• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Bellí, tak my ti dáme na chvíli pokoj, jo? :wink: Jdu si obarvit palici, tak tě nechám ted´předběhnout na první místo.
26. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
holky mám otázečku,nevím zda bych se stihla zeptat potom....když pudu na OPU tak co si mám vzít sebou?co ste měly?co budu potřebovat?Pantofle,nebo co a ni nevím jak přesně se zeptat nikdy sem na ničem podobném nebyla :confused:
26. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
Prostě mu mám říct,že ji chcu převést ke svému obvoďákovi? A nemusím udávat žádný důvod? Ptám se jak blb, bo z toho už mám předem nevrvíky, tak a teď už tě nechám, ty běžkyně:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
Věruš ale s tou barvou opatrně a´t to není moc červené nebo nepřirozené, to oni ve filmu nemůžou mít moc barevné protože za války ještě nebyly barvy na hlaviny :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Moni, já budu mít na havě šátek uvázaný po německém stylu, bo mám stejně krátké vlasy. No, jsem prostě krasavice :grinning: Se vám vyfotím, to mne nepoznáte. Jo a jdu vložit nové fotešky Mikíska.
26. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Věruško, řekni mu to a on Ti ji dá a Ty ji prineseš k obvoďákovi:slight_smile: Janni.ko, my jsme v Olmíku nepotřebovali nic, všechno tam měli:wink:
26. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj Monči, velká gratulace!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
Když koukám na to HCG, tak já musím mít pořádného macíka, když jsem měla hodnotu přes tisíc.
26. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
Prý na první místo, tak na 3 vteřiny, co:grinning: Stejně si jdu udělat obličej a chystat se na tu grilovajdu:wink: Mají tam rok a osm měsíců starou Terezku a ona u mě vždycky tak hezky sedí a všechno mi ukazuje a hrajeme si, vždycky jí něčím nakrmím a hlavně popusinkuju, už se těším:slight_smile: Ale než odjedeme, ještě nakouknu:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Díky , Bellí.
Tak tam máte nového Mikíska:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ani na vteřinu:slight_smile: Bellí
26. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Halo, nakojeno, přebaleno, chystáme se ven. Ale než to dočtu, musím reagovat na ten nákup :grinning: Vy jste psychozy, co si nevydedukujete, já na to zírám, co kde budu tahat :grinning: To jsem jen konstatovala, že musím udělat nějaký chlebíčky a nakoupit pitíčko, jakože se to muší koupit, OMG, ne že to budu tahat :grinning: Samozřejmě nic netahám, ani jako zdravá, nebolavá, normální, to nosí chlapi přecivá :grinning:
Tož tak, jdu dál číst, jste toho zas načmarykovaly.
26. kvě 2009 ve 13:36  •  1 dítě  • Odpověz
Vždyť to říkám, ani na 3 vteřiny né:grinning: Musí napsat ve stejný čas, herečka jedna:grinning:
26. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
No, my tě Májo už preventivně strašíme, bo co vyvádíš s tím luxem nám stačí. Tak čti, já jdu na tu palici, zamaskovat ty šediváky:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ty nejsi taky ještě v koupelně, Bellí běžkyně :grinning: ?
26. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
ahojky holky u nás strašnej pařák chvilku na zahrádce ale to se fakt nedá ,jinak se chci ještě zeptat ms jsem měla dostat v nedel a le beru od zavedeni CRINONE když by to nedopadlo bylo by to možné těmi léky že mi to prodlužují to ms
26. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Janni.ko do CARu na OPU i na ET si vem přezůvky, košilku a to je tak asi vše.
26. kvě 2009 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz
Danusss ahoj, může to být léky,ale taky můžeš být těhu, já jsem brala Utrogestan a měla jsem i přiznaky na MS a tu už jsem nedostala. :wink:
26. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Dannuss, kdy budeš testit?
26. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
Alfice my ještě měli mít na OPU svačinku. :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
BUDU TESTIT V PÁTEK IKDYŽ PODLE DR MÁM AŽ PŘÍŠTÍ STŘEDU ALE HOLKY TADY ŘÍKAL ŽE 10 DEN PO ZAVEDENÍ UŽ MUŽU
26. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jsi teda 10. den? Jestli máš na to odvahu, tak já bych testla :wink: Hoodně štestí.
26. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
dannusss tak hodně štěstíčka na testíkování :wink: :wink: :wink: ukážu se tady v pátek odpo.tak to už budeš mít po testíku očekávám krásnou dálnici // :wink:
26. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
Haló, haló:slight_smile: Tak se s vámi loučím, rodinkooo:wink: Rychle pokrmit žížátka a vyrážíme:slight_smile: Tak se tu mějte krásňoučky, papapááá:slight_smile:
26. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile: Tak holky premiérová fčela byla bodnuta přesně v 05.00. :grinning: A na ultrazvuk jedu 2.6. v 10.30. Tak jsem byla nadšená i z toho telefonátu s koordinátorkou :grinning:
Monči mocinky gratuluju!!! Moc ti to přeju ty naše stará gardo! Jde vidět, že i staré snažilky můžou těhotnět :dizzy_face:
Belli ahojda. Né, že se ugriluješ i ty na tom sluníčku!
26. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Belinko hezky se bav :sunglasses:
Jantarko gratuluju k první včeličce,já jdu na ultr.zítra tak se nezapomenu zeptat na folíky,v pondělí sem zapomněla :slight_smile: tak se mějte hezky berušky loučím se s váma a nakouknu zase v pátek.papapa
26. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
Janni.ko, na OPU si svačinku neber, Ty ji tam naopak dostaneš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Bagetku obloženou vééélikou a vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: To Ti závidím :grinning:
26. kvě 2009 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz
Tož jak vidíte děffčata, jsme zpět. No co myslíte? Hormonálně porouchaná šestinedělka jde s mužem na první procházku, opět situace, kterou si malujeme nejlepšíma barvama, že? :grinning: Má představa: můž si vede ženu nejlépe v objetí, druhou rukou veze kočárek se svým prvním pokladem, úsměvy na tvářích, celý svět si všimne, že jste na první vycházce :grinning: Nad hlavou nápis miluju svou ženu, za to, že mi porodila tak krásnou dceru, olibuje ji cestou, romantika jako blázen, fotí se smějou se :grinning:
Jo ho....o leda, furt jsem nervila s tím jedním předním kolem, aby ju nevyklopil, aby na ni nesvítilo slunce, jestli nemá studený ruce, jestli neni přehřátá, funěla jsem s kočárem do kopce, hádali jsme se, jestli budu jezdit ze schodů po těch sjezdech pro kočárky bo ne :slight_smile: , no nádhera. Tož takhle vypadaj ty hlavní momenty, dopadlo to obdobně, jako příchod domů z porodky :grinning: Takže hurá do toho, mimi bacily vyslány do ovzduší, ať si to taky užejete :grinning:
26. kvě 2009 v 16:38  •  1 dítě  • Odpověz
Kde jstééééééééééééé? Sluníte se, co? Vloženy fotky z romantické vycházky :grinning: , moc toho vidět není, ale tak informovány být musíte, že? :wink:
26. kvě 2009 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem zpět jen na chvilku vložila jsem též nové fotečky.
Ahoj Majuš máte pěkný kočík a sluší vám to s ním oběma.
Tak zas frčím mám toho nějak moc.
26. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Máji pěkné fotky :wink: sluší Vám to ,toho třetího kola se neboj si zvykneš,teda nevím zda je tak super jak u Jané,ale to Janéčko je super,jsem jezdila jak divá s kamoščiným malým,je to o zvyku :wink: jen mi ze začátku dělalo problém to jedno kolo s ním nejet na patník,jsem se bála....no u nás se tříkolka bohužel konat nebude,protože bych nerozdejchala dole jak by s tím jeli,by to jistě vyklopili,takže 4kolečka,a zatím vede teda taky X-lander,chtěla jsem Maxicosi,ale zatím vede X-ko je asi o 8 táců levnější a to je postýlka,že ano

Leontýnko,já jsem ráda že máme rekonstrukci za sebou,jinak bych asi padla,stačí že zpravují teraso a pořád mi tu vrtají pod oknama
26. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.