• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Danusss ahoj, tak hlavně, že to víš, že 7. den je strašně brzo na testování. Vydrž ještě tak 4-5 dní, ju:wink: Každé tělo je jiné, někdy jsou // vidět 8. den a u někoho 14. den:slight_smile: Nevěš hlavu a tfujtfujtfuj pro štěstí:slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Májinko, ahoj miláááškuuu maminkovskýýý:slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
bellka- já vím ještě neztrácím naději :dizzy_face: vím to a stejně jsem testovala bych zasloužila fakt jo :angry: beru CRINONE tak aspon jde vidět že to nezkresluje víš jak
25. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Dannuss, je to ještě moc brzo. Zkus další testík nejdřív za 2 dny. Držím toi palečky. Nás 2. IVF stálo 23.000
Májo, matko pluku:slight_smile: s tou vanou ještě počkééj, já mám od ledna taky pořád ještě vanový půst:slight_smile:
Co dělá malá?
Bellí, ty mne uplně zahanbuješ, jsi uklízecí drak.
25. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Věrko no s těma brindáčkama mi taky naskočila husí kůže, tak to je silné kafe. Jsem docela paf protože jsem taky měla hodně divoký sen.
Belli tak ať se to vyplní. A ty pořád jen uklízíš a máš úkoly, nepojedete s Pavlíkem na nějaký výletek?
Máji ty máš hodnu straší dcerku, no hlavně že jsou stehy venku a bude se bříško hezky hojit.
Danuss, já zkoušela 9.den ale byla tak průhledná, že nešla skoro vidět, 7. den je fakt nemožné, aby tam už byli vidět. Počkej a ona na tebe koukne.
já jsem v práci, tak jdu pokračovat.
25. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
Moni, zítra jdeme grilovat, tak se moc těším. Ale na nějaké výletování není kdy, už kvůli zvířátkám, ale na zahradě je taky super:wink:
25. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
TAK DOBŘE HOLKY POČKÁM NA 10 DEN OD ZAVEDENÍ A PAK TESTNU A NAPÍŠU JAK JSEM NA TOM
25. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
Danusss, tak to jste asi neměli ICSI, PK, AH nebo něco takového, že vás to vyšlo tak levně, co?
25. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahojte berušky,se omlouvám,ale nějak jsem měla šíleně nabitej program.

Tak prvně vítám Máju s Anýskem doma,je nádherná :slight_smile: ,krásně si to užívejte,a brzo ať načerpáš tolik energie aby si zvládala v pohodě :wink:

Monči,mocinky gratuluju :wink: a kdy jdeš na krev?

Andrejce přeji povedenou operaci ať je brzy maminka :wink: :wink:

Věrušce krásné chvíle s Mikískem a Majdí pěkné volno.

Ostatním beruškám v práci,v akci a těhulím přeji krásný den :slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
Bellí, nevím ,jestli ti došla sms, tak píšu ještě sem. dík za Milíska,nenapadlo mne,že je to vlastně jak s mimnkama, že nemá termoregulační systém, ale on se sám chladil ve stínu v trávě,tak jsem si řikala, že nebudu radši na to sluníčko moc chodit. Dnes to opravdu praží.
Psala jsem Andrejce, ale asi opočívá. Nějak jsem nepochopila to s tou ssliznicí,ale ona nám to večer sama vysvětlí, ještě, že šla...
Moni, tak ještě v práci? Jo, ty brindáčky...Chceme je teď ještě symbolicky použít jako na rozloučení, ale ještě nebyl ten správný čas to udělat. Nebudu psát, jak to máme vymyšlené, je to smutný, ale cítím, že to musíme udělat, abysme mohli dát prostor nové ,nobo novým dušičkám:slight_smile: A tím ten náš smutek "ukončíme". Někdo si asi řekne, že jsme blázni,ale já to tak cítím.
25. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Jéé Danuss jdem zapomněla,hele já testila 11den a měla jsem slaboučkou,tak je asi ještě brzy :wink:
25. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Jéé, Kačer dorazil :grinning:
Jo a někdo tu psal,že už zítra natáčím, tak ještě nééé, zítra to rozjede Míša a já st.čt. pá. :grinning:
25. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
Věruško,pročpak blázni?Já to naprosto chápu,hlavní je že to pomůže Vám,i kdyby to měla být největší hovadina co kdo slyšel,je to o pocitu a ten je pro každého jiný a svůj :wink:
25. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
:slight_smile: díky Katy. A jak je tobě?
25. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahojte fšecí :slight_smile:
Věruško jj měla jsem taky dvě revize. Tu druhou mi dělali 10.den po ... hlavně proto, že jsem krvácela docela dost a měla jsem v děloze nějakou sraženinu. Pak jsem 5 týdnů špinila, ale už to mělo být ok. Bohužel nebylo. Brňáci i moje gyndařka našli něco na ultrazvuku, ale nevěděli co to je. Takže jsem měla v březnu hysterku, kde zjistili, že jsou to srůsty. Jinak musím říct, že na ultr nejde vidět celá děloha/sliznice/ páč mi na jedné straně sliznice vůbec nerostla a nikdy si toho nikdo na ultr nevšiml. :unamused: :angry: :confounded:
Belli ty jsi mi tu ms snad včera přivolala :grinning:
25. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
Nemáš zač,lidi hodně podceňují pocity,ale je to obrovská chyba,ono to má hodně do sebe :wink:

Mě už je líp,jsem nabrala břuch,tak mě nevolnosti trápí už minimálně-taky mám nový vitamíny na doporučení dr. a mají být i na nevolnosti a jsou fajn,únava je taky ale míň,takže celkem je to fajn,ale potřebovala bych něco na hlavu,ta pořád zlobí,jinak je to lepší,jen jsme měli trochu nervy,tchýni odvezli na pohotovost včera ráno,no ona je nervák,předělávají nám teraso a ona si to moc bere tak měla hodně vysokej tlak,ale jinak vše ok,prý to je z nervů tak se nemá nervovat a kdyžtak si vzít půlku lexaurinu,no jo nervy dělají divy,včera ještě nemohla mluvit a dneska je super :grinning:
25. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Leňulko ahoj, však si přečti včerejšek a najdeš, že jsem Ti psala - ještě pár hodin:wink: Tak zítra první včeličkááá:slight_smile: Katuš, ahoj holka zlatá:slight_smile: Andrejka asi odpočívá, ale jistě se objeví a řekne nám víc:slight_smile: Věruško, myslím, že tuším, co chcete udělat a jestli se nepletu, udělala bych to samé, zlatíčko.
25. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
Jo Věruš a k tvému příběhu. Já když jsem byla těhu, tak se mi zdál sen, že mi umřel manža. Fakt! Já jsem ho neviděla mrtvého, jen jsem jako přišla do práce a všichni na mě koukali a říkali mi, co tu děláš? Vždyť ti umřel Pepa! No šílený sen prostě. A vidíš jak to dopadlo umřel mi malý a nakonec vzal sebou i malou :frowning2:
25. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
Ahoj berunky, jsem tu. Tak první zprávičku už máte od Bellinky. Hej, uklidněte mě, že je to normální, že tu seškráblou sliznici posílají na histolku. A já se tak těšila, že pocítím úlevu. A teď zase budu dva týdny plašit..
Věruško, no Kult byl příjemnej, nejdřív jsem nebyla úplně nadšená, já ho totiž taky v akci nezažila, myslela jsem, že na sál chodí jen Slámová s Lazarovskou (Maděršiče nepočítám, toho jsem ješzě ani neviděla). Ale Kult byl milej, určitě příjemnější , než na prohlídkách.
Leňulko, to je radostu z mrchy, co? :slight_smile:
Zdravím i těhulku Katy, Danuss - konečně víme, co Tvé folíky, a samozřejmě óbr pozdrav Anýskovi s mamčou.
25. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
Katuš, tak břušek jsi konečně nabrala, jo:wink: Na hlavu Ti poradím helmu:grinning:
25. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Leňulko, ty sny jsou strašný.. Uplně mi vyhrkly slzy. Mě se zdál ještě před tím,než jsem měla 2 čárky,že mám 1 miminko, to byl takový živý sen, jiný než ostatní. Hlavně si pamatuji ten pocit štěstí a hrdosti,snad se jednou splní. K tomu utz, to jsem nevěděla, že není vidět celá sliznice, no tak od toho je pak ta hysterka. já ještě taky špiním,ale jen už málo. Ve čtvrtek jdu na konzultaci, chtěla bych nejpozději v září další pokus, tak uvidím, co mi řekne. Myslíš, že bych si měla i tak ještě vyžádat hysterku? I když by nebyl žádný problém? Zeptám se Dr. na to.

Katy, to je dobře,že je ti už líp. Na bolest hlavy jsem užívala olej z 31 bylin od Justu, ale když se to rozjelo, tak stejně nic nepomáhalo. S tchýní se nenervíkuj, musí sama taky vědět, kdy má být v klidu.

Bellí, Andrejka se mi už ozvala. Prý jí roste hodně sliznice, tak jí seškrábali a odeslali na hystolku.
25. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Baf baf baf, Andrejko je normální, že ti sliznici posílají na hystolku. Neboj, to je rutina :slight_smile: Včera jsem byla z toho výletu do Zoo uplně hotová, ale v Holomocu bylo krasně a dneska po ranní, už mě bere spaní :slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
Kočky, musím do města,tak večer vás dočtu. Zatím páá
Andrejko, nervíky máme stále a po narození mimi vlastně taky,ale už je to asi jiné,to by posoudila Mája.
25. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
ještě zdravím Karolku, naši moudrou knihu:slight_smile: a teď i básnířku :slight_smile: ranní,spanní, sr... :grinning: no fuj
25. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Á, už je tady ospalec:grinning: Andrejko, je to normální, že když už něco najdou, tak to musí důkladně vyšetřit, neboj broučku:slight_smile: No jo, než já napíšu, už mluvíte o něčem jiném, no:grinning: Leňulko, hrozný sen, beruško. Ale holky zlaté, já si myslím, že už bude dobře, fakt. Že to byla hnusná zkouška, tam kde si to vůbec nezaslouží, a teď už bude jenom dobře a strašně moc si přeju, abych měla pravdu:slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
Jo včera se milášek pochlapil a vzal mi tu krev na podruhé, dneska už to odeslal poštou. Holky to je sranda posílat svuj biologický material poštou :slight_smile: Píchat si sama Agolutin je hnus, mám velkou modřinu :wink:
25. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
Věruško to sraní taky, huž jdu klozetit :slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
Karolko ahoj, jsem říkala, že Tě výlet zmohl:wink: Hlavně, že se vydařil:slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Karolko, já taky :grinning:
25. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
jj doufám, že máš pravdu Belli :wink: Já si myslím, že už mám vybráno až až. :angry:
Věruško pro klid duše si je nech udělat. Hysterka je podrobné vyšetření dělohy a hlavně než půjdeš do nového boje, tak by to bylo lepší hlavně po tom potratu.
Andri neboj to berou běžně na vyšetření. Všechno bude ok!
Karolko ahoj.
25. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.