• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Už jsem tady:wink:
24. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Janni.ko, tak už jsem Tě nestihla, beruško. V Šiklově mlýně jsme byli před cca 5. lety? A bylo to krásné, hráli westernový příběh, úžasné, i umělý déšť jsme poprvé viděli:slight_smile:
24. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
Sluníčka moje, přeju vám pěkný nedělní večer, dobrou nocičku a nádherné sníky:slight_smile: Jé, Manetka tu byla a já ji propásla. Andrejko, Věruško, Májinko, doufám, že jste měly nádhernou neděličku:wink: Kdo má zítra nějakou kontroličku, tak ať dopadne na 1*:slight_smile: Všechny vás, berušky, mocinky zdravím, papapááá:slight_smile:
24. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahoj kozééénky:slight_smile:
Bellí,neděli jsem si užila. ty už jdeš zase do rachoty? Nebo doma do dalšího úklidu? Holky, co vás to tento víkend popadlo? :slight_smile: Nejdřív Andrejka,Mája už je taky v plném provozu a tedˇi Belluška, která by mělůa spíš odpočívat! A Mája jakbysmet!
To já jsem se jen vyvalovala na sluníčku. Jeli jsme k našim a přáli švagrovi, švagrové,neteři a bráchovi. Seděli jsme venku a klábosili,popíjeli a cpali se:slight_smile: Věřte, nevěřte,i tak mne to sluníčko unavilo :grinning: a Mikíska taky, leží teď jak zabitý.
Regíí, jsi se ptala jestli nezlobí, tak ne, je to uplnej mazlík, miláček ,moje láááska :slight_smile: Nepošleš nám fotešku s novou zééérzavou hlaviškou?
Mončo, natáčení bude probíhat tento týden. míša je v akci v úterý a já st.,čt.,pá. Nejsem žádný troškař :grinning:
Leňulko, tak mrška ještě ne? Ale to už vydržíš. já jsem zvědavá na sebe, jestli mi dorazí po 6tinedělí. To by mi mělo končit tak zhruba v půlce června,uvidíme.. Ty jsi psala, že ti museli 2 krát ms vyvolávat?
Janinko, tak jsi si krásně užila svůj svátkový den,to je fajn.. Ty máš taky nějakýho hafíka, kokra? Jsem to nějak přehlídla.
Copak naše maminka? :slight_smile: Už má vše vygruntováno?
Jdu žehlit, tak pápápápápá zatííím
24. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Ahoj berušky,
tak jsem vyřízená, ale spokojená. V každém pokoji jsem přestěhovala nábytek, totál změna :grinning: :grinning: . Vyluxováno, vygruntíno, letím do spršky, páč Honza je už na cestě, a jsem splavená jak čuně po boji :rolling_eyes: .
Dočtu si vás později. Volala jsem si do Caru, mám tam být v 10.
24. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:
Tak ms právě přirazila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
Zítra bude 1.den a v úterý první fčela. Nakonec je to i dobře, páč pojedu na ultrazvuk příští pondělí. Tak si krásně dodělám víkend v práci a od toho pondělí už nastoupím na PN.
Andri zítra máš taky velký den! Tak už zalehnout a těšit se! :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Andrejko, ty jsi teda drak! Teď ale už odpočívej, ať se na zítra dsobře připravíš.
Janince jsem chtěla ještě odpovědět, ale zapomně ale jsem. vaječníky tě ze začátku nemusí vůbec bolet. Já jsem je cítila až poslední den. a vůbec se nestresuj tím, že by ti špatně reagovali, zítra ti to na uz zkontrolují a dyžtak upraví dávku. nemusíš mít snůšku jak megaslípka, stačí třeba 5 kvalitních vajíček:slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Zas píšu jak tatar :grinning: písmenka navíc...ale vy si to přeberete. :wink:
Leňulkoooo,ooookkkk :slight_smile: a hurá do boje! :slight_smile: Jsem ti psala před tím, že jsem taky zvědavá, kdy mi dojde, ale ještě mám čas.
24. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj Věruško. Jj museli mi 2x píchnot agolutin. Ale stejně jsem to měla jako bych to ani neměla :sweat_smile: Až po té hysterce se mi to spravilo a hlavně mi to znovu upravila ta divina.
24. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Leňulko, to jsem se tě vlastně chtěla ještě zeptat, ty jsi měla taky dvakrát revizi a po té se ti udělaly srůsty v děloze? Já myslela, že ta revize by spíš měla dělohu pořádně "vyčistit" Po jaké době jsi šla na hysterku a to jsi si ji sama vyžádala, nebo to sami Dr. doporučili?
24. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Věruško o víkend se nechám vyfotit u našeho nového autíčka tak pak vložím ano???
Holky jsem tu jen na skok.Mažu na noční.Teď jsme se vrátili a já zas letím.Ještě hodím sprchu a jdu.Moc se mi nechce ale musím.Miláčka jsem si moc neužila :frowning2: tak snad zítra.
Tak papa a zase zítra.Opatrujte se.
24. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahojky zdravím všechny,
Andrejko tobě hodně štěstíčka na zítra :wink:
24. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Leni tak jsme na tom stejně.Mě dorazila MS asi v 18 :grinning: ,to znamená,že zítra volám do CARu a objednám se na UTZ na 4.6. :wink:
24. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Už jsem si dovezla manžela :angry: super JINÝ stav :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Tak jsem napsala skoro sloh a vypadlo mi to, já se na to vyprdnu :angry: . No nic, tak ještě jednou. Já už jsem v posteli, manža ještě nedorazil , tak můžu v klidu dočíst.
Katuško, díky. Co Ty , nic nového, jen čekáš na tu červnovou konzultačku v Jičíně? To jsou taky nervíky,co, do háje zelenýho. Já se začínám bát, že tam třeba něco objeví, co není vidět na UTZ. Cystu, myom apod..
Jejda, manža... Ještě se vrátím..
24. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj Katuš :wink:
Regí ať ti to uteče :wink:
Věruško to je dobře,že zase žiješ :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Ještě běžel s odpadkama, jsem nechala u dveří hromady, v tom zápalu úklidu jsem to brala šmahem.. :sweat_smile:
Holky, vaginální UTZ vidí celou dělohu?
Jinak všechny moc źdravím, super, že Petjunka s Leňulí přivítaly mrchu!
24. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
REgí, chudinko, zase na nočku :confounded: . Holky, vám to poudám, vy se těch nočních zbavíte jen miminkem. Už aby to bylo, co?
HUž je tu.. jdu vítat :wink:
24. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Andrejko ty máš zítra tu hysterku viď.Přeju ať nic nenajdou :slight_smile: ,jinak ať tě opraví,upraví ať může být KETík :wink:
24. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Tady už se asi dadá nebo utíkáte předemnou??? :frowning2:
Papa Andrej budu na tebe myslet. :wink:
24. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Věruška měla hezkej den :slight_smile: . Věruš, nevíš náhodou v tom Pronatalu, hysterky probíhají stejným způsobem? Asi jo, viď? Já jsem totiž přemýšlela, pokud tam dělají i laparky a po nich se přece nemůže hned domů, tak jestli tam nejsou ještě jiné pokoje nebo sál? Já vím, že to není zdánlivě vůbec důležité, ale vždycky jsem radši, když vím, do čeho lezu :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Kočenky, zase zívám, únava přichází z nenadání, je to děs a to jsem si schrupla k večeru. Jdu rychle přebalit a nakojit a hurá do pelechu, budu spát jako dudek. Děsí mě to noční kojení, to je fakt boj se vyhnat z vyhřátýho pelíšku, ale nedá se nic dělat, musíme vyrůst. Už slyším škytavku, tak musím valit, ach jo, is vás snad nepřečtu, ale zítra!!!!!určo jo. Dobrou nocku všem :zipper_mouth: :dizzy_face:
24. kvě 2009 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, tak to nevím. :frowning2: Jde sem Míša, tak zatím.., A držím zítra palceeeeeeeeeeee
24. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Májinko, tak hodně energie, snad se to časem nějak urovná.
Věruško, díkes.
Péťo, já kecala s manžou. Teď mi ještě donesl nakrájený žlutý melounek, páč od půlnočky nesmím jíst, a odhaduju, že tak do jedné, dvou odpoledne budu hladovět. No, jednak mi to neuškodí, a jednak proti Májinýmu půstu to nic nejni, že!
24. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Májuš, až zasejc nakoukneš... Jak Ti jde přebalování a koupáníčko? Už chytáš grify? :slight_smile: . Taky jsem koukla do albíka, a nic nového, no tento bordel, budiž Ti odpuštěn, musíš být hotová....Ale i šťastná, viď? Jaký to byl pocit, když Ti vedle fotečky naskočilo "1d"??? :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Zlatínka, ještě načuhuju. Zrovna jsem dokouzlila, tak uvidíme. Leňulko, nepsala jsem Ti, pár hodin???:grinning: Andrejko, zítra budu držet pěstičky, však Ty víš, zlatíčko. Věruško, super nedělička, viď:slight_smile: Peťko, tak už to taky pojede:wink: Katuš ahoj:slight_smile: Regi, ať Ti noční uteče:slight_smile:
24. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Májinko, jen utíkej do pelíšku, potřebuješ nabrat sílu a být fit pro Anýska:slight_smile: Karolko, doufám, že jste si ZOO pěkně užili:wink: Luci, zdravím Tě, pracante:slight_smile: Katy tu dneska vůbec nebyla, hm:wink:
24. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Vidíš Bellí, já pozorně četla to povídání o oranžové svíčce a chystala se na to taky, a ouplně jsem zapomněla, teď už pomalu usnu, tak jsem zase nečarovala..
24. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Máš recht, po Katy se sháněla i Mája. Dáme ji do kožichu :sweat_smile: !
24. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
Dáme, Andrejko, dáme jen co se objeví:wink: A Majky taky né, ale ta odpočívá, tak snad už je jí líp:slight_smile: Ty už bys měla jít taky spinkat, ať jsi zítra fit. Sice si pospíš i tam, ale né tak dlouho:wink:
24. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.