• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Věruško, ke mně jsem učila (tedy né, já sama, chodila jsem s Tairunkou na cvičák..) tak, že byla na delším vodítku, a já řekla Ke mně, a trhla vodítkem a začala se plácat do kolen a povzbuzovat a tak nějak si ji přitáhla na pamlsek a ještě u toho couvala, aby pochopila směr. A pak zůstaň, to nám šlo rychle. Seděla, já ji měla na vodítku, říkala "zůstaň" a přidržovala ji rukou zadeček a obcházela kolem ní a pak rychle pamlsek. Postupně jsem jen naznačovala rukou to zůstaň, jako když tlačíš na dálku a dělala větší oblouky kolem ní. Pokud se zvedla dřív, jen jsem ji přitlačila rukou zpět, a přiblížila se a znovu.. :grinning: Je to radost, ono ji to strašně bavilo, jak chápala, co se po ní chce. Dostaly jsme na konci diplom :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Věruško, já rychlovku. Těstoviny a do toho zamíchám tuňáka a rajčátka. Já to mám ráda studený, a Honzovi to pak ohřeju.
26. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Ale tuty vy vaříte, že opravdu vaříte.. Belinka mě tuty trumfne nějakou spešl dobrotou. Holčinky jdu zasejc pokračovat... Když už jsem doma zadara, ať žijou naše zákony, tak ať toho využiju :grinning:
26. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Bellí, ostravaci maji kratke zobaky :slight_smile: Tak už k tobě trefím, ale ona mne stejně vezme npo cestě Andrejko, vid´? :slight_smile: Jdu kuchtit, tak zatímmmm
Jo dík, Andrejko, budu si to pamatovat a vyzkouším,my chcem taky totiž diplom:slight_smile: Ale vše postupně,abych ho nezblbla.
26. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Andrejkooo, naše Belluška je taky cvičená. Vždycky jí řeknu: Bellí, běž si na místečko! Nebo si dělej, co chceš:grinning: Zlatíčková pusinka:slight_smile: Věruško, my máme krůtí polévku a kůzlečí pečené masíko, takže jako inspirace, nic moc, já vím. Zrovna listuju a koukám, jaké šutříky si zítra pořídím:slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky přeju krásný a sluníčkový den.
26. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Jasný Věruško. A víte co bude nelepčí? Až budeme nakládat i kočáry, a uděláme v Žížátkově školku v přírodě, aneb poznáváme domácí zvířátka :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
Ahoj Majký, já snad od toho noťase neodejdu. Aby jsme se nakonec nepotkaly místo v Žížátkově na odvykačce od PC :grinning: :grinning: . Jak je Majký? V tomhle horku asi ještě větší motolice, nebo ne? Piješ hodně??
26. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Majky, no to je dost, že ses ukázala, už je líp, doufám:slight_smile: Věruško, se zeptej Májinky na můj zobáček, myslím, že se ještě dlouho smála, když jsme domluvily:grinning:
26. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Belíšku není dobře.Dneska jsem byla na krvy zítra pro výsledky a pak do nemocnice. :frowning2: Už jsem se totiž dvakrát složila během jednoho týdne.Mám zákaz jezdit autem a ani do krámu nesmím.
26. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Dobré dopoledne všem.
Moonco kde jsi??????? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Magalénko ahoj, tak jsem si četla co jsi to včera vyváděla :angry: . Já se chci opalovat dneska, tak doufám, že mi nezačne pršet nebo, že se sluníčko nelekne až vylezu a neschová se. :grinning:
Veruško ahoj, tak jak si užíváš štěňátka, že je to užasný co? :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Majký, to je mi moc líto. Co na to říct? Mně by se do špitálu taky nechtělo, ale zase Tě dají do kupy. Vzpomínáš na Leníka ze starých snažilek? Chodila jsi tam taky, ne? Tak ta celé těhu promarodila, pořád něco chuděra, a dnes už má dvojčátka...
26. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Majky, budu držet pěstičky, ať příjdou na to, co s Tebou je a hlavně, ať vám s mimískem pomůžou. Manetko, kočičko, myslím, že by ses neměla opalovat!
26. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Holky děkuju jsem sama zvědavá co najdou a jak dopadnem.
26. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
No Bellí, Ty jsi se rozhejbala s tím spojením :grinning: , Tys stihla Manetku dřív než já :grinning: :grinning:
Ahoj Majdí č.2. Souhlasím, nelezla bych teď na sluníčko..
26. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Berušky, jdu, zas nakouknu, zatím pápá :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Tak, berušky, zítra si pořídím amazonit, citrín, granát, jadeit, karneol a sodalit. Jo a dneska v noci jsem si dala pod polštář pytlíček s kamínkama a úplně mě to chladilo a myslím, že to vytáhlo tu horkost, co jsem v sobě měla z toho opalování.
26. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Halo
máme HCG 374 vypadá to tedy na jednoho prďolku :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Moni, super! Už na Tebe netrpělivě čekáme. Teď už můžeme gratulovat, takže obrovská gratulace a ať se bobíšek drží celých 9 měsíců. Moc Ti to přeju, holka zlatá! :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
Haló, vidíte to? Prodleva je první, prodleva je první:grinning:
26. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Tedy ty tamtamy fungujou na jedničku, hned mě Bellinka odvolala z úklidu :grinning: . Monči, moc moc gratuluju!!! A jen ať se vše daří dál!! Máš radost? Nebo jsi ve skrytu duše doufala, že to bude vyšší na dvojčátka?
26. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Tu som! Vařila jsem, prodlevo:slight_smile:
Moni, gratulujuuuuu!!!!!! Paráda
Majky, snad to nebude nic vážného , jsi zkrátka střízlíček a mimi ti dává zabrat.Opatrij se.
26. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Jo jo, to já hned vás zalarmuju:slight_smile: To je hezké, že:wink: Už zas přepínám, přišla mi sms:wink:
26. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
berušky sem tady a taky sem netrpělivě čekala na Monču,tak sluníčko mocinky ti gratuluju a at se mimískovi u tebe líbí a drží se :wink: :wink: kdy jdeš na ultrazvuk?
Andrejko ty dneska nepracuješ?Páni,koukám že se všechny válíme doma :grinning: :grinning: taky peru jak o život,zimní bundy sem strčila do vycucávacího pytle a šup s nim pod postel šupla sem tam i peřiny a vše co se dalo vycucnout,at to nezabírá místo.já vařila kuřecí vývar se zeleninkou a krupicí a pak kapustu a ještě udělám knedlíky s vajíčkem+ledový salátek to víte musím navařit na 2 dny s dneškem na 3 :grinning:
Věruško,Mikísek je úžasnej,fakt ho jen vzít a umazlit :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Marky no co to tu čtu?Není ti dobře,to je mi moc líto beruško,ale neboj jak píšou holky v nemocnici ti pomůžou aby bylo zase dobře :wink:
Manetko připojuju se k Belince,myslím že by ses neměla opalovat,ty ty ty holka jedna :sunglasses:
26. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
Tak, dovaříno, máme těstoviny ala Andrejka. Miluju tuhle diskuzi, co já bych bez vás dělala. Sejdeme se na odvykačce z PC :grinning:
Jdu jíst a pak spát :grinning: tak zatím pááá, kočky.
26. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Berušky, stává se vám to taky, že se usmívate jen tak? Já teď koukám, že se usmívám na nudle, co vařím:grinning: Janni.ko, tak už jsi zpátky? Dlouho se neukázala Regi, taky pořád pracuje a volno tráví s miláááškem, asi:slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Mooni moc moc gratuluji.Tak je mezi náma další těhulka to je dobře. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Holky proč bych teď neměla na sluníčko, já se nezpalím mám dobrou pokožku, takže neznám spálení, ale ono z toho stejně dneska nic nebude, teď hlásili velký bouřky od odpoledne takže je po sluníčku. :frowning2: :frowning2:
Marky neboj oni vás z tohodostanou a pak si začneš užívat to hezčí těhulení, jen se šetři a nikam nechoď.Opatruj se. :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak Monča zahlásila, a je v trapu. Doufám, že nebude pracovat dlouho. To zasejc tady celé těhotenství bude někdo denně :grinning: :grinning:
Janni, ji jsem doma, a využívám toho. Nejhorší je , že mám vycházky neomezeně, a mám zálusk jet na chatu, a být doma týden.. Ale blbý je, že holky dělaj za mě, tak si to nějak netroufnu. Včera mi bylo blbě, ale dnes jsem ok. Tak svědomí hryže. Ale už jsem si slíbila, že po červnovém Ketu budu drsná :grinning: . Neschopnost až do případné ms a budu si vychutnávat chatu plnými doušky..
Tak a já zase můžu jít dělat, páč mám novinky posichrovaný sms z Rychnova :grinning:
26. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Manetko, možná to napíšu blbě a někdo mě, doufám, opraví. Prostě bys neměla na sluníčko, stejně jako se koupat ve vaně, protože hrozí riziko potratu, víš? To jsem četla já, jestli má někdo jiný poznatek, tak sem s ním. Andrejko, chatičky si od června užiješ ažaž:wink:
26. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.