• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ještě zprávy z natáčení: Míša mi teď volal, že prý je to pěkný vopruz. Asi prostojem organizace špatná, takže komparz už nikdy,ale měl svojí životní roli s hlavní představitelkou filmu :grinning: prý měli oční kontakt a řikal jí" vasr bite :grinning: Neumím psát německy, ale vy mi rozumíte. Tak to je celý :grinning: cha, cha a mě to čeká zítra a v pátek. Čtvrtek jsem zrušila, bo musím večer na konzultaci k Dr. a Mikís by byl dlouho sám, Ještě ,ž e jsem to udělala.
26. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Holky děkuji :slight_smile: jsem šťastná jak bleška. Lupli mi ještě inj. Agolutin a přidal mi ke Crinonegelu ještě utrogestan, mám málo progesteronu.
Andrejko i doktor byl rád že je tam jen jedno, mám vpáčenou či jakou dělohu tak by u dvojčátek bylo větší riziko potratu.
Za týden jdu na další kontrolu a možná už budu mít i fotečku - jé já ještě nemám albíčko :angry: tak pak si ho udělám.
jsem v práci tak muším zas pracovat, když jsem tu nebyla celé dopoledne.
Markytánko to je mi líto že se to nelepší, ale snad ti z krve něco zjistí a naordinují nějaké léky.
26. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Moni, na albíčko se těším. Jen si to štěstí užívej, těhulko:slight_smile: Andrejko, Ty Rychnove, myslelas Rychvald??? Věruškooo, to je sranda:grinning: Počkám si na Tvoje zážitky:wink:
26. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
No jo Andrejko ty si na neschopence,mě to nějak nedošlo no :sweat_smile: Tak si to hezky užívej a odpočni si,si jako já taky pořád jen aby nedělali za mě a tak a pak když je ouvej jen koukám protože si za to můžu sama :rolling_eyes:
Belinko jo jo už sem doma,venku pěkně fučí asi něco vítr přinese a jinak taky se mi to stává se zamyslím a usmívám se ale na nudle ne :grinning: já se většinou a nejvíc usmívám tady na vás,sice jen na obrazovku ale je to na vás :wink:
26. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Mončooo, to je pocit, co? :slight_smile: Moc ti to přeju. Byla jsi v září předmnou, tak teď musíš být těhulka taky předmnou a já tě snad budu následovat. S tou dělohou, to znamená jako zakloněná ,nebo ještě něco víc? Jak vpáčená?
Andrejko, já mám taky ještě z Pronatalu neomezené vycházky, tak toho taky využívám,ale už mám taky trošku černé svědomí, i když mne do práce nic nenutí,protože moje Dr.zubařka, která mne zásobovala prací je zrovna na mateřské. Měly jsme to dobře vymyšlené... no a nic. Pořád nevím, jestli bych neměla využít i toho, že teď mám docela i slušnou neschopenku a v září chci jít na další, tak jestli by nebyla blbost to teď na 2 a půl měsíce přerušovat. Sice jsem už docela ok, jen občas unavená a ty moje pobčasné psych. stavy, ale to není na neschopenku, tak nevím... Co byste na mém místě dělaly? Uvidím ,co mi ve čtvrtek řekne Dr.,jestli bude souhlasit s tím zářím a když jo, tak se podle toho budu muset nějak rozhodnout.
26. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
ahojte holky,

gratulace Monči k těhulení :grinning: :grinning: tak šup šup další těhule :wink:

Marky,já co baštím ty vitamíny Elevit tak je mi fajn,ale nějak se mi to asi i samo upravilo,už nemám ani tak hlad,asi jsem potřebovala přibrat a ted je tělu líp,jen teda mám břicho už i ráno,no to je teda něco :confused:

Zdravím Majdalenky,Andrejku,Věrušku s Mikískem,Janniku,Lůcu,Karolku,Petruš,Katuš,Regí,a samosebou Máju s Anýskem
26. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Já si myslíl obecně, že opalování není zdravé, a v případě jakékoli zátěže, což hormony jsou, tuplem né. Asi jsem to brala víc intuitivně, než vědecky :grinning: , ale já bych se zkrátka neslunila.
Věruško, jsem se zasmála, oční kontakt a Wasser bitte, no, ještě, že dnes si můžeme díky technice přehrávat situace pořád dokola, už vidím, jak sedíte u dvd a pořád jede wasser bitte waser bitte... :grinning: :grinning: . Ale, že je to opruz to teda věřím. Já byla kdysi jako doprovod kámošky na focení do Marianne, a pro mě to byl šílený zážitek, dělat a smát se na povel.. Fakt jak znásilňování duše. Ale fotky stály za to. Jestli náhodou narazíte na Marianne z 5 nebo 6 /05 tak jukněte :grinning: :grinning:
Monči, vzpomínám si, máš nějakou přepážku v děloze či co, viď? A navíc už máš Kristiánka, tak jedno mimísko stačí bohatě.
Jo, Bellí, promiň, sekla jsem se, ne Rychnov, ale Rychvald...
26. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Věruško,no já tedy pokud bych měla neschopenku dobrou a jak píšeš nikam nespěcháš do práce tak bych byla doma,ale záleží na tobě jak se cítíš,zda by si v práci nepřišla i na jiné myšlenky a tím by se ta psych.mohla taky zlepšit,byla bys mezi lidma a tak :wink:
Holky Monča chodila i po transferu do práce????Moni si tuuuuu?Já se tě chtěla optat už tolikrát a pokaždé mi to vypadlo a pak sem vypla PCa vzpomněla sem si-hlava děravá no :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Věruško, já osobně, pokud Tě nenutí až tak finance, a neschopenka je dobrá, nepospíchala bych. Užij se léto!! Navíc, za Tebe nikdo nedělá, nemusíš řešit ani toto. A Ty nejsi typ, který bude za chvíli doma sedět a nudit se a depkovat, takže to využiješ ku prospěchu.
Katy, ahoj kotě těhotný! Holky, já teď tento příspěvek odešlu a už nebudu koukat, páč vždycky něco mezitím odpovíte a já se neodlepím :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Holky moje zlatý, jsem tady, bellíšku kulíšku, děkuji za sms, báječná zrpáva, Mončo moc gratuluju, drž se kočko, šetři se a nabírej sílu.
Já se zasekla na kobyle, ale u 15.5. večer, no a pak už jsem rodila a vy tady na Kobylce do noci, ny vy jste mě dojaly, jsem tady půl hodiny u noťase bulela a četla a prožívala si to znova. Bylo to fakt strašný a když mi ještě sestřička včera ze zprávy vyčetla, že to bylo fakt na hranici prasknutí, prej už to bylo nějak mrtvý bo co, no hnus děvčata, nakopila bych je do prd....Zpětně je mi z toho fakt zle...Trpíte taky strachem z toho, co mohlo být? Já jo ...
No tak já to snad nedopíšu, teďka mi volala skupina našich známých, že přijdou ve čtvrtek na návštěvu všici, juknout na Anýse a donesou monitooooooor :sunglasses: , tož budou klidné noci, jsem šťastná.
Musím nakoupit chlebíčky a nějaký pitivko, aby se poměli. Nechcete taky dojet? :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jo, ještě mi to nedalo.. Věruško, není pravda, že psychika je jen "něco jako vedlejší produkt" . Nepovedené těhu je fyzicky uzdravenější daleko rychleji, než dušička. Takže i z tohoto ohledu je neschopenka plně na místě!
26. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jinak hlásím počasí: velice slunečno, už nám začíná svítit do postýlky, to brzo, co? Jsme tu jak ve sklepě, stále Betlém, záclonu nevím, kdy koupíme.
Oběd: nic, Luboš dostal u mamky a já nemám hlad.
Mimíska: kope vzteky, jdeme přebalovat, nakojit a zase asi chrundit. táta je stále u mamky, skládá tu její novou almárku a naše almary zůstanou asi ladem, bo bude zase unavenej, už to vidím a za 2 a půl hodinky se chystáme na tu vyjížďku, tož foto bude následně vloženo :wink:
Všem bojovnicím, bodavkám a stříkačkám a nevím co ještě, držím pěsťule, posílám plno bacilů mimískovskejch a honééééééééém se těhulte!!!
26. kvě 2009 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím taky Katy :slight_smile:
Janinko, Andrejko, opravdu mne do práce nic nenutí, ani ty finance, protože si myslím, že kor přes léto bude té práce míň. Jsme závislí na Dr, a ti si berou taky dovolený. Navíc, holky z práce taky, takžer bych tzam vlastně nakonec seděla v místnosti i sama. Jenže já to neumím na Dr. tak zahrát, ikdyž jsem hééérečka :grinning: to je můj problém. Co já muřeknu? Na kontrolu jdu 1.6. a myslím, že už mne bude chtít uschopnit,ale ještě nebudu mít za sebou ani šestinedělí... Já nevím, jsem v tomhle moc poctivá,ale všichni mi radí, abych nebyla blbá a využila toho ještě přes léto. kdž by se to v září nepovedlo, tak samozřejmě bych hned nastoupila. Taky ještě uvažuju i o té hysterce, tak to by byla další pauza...No, uvidíme. Člověk někdy plánuje a ono je to v訚e pak stejně jinak.
26. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Mně jebne, já se neodlepííím!! Máji, ahooj maminečko! To jako se chystáš tahat to pití Ty???? Dopr! Ty jsi fakt ještě v nějaké poporodní psychóze! Tak kámošům řekni, co mají koupit a pak jim to zaplatíš, ne? Haló, paní, před pár dny jsi rodila a málem Ti prasknul slepák, ano Tobě!!! Tak se ŠETŘI! Šetři znamená, nezatěžuj! Ách jo, no co vy na to rodino?
26. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Ale stejně Tě mám ráda, babo zlobivá. :grinning: :grinning:
Věruško, já bych tak tipla, že Slámová tohle pochopí.. Zkusila bych to u ní..
26. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
:grinning: Andrejko, jen do ní! Ona vůbec neposlouchá. Já se taky neodlepím,chcu jít prát,bo se sem blíží nějaká buřina, tak ať mi to ještě uschne.
Májo, přijedem a dáme ti na zadek!!!
Jo a Andrejko, tím přetáčením Waser bitte, jsi mne fakt rozsmála. :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Andrejko, mám sice PN z Pronatalu, ale už jí mám převedenou ke svému gyn. a obávám se, že ten to nepochopí.
26. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Jo, Ty musíš ke Kultovi, viď. Tak mu to řekni na rovinu, že chcete s přítelem na dovču, jako relax a že chceš v září znovu a kdyby to vyšlo, že bys neměla peníze, že potřebuješ jet z této neschopenky. Nebo zkrátka, že si chceš přes léto od všeho odpočinout..
26. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Já mu to chcu tak říct, u něho se nebojím,ale nevím , jak to je, když už má PN můj gyndař,to by mi ju musel prodloužit zas on,ne? Nebo, žer by mu Kult zavolal? Neumím v tomhle chodit...
26. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak a teď si to naši kluci doktoři tady přečtou a zatrhnou mi moje plány :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Věruško neboj se toho,byla sem už u pár doktorů a ani jeden mi nikdy nedělal problémy a ten můj nynější je zlatíííí je mu asi kolem 40 a je to fešák :grinning: a on hned,chcete neschopenku a jednou se mě i zastal,měla sem zaměstnavatele vola-když byl člověk nemocný jako opravdu tak vzal tel a ptal se doktora jestli je to fakt tak že musí být člověk doma,no není to magor :grinning: :grinning: tak se toho neboj a hezky mu to řekni jak to je,doktorům je to fuk,oni tě neplatí :wink: :wink:
A jinak Máji,mamino jedna zlobivá,tobě se tím porodem ty uklízecí záchvaty snad zhoršily či co :grinning: a tahat pití???Máji máš po operaci,já si pamatuju že za mých mladých let se po slepáku nesmělo 2 měsíce cvičit v těláku a ty už takhle vystrkuješ růžky jo :angry: :angry: :angry: tyty ty :angry: :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Věruško a jak to máš přinejhorším s praktickým lékařem? Já si nechala neschopenku tam a bez problémů. Dokonce se mě ptala, jestli nepotřebuju něco na uklidnění bo jsem furt bulela, i při pozdravu, a do práce mě vůbec nehnala, chtěla jsem jít sama a to mi říkala: kdyby něco, hned přijďte a vypíšu vám novou.
26. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Máji, co blázníš???!!! To je fakt na ohnutí přes koleno!!! Užívej si Andulky a na nějaké uklízení a nákupy se vyprdni:wink: Katy ahoj, hlavička už nebolí? Ouřada se odpojila, vzala to vážně, hm:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojte zdravím tu celou rodinku,hlavně vítám Máju a Aničku doma ,je to´sice opožděně ale já jsem se dříve nedostala teprve včera večer jsem vyprovodila řemeslníky a ted po nich uklízíme.
Andrejce držím pěstičky at je po zákroku vše v poho a může pěkně těhulit.
Mončičce gratuluji.
Mi zatím pořád diskutujem a nevíme jak to stou žádostí vymrvit.
Autičko už máme tak vesele frkotáme.
Už mě volá má drahá polovice naqpouštíme bazén tak se mějte dávejte na sebe pozor.
26. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Janni.ko, nám bylo kdysi taky vyhrožováno, že se bude volat k doktorům atd. jestli byla návštěva nutná a jestli je neschopenka nutná. Vysvětlily jsme hezky stručně vedení, že lékařské informace podléhají lékařskému tajemství a tudíž si žádný lékař nevezme na triko, že ho bude někdo žalovat za sdělení jakýchkoliv údajů:slight_smile: A bylo vymalováno a nikdy si nikdo nedovolil někam zavolat.
26. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Leontynko, sice už asi sedíš u bazéna, ale ahoooj:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Belluško, můj obvo´dák je můj kamarád, tykáme si.Snad by to šlo aj u něj. To by nevadilo, kdyby se od gyndaře převedla rovnou k obvoďákovi? Bylo by to asi nejlepší, než ju ukončovat a vystavovat hned novou, Ne? To by nám mohla říct Andrejka, ale ona ouřaduje ve skříních:slight_smile:
Zdravím Leontýnku.
26. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Beli tys to napsala přesně :wink: to samé řekl i pan doktor :slight_smile:
máááám hláááááááááááááááááááád :frowning2: čekám na mužíčka a pořád nejede :rolling_eyes: :rolling_eyes: si vykoukám oči :dizzy_face: že by?Jede výtah.......du to omrknout :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jé, holkyyy, víte co mě napadlo? Já jsem, tady na diskuzi, takový běžec na trati. Furt běžím a vy někde klidně odpočíváte a když už to vypadá, že jsem na všechno odpověděla a všechno stihla přečíst, tak mě zas jedním kliknutím předběhnete a já můžu zase pokračovat v běhu:grinning:
26. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Věruško, to víš, že to jde, já to tak měla!
26. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.