• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Andrejkooo, Ty můj koblížku vyspinkaný:slight_smile: Májinko, opatrně s tím jídlem, žaludek si musí zvyknout a to pomalu:slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
A jejda, Pavlík leze:slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Jinak koukám, je tu velká účast! Moc všechny zdravím. Jsem ještě doma, ale zítra asi pomažu do arbeit. Tak dneska asi zasejc budu něco třídit a tak. Máji, já mám hadříky, ouplně malinký, ráda Ti je půjčím, košilky, tričíka, a tak. Pokud budeš chtít, napiš. Poštou to tam máš za dva dny a a za další tři,čtyři týdny to Anýsovi nebude a vrátíš poplivané těhubacilama.
Věruško, já si myslím, že pejsek je very very citlivej, a stačí , když změníš tón hlasu a dáš čuchnout loužince. Samo, že nejlépe, když ho chytneš při činu, ale to se bohdá nepodaří, že? :grinning: . Na mé zkušenosti zvládáš velmi dobře, já využívala v noci balkón s pískem, páč jsem se bála chodit v noci na sídliště, a Barunku jsem měla jako štěňátko bez chlapa, tak jsem na to byla sama. Jinak, bacha aby si nezvykl, že bude všude s Tebou, toť bič, Baruška nikdy nebyla sama, byla radši v autě (pokud nebylo horko). Třeba i na sjezdovku, měla spousta světříků a bundiček, já lyžovala a ona chrupčila. Všude byla se mnou v práci. Maskot firmy vždy. Beze mě bývala až s Tairunkou.
Belíšku, ahoj berunko, dneska grilovajda, co? :wink:
Terezko, ahojky těhulinko.
Mončíí, honem nahlaš HCG!!!
26. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Bellko já vím a jsem za to ráda,přesně tak jsem v 9týdnu, jsem pověrčivá, 17.6. jdu na kontrolu a na genetiku a pak se uvidí.... :slight_smile:

PS: Jen jsem Vás přelítla,ale zdá se, že je vše v rámci možností ok, Andrejku také zdravím. :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Terezko, neboj, uvidíš, že bude vše ok. Tahle rodina si už pro tenhle kvartál slzičky vybrala. Statisticky teď půjde vše dobře. Určitě. Tak já tedy počkám, ale bylo by to hezčí, kdyby tam bylo "terezaa . 9t.t. .dnes. 8.43" :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Májinka se probudila :grinning: no jo krušné noci maminek no....ale je krásná Anýsek sem ji omrkla -zase v albíčku u tebe,je kouzelná :dizzy_face: No včera sem tam makala 15 hodin ani přestávku sem neměla jen jednu v poledne sem pěkně soptila :angry: :angry: do OPO to snad zmáknu a pak dovču hned po transferu,nejsem cvok,chci mimi tak se budu šetřit :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: Andrejko, vždyť už mi od toho března znáte. :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
holky du se zkulturnit a nakoupit.Taky na poštu vyřídit složenky a poslat pracovní dopisy.Zatím papa a mějte se krásně.Belinko užij si Pavlíka,těhulky hezky odpočívejte a vy co pracujete at vám to utíká a co máte volnáska užijte si hezký den a naše mamina Mája té přeju taky hezký den s Anýskem venkůůůůůůů
26. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Věruško, jezisi, ten roste!! Kluk jeden ušatej!! :sweat_smile: :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Pá Janni, a šetři se :wink: , abys netáhla z nákupu třeba basu piv :grinning:
26. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Tak huž jsem tůůů:grinning: Janni.ko, pěkný den a hlavně nic netahat a neutíkat, při běhu jsou otřesy! Andrejko, no jo, grilovajda, hurá:slight_smile: Věruško, odpoledne kouknu na Mikíska na PC, už se mocinky těším na foteškyyy:wink: Májinko, jen foť Andulku, Ty ji vidíš celé dny, tak nemůžeš vidět, jak roste, ale my to poznáme hned:slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Holky, soused přes pole, cca 200 m, si pořídil nějaké papagáje a ten jeden píská jak člověk. Už 3x jsem koukala, kdo na mě píská a ten papagáj se asi pěkně chichotá:grinning: Jsem mu říkala: no jenom se směj, počkej až se na Tebe příjde podívat Kokeš, přes ten plotek:slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Jejda, já vůbec nepogratulovala Leňulce k první včeličceee. Beztak už byla vzhůru ve 4.00:slight_smile: Tak Leňulko, tfujtfujtfuj:slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
čus bus Bellí, zelí.. :slight_smile: :slight_smile:
já huž zasejc vyhazuju hadry, to je balzám na nervy :grinning: . Ty horší vezmu na chajdu a ty staré z chajdy k popelnici půjdou, však on si je nějakej bezdomovec vezme. Taky peru zimní bundy a čepice a svetry, huž zase plnej balkon, zkrátka, když očista, tak očista :grinning: .
26. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
:slight_smile: Ahoooj, jsem tu, byli jsme na procházce. holky, asi už jsem s tím mikísem ujetá, ale když já se vám musím svěřovat s novýma poznatkama,nemám nikoho jinýho po ruce, tož to odnášíte vy. Ani bych se nedivila, kdyby mé přízpěvky smazácvali,bo tu nejsou psí stránky, ale snažilky :grinning:
No, ale zatim nemazaj, tak píšu. S těma loužičkama, vím, že to musí být jen při činu, taky jsem to vyčetla a s tím namáčení m čumáku jsem to taky slyšela. Jenže on mi to ráno udělal přímo u nohy, tak jsem mu dala čuchnout, jinak to neřeším, poslušně vytírám a přetírám octem, prý aby necítil doma moč a nemyslel si, že může kdekoli. Taky se prý nemají dávat na noviny, páč si na to zvyknou. Radši chodit častěji,to jsem chytrá, co?
No a další poznatek, dnes jsme zase zkoušeli vodítko. Už se od včera zlepšil,vůbec ho nekouše,jen se mu už nechtělo tak dlouho cupitata. Na radu Bellky jsem mu namočila hlavičku vodou, bo tam už je zas vedro a došli jsme ke studánce, kde se sám napil. V kapse mám taky pořád psí keksy a když nechce jít, tak mu šustím pytlíkem před nosem.
Konec psích stránek teď už ke snažilkám:slight_smile:
Janninko,my tě nechcem strašit, určitě sama víš, co je pro tebe dobré a je dobře, že si po Et bereš dovolenou.
Andrejko, tak já myslela, že jsi nám večer vytuhla a ono se ti honilo spoustu věcí hlavinkou?
Máji, tak nejdřív sestavit skříně a procházka až odpol.? Huš se těšíme na fotešky:slight_smile:
Bellí, soused má papagáje a ty na něj pouštíš Kokeše? :grinning: No, ten tě bude mít rád. A co dnes, jaký máš plán?
kdepak je naše Monča? Huš se nemůžem dočkat hcg!
26. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Andrejko, ty to taky nepřeháněj, včera tě seškrabávali a dnes takhle řádíš. žžádný natahování .
Holkyy, co budete vařit? Mám chuť na nějakou zeleninu, ale nemám inspirejšn.
26. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Věruško, já na ně Kokeše nepouštím, to jsem tomu ptákovi udělala tytyty:wink: A piš co chceš, vždyť v názvu je snažilky z umeleoplodneni, nikdo nemůže smazat vztah, se kterým jsme sem přešly. A náš vztah je rodinný a tudíž nás zajímá všechnooo:slight_smile: Moc ráda čtu Tvoje šťastné zprávičky. No jo, ale než odepíšu, Mikísek už je zase na procházce:grinning: Monča teda napíná. Andrejko, teď nám přišly volební lístky.
26. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Věruško, beruško, ahojík :slight_smile:
No, já si tedy myslím, že i když dáš čuchnout k loužičce, že ten pejsek ví :slight_smile: . Každopádně se to upraví, velice rychle pochopí, že se čůrá venku. Jen to ještě nevydrží. A s tím vodítkem, nejlíp hned nevodit, ale hrát si. Dát na louce vodítko, a muchlovat, pak popoběhnout a tak. Jo, a to bych asi ani neměla říkat, ale já Barunku nikdá na vodítku neměla. Ona byla tak zvyklá od mala, běhala za mnou ráda, s vodítkem jsem začala až ke stáru, když začala špatně slyšet a vidět, tak pro její ochranu. Věděla i co je chodník. Když vešla do silnice - spíš ale maximálně k popelnicím, bo tam je to lááákavé náramně :sweat_smile: , tak jsem jen sykla "chchchodník" a hned věděla. Byla beruška obrovsky inteligentní. Jejda stejská se mi po ní. Už to není lítost, ale stesk, ta její prdelka, jak vždycky vrtěla :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Bellí, kámoška měla papoucha "Žako". To je druh, která snad nemá vlastní jazyk, jen dokonale opakuje. Když jsem jednou u ní byla, a myla tam nádobí (ona koupala prcka vedle), tak se na jednou za mnou ozvalo "Slyššíííššššš, jede vlak" , já málem dośtala infarkt. A uměl napodobovat zvuky mobilu, ale opravdu dokonale, pořád jsem koukala, kde co zvoní :grinning:
26. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Jé, nějaký kolega roznašeč :grinning: . My máme už půlku rozvozenou, Honza měl včera dovču kvůli mně, tak odpol rozvážel. Dneska to asi dojede. Já se musím dneska šprtat tu příručku, jak se počítají ty hlasy, vyplňujou ty archy apod. Myslela jsem, že když tam budu poprvé, budu jen přihlížet, jenže jsem zapisovatelka, a jestli mi nebudou ostatní radit, nevím co bych pak zapisovala :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Andrejko, naše Belluška taky chodí bez vodítka. Má na sobě jenom postroj místo obojku a když jedou kolisti nebo jdou lidi v lese, tak ji jen přichytíme, ať nemají strach, že je tak velká:slight_smile: Jejda, mám poštu:wink:
26. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Tak já jsem zasejc osiřela :sweat_smile: , jdu tedy pokračovat. Věruško, neboj, jsem opatrná :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Tak jo, holky,tak já zas něco napíšu :grinning:
Já si s ním nejdřív venku pohraju a pak mu zkouším to vodítko až když jdem dom. Chci ho naň naučit, bo pak bych s ním chtěla chodit do práce a to je městem, bo při selnici a já se o něj bojím. Jinak za mnou taky už chdí. no prostě, jsem z něho po... :grinning: Jo a chci ho naučit ke mně. to ještě neumí. Tak asi zase na pamlsky, co?
Jééé, já jednou šla do zverimexu a nevšímala si, že je tam v kleci taky nějakej papouch. Tak se asi naštval a dost hlsitě mi řekl: Nazdarrrr :grinning:
Jinak mi na balkóně vřeští andulka Ferdinka, jak jí řikám po jejím druhovi Ferdíkovi,ale ten už natáhla brka. no, hold, chlapi vydržej míň:slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
Andrejko, to jsou oni Žako:grinning: A já se vždycky nachytám:grinning:
26. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Holky zlaté, uvědomte si, prosím, že jste neosiřely. To jen já, než najedu do pošty, než se mi to odešle, než napíšu příspěvek, zas než se mi to odešle, no prodleva veliká, ale furt jsem tuuu:wink:
26. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
No vidíte, 12 minut a jste v čoudu, no:grinning:
26. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
Jo Andrejko, mě ty volební lístky podávala pošťačka. Ale to se nedá srovnávat, kolik máte obyvatel vy a kolik my, tak asi proto to u vás nedělají pošťáci. Tak jsem si to vysvětlila a je to:grinning:
26. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Bellí, ty naše prodlevo :slight_smile: ,kde vlastně přesně bydlíš?
26. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Věruško, v Rychvaldě u Karviné:wink: Jo a dneska máme to grilování:slight_smile: Teda ta Monča ještě nedorazila.
26. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Hned si to jdu naštudovat na mapě. Monča asi čeká na výsledky, ale napíná teda...
Jo a co teda vaříte, holky? Dejte typ
26. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.