• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Katuš, hezky se vyspi :pensive:
Bellí, Ty taky, no bodejď by Ti nevyla zima, když máš spálenou dupu a nos :sweat_smile:
Péťo, tak snad nějaká služba funguje i o víkend, ne? Vždyť je to špitál.
25. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Mimozemšťan:grinning: Jejda, to je kosa, ale hořím jak kamna. Andrejko, jsem dupa, co? Pavlík už je doma, parkuje autí, ani mu to asi neřeknu:wink: Peťko, já myslela, jako se zeptat, jestli jsou tam o víkendu, víš?
25. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jejda, už jde. Tak papapa, berušky:slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Bellí, ty jsi dupa :grinning: Myslíš, že když to Pavlíkovi neřekneš, že to sám nepozná?
25. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Holky, tak jsem vás pročetla, ale zas vše zapomněla. Byla jsem venčit a před barákem to byo jak v psím útulku. Mikís si našel kamaráda jorkšíra, do toho skotačil labrador a staford.teriér. No prostě sranda:slight_smile:
Tak já jdu spinkat, všem dobrouuu, kočky.
25. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Koťátka, jdu se koukat na Nic než pravda.. Lidské osudy já žeru :slight_smile: , jé Věruška je tady!! Co Mikís? Nové fotečky budou?? Ale Mája Tě sprdla, že nefotíš a my taky nevíme, jak roste Anýsek, já dnes koukla a nic nového..ani Áňu pod třešní nemáme!
25. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj Věruško :wink:
Majdí to je hlopí,to Pavlík asi pozná.On ti to ten kluk ale říkal :grinning:
Andrejko špitá to sice je ale nevím jestli funguje i CAR!No nechám se překvapit a zkusím naordinovat tělo aby chtělo KET buď 12 a nebo 15 DC. :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdu taky do hajan,mějte se krásně.Monča jde zítra myslím na krev tak držím palečky.Papa :wink:
25. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Jejda, ona riskuje setkání Mikíse se stafordem? :confused: Těch já se bojíííím!!
Peťule, tak rozhodně budem držet palce, já si myslím, že by +-den nemusel u Ketu vadit. Horší by bylo , kdyby šlo o OPU.
25. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Andrejko, stafordka je u nás v baráku hrozná mazlice,vypadá jen, že je to rafan,ale jinak je to fakt mazel. Fotešky vložím, ale až asi zítra,musím je nejdřív zmenšit,ale pošlu ti mail.
Petíí, to je taky na palici., dobrou
25. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
TÁÁÁDY UŽ SE ASI SPÍ, CO? Jéééžiš, velký písmena, OMG. Já mám muže stále v Brně, nakupuje, utrácí, volá mi info z Ikey :grinning: , jen měřím a odsouhlasuju koupi či nikoliv.
Už padám na deeeržku a mimíska pořád chrní, potřebuju ji nakrmit a pak padnout do pelechu.
Sestřička mi udělala radost, prý můžeme už zítra ven, tak se těším a Luboš taky, se asi porveme, ale jelikož já s tím neumím jezdit, asi vyhraje.
Věruško, děkuji za fotečky, Mikís je frajer, hlavně je to mega pes, to se pozná, jak my říkáme Maiklovi, je prostě bojovej, je mu to vidět na očích :grinning: . Jedno zatočení a okolní psi josu mrtví :grinning: Náš satan už je padnutej mezi futrama, celej nataženej a už chrní, jak já mu závidím. Když si představím ještě půl hodiny kojení, jdou na mě mdloby. Jdu na to hnedka nebo to už nedám a padnu pod třešeň a mimíska bude hladová.
Kočičky moje, dobrou nocku všem a zítra třebas stihnu víc. Ale bude tu probíhat montáž skříní, se už těším, sice se pokojík pěkně zaplní a prostoru moc nebude, ale zmizí další bordel.
Jo a fotky nové žádné nemáme, Anýs ještě neroste :wink:
25. kvě 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 kulihrášků čeká,KET červen,1.6.kontrola po hysterce
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, začátkem července jdeme do dalšího boje!!!!!! Už brzičko
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,Užíváme si Mikiho! A budeme slavní hercíí!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a žádost o sestřičku!
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, hodně pracujeme, ách jo, aspoň, že trouba frčí!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,podzim akce! 25.6.konzultace, práce jakbysmet, samé noční
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET-2embryjka.Máme//,!!krev 26.5. :wink:
Manetka-1IUI,1IVF,1ET,2KET,Gennet LB,OPU15.5,OHSSpřekonán,ET19.5.,5mrazáčků,2kulíšci u mámy!
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji na1.IVF!Stříkáme sprejík!21.5-1.včeličkáá
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI,a jedém do 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU, 18.5.ET
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ, hurá ms dorazila!UTZ4.6.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,Gonal se třese v lednici! hurá ms,1.včelička 26.5. :wink: ,UTZ1.6.

TĚHULKY
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,termínek 13.11., screening a velký UTZ 1.6., HODNĚ PIJEME!!
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termín29.10.,svatba 13.6.!!!Těšíme se na skoromanžu!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Trošku nás vystrašili, ale jsme v pořádku!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek ,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 26.5.UTZ :wink:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, Dnes půjdeme poprvé ven:slight_smile:, teda jestli neusneme ve stoje :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 03:43  • Odpověz
Dobré ránko beruškyyyyyy,
tak sem vás přelouskla :slight_smile: Andrejko to je dobře že už máš po hystrerce a ted to půjde raz dva :wink:
Máji,neboj za ani se nenaděješ a Anýsek povyroste a bude hajat celou noc,hezky si to ted užívej :wink: na lidi z ulice se vykašli
Tak ted nevím komu sem to chtěla odpovědět :sweat_smile: ale bylo toho dost no a ted nevím nic no :confused:
Tak začnu u sebe-včera na ultrazvuku sem měla na pravo folíků bych řekla asi 8-10 některý byly ještě malý a na levo 2 větší a 1 menší,ale nějak sem se na přesný počet nezeptala sem ležela a byla tak vykulená co že to mám v břiše za černý bubliny až mě z toho mrazilo, jako že to není vidět z venku ale ze vnitř se tam něco děje :slight_smile: píchala sem si 150 jednotek,včera a dnes jen 75 snížili mi dávku,zítra jdu na další ultrazvuk tak snad to bude taky O.K.akorát vám holky povím mi bylo úplně do breku-včera v práci měla sem mít volno a nechala sem doma zástupkyni že má hodiny na víc a šla sem za ní,jenže večer sem se nečekaně musela tahat 4 hodiny se zbožím a předělávat prodejnu,mě tak bolelo břicho,sem byla tak nasr...že mi to nikdo neřek předem,bych samozřejmě nešla,se o sebe docela bojím aby mi něco neprasklo bo tak v letáčku je psáno žádná fyz.zátěž a já se tam vláčím jak magor,blbě mi bylo :angry: :angry: dnes mám volno,ale zítra a ve čt du zase.Pak už snad pudu na OPU.
Holky mě pořád hrozně bolí prsa,je to normální??

Jéé koukám z okna a je tam nádherně,asi se vypravím ven na procházku :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz
Krááásný ráno všem přejůůůů :grinning:
Koukám, že tabulku včera vkládala Andrejka pozdě v noci, vlastně už brzo ráno. To ona zase asi usnula :slight_smile: ale měla nárok, vždyť měla v sobě ještě narkózu:slight_smile:
Ahoj Janinko, netahat žádný těžký věci! Vyprdni se jim tam na to! Dovolenou , nebo PN si brát nebudeš? neboj,zítra na utz ti zas folíci povyrostou a ke konci týdne půjdeš už určutě na OPU. Prsa jsou normální, je to z těch hormonů a ještě bolet budou:slight_smile: a porostou:slight_smile:
Já jsem ráno nestihla vyvenčit a Mikís se počůral přímo předemnou. Chca,nechca, jsem mu v tom vymáchala čumák, ale samotné mi bylo pak za něho smutno.On se na mne tak díval...a pak si šel lehnout do košíku. Psí mámy, jaké máte zkušenosti s loužičkama, co na ně platí a jak to asi tak dlouho trvá? Nám se jinak docela daří venku,ale lítám s ním docela často.
Moniiiii, už se těším na tvou krev :grinning: V kolik razíš? :slight_smile:
Leňulko, tak jak jsi si užila dnes svou první ffffčeličku? Byla v 5.00 ráno? :slight_smile:
Moncoet, užij si dnes utz,držím palečky.
26. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
Jo, a Májo, kdy vyrazíte na projížďku, po o,nebo už dopoledne? Hezky nám Anýska vyfoť, to nevadí, že neroste, myju stejnak chcem! :slight_smile: Hetký den a taky odpočívej, ty jedna luxovací a šůrovací královno :grinning: Mysli na vydatné mlééko, esli budeš takhle pobíhat, tak moc vydatné nebude. Nasadit monitor dechu a chrupčit téééž! To ti vzkazuje zkušená teta věra , která má 2 neteře a 5 synovců :grinning:
26. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ranko, berušky. Věruško, beruško to děláš správně, žes Mikískovi vymáchala čumáček a pak na něho nekoukej, jinak se mu budeš chodit omlouvat, jako já našim zvířátkům:wink: Janni.ko, NIC NETAHAT! Můžou Ti popraskat folíky! Moni, tfujtfujtfuj pro štěstííí:slight_smile: Mončoet, pěkné pokoukáníčko:slight_smile: Májinko, Andrejko, ahoj zlatíčka:slight_smile: Luci, pěkně se vyspinkej:slight_smile: Karolko, dneska volníčko?
26. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Věruško ahojík,no měla sem dva pejsky a můžu ti říct že máchat jim čumáček v loužičce by se dělat nemělo píšou to i v knížkách-spíš je dobrý a mám to oskoušené ho pokárat rázným-NESMIŠ ale chce to hned při činu,pak si to už nepamatuje a neví proč ho káráš,taky spíš nekřičet ale říct důrazně.Když se vyvenčí hezky venku,dej mu odměnu a pochval ho,já měla v kapsách pořád takové malé kostičky prodávají je ve Zverimexu,byly barevné a i na výcvik se mi hodily,svýho pejska sem naučila jeden povel během 1 dne,ale ona byla učenlivá a když přišla na to,že něco dostane po každém výkonu i nepovedeném-stačila ta snaha tos měla vidět jak poslouchala :grinning: :grinning: Ptala sem mě jestli máme psa,nemáme Věruško,prvního sem musela nechat utratit,vyjel na malé dítě a druhou fenku sem musela nechat u bývalého,protože sem ji neměla kam dát stěhovala sem se k nynějšímu manželovi a ti doma psa měli(ještě když sme bydleli u nich)a ten zmetek místo aby ji dal třeba do útulku nebo někomu věnoval mi ji utýral,zavřel ji do kotce a nepouštěl ji ven...hajzl jeden-pardon,ale musím to tak říct.
Jinak dovču plánuju po Transferu,ale říkám si jestli nemám zůstat doma už ted......Jinak nic netahám,většinou sedím nebo jdu po prodejně,ale včera to teda mě dostalo a to sem to nadřízenému řekla že jdeme do umělýho,ten mě tak naštval,taky sem mu to řekla a bylo vidět že mu to asi nedošlo a pak ho to mrzelo.....
26. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Jéééé Belinko ahoj dnes máš taky volno??Tak huž taky odpočívat :wink: Holky neděste mě,já vím že to může popraskat auž tak se bojím :frowning2:
26. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
Majky, doufám, že je vše v pořádku, dlouho jsi tu nebyla, těhulko. Katy, už je líp? Hlavička nebolí? Terezko, jak je? Manetko, ještě 7 dní a budeš hlásit // krásné dálniceee:slight_smile: Peťko, krásný den:slight_smile: Všem přeju nádherný den, má být 30 stupňů, já na sluníčko určitě nepůjdu:grinning:
26. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
Bréééé ráno kozenkýýýýýý, už jsem zase nasazená v Betlémě na seně :grinning: a to do slova vlastně, bo tu pobíhaj sekáči a sekaj travici. Pěkně na nás viděj a my na ně taky, tož ať se činijou, bo je prásknu.
To byla noc!!! Luboš se z Ikey vrátil o půl druhé v noci :grinning: a strašně se divil, že neletím k němu okukovat, co nakoupil :confused: , já byla mrtvá a do toho se vzbudila mimíska a nechtěla ani jest moc, jen furt kňourala a to se jí dařilo až do pěti do rána, OMG. No a o půl 8 už zas můrovala, tak jsem vstala, že bude přebalení a nakrmení a ona cestou do Betléma usnula, tož ju nebudim a vyvenčila jsem si satanisko, uvařila čajík, láduju do sebe jogurt a dvě makovky!!!Musím se rozjíst, takhle by to nešlo, já furt hubla a neměla chuť k jídlu. To u mě není zvykem co? :sweat_smile:
Janni.ko, doufám, že nehodláš ty dvanáctky bo třináctky nebo co Ty to máš za spešl směny, chodit i po transferu? To tam s Tebou tak akorát šlehne. Hezky si pěstuj vajucha a ser na práci.... :wink:
26. kvě 2009 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko, beruško, my Tě nestrašíme. To je fakt, že musíš dávat teď na sebe pozor! Konečně jsme se neminuly:slight_smile: Jdu do práce až.....tramtadadááá.....v pátek:wink:
26. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
Ježiši utracenej a utejranej pes, OMG!!! No že to vůbec čtu :frowning2:
26. kvě 2009 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko, vidíš, to ani já nevím, že to někde píšou. Používám zastaralou metodu pořád, tak i já se nechám poučit. Májinkooo, ahoj maminkooo:slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Tak jsem neměla ty dvě makovky do sebe rvát, chodím v předklonu :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 08:22  •  1 dítě  • Odpověz
Krásné dobré ráno všem :slight_smile:,chce se mi strašně spát a je mi divno od žaludku,už jsem si myslela, že to bude v pohodě,ale včera se ty nevolnosti vrátily. :frowning2:
26. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
Jejda, Janni.ko, a to nebylo možné dát pejska někam, kde nebyly děti???
26. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
Alfice dej si raději koblížek. :wink:
26. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
Ahoj berunky!
Jsem dospala noc, bo v noci jsem furt přemítala, pak četla a zase přemítala. No, teď jsem to hezky dospala.
Janni.ko, to přece nejde, utratit pejska, moje Taira taky kousla, a je to přecivá naše a jen naše chybka, tfujtfuj.
26. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
Terko ahoj, no vždyť jsi těhulkaaa, tak vydrž beruško:slight_smile: Ty tam máš pořád snž, kolikátý jsi týden, devátý?
26. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Zdravím další vstávače :wink:
Ach jo, Luboš stále spí, už aby vstával a začal s montáží skříněk, už se těším, jak do nich všechno narovnám. Mimíska se budí, nějaká nasr.....á a asi i pos....á :slight_smile: , tož jdu na to nadělení, doufám, že bude po zbytek dne hodná. Za chvilku jsem tu jako na kobyle...íhahahááááááááá
26. kvě 2009 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.