• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrejko, tak ať Ti to jde hezky od ruky. Máji, taky to vidím. Super představa:grinning: A mezitím bych si tam zapisovala: Baroš poskákal Salmu 2x, nakopal kůzlata do prdele 5x:grinning::grinning::grinning:
23. dub 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
HILFEEEEEE, To nejni normální!!! :grinning: :grinning: :grinning: , vona zase honí modrou kobylu po palouce :grinning: :grinning: :grinning: , Taira tady na mě čumí, jak se chechtám. Tak teĎ!!! Odesílám a už nečtu!!!!!
23. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
Holky já dělám Bramboráky a občas nankouknu ale smíchy nevidím.Vy zase řádíte.Májo kam na ty nápady chodíš????????????????????
Tady je veselooooo. Chtěla jsem se přidat, ale zas mi přišli gratulanti. děda s tetou a přinesli mi pěkný tríčo. No na to, že je jim přes 70 let, tak maji fakt vkus
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: holkýýýýýý sem vychechtaná Belí to je hustýýýý nakopla kůzlata do prdele 5krát a vrátili nám je poblitý velebnosti,to jim tam taky napiště :grinning: :grinning: :grinning:
To máš Andrejko samý drahý varianty ne? :confused: Kolik to proBoha stojí? Ale zase ušetří na tý elektrice, tož to vrazí do spojení. :grinning:
23. dub 2009 v 17:17  •  1 dítě  • Odpověz
Vteřinovým lepidlem:grinning::grinning::grinning:
23. dub 2009 v 17:18  • Odpověz
Regíííííííííí, udělej jich hodně a osuš každej ubrouskem, bo to nebud žrát. mňam, to bych si teda taky dala a Andrejka tady machruje steakama.
Věruško, Ty jsi oslavenec po celej tejden, toje super a tríííčo k tomu. A už jdeš za námi bo ještě otvíráš dvééééře?
23. dub 2009 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, tak když jsou moderní, vem je za náma:grinning:
23. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
Jéém Janinka má pěknou novou fotečku, mě se líbíš:slight_smile:
23. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
Už jsem tu,kurňa, vy jste toho zase načmáraly.
Bellí, PC zas tak moc nefandí, ale jinak jsou in
23. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
Ale no tak Andrej, neříkej, že nenakukuješ, tomu nevěřím:grinning:
23. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
Už se stalo Májo.Markytánky mi to poradila.Nesu i sousedovi.Kluci jdou večer na pivo tak aby jim chutnalo.
23. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
Věruš, hlavně že jsou v pohodě, né:slight_smile: Janni.ko, Ti říkám, že mi od smíchu tečou slzy a chce se mi čůrat:grinning:
23. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
přesně taky nevěřím že Andrejka uklízí,stejně jí to nedá :slight_smile:
Věry,děkuju :slight_smile: mám kamarádku a vypadáš jako její dvojče :confused: tak ti nevím teda......taky se jmenuje Věrka ted jí v PC nemám,ale až budu mít volno najdu její fotku na disku a schválně ji vložím to musíš vidět
23. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
:confused: to jako vyváříš pro celej barák a ještě chlapům do hospody jo? Jak dlouho jsi škrábala ty brambory a kolik kilo? :confused:
23. dub 2009 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz
ještě že milášek spinká v ložnici,by si myslel že sem na hlavu :grinning: :grinning: se tady tlemím
23. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
Jani, tak to mí jí teda pošli. Už řikala Mája, že jsem někomu podobná. A to myslíte jakože jsem podobná někomu jako na tý ikonce, co tu mám? :grinning:
23. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
Já mám taky hlad!!!! Myslíte, že steak od pondělí naložený bude ještě k jídlu?
23. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
Než si to teda začnu zapisovat do toho kompu, tak to jdu zkontrolovat a pokrmit, ať můžou jít žížátka spát:grinning: Zatím, berušky, vůbec se mi od vás nechce, ale oni by mě sežrali:grinning:
23. dub 2009 v 17:28  • Odpověz
Já zas chtěla napsat, že jste si s Věruškou teďka takový nějak podobný.
Já tu mám v ledničce rozmražený maso, ale v igelitovym sáčku celou dobu, taky od pondělí, myslím, že poletí do koše, bo naložený neni, tedy asi už je, ale ne tím, čím bych si představovala :wink:
23. dub 2009 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz
Nééééééééééé.Jen aby chutnalo to pivo až na něj pudou.Já to špatně napsla.Dneska je obsluha nahoře bez.Tak snad nebudou slintat :grinning: .Ještě ožralům to jo.
23. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
Takže ani naložený maso,ne jo? A tááák bylo v úterý výborný.
Regííí, nahoře bez, jo? :confused: Co to tam máte za hospodu? Spíš nějakej bordel
23. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
No Věrko neni ale prý vždycky od krku dolů to jde ale nesmí koukat výš :grinning: .To jim přestane chutnat a jdou raději domu.Příště jdu snima a ukážu jim.Těm holkám myslím :grinning: .
23. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
Ne Věruško, naložený asi můžeš, já myslela to moje naložený v tom humusu-krev a smrad jistě.
No toto, nahoře bez?
23. dub 2009 v 17:39  •  1 dítě  • Odpověz
Regíí bude dělat striptýz :sweat_smile:
23. dub 2009 v 17:42  • Odpověz
Májo, po tvém příspěvku jsem na něj přestala mít chutˇ
Máji jako já a Věrka sme si ted podobný?Doufám že ne s tím pidi obrázkem co má u každého příspěvku,tak sem tu mou fotku v albíčku trochu upravila,ořízla a už se líbí i mě :grinning:
Rgí dělá striptíz?Kde?? :confused:
23. dub 2009 v 17:43  • Odpověz
baby kde zase ste??To všechny baštíte,nebo honíte doma něco k jídlu :confused:
23. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.