• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Belíšku kdyby jenom výlet, ale i ta dnešní ranní, je to hnus velebnosti, chtít při pondělku, ať robíme a ještě k tomu myslíme, jdu hnípat :slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
Se moc nenervuju,ale ono to trochu zasáhne,a babča ještě dneska šílela že má pásovej opar pod prsama,no super,ale jsou to jen opruzeniny,dostala zinkovou mast a je klid :wink:
Věruško a to se jmenuje 31 bylin???

Zdravím Lenču a Karolku :wink:
25. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
Leňulko, díky. A ještě dotaz, hysterka je asi lepší udělat tak měsíc,dva před Ketem, viď? Dík a te´d už doopravdy letím do města.paaaaaaaaaa
25. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
Katy- NATURAL OIL 31 bylin Je dost drahý,ale dlouho vydrží. Objednává se ale od dealera. Kdybys nikoho neměla v okolí, tak ti ho objednám a pošlu.
25. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
Holky, to je sranda, já jsem usnula, a vůbec nevím jak, asi dozvuky z narkózy. Odeslala jsem příspěvek a pak už si nic nepamatuju :grinning: . Děkuju za reakce, berušky. Je tu někdo?
25. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
Věruško, jak vidíš, mně řekla Slámová i Lazarovská, že můžu v dalším cyklu po hysterce do Ketu. Na netu jsem se dočetla, že je to vlastně skoro nejlepší, sliznice je hezky čistá. současně mám ale preventivně antibiotikové čípky, které vezmu těsně před ms, asi na 6 dní, kdyby se tam hysterkou něco zaneslo.
25. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Věruško, s těmi bryndáčky.. taky jsem si udělala takový svůj soukromý rozlučovací rituál... Jednoznačně jsem tomuto nakloněna..
25. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahojky Andrejko, jsem trošku mimo dění, ale dneska jsi měla tu histerku?
25. kvě 2009 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, to jsou dozvuky té narkózy, žes tak usnula:slight_smile: Májinko, Anýsek spinká???
25. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Ahoj maminko :slight_smile: , se ví, že jsi mimo :slight_smile: a už vždycky budeš, páč jsi maminka :slight_smile:
Jj, dneska jsem měla hysterku ( jé, to jsi se už jednou ptala, myslím, že jo, že hysterka je s tvrdým :sunglasses: )
Docela mě bolí břuch, jsem sice 6dc, ale bylo mi řečeno, že je to jako, kdybych dostala ms právě teď, že můžu krvácet i týden. Kdo má ty ólvejsky furt cvakat, že jo? :sweat_smile:
Jak se mááááš???? Slunce naše??
25. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Andrejko, ještě si ty alwaysky pěkně zacvakej, však je pak nebudeš cca 9 měsíců potřebovat, protože víš, že jsem Ti říkala, že musí KETík vyjít:slight_smile:
25. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
Ahojky Bellíšku, holky já jsem tak strašně nervní, že to nemám ještě přečtený, já nic nestíhám. mamka s Lubošem zas razej do Ikey, naobjednala jsem si do pokojíčku knihovnu, bo se tu válej dětský pohádky na zemi a už mě to štve, jak se to nekoupí hned, tak už nikdy a ještě jsem si navymejšlela skříň šatní a uvažuju nad křesílkem, bo tady prosedím půl dne a tahám po bytě židli z kuchyně.
Do toho se sem chystá na těch 19,30h. ta zdr. sestřička na prohlídku mimísky.
Kdyby jste mě tu viděli, já tu jsem jak v reality show. nemám ještě do pokojíčku záclonu, ale protože mimíska potřebuje světlo, mám vytažený žaluzky, tož celej protější panelák i lidi z chodníku na mě viděj :grinning: , ale s....u na ně, mimíska potřebuje nasvítit, tož ať si políběj, ne?
Možná ještě po netu najdu nějakou tu záclonici, že by to ještě přikoupili.
Takže už jsem prostudovala tabulku, Daddy má teda mimísky v pohodě? Andrejka to měla dneska, takže ok, jo? Četla jsem, že ještě posílaj odebrané mattroše na prozkoumání, tož to se dělá běžně ne?Si teda myslím, přeci by to jen tak nevyčistili a nenechali neprozkoumané, akortá zas to čekání na výsledek, co?
A Věruška něco spáchala s bryndáčkama, tož to musím najít, co to bylo. Likvidace? Asi jo, jdu na to...
25. kvě 2009 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz
No vidíte to, jak jsem roztěkaná, jsem neodpověděla na bellíška dotaz. Ano Anýsek spinká, krmily jsme se někdy o půl 4, takže zase za hodinu, strašně to letí. A pak už jen budeme čekat na tu sestřičku. Doufám, že tu mám všude ok naklizeno a nelekne se, ještě asi přetáhnu něčim voňavym koupelnu, wc je vydrhnutý, to jsou nervy :grinning:
25. kvě 2009 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz
No já psala hysterku s tvrdym, ale dneska tu čtu měkký, tak to dle toho čmárám, bo už jsem z teho jelenius.
25. kvě 2009 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, Májinko, žádnou záclonici nepořizuj, co kdybych stála tiše za oknem a kochala se???:grinning:
25. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Máji, Dady měla u jednoho mimíska lehce snížený jakýsi ukazatel, ale stále v normě. Ale to Ti lépe popíšou naše zdravotnice. :slight_smile: . Jinak jen ať čumilové čumí, tož to musí být pohled jak do betléma. Ježíšek v postýlce a Anděl nad ním bdí :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
Máji, v příručkách se praví, jakoukoli volnou chvíli ,kdy mimíska spinká, spinkat a odpočívat taky. Tak neblázni. Jasně, asi teď trošku nervíš z kontroly , zbytečně, ale chápu. Ale vyprdni se na pár týdnů na dokonalé šůrování a když to jde, tak odpočívej.. Se mi to kecá... To víš, načtený to mám :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
Chtěla bych toho moc stihnout, řeším tady celý odpoledne to dědictví, posílám platby, kde jsme co dlužili, propočítávám, co ještě splatit, bo práce pro Luboše stále žádná. Do toho projíždím 4 Úřady práce, potom inzeráty na prace.cz. V tom zas vymysleli tu Ikeu, tak rychle najít, co potřebujeme, jak tam člověk nemůže osobně, je to na prd. ale zase se nenachodim a jenom potom sleduju, jak Luboš skládá :grinning:
Při tom všem uklízím, jak se dá, peru, bo růžový věcičky, hlavně rychlozavinka je fakt nepraktická věc :sweat_smile: , už jsem koupila dneska další novou, hodně tmavou a barevnou, aby na tom ten bordel nebyl vidět. Satan jak přičuchne, tak je to hotovo.
No a k tomu všemu bych vás chtěla číst a odepisovat, ale to kojení, toj eprostě masakr. Zajímalo by mě, jak dlouho budu muset kojit takto často, zeptám se na to té sestřičky, je to prostě náročný, člověk kvůli tomu nic nestíhá.
Andrejko, tak doufám, že to všechno dopadne dobře a už povalíš do těch mrazíren.
Bellíšku, žížátkov doufám stojí, nikdo se nezaběhnul, Pavlík poslouchá a stále mu chutná.
Věruška mi ani neposílá aktuální fotografie Mikíska, tož čekám něco do mailu, bo mi neříkej, že nelítáš s foťákem. Já fotila a natáčela Maikla denně, má celý fotoalbum :wink:
Katy se tu konečně ukázala, děkuji za gratulace. Bříško Ti rostě, tak toje parádička. Já dneska volala do Repromedy, že jsme na světě, tak si všechno značili, plno dotazů, gratulují a máme se přijet určo ukázat nebo poslat aspoň fotky.
Jinak jsem byla na těch stehách a sestřička na mě, tak se zvažte, tož jsem vyskočila na ten vážící stroj, ne? 71,5kg, hubnu vám kobylky, hubnu, chřadnu :grinning: , kéž by to pokračovalo, už jen 2,5 kg a jsem na předtěhotenský váze, ale když padnu na 65 budu happy. No ale zpět k sestřičce, prej kde máme natočený pásy? :confused: Tož jsem jí říkala, že není co točit, že pupík je doma :sunglasses: Koukala chuděrka celá vykulená.
Pak mi servali ty stehouny, takže vyšívání pryč a jen ta jizvice, je celkem hezká, sice dole trošku ozdobená modřinama, nevím, jestli mě nějak mlátili :confused: , jsem celá modrá, zubožená...
25. kvě 2009 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to vidíte, jsem se rozepsala kurňa a kdo tomá číst, co? Ale zase tu nejsem tak často, tak aspoń nějký dlouhány vytvořim.
Jojo, jak v Betlémě na seně :grinning: , jen přistupte blíže (Hrdobci :grinning: ) a čumte :confused: :confused: :confused: , stačí stoupnout na protější chodník a už to máte v přímym přenosu.
Andrejko, to píšou no, spinkat s mimískem, ale copak to jde, když nemám ten monitor dechu, ona usne a já lítám furt sledovat, jestli dejchá, nejde prostě spát, to by tu musel bejt Luboš aspoň a ten je taky vv čoudu, ale neboj, udeří devátá hodina a jsem mrtvá.
25. kvě 2009 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz
Kde jstééééé? Ajo, vy čtete román :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jejda, Ty jsi se rozepsala! To je výkon, Máji, ale vážně, já vím, že všechno je důležitý, ale Ty jsi týden po porodu a slepáku, fakt nemůžou některý věci počkat?? Asi ne, ach jo. Ta práce Lubošova, to musí bejt na bednu! DOPR.., k čemu ty úřady práce jsou??? Aby vystavovali debilní individuální plány, ale našli někdy někomu práci???Někomu, kdo o to fakt stojí? Páč ne každej chce pracovat, že. Ale to jsem se v duchu přesunula do práce..
25. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Májenko, to kojení je normální, ze začátku neděláš nic jiného než kojíš, ale neboj, to se upraví. :slight_smile: kubovi to trvalo hoďku než se napil a za hodinu byl zas hladovec, přes noc pil furt :wink: Holt milosti a strasti mateřství, ale je to nádhera :wink:
25. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
A monitor dechu stojí kolik?? Nelze si ho půjčit?? To přece nejde, abys jen hlídkovala, bože, to se za chvíli zhroutíš.. Půjčit od kamarádky!!!! Co?
Jinak Tvé romány čtu ráda, tak si ten dnešní výbuch užívám.. :slight_smile:
Karolko, ahoj sestřičko :slight_smile:
25. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
Andri mě po hysterce nařídili 2 měsíce pauzu. Takže jsem ji měla v březnu a teď v květnu kontrola a snad ten začátek píchačky:slight_smile: Tak nevím. Asi záleží na tom jak velký zásah provedou:slight_smile:
Máji ty si teda užíváš :grinning: Po kom to dítě je tak hladové? :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Leni, to máš pravdu, ten pouhý 1 cyklus mi říkali, když šlo o pouhou diagnostiku. Jasně, asi když je větší
"oprava" je lepší počkat. Mám za 14 dní kontrolu, tak se asi dozvím víc. Ale Ty máš píchačku jasnou, ne? Zítra začínáš už určitě!
25. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
No jasně! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem úplně nažhavená!!! Hned ráno v 05.00. bude ve špíčku :grinning:
25. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
Máji ty si mi připomněla že musím taky brnknout do Repromedy,musí mi dát ještě jednu krabici crinonu,jsem nějak špatně počítala :confused: a s tím monitorem dechu,raději je lepší mít vlastní,prý se půjčováním-častým jak je v půjčovnách trochu ničí či co a stojí to teda tu kolem 1800 a novej tak 2400,takže až tak velkej rozdíl né.
Ale já ho určo budu mít,kamoška ho má pod malým doted a je mu 9měsíců,rozhodně je to větší jistota :wink:
25. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
Ty bláázínkuu, a proč v 5???
25. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Hih bo jdu do práce přeci! :rolling_eyes:
25. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Tak to nejni zase taková pálka. Máji, vyprdni se na křeslo a kup si monitor :grinning: .
25. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.