• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jj Májo šup rychle koupit! Jinak si nebudeš moci chvílku v klídku schrupnout! :angry:
25. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Tak teda pak jo, ať si Tě teda v tý rachotě ještě pár dní užijou, páč pak už Tě budou znát jen ze mzdovky, až Ti budou posílat nemocenskou a mateřskou :grinning:
25. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Dobré poledne berušky dlouho jsem tady nebyla tak vás jdu všechny pozdravit. :slight_smile: V práci to mám naprd včera noční a dneska musím na další :frowning2: :frowning2: :frowning2: Napište mi ve zkratce co je tady nového prosímmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
25. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Jejda kdyby jsi měla aspoň pravdu! Už mi zbývá jen 6 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejhorší bude ten víkend, ale hned v pondělí frčím do Repra, tak se už moc těším :dizzy_face: Myslím, že v práci už moc nadšení nejsou a je pravda, že mám taky trošku strach, bo chtějí propouštět a já jsem dobrý kandidát :confused: Ale zase jsem tam ze všech prodavaček nejdýl, tak snad přimhouří očka :sunglasses:
25. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Luci ahoj :slight_smile: Ty taky v tom Kaufu snáď umřeš! Ty lidi jsou jak neandrtálci, furt majou hlad! :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
Ahojda Luci, jejda co nového? Nejlíp mrknout do tabule :slight_smile: . Já jsem po hysterce, Jannina tady ještě nebyla, měla dnes UTZ, jak rostou folíci. Májinka je unavená, protože hlídkuje u malé když spí, místo aby spala taky, tak ji heftujeme do monitoru dechu. Belíšek má volno do čtvrtka a vyšlo jí to i s Pavlíkem, tak si to snad užije. Věruška skotačí s Mikísem. Leňule zítra bodá první gonálek, Karolka tu taky byla, vždycky dobře poradí, a já už teď nevím. Katy je v pořádku, jen se furt někde fláká a nepíše :grinning: . A Ty chudinko další nočka?? To je hrůza!
25. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
ahoj všem.
Andrejko tak ty jsi byla dneska na té hysterce, to je dobře že už to máš za sebou, teď jen počkat na dobré zprávy z laboratoře a hurá pro zmzlíky. :slight_smile:
Bellko ty máš volno joooo, :confused: kam to zapsat u tebe to je zázrak, tak to moc nnepřeháněj s prací a trošku si odpočiň. :wink:
Moonco jak je těhulinko, už něco cítíš, a jak ti je?Zítra hodně štěstíčka na krev a hlas krásné hodnotky.
Dady ahoj, tak jsem se dočetla,že jsi dneska taky 7den poET, tak to jsme spolu uplně stejně.To testíkování jsem taky dneska málem nevydržela, díky bohu se mnou byl manžel tak mi to zakázal :angry: .Ty hlavně nestrácej naději a počkej aspoň na víkend, pak už to bude jistější.A kolik máš bublinek u sebe? a máš nějaký mrazáčky?
Jinak holky nás 1IVF vyšlo v Praze cca na 30tis. a 2IVF v Liberci nás vyšlo na 7000 a to jsme měli i PK.
Holky chtěla jsem se zeptat taky jste některá papala po ETu Predniston+Magnesii+Duphaston, mě toho přijde nějak moc, ale nad vědí co dělaj :unamused:
Majínko a Andulko ahoj, vy teda holky bojujete,ale neboj Mají za měsíc se to všechno ustálí a už budeš mít i trošku času :wink:
Jantarko hodně sil do injekcí, hlavně ať folíci rostou a za chvilinku je i z tebe maminka :slight_smile:
Všechny ostatní holčiny moc zdravím a přeju hodně sil do dalšího boje a těhulkám přeji krásné těhulkování.
25. kvě 2009 v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Leni, a kde prodáváš? Taky žrádýlko?
25. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
No jasně Andri. Prodavačka žrádýlka :angry: Nemám tu práci vůbec ráda, ale co se dá dělat :angry: Jsem si představovala úplně jinou práci, ale ...
Manetko ahoj. Jj děkuju, doufám, že bude všechno ok :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
Děvčátka,já se loučím,dnes jsem nespala a hlava mi asi praskne,břicho jsem nacpala tak snad usnu,pořád zívu tak zatím pa pa

Manetko,já dotedka baštím ráno prednison a večer anopirin,a to jsem začla brát kolem 20.3.
25. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
Ahoj Manetko, jj, taky prednison, magnésko, a buď je duphaston nebo utrogestan. Jen bašti, když už do sebe pícháme takové mraky hormonů, tohle už je jen třešnička na dortu. Beruško, jakou Dady máš na mysli? Naši těhulku? :grinning:
Katy, berunko, tak běž dřímat, papa.
Leni, já bych všechno snědla, mě by tam nevzali :grinning: :grinning: .
25. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz
Andrejko díky za zprávičky nějak vás nestihám dočítát. :frowning2: Pořád se říká krize houbelec krize lidi žerou jak pominutí je to děs a hrůza :angry:
25. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
No, Luci, jestli řeší každej krize jako já žrádlem, ani se nedivím :grinning: :grinning:
Ale nechci si dělat srandu, já jsem ráda, že máme s manžou oba jistou práci, fakt.
25. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
:grinning: vypadám taky jako by mi všechno chutnalo, ale třeba když jsem pultovka, tak mi ty salámky vůbec nic neříkají :angry: Fakt! Nějak mi to za ty roky přestalo chutnat, tak jen občas něco dám na chlebík. :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
andrejko já jsem blb, myslela jsem Danusku, jsem to ale trdlo, i holkám se moc moc omlouvám :frowning2: :frowning2: , že jsem si je spletla.
Hormonky papam a papat budu, jen my to přišlo nějak moc.
Ahoj Lucoo, jojo holka, lidi budou žrát, pít a kouřit i kdyby byla válka.A co ty co se děje u vás, nějak nestíhám dočítat. :frowning2:
25. kvě 2009 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Manetko u nás vše ok na 2IVF snad srpen nebo září uvidíme jak naškudlíme penízky :frowning2:
25. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
koťátka já se s vámi taky loučím. :slight_smile: Andrejko, je fajn, že už máš po hysterce, jinak všem čekatelkám na stimulaci a těhulení zlomte vaz a slíbila jsem Monče, že ji zítra budu držet palce, tak držím :slight_smile:
25. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
Jejda Manetko, proč ty omluvy? Dyk je to sranda. A jak se cítíš? Jsi v klídku?
Leni, to jo, jestli děláš v lahůdkách, tak toho se člověk načichá a nemusí. Ale třeba u pečiva, čerstvých křupavých rohlíčku, a voňavých koláčků, no to bych trpěla :grinning:
25. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
Karolajnko, Ty máš zase nočku?
25. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Vy jste písmáci :grinning: , než přebalím, nakojím, vysaju, tak tady je hotový storato. K tomu monitoru, nám ho kupují kamarádi, jakože dar pro mimísku, psali, že již je objednán, jen vyčkat, než dojde. je to nelevná záležitost, stojí 2600kč, cca jak píše Katy, jsem si myslela, že nebude třeba, ale když to vidím, ty nervy, tak ho chci a to hned!!! A pak budu chrnět, jak zabitá.
Mimíska jedla půl hodiny, škytá a chce ještě, zas hledá, ruce nrvaný v hubici, OMG. Kozy mě bolej jak sviňa a už je chce zase žmoulat. Karolko, nevíš co s kozama? No měla bych se ptát spíše v žížátkově, co? :grinning: Jdu tedy krmit a pak zas juknu, pokud už nepřijde sestřička. Letííííííííííím.......
25. kvě 2009 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu popohnat Pétu at rychleji večeří jde se okoupat a spát. Zítra si vás pořádně dočtu. Pá Pá Pá
25. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
OMG OMG OMG!!! Vona ta máma bláznivá huž zase smejčila s vysvačem! To nejni normální!
Na ty kozy Ti určo poradí ta sestřička, co dorazí za chvíli, ne?
25. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
A druhá matka nenechá v klidu najíst svý dítě OMG! Prej, ať rychleji vyčeří? No to jsem zvědavá, jak bych dopadla jako matka já! Ale zatím nejsem, tož móžu kritizovat, ne? :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
luci ahoj zítra a vydrž dneska tu noční.
Andrejko to molouvání je pro klid duše, jelikož furt brečím už jsem jak plačka :unamused: , jinak až na nateklý prsa a občasnou bolest v podbříšku to docela jde.Dnesk ajsem byla na kontrole kvuli OHSS a už to mám díky bohu za sebou :slight_smile: .
25. kvě 2009 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Manetko, to je ouplně noumální Úďo :slight_smile: . To jsou hormonky. Hlavně, že jsi v pořádku a hyperstimulák zažehnán.
Manet, jak Ty se vlastně jmenuješ? Jsem zvědavá, což?
25. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Andri tak hysterka dopadla dobře.
Manetko to je dobré znamení mě bolí prsa už od stimulky ale při prvním IVF po týdnu přestaly, ale teď bolí furt, to je jediný příznak, který mám :slight_smile:
Leňulko tak zítra pevnou ruku :slight_smile:
Máji na prsa je nějaká mast anebo takové gumové kloboučky, naše sestřičky a lékárnice poradí :slight_smile: ale bolí to co, máš to už do krve?
Lucko no budeš to muset překlepat a honem v srpnu těhulet, nabo tě ta práce zničí.
Věruško doufám že se vám rozloučení s bryndáčkama uleví, budeš bojovat dál a konečně dojdeš do cíle.
Mě se dnes zdálo že mám křeč v břiše a že je vše v pr... hrůzou jsem se probudila a pak zas usnula, tak nevím jestli ta křeč byla skutečná nebo sen, ale byla to síla.Snad to nevěstí nic špatného.
25. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Máji co si můžu vzít na migrénu, to mě chytla v blbou dobu, zítra musím jet na krev.
25. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Andrejko jmenuji se Magdaléna jako Bellka.
Ahoj Mooni, mě už taky bolí prsa od týdoby co jsem začala s hormonama, ale teď mi to přijde nějak ostrý, no asi se moc sleduju, nejradši bych aby zítra už bylo 2.6 a já měla výsledky testu :frowning2:
25. kvě 2009 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už jsem zase tady. Jestli chcete vidět blbce, tak přijeďte a já vám s radostí zapózuju:wink: Moni, zítra budu držet všechno co mám a budou tam, kulíšci:wink: Manetkooo, ahoj beruško. Ty určitě budeš těhulka:slight_smile:
25. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj Bellko, jak si si užila slunečný den?
25. kvě 2009 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.