• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Bellinko a Petjunko :wink:
Petjunko ty teď začínáš stimulku?
Andrejko neboj určitě tam nenajdou nic tak závažného myom a cysta jdou vidět i na UTZ tak to by ti už řekli. Možnátam najdou něco malého opraví to a pak budeš těhulit raz dva. JJ já pořád čekám však to znáš my tady pořád jen na něco čekáme toť náš úděl.
Mějte se moc hezky a přeji všem krásnou dobrou noc
24. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Kačenko, móóc děkuju, to jsem potřebovala slyšet. Tobě taky dobrou noc :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
Katuš, ale neboj, kočičko, dočkáme se a pak si na to martyrium ani nevzpomeneme. Nebo vzpomeneme, ale při pohledu na ten uzlíček, zase zapomeneme:slight_smile:
24. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Belli, dyk já nemusím být fit, fyzicky se budu krásně flákat. :grinning: Ale za chvilku asi huž usnu..
24. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ale musíš, Andrejko, to si jenom myslíš, že né:slight_smile: Tak šup, šup, ať už jsi v pelíšku, Ty můj koblížku:wink:
24. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Už jdu taky chrupkat. Všem dobrou nocičku:slight_smile:
24. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Belíšku, dobrou :slight_smile: :slight_smile: , já byla u nástěnky :slight_smile:
A všem ostatním taky, hezké sny, já jdu vložit a jdu sníkovat, pápá...
24. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,KET červen,25.5.hysterka:wink: Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, začátkem července jdeme do dalšího boje!!!!!! Už brzičko
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,Užíváme si Mikiho!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a žádost o sestřičku!
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, hodně pracujeme, ách jo, aspoň, že trouba frčí!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,podzim akce! 25.6.konzultace, práce jakbysmet, samé noční
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET-2embryjka.Máme//,!!krev 26.5.
Manetka-1IUI,1IVF,1ET,2KET,Gennet LB,OPU15.5,OHSSpřekonán,ET19.5.,5mrazáčků,2kulíšci u mámy!
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji na1.IVF!Stříkáme sprejík!21.5-1.včeličkáá, 25.5.UTZ:wink: Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI,a jedém do 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU, tak co??
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ, hurá ms dorazila!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,Gonal se třese v lednici! hurá ms,1.včelička 26.5.,UTZ1.6.

TĚHULKY
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,termínek 13.11., screening a velký UTZ 1.6., HODNĚ PIJEME!!
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termín29.10.,svatba 13.6.!!!Těšíme se na skoromanžu!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Trošku nás vystrašili, ale jsme v pořádku!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek ,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 26.5.UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, huž jsme domáá,všeci spolu mamka,taťka,Anýs,Satanáš
24. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Danusska se nám nalepila na Janninku, snad mi to holky prominou :wink: . No, musej , páč Danuss je bez netu a Jannina zítra maká :grinning:
24. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
Holkyyy, dobrouuu.
Bellí, jak ti šlo kouzlení? Vzpomínala jsem na tebe, ale svíčku jsem ani nesháněla,bo jsem byla před chvílí už jak mrtvola a teď jsem venčila a Miki mne tak rozbékoval :grinning: chtěl si hrát a házet s hračkama.
Andrejko, dnes ti odpustíme i tabulku, jdi do hajan a zítra tfuj, tfuj ,tfuj.!
Máji, hooodně vydatný spánek přejuuuu.
Tak brouu všem.
24. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
Jééé, já vám odpovídám na předchozí stránku a vy už jste tady a dokonce i tabulkááá. Su pako
24. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Andrejko tak na dnešek hodně štěstíčka ať najdou jen co co zrovna opraví a jsi brzo fit pro mrazáčky, budu na tebe po 10.00 myslet.
JAniko tobě hezký UTZ,vajuch ani málo ani moc, ale tak akorát.
25. kvě 2009 v 05:34  • Odpověz
Dobré ranko holčinky,dnes mám učící den budu se učit na zkoušku tu mám zítra ta bude v pohodě pro Andrejku:dělám Metropolitní univerzitu Praha obor Mezinárodní vztahy a evropská studia,končím druhý rok ještě mám před sebou 3,v pátek je ta jedna zkouška pěkný maso ale snad to zvládnu.
Včera jsem psala na www.virtualniporodnice.cz a tam mi paní Dr.,která mi dělala UZ v 12tt odpověděla,že ty antibiotika co beru jsou v těhotenství ok a že pokud je riziko Downa od1:100-1:1000 stačí pouze konziliární UZ v 20-22tt tak mě trošku uklidnila někdo říká že Down není vidět ale když to prý neodfláknou tak uvidí všechno.
Holkýýýýýýýýýýýýýýýý máte někdo zkušenosti s Gyncentrem Praha?Já tam chodím na gyndu ,ale co jsem teď těhu tak jsem nějaká nespokojená zdá se mi že tam z nás jen tahají prachy zatím jsem platila3700,-za jakousi těhotenskou kartu a dělali mi akorát UZ 12tt a jinak nic dělají mi ostatní v gennetu,snad prý bych měla mít UZ16-18tt ale to jsem byla sama v německu a tady mě objednali jen na poradnu a ne na UZ tak fakt nevím.
Uplně všechny zdravííííííííííííííííííííííííííííííímpapa Hanka :slight_smile: :confused: :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 07:16  • Odpověz
Dobré ráno, koťátka:slight_smile: přeju krásný den a šťastný vstup do nového týdne:wink: Andrejce hodně štěstí, ať něco najdou a hned to opraví:slight_smile: Janni.ko, tfujtfujtfuj, ať je vajuch tak akorát:slight_smile: Moni ahoj, tak už zítra, já se tak těším:slight_smile: Hani, dobře, že ses uklidnila, to je moc dobře, beruško:slight_smile: Májinko, tak jak jste dneska spinkaly? Už zase bude o něco líp, uvidíš:slight_smile: Věruško, tak Ti začíná natáčecí týden
25. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
Věruškooo, kočičko, Tys tu včera už byla samečka??? Kouzlení bylo nějaké divné, všechno ok, jen se mi tam pořád pletla dvojčátka a nakonec nevím proč, viděla jsem chlapečka, a přitom jsem vůbec nechtěla vidět pohlaví. No nevím, jsem z toho plná divných dojmů.
25. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz
autor
Berunky, přeji hezké ránko!
Já letíííím! Pak se ozvu! Díky za podporu všem :slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Krásný nový týden všem přejuuuu:slight_smile:
Andrejko, tak ať má Dr. v Pronatalu dobré oko a pevnou ruku:slight_smile: Ať tam můžeš za měsíc pro miminka,která se na tebe už třesou.
Janninko, tobě dobrý utz, přesně, jak píšou holky, ani málo, ani moc:slight_smile:
Hani, tak vidíš, stačí utz, žádné strašení plodovkou. Já u svého gyn. chodila na hodně podrobný utz, prý je zatim nejlepší, jaký existuje. jsou centra,nebo nemocnice, kde ho mají a ty se tam můžeš objednat nezávisle na svém gynekologovi.
S Gyncentrem zkušenost nemám, ale je dost divné, že jsi zaplatila za těhotenskou kartu takové peníze!!! To je zlodějina. Já neplatila vůbec nic, jen poplatky a za fotky z utz.
Držím ti palce, atˇdobře dopadnou zkoušky:slight_smile:
Belluško, to je zvláštní, ty tvoje vize,ale určitě na tom něco bude. Věř svým pocitům,ale nezkoumej je. Hlavní je, že jsi přeci viděla nějaká miminka, to je supr!!!
Víš co mě se stalo ? Když jsem čekala nejdřív ty dvojčátka, tak jsem měla u postele stále pověšený 2 bryndáčky-růžový a modrý. Nemohly spadnout,ale jednou ten růžový spadl, tak zvláštně a hlavně v době,když jsem ze začátku pořád krvácela a já podvědomě cítila, že odešlo jedno mimi-holčička. Na dalším utz se to potvrdilo, bylo mrtvé. Tak jsem podvědomě věděla, že to druhé bude kluk a to se taky pak potvrdilo. Jo, jsou věci mezi nebem a zemí:slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Andrejkoooooo. tfuj, tfuj :slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj Věruško, sedím na zahradě na sluníčku a když jsem si přečetla to o těch bryndáčkách, tak mě oblezla zima, stojí mi všechny chlupy a mám husí skůru. Vím, od začátku, čím vším jsi prošla, ale o tom, že Ti spadl růžový bryndáček jsem nevěděla. Jistě máš pravdu, nezkoumat to dopodrobna, ale jde na to nemyslet??? Děkuju Ti, zlatíčko:slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Byla jsem s Mikískem na procházce. Zkoušeli jsme poprvé vodítko. Jestli do teď skákal jako kozlík, tak teď s vodítkem skáče jako kamzík a střídavě se plazí jak had :grinning:
No, ale vyzrála jsem na něm. Zašustila jsem mu před nosánkem pytlíkem s pamlskama,jeden mu dala a
když pak nechtěl jít,
chce to Filipa jen mít,
pytlík z kapsy ven,
před Mikíska a jdem :grinning:
25. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
bellí, to jsem nechtěla, aby ti kvůli mně vstávaly všechny chlupy :wink: Prostě, už se stalo a my to neovlivníme... A máš pravdu, nejde uplně na to nemyslet, to bysme asi byly divný.
papapa ,jdu něco porobit.
Ty máš dnes volňáska? Do kdy?
25. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Andrejka už to má asi za sebou a zrovna se tak akorát může probírat z narkózy.Jsem na ní zvědavá,co napíše.Asi by jí i uklidnilo, kdyby tam něco našli a opravili,no ,uvidíme.
Ještě jsem dnes ani nepozdravila Monču, jestlipak dnes dělala taky testík?:slight_smile: Ale zítra, to bude hlášení z krve,huš se těším.
Tady nikdo není,asi všichni pracujete. Tak já jdu taky ,no, donutily jste mne:slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Věruško, Ty jsi básnířka, jedna báseň:slight_smile: Tomu neuvěříš, mám volno až do čtvrtka, což znamená, nebrat telefony, když se objeví číslo z práce:wink:
25. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Volno až do čtvrtka? :astonished: :sweat_smile: :grinning: vyvěsíme prááápor:slight_smile: Jak s tím časem naložíš? Nemáš z toho trauma? :grinning:
25. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Takže, včera úklid celého baráku, dneska peru všechno, na co přijdu, už mi běží třetí pračka a cca dvě mě ještě čekají, zítra jdeme grilovat, ve středu nějaké vyřizování, sraz s neteří, potřebuje si popovídat, večer budu žehlit jak drak, ve čtvrtek si odpočinu a v pátek do práce:wink: Tak, tak s tím volnem náložím:slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tobě zítra, jestli se nepletu, začíná natáčení, viď? Už se těším, až popíšeš ty zážitky:wink: Jdu ohřát oběd, Pavlík za chvilku přijede, zase něco shání, a už má hlad:wink:
25. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahojky holky tak jsem se konečně vrátila od našich z Prahy :dizzy_face: jsem 7 den po zavedení a nevydržela jsem a testovala jsem blbá fakt jo to jsem si říkala že nebudu ale testovala a na testu je jen jedna
25. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Andrejka je vzhůru! Děloha ok, sliznice nehomogenne přerostlá, tak kyretáž a výsledky z hystolky za 2 týdny. Jsem ráda, že šla na tu hysterku ještě před KETíkem a věřím, že to dají dopořádku a otěhotní jedna báseň:wink:
25. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
jo a holky ještě něco celé ivf nás stálo 5160 kč :dizzy_face: apolinář
25. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Dobré ráno :grinning: , dneska honička Kobylky. Jsem vstala, nakrmila a hurá do města, konečně jsem snad dovyřizovala dědictví, ještě jedna návštěva a je to z krku, doufám. Byla jsem si za letu nechat vyndat stehy, hnus, hnus, nechutnej pupík :confused: , nesmím s tím na slunko, to bych ani nešla :slight_smile: , ale stále se nekoupat, ach jo, ještě 5 týdnů a pak se vano těš, budu v tobě naložená poooořáááád.
Mám tu dceru číslo jedna, tu modelínu, drhne dveře, bo dneska přijde v 19,30 hodin sestřička, juknout, jak mimíska bydlí :slight_smile: .
Doslupnu polívečku a půjdu na vás juknout, co se tu pěkného událo, nejvíc se asi dozvím z nástěnky.
25. kvě 2009 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.