• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Hani, nevím jak Ti pomoct, ale jsme s Tebou a věřím, že to všechno dobře dopadne, beruško. Posílám pohlazení, ať se Ti uleví. Leňulko, tak tfujtfujtfuj na první včelíčku:slight_smile: Tak a jdu si ještě lehnout:wink:
24. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
autor
Hani, upřímně, mě by kleplo. Já uvítám občas víkend bez manži, ale i proto, že si srovnám hlavu a o to víc se na něj těším. Ale být tak dlouho bez něho, jako Ty, nééé! Já jsem slyšela, že taky záleží na postavě, čím jsi hubenější, tím dřív jsou cítit pohyby, moje jedna hodně silná kámoška je cítila až ve 23.tt. A hodně štíhlé holčiny třeba naopak v 17tt apod. Je to logické. Co děláš za vejšku? Nebo jsi to už psala?
24. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
Ahoj Bellí, kotě v zelí :slight_smile:
24. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Tu nikdo, tak já jdu chca nechca pracovat :wink:
Hezkou neděli, rodinko. :slight_smile:
24. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Andrejko ahoj, Ty můj andílku:slight_smile: Upřímně, já si taky nedovedu představit, že by Pavlík nebyl třeba měsíc doma. Asi kdyby nebylo zbytí, tak bych to vydržet musela, že jo, ale představit si to neumím. Mě stačilo, že jsem byla měsíc v lázních.
24. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
To jsem toho naležela, co:grinning:
24. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Berušky nevím to na jisto jestli ta Leňulka začíná ale včera to měla dostat a dnes píchat, ale protože se tu včera neukázala, tak doufám že kočka začala :slight_smile:
Belli jen odpočívej v pelíšku.
Andrejko tak zas pracuješ? vyprdni se na to, napust si plnou vanu s olejíčkama a pěkně se rozmazluj, když jsi sama :slight_smile: jo jo test jsem zkoušela ale moc nepotěším pořád stejně slaboučká vůbec mrška nesílí, už 3dny stejná :frowning2: nejjistější tedy bude krev.
Hani chuďátko na tebe je toho teď hodně učení mučení ještě ty výsledky, skoro manža pryč, ale určitě se to zlepší prve ti přeju zvládnuté zkoušky a pak se ti vrátí i milášek a mimi bude taky v pořádku vždyť bude po vás :slight_smile:
24. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Moni, kočičko neboj. Hlavně, že tam ta druhá mrška je. Tak tam bude asi jeden brouček, ale zaplať Pánbůh za něj:slight_smile: Holky já jsem teď, jak jsem psala služby na červen do kalendáře, zjistila, že budeme s Pavlíkem až do čtvrtka spolu doma, on má dovolenou a já náhradní volno, hurááá:wink: Nebudu samááá:slight_smile: A už jdu dělat oběd a pak uklízet a večer kouzlit:wink: Ale budu načuhovat:slight_smile:
24. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Belli tak si to spolu konečně vynahradíte :slight_smile:
tady všichni něco dělají, no tak jdu upéct nějaké dobré řezy.
24. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Krásné dobré ráno všem přeju:slight_smile:
Janičky, všechno nejlepšííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Hani, je mi tě líto, nervíky a hormony dělají své a ty jsi na to ještě sama. Se nedivím, že účet za telefon bude mega :wink: Já bych asi taky stále volala miláškovi . Neboj, snad ty testy dopadnou dobře, ono se to z té krve moc nepozná,ale utz je te´d už dost přesný a ten ti vychází dobře. Tak hlavu vzhůru a příští týden hodně štěstí při zkouškách. :slight_smile:
Moni, mě taky čárečka první dny sílila pomalu a to jsem tam měla dokonce i dva broučky :wink: . Hrozně se těším v úterý,jak vysoké hcg nahlásíš, ale něco mi stále říká, že tam budou ty dva :wink: No , ale na věštění tu máme Bellušku.
Bellí, Andrejko, dnes jsem v pohodě:slight_smile: S miláškem jsme se usmířili a ráno mne mikísek potěšil v posteli :grinning: cha cha, je to hold chlap, tak jsme se pomazlili :grinning:
Copak dělají naši andílci? No ,co asi-kojí, přebalují,odpočívají:slight_smile:
24. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Tak já jdu vařit. Asi udělám řízany s kaší.
Jo a kde je ta Leňulka, na tu jsem taky zvědavá.
24. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahooooooooooooooooj hokyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile: .
Všem přeji krásný OSKÁRKOVÝ den.
Moničkám dodatečně vše nej k svátku a Janičkám přeji také vše nej k svátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Májo a Aničko vítám vás :slight_smile: .Je to fajn že už jste doma a Anička je Májo moc krásná.
Věruško co štěňátko?Nezlobí? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
24. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky.Přeju krásný usměvavý den :wink:
Janinkám vše nej nej nej.
24. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahojík fšem:slight_smile:
Tak první fčela se nekoná :frowning2: Ještě nedošla ms. Tak to vidím na +-2 dny :confounded: Ach jo.
24. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky.
Petruš jaký byl sraz včera?
24. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky Kobylky moje, ráno je to vždycky makačka, tak nějak se nestíhám hlásit, že už jsem vzhůru :grinning: , aby jste mě nepodezřívaly, že spím.
Manžela mám ještě v tahu nebo spíše na tahu, jen se tu otočil, sdělil útratu, ale vylepšil to výhrou na ruletě :grinning: , tak ok. Aňulka je zapitá myslím až až. Ještě jel s pražákama na oběd, říkal, že v jednu je doma, koukám, že je akorát 13,00 hodin, tož su zvědavá.
Mamk ami tu pere nový hadříky, co jsme dostali a už je i žehlí, to je parádička, jen byl problém najít žehličku, ale funguje, to jsem ráda, že to vím :grinning:
Tak já zas letím do spršky a něco podělati. už jsem se zaběhla, je vyvenčeno, vysátej celej byt, utřenej všude prach, nádobí zlikvidovaný, dokonce jsem i polívečku obědvala. To ještě Luboš navařil pořádnej nekořeněnej vývar s hooodně kuřecím masikem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mějte hezkou neděli zlatíčka, zase se ozvu, papapapa!
24. kvě 2009 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko, to jsou super zprávičky, že už jsi zaběhnutá:wink: To si snad ani nejde myslet, že vyspáváš, vždyť máš doma miminkooo:slight_smile: Regi, tak víkend v pohodě? Peťko, ahoj kočičko:slight_smile: Leňulko neboj, to už je otázka pár hodin a budeš píchat včeličkyyy:wink: Teď jsme si dali po obídku kafíčko a jdu zas gruntovat:wink:
24. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Bellko víkend úžasnej.Večery byli suprové.Obarvila jsem hlavu.Mám to trochu do zrz ale líbí se mi to.Tak jsem zvědavá co na to Kája.asi se ještě nechám ostříhat.Udělá si asi vzadu zas ten rozcuch.To se Kájovi moc líbilo.Tak uvidíme.13.6. máme ten sraz tak uvidíme co ještě vymyslím :grinning: .
24. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Leňulko tak to je zas jak naschvál :unamused: ale určitě potvůrka dorazí, zkus si dát horkou koupel, u mě zabírá.
Regí ahojky tulačko, jak ses měla?
Věrko a kdy budete natáčet?
Máji ty už zas gruntuješ :slight_smile: no ale asi to je potřeba, určitě budou chodit návštěvy, ale radši zapoj celou rodinu a ty ještě odpočívej.
Belli ne gruntovat ale pěkně se po obídku natáhnout.
24. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahojky Moni.
Odpočinula jsem si a odreagovala se.
Okolo druhé hodiny dorazí miláček.Tak už se moc těším.Moc se mi po něm stýská.Skoro od středy jsem miláčka moc nevyděla. :frowning2:
24. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Regí srazík byl super.Dorazila jsem po 3 hodině :wink: Lidiček dost a všicí úžesný :wink:
Včera hráli chlap turnaj v tenise a pak grilovačka.Byo to i se ženama tak jsme si to užíli.Manža dorazil v 6 pln dojmů :grinning: bych ho trefila když mi chce vyprávět ráno báchorky :grinning: a teď jsme byli s kámošemna obídku a on mi ho odvez,že prý dají dopitnou a já si pro něj pak dojedu :wink: to bude večír :wink: Já si jedu pro Terku k babičce a vyvednu i neteřinku(je neděle)a jdeme ke kámošce na buřtíky.Tak bych zhodnotila víkend jako veli náročný ale velmi vydařený :grinning:
Ahoj Majdí už jsem četla jak si budeš doma cukrlovat.Moc ti to přeju :wink:
Regínka si užila víkend s maminkou.Jo a rez je moderní tak pohoda :wink:
Lení mě se MS taky courá,sakra!!!Když na to člověk čeká tak zrovinka ne viď???
Mony ty se šetřánkuj :slight_smile:
Májinko tak máš doma zase voňavo :wink: Snad už s tebe slezla i ta depresivka. :grinning:
Věruško dobrou chuť :wink: řízečky miluju
24. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jj zrovna když mi přicházely na čas po té divině! Ale což, myslím, že zítra dorazí už na 100%. Vydrřela jsem 5 měsíců, tak vydržím ještě dva dny né?! :grinning:
Petjunko tak sis pěkně užila jo? Ty jo my jsme neměli sraz ani jednou ještě :confounded:
Máji tak už je to v pohodě že? Teď už budeš brázdit ulice s vozidlem a venčit :grinning:
24. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Tak zase 10 minut odpočinek a zas uklízet, mám pocit, že je tu stejný bordel, jak jsem začala. Boha jeho, jak mě by stačil domeček 1+1, ložnice - tam bysme cukrovali a kuchyň - tam bysme jedli a návštěvy by jezdili v létě na zahradu:grinning: Peťko, super víkendík, už bylo načase, beruško:wink: Leňulko, jasně, že tu chvilku už vydržíš levou zadní:grinning: A zase mizííím:sunglasses:
24. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahojky všem.
Májinko chtěla jsem ti poblahopřád k Andulce je moc krásná, je dobře, že už jste doma a četla jsem, že docela zvládáš, tak to je super.
Belluško ahoj, moc to s tou prací nepřeháněj a radši si užívej krásnej den s Pavlikem doma, vždyť to je u vás zázrak, že jste spolu doma.
Andrejka taky maká :frowning2: , holky je neděle , to je od slova NEDĚLAT!!,Tak co ta hysterka, už se ti to blíží, viď.
Mooni moc gratuluji k //čárkám, konečně další těhulka, ničeho se neboj a v uterý nahlásíš krásný hodnotky.
Petjunko tak srazík jo :wink: , já chci taky :frowning2: , a jak jsi na tom, už se u tebe něco děje dál nebo ještě na něco čekáte?
Regi ahoj holka, jak se vede?
Věruško ten tvuj hafík je dokonalej, hned jsem se zasnila když ten náš rošťák byl maličkej, ježííš to byly časy :pensive: , teď už jen zlobí, je vyčůranej jak beruška a já se nezastavím :angry: , no počkej to tě ještě čekaj zažítky, ale teď je vážně užasnej.
Všechny ostatní holky zdravím a přeju samé krásné zprávičky.
24. kvě 2009 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz
zapoměla jsem popřát dodatečně Monče k svátku všechno nejlepší :slight_smile: :slight_smile:
A dneska Janičkám taky vše nej nej :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2009 v 16:05  •  1 dítě  • Odpověz
Tak co kočenky, co děláte? Možná mám chviličku času na přečtení si vás, ale je to fuška, jsme nakojený, přebalený, ale furt koukáme, tak nevím, na jak dlouho bude klid.
Luboš se nám vrátil z tahu, pustil si telku a zalomil :grinning: Satan to uvítal, mimíska tedy taky leží a já jak je vidím, tak mi padá hlava taky. Ale nechci se moc válet, musím se nějak vzchopit.
Je tu nádherný počasí, fakt parádička, na posezení na balkonku jak dělaný, ale nemám komu podstrčit dítko :confused: , tak jen koukáme z okna.
Kde je Katy a Andrejka?
24. kvě 2009 v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz
Janinkám vše nej k svátku!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz
krásnou nedělinku beruškýýýý,už se mi po vás moc stýskalo :slight_smile: moc všem děkuji za přáníčko k svátku :dizzy_face: :dizzy_face:
Mužík mě vzal na strašidelný zámek do Dolní Rožínky-bylo to dobrý,jen to nemájí ještě pořádně dodělané tak se tam asi koncem prázdnin mrkneme znova,ale kdo máte děti-tak vyražte :wink: taky sme k tomu dostali 1lístek zdarma do Westwrnového městečka Šiklův mlýn tak se mocinky těším tam sem taky ještě nebyla a vyrazíme až budou mít sezonu.
Jinak moje píchání-injekční :grinning: zvládám dobře,bála sem se a dnes byla 4 včelička,manžílek šel do kolen jen když viděl jehlu :grinning: mám 2 monokly ale je to v pohodě :wink: zítra du brzo ráno na ultrazvuk a pak alou do práce :grinning: děláááníííí dělááánííí to nám úsměv zachránííííííí,chacha :grinning:
Moni tobě přeji všecičko nej k svátečku a gratuluju k // a na krev at je to jak má :wink: další těhulinka :dizzy_face:
Katy,Dady.Markytánko,Manetko a všecky těhulinky který tady máme jak se máte?
Věruško co hafik?Musí to být krásná změna vid mít doma chlupatou kuličku,úplně k pomazlení
Máji,tak to máš za sebou a si zase s náma-chyběla si nám :wink: Jak je mamino?
Andrejka přesazuje kytičky,no asi se nakazím,dostala sem od miláška 2 krásný v květináči pokojové a už koukám kam je umístit a taky přesadit do něčeho hezčího
Jantarko,pořád pracuješ,nebo už si na neschopence?
Petulka byla na srazu a vydařil se tak to je hlavní :wink:
Belinko ahojík máš volnáska?To je dobře,že si taky odpočneš i když doma druhá šichta jak tak sleduju :grinning:
24. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Sem se rozjela teda :confused: :grinning:
Holky když ste si píchaly tak cítily jste třeba že ty folíky rostou nebo tak??Já teda zatím nijak moc nic necítím,jen když si ráno píchnu tak kolem 10 začnu cítit vaječníky ale pak je to třeba za 3-4 hodky dobrý.....si říkám abych nepatřila k těm co musí mít ty konský dávky :rolling_eyes: jináč uvidím zítra co pan doktor na to poví :slight_smile:
24. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
nikdo tady není??? :frowning2: :frowning2:
to je škoda,tak já se s váma holky loučím a ještě dodatečně zdravím Karolkuuuuuu na tu sem úplně zabudla :sweat_smile:
zítra jdu zase do práce ale v úterý mě tady máte jako na koni,tak snad tady některá budete :wink: mějte se krásně berušky papa
24. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.