a zužitkuju všechno. To si jako necháš vzít krev od miláčka a ještě v den svého svátku???:wink:
23. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Belíšku, já chápu, že každý začíná, ale to seběvědomí, když nemají znalosti, mě zaráží :slight_smile: Holt už je to jiná generace :slight_smile: Máme novou ošetřovatelku a moc mi těpřipomíná, takže s tebou pracuji, je strašně hodná, klidná a usměvavá, celá ty :slight_smile: Jinak s tím mopem dobrý, až mě budou bolet záda, tak to zkusím :grinning: Budu 21 den cyklu a to si mám nechat vzít krev, tak co mi zbývá :wink:
23. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
Karolko, to jejich sebevědomí mě už nevzrušuje. Holt je to jiná generace a já vždycky říkám. Holky, jednou se vám to vymstí. Raději se 10x zeptejte, než opravdu něco pokazíte. Tak to je fajn, že máš takovou ošku, to se hned líp pracuje, viď:wink: Tak to Ti budu zítra k svátečku přát, ať Ti milášek neublíží.
23. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
Tak té nové ošetřovatelce pověs mop na madlo a uvidíš:grinning: Ale asi to zná, né jako já, dupa. A dodnes si to na sezení připomínáme a vždycky nám tečou slzy od smíchu:grinning:
23. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Tak už jsem zase tady. Balkón uklizený , zbytek kytek zasázených, s Míšákem jsme se jakž takž usmířili ( jel zase zvučit, a nemáme rádi se takhle rozloučit), mikísek vyskotačenej a teď jdu ještě vyluxovat a vytřít.
Bellíšku, jaké budeš zítra dělat kouzlo? Chci ho taky :wink: Jo a to s tím mopem-docela jsem se pobavila :grinning:
Zdravím Karolku,alias Janičku? To jsem nevěděla, že jsi Jana, tak to už budu zítra přát 6. Janě:slight_smile: Jo a tvůj manžílek je taky ze zdravotnictví, že ti bude nabírat krev? Tak atˇmá pevnou ruku. A přoč si jí vlastně musíš nechat nabrat 21. den cyklu? Su zas hlůpá .
Taky zdravím Moncuet, ale ta už se určitě cpe nějakou fiškou:slight_smile: taky bych si dala, mňam.
23. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
Jo a kde je Andrejka, potřebuji rozpis úklidu,dnes se po ní opičím. Balkón mám už hotový, tak co teď? Jdeš taky vytírat?:slight_smile:
23. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
Halóóó,kde jste kdo? Trpím samomluvou:slight_smile: Andílci jsou asi na procházce, no , jo, když je tak krásně,musí se pochlubit a zjet novou káru:slight_smile: může se vůbec s takovým malým broučkem už takhle cábrovat venku? Ale hlavně, aby to Mája nepřehnala, ta se musí ještě šetřit.
Tak já zase jdu, no, když tu jsem sama...ppppppppppppáááááááááááááááááááááá
23. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
Věruško, mě to dneska v noci poradila kamarádka z práce. Ona se zabývá čarodějnictvím a její dcera je v nějakém tom spolku, dokonce. Zítra je novoluní, tak si vem oranžovou svíčku a celou dobu co bude hořet, tak si začni přemítat všechno co Tě čeká, postupně od stimulky, přes ET, testík, těhotenství a i porod děťátka, jak ho držíš v náručí, jsi šťastná, manža je šťastný. Prostě buď sama v klidu a
23. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
...a pusť si v hlavince takový filmeček toho, co Tě čeká a jak si přeješ, aby to všechno dopadlo. Možná to zní divně, ale já už se navyváděla toliko, pro někoho, nepochopitelných věcí, že to udělám:wink:
23. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Už jsem tady a čtu:slight_smile:
23. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
Belluško, zrovna mi psala kamarádka, jestli bych nechtěla jít zas v pátek na kartym jako jsme dřív vždycky chodily. Učím se je vykládat, takže těmto věcem jsem byla nakloněná. Píšu, byla, protože od té doby, co jsem otěhotněla, tak jsem od toho postupně upouštěla, nějak jsem podvědomě nechtěla ublížit miminku, protože jsem to ještě neuměla a přikládám těmto věcem velký význam. A teď se to ve mně vše ještě víc zablokovalo,tím nezdarem,myslím. Nějak se nedokážu uvolnit a dát volný průchod těmto věcem.
To, co píšeš je určitě moc přínosný, tyhle pozitivní představy bysme měli aplikovat na všechno a pak to fakt funguje. Jenže já se nejdřív musím zbavit těch negativních představ a samotné my to nějak nejde. Už jsem objednaná k Máji neléčiteli. Vkládám do něj docela neäděje.
Broučku, nic neslibuji, ale kdyby mi to šlo, tak se pokusím zítra taky tu svíčku zapálit. Tobě přeji upřímně hodně pozitivních a hlavně ZHMOTNĚNÝCH myšlenek.
23. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
ježkovy, ty hrubky my-mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
Věruško, to je jasné, že se nejdříve musíš zbavit těch negativních myšlenek, protože by se Ti tam tak jako tak tiše vkrádaly. Já těmto věcem věřím a mám z nich respekt a někdy i strach. Uvidíme, třeba......:slight_smile:
23. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
Uvidíme:slight_smile: Moc ti přeju, aby se ti tvé představy splnily. A oni se určitě splní:slight_smile:
Jdu konečně luxovat. papa kočenko
23. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Hola hou, je tu někdo??
Jsem teď dožehlila 2 pračky, další dvě mi vlají na čistém balkónku a zítra dožehlím. Věruško, moje plány nevyšly, páč jsem se jich nedržela a odbíhala dělat i jiné věci, neplánované, ale taky užitečné. Tak pokračování plánu č.1 až zítra. Teď asi hodím Bridget :slight_smile: . Huž to začíná...
Májuško, Ty jsi zajížděla káru, jo? A co, dobrý? Pasažérka byla spokojená? :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Halooo halooo, co se stalooo? Kde jste kdoooo?
23. kvě 2009 ve 20:18  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, ještě že jsi to napsala, nejdřív jsem myslela, že je to zase nějaká Vaše kostková hra, pak mi došlo, že Jonesová, tož jsem si to taky pustila, jsem telku neviděla, ani nepamatuju.
Káru jsem nezajížděla, jen jsem šla na wc a nechci se od ní hnout, tak jsem si ji hodila do kočárku, ovšem řidičák bych na něj teda neudělala.
Už jsem sama doma, škoda, že jste všechny tak daleko, mohla mě některá z vás přijít obšťastnit. Všici se již schází na slavění mimísky.
Teďka jsem tu měla bráchu s novou slečnou, donesli hadříky a další dárek prý až na akci, tož si počkáme. pak tu byli Rakušáci na návštěvě, dostala jsem dva krásný obrazy od Gustava Klimta, jsem si od něj moc něco přála.
23. kvě 2009 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak mě bolí pěkně břicho, musím si nastudovat, co se sebou dělat a nedělat. Hodně se oblíkám, na to jak miluju zimu a stále otevřená okna, tak nyní dosti mrznu, až zimnici mívám.
Do toho včera dobrý halucinace, ze spaní nejdřív řvu na Luboše, aby někoho chytil, to si moc nepamatuju a pak aby dal pryč ze země vodu, že ten novej pes má pít jenom mlíko, OMG!!! Jsem fakt nějaká vynervovaná :rolling_eyes:
23. kvě 2009 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz
Nikde nikdo, jdu si vás tedy pročítat, je toho dost na čtivo. Jsem taková nějaká rozháraná, jak říkala babička :slight_smile: , přesně zas ten stav, ikdy nemám nic uspořádáno, nedovedu se na nic soustředit, už aby se vše ustálilo a byla pohodička.
23. kvě 2009 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky:slight_smile: Taky jsem si pustila Bridget:wink: Pavlík už byl na otočku doma, přivezl slámu a jel vrátit vozík, tak jsem zatím podestlala žížátkám, než se vrátí:wink: Májinko, to jsou ale výkřiky do tmy, neboj, přejde to, kočičko. Andulka spinká??? Andrejko, tak zítra Tě čekám u nás na úklid, co???:sunglasses:
23. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Májinko, já si myslím, že to s tím novým psem bylo proto, žes hodně myslela na Alfíka a souvislosti s narozením a příchodem Andulky domů, zrovna v ty dva dny. Nějak se Ti to v hlavičce usadilo a proto jsi asi v noci křičela.
23. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
Holky zlaté, tak vás čtu, chci na vše reagovat, ale choděj mi sms z akce a holky aj volaj, tak jsem zas v peeeeerdeli, bo jsem polovičku zapomněla.
Jen co mi utkvělo v paměti, jsou rozeběhlý kozy Bellíška z ohrady :grinning: , to zní dobře, hlavně žes je pohonila zpátky.
Jinak k těm našim chlapům bez komentáře. Ale myslím, že jsou z nás dost vykulený, co dokáže ženskej mozek vyprodukovat, je neuvěřitelný. Např. ten můj včera, fakt jsem řvala na popud kde jaký hovadiny. Dneska jsem se rozhodla, že si změním vyzvánění, jsem bulela při každym telefonátu. Mám tam, od té doby, co táta umřel, ...někdy lidem zbyde jenom víra......a milovaný lidi mizej v černejch dírách a někdo doufá, že se potkaj cestou na zpět....a ostatní jenom přihlížej, na smutný oči, který vyhlížej..... :frowning2: Magor, co? Nojo, tak tam dám na počest Anýse něco veselejšího, třebas si zkusím najít mou porodní - Anděla, ikdyž jsem ji tedy u porodu fakt nepoužila :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko, tak honem honem, ať už tam máš něco veselejšího. Beruško, táta už se nevrátí, ale kouká na vás a je šťastný a pyšný, jakou má dceru a teď už i vnučku:slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Sluníčka moje zlaté, jdu do pelíšku:wink: Přeju vám dobrou nocičku a nádherné sníky:slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Máji, rychle, už máš novou melodii? Já jsem si s Míšou vyměnila celý mobil, on si koupil nový a mě dal ten jeho starý. Chtěla jsem si tam přetáhnout některé staré sms, kterých se nedokážu vzdát, ale nejde to. taky jsem ho dostala po příchodu z nemoc., tož asi mám začít taky nově s jinou melodií:slight_smile:
Belluška ti to napsala hezky:slight_smile:
Kurňa, všichni ti slaví a ty sama doma s Anýskem Já zas sama doma s Mikískem, být to blíž, už jsem u tebe a čučíme spolu na Bridget.-)
Kočky,asi se půjdu vykupčit a zalehnu taky, tak všem dobroouuuu
23. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
JANIČKÁM všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
Máji tak jak dopadla oslava?
Belli ty budeš kouzlit, a co budete dělat s Pavlíkem když vám to tak hezky vyšlo že jste konečně spolu? už asi vím ... proto tu nejsi hned po ránu :grinning:
Leňulko pevnou ručku na první včeličku :wink:
24. kvě 2009 v 07:09  • Odpověz
autor
Dobré ránko, berušky :slight_smile:
Předně se připojuji ke gratulaci! Karolajnko, Janninko, hezký svátkový den :slight_smile:
Včera jsem vytuhla oblečená u Bridget:pensive: , no holt je vidět, že mám manžu na chajdě,nikdo mě nevzbudil..Tak jsem teď šáhla po noťasu, ale jdu do spršky a pokračovat v úklidu.
MOnči, čárka sílí, že? Neříkej, žes to neověřila? :sweat_smile:
Leňulka tedy už opravdu píchá? Ms dorazila včera, jak měla? Belíšku, ahoj kotě, Ty užíváš jistě volno..
Májo, Věruško, holky držte se.. Já ty vaše příspěvky čtu velmi pozorně, jen nějak neumím potěšit. Asi jsem sama nějaká na palicu.. Snad jen, že když někdo odejde, může přijít někdo jiný. A přišel, a jakej krásnej!
24. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz
:slight_smile: :wink: :slight_smile: Ahojka holčinky dobré ranko,zdravím Tě Andrejko,pořád mám budoucího manžu v řecku,příští úterý přijede hurá!!!!!!!!!! jenom nevím kdo bude platit ten účet za zelefon nemůžu bez toho být tak si voláme asi 3-4krát denně.Včera jsem měla nějaký uřvaný den nějak to na mě padlo,Petr pryč, ty posr.........screeningy,hádka se ségrou no jo prostě hormony těm se neporučí. Nějak pořád necítím mimi ale na virtuální porodnici.cz pan Dr.odpovídal,že u prvorodiček bývají tak 20-22tt tak jsem zatím v klidu.Jo včera odpovídal nějaký pan DR.že pokud je riziko Downa vyšší než riziko plodovky potratu tak raději asi nechodit.Doufám že je mimís zdravý ale ksme dva zdraví lidi tak doufám že ok. Už se nenervuju co v tom břichounovi mám to tam je a stejně s tím nic neudělám.Příští týden mám na výšce 3 zkoušky,v úterý jednu a v sobotu 2 tak budu celý týden drtit. :unamused:
Zdravím moooooc všechnyMájinku.Belušku,Věrušku,Karolku,marký,Monči,Janinku atd. a díky Vám všem za podporu :slight_smile:
24. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ranko, kočičky:sunglasses: Přeju krásnou neděličku:slight_smile: Karolko, Janni.ko, vše nejlepší k dnešnímu svátečku:wink: Andrejko, Májinko, Věruško, posílám pusinku na čelo, ať je vám veselo:slight_smile: Moni ahoj, holka zlatá, těhulková. No jo, mám volno s Pavlíčkem, i Ty jedna:wink: Mějte všechny moc krásňoučký den:slight_smile:
24. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.