• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky,
Andrejko tak vidím, že tam byl nález. Co to vlastně znamená?
25. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Bellí, proč blbce?? :grinning:
Monči, jak znám Máju, řekla by vydržet bez prášků. Já jsem pro paralen, než se to rozjede.
Tak tu máme dvě Magdalénky, jo?? :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
Manetko, super, super, super, až na ten závěr. Ale jinak skvělý den, opravdu:slight_smile: A co Ty, Majdi??? Jé, to jsem ještě nikdy nikomu nemohla říct, Majdi:slight_smile:
25. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Ahoj Katuško :slight_smile: , no mám vysokou sliznici, tak ju seškrábli a odeslali na histolku. Běžný postup, ale já su posérka. Děloha je v pořádku. Na kontrolu a výsledky za 14 dní v pondělí. Ale jsem furt jak praštěná, po OPU jsem byla ouplně v poho. Díky za optání :slight_smile: . Co Ty? Jsi v poho? Nebo taky počítáš dny do té konzultace? Vlastně skoro dva týdny ještě. Kačko, jak dlouho Tobě řekli , že budeš čekat na adopci? A taky máte miminko?
25. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Andrejko, tak stručně. Já se neopaluju, protože mi sluníčko nedělá dobře. Dneska jsem to zkusila a Pavlík říkal: to neděláš dobře, bobino, že ležíš tak dlouho na tom sluníčku a já: však to skoro neopaluje. Teď mě štípe prdel a ramena, tmavá jsem jak blbec, nepovedl se mi dort a manikúru jsem dělala 3x.
25. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Katuš, ahoj beruško:slight_smile:
25. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Tož to jsi dupa :grinning: . Já už se neopaluju, bo to není zdravé! A zase dortík jsi pekla? Jen tak?
25. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
No, však já se taky neopaluju a vidíš, co jsem za bláznivku. Nevím, kdo mi to nakukal:wink: Dortík jen tak, piškot mi splasknul, tak se měly dobře slepičky. Tak jsem rychle ještě udělala ten studený banánový, no. A u té manikúry jsem si zapálila svíčku a říkala jsem si, že ještě chytnu a je to. Asi mám úpal, že mi to nemyslí:grinning:
25. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Andrejko a to ti pokaždé naroste tak vysoká děloha a nevadí to otěhotnění? Snad bude vše v pořádku a příští měsíc můžeš na KETík. Ještě že jsi tam šla. Já nad tím ani nepřemýšlím. Nějak to dopadne hlavně ať už to mám za sebou.
Ahoj Bellinko
25. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
To bude tím, že chci stihnout milión věcí najednou:grinning:
25. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Katuš neboj, vím, že je to asi malá útěcha, ale my budeme s Tebou a budeme držet pěstičky pro štěstí a já myslím, že to nakonec dobře dopadne, beruško:slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Katuš, no to já si právě myslím, že vadí otěhotnění, proto jsem tak trošku tlačila na ty doktory. Sice jsem vždycky slyšela, že je to narostlé z hormonů, což asi pravda je, protože to špinění a krvácení mimo cyklus právě z té sliznice mám od první hormonální stimulky na IUI loni v listopadu.
Bellí, prosím o recept na studený banánový :zipper_mouth: :dizzy_face: prosííím
25. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Belllinko díky, jsi hodná.
25. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:
teda vás dočítat je vážně masakr :sunglasses:
Všechny moc zdravím a omlouvám se, že nepíšu, ale nestíhačka. V práci frmol, doma taky. starší dcera teď dělá malé maturity a obléhá stále PC.
Májinko, Anička je vážně nádherná! Kochám se kochám :slight_smile: Na kojeníčko pamatuju - mám pocit, jako bych kojila první tři měsíce v jednom kuse. Holky řvaly už po dvou hodinách hlady a pak pily hodinu, protože u toho chrupkaly a než si krkly... Tak jsem mohla začínat znovu. Ale nám tehdy radili kojit z obou prsou a to zase dnes zavrhují, že je lépe kojit z jednoho jedno kojení kvůli sytosti mléka. No prostě jedna velká věda. Jak to dělaly ty ženské ve středověku to vážně netuším :frowning2: Takže vyděržat, vyděržat, až bude Anýsek většejší, dokáže se napít řádně na delší čásek.
Věruško s těma bryndáčkama to úplně chápu. Myslím, že je to pro vás hodně důležité. Mikísek ti alespoň částečně zahojí dušinku a dodá síly do dalšího bojování.
Andrejko, tak to je bezvadný, že nenašli nic vážného. Ta sliznice je zblblá z těch hormošů třeba, ne?
Zdravím i těhulky :slight_smile:
U nás odpočívačka a psychická odreagovačka :slight_smile:
Co Regínka a sexík? :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Ale , jak říkáš Katuš, že o tom nepřemýšlíš, jsme holt už pěkně otrkané, což?
Tak jsem právě obdržela večeři, šopáček a syrečky, bomba! jdu baštit..
25. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Tak o tom jsem nikdy neslyšela Andrej to co máš ty. Držím pěstičky ať to všechno dobře dopadne.
JJ jsme už otrkané a už i otupené.
25. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Andrejko, žádná věda:wink: 3x zakysaná smetana+3x vanilkový cukr+trošku mléka, namáčíš piškotky do smetany a pokládáš a střídáš jednu řadu piškot a druhá banán nebo jahody nebo míchám ovoce a necháš ztuhnout v ledničce. Nahoru někdy nastrouhám margotku nebo při servírování dám šlehačku, polevu, co Tě napadne a co zrovna máš po ruce:wink:
25. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Hojky,hysterka v poho tak to je super.
Ahojda černoško Majdinko :grinning:
Nazdarek Martí.
Zdavím všeci :wink:
Prsaté přeju ať se brzy zajedou.Neboj Máji nejsi v tom sama Dnes mi odepsala po dvou dnech ta má kámoška,že se moc omlouvá ale nestíhá :grinning:
Jsem objednaná na 4.6. na utz tak uvidíme :wink:
25. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
Peťkooo, ahoj beruško:slight_smile: Ještě si dělej srandu. Já chodím kolem zrcadla a čučím, jak mi z té černé tlamičky září ty modré oči. Se poseru:grinning:
25. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Peťko a podle toho UTZ 4.6. budeš vědět, kdy asi bude KETík, jo???
25. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Tak jsem zasejc tu.
Jéé, to může být dobrýýýýý, tož to hned zapíšu a příležitostně udělám. :slight_smile:
Péťo, tak 11dc UTZ? Přesně jak u nás. Tož mooc držím palce, ať je peřinka jak má být.
Marti, ahoj, jj asi z těch hormonů, doufám. Tak si teď tak říkám, že třeba nebudu mít ty křeče při ms , když mě "seškrábli" :grinning:
Katuš, děkuju beruško. Dyk mi Tobě taky budem držet, se ví a pořádně!!!
25. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Tak už napapaná:wink: Andrejko, zabere to tak 1/2 hodinky a cca 3 hoďky to necháš v ledničce a můžete baštit:wink:
25. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Holky mějte se hezky. Jdu do hajan. Přeji všem krásnou dobrou noc.
25. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Katuš, pěkně se vyspinkej:slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Koťátka, jdu taky do pelíšku, začíná mi být nějaká zimečka. Přeju všem dobrou nocičku a krásné sníky, berušky moje zlaté:slight_smile: Luci, Tobě ať ta noční rychle uteče:slight_smile: Papapa, mějte se krásňoučky.
25. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jo jo se dozvim jestli to tenhle měsíc půjde.Jen mi trápí jedna věc,nevím jestli se dělají u nás v CARu KETy i o víkend.Aby mi neřekli ve čtvrtek,že e to málo a v pondělí že už je pozdě :frowning2:
25. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Majdí to ti bude pod peřinkou pěkný hicung :grinning: Až budeš koukat na ty modré oči tak se ještě jukni jak mš teď supr bílý zuby :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Peťko, nejjednodušší bude, když si zítra zavoláš a zeptáš se, ať jsi klidná:slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Magdí s tím nic neudělám :wink: den cyklu už nezměním :angry:
25. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Počkej, jdu se podívat:grinning:
25. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.