• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky všem,
Věruškko my s loužičkami bojujeme ještě pořád. Ona hodně pije a neumí si říct. Lump jeden. Snad se to zlepší. Už taky ji pomalu cvičíme a jak psala Andrejka tak taky ji to baví. A když jsme šly poprvé ven taky jsem nevěděla že je tady tolik pejsku je to takové zpestření a odreagování. Jsem moc ráda, že ti dělá takovou radost.
Leni gratulují k první včeličce.
26. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
Díky za gratulky jste zlatíčka :slight_smile:
Andrejko ty ses včera rozjela v úklidu a dnes zas, jéje to bych taky potřebovala. No má se ochladit, ale na chatě si odpočineš, kdy máš v plánu tam jet?
Mě sejmula ta migréna, tak jdu zas ležet, no zítra bude hůř ale večer už snad budu ok.
26. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
Hetký večeeer.
Májo, měla jsi to vysněné uplně v růžových barvách,ale nedělám si iluze, že já bych byla na první procházce taky tak nervní a řešila bych ty samé problémy. Ale sluší vám to, jak tobě, tak taťkovi. Máte to tam i hezký, myslim, vybrali jste si pěkné pozadí:slight_smile: No, ale myslela jsem ,že nám ještě vyfotíš Anýska, jak byla vyšňořená na svůj první cross :grinning:
Leontýnko, hezký fotečky. Domčovi koukají z očí rarášci:slight_smile:

Katko, jak máte starého pejska a jakou rasu?

Holky, dnes půjdu brzo spát,bo zítra už v 5.00hod vyrážím na to natáčení. No, to bude vopruz,jak říkal Míša,ale vybavila jsem se na to novou knížkou- Jak poznat psí duši a budu trávit prostoje studiem:slight_smile:

Kdybych se tu už dnes neobjevila, tak brooouuuu a zítra na mne myslete, uvidíme se, teda,napíšu vám až večer. Tak páááá
26. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
Téééda Věrko, takhle brzo vstávat už, nojo, život hééérečky neni jednoduchej :grinning:
Katy, přesně jak píšeš jsme řešili kočárek my. Mně se líbilo Janéčko, ale ta cena, tak jsme šli do střední třídy a chtěli XA, jelikož už byly fuč, tak jsme vzali XT, ale co už, snad se s tím naučím, je to o zvyku, přesně jak píšeš a první vycházka je asi náročná sama o sobě, tož se na to nesmím tak soustředit.
Vyndala jsem si Margotku a normálka ji nemůžu celou sníst, no to je divný se mnou.
Jinak skříní jsem se pochopitelně nedočkala, prý zítra.
26. kvě 2009 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem to napravila a vložila dnešní Anýsku, ale neni ve venkovním ohozu, jen v domácím :wink:
26. kvě 2009 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak jsem rychle přelítla, a už se zase řezala Májiné prochajdě :grinning: . No, jasně, že to asu nebyla taková sranda, ale reportážema a fejetonama by si se živit mohla :grinning: .
Monči, ahoj - už Ti řádně došlo, že jsi TĚHULKA??:slight_smile: No, ono to dojde, jen co bude nevolno:sweat_smile:. Jak jsi to měla s Kristiánem?
Leňulka už zabodla!! Ta musela zasvištit do té "kožní řasy":grinning:
Bellí, dej si buřtíka aj za mě!
Katuško,a cvičíš sama s Happynou? Mně ten cvičák moc pomohl, protože cokoli dělám špatně, hned mi cvičitelé řekli. A navíc to byla sranda, ty kvanta nevychovanejch pejsků a ty vynervovaný páníčkové:grinning:
Věruško, už v 5 na place, jo? No, myslím, že budeš hotová. Snad tam narazíš na někoho příjemného, aby Ti to uteklo. Kde natáčíte? Někde venku? Nebo v ateliéru?
Jdu rychle juknout na ty Májiny kočárkový fotky :slight_smile:
26. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Věruško,tak krásně se vyhajej a zítra pěkné hraní :wink:

Máji,jasně cena není zrovna super,jsem to počítala tak i se sedačkou kolem 25,no ale kdyby asi dělali to stejný a mělo 4 kola tak asi jdu do toho,má plno vychytávek a tak,ale dělají jen trojkolku a to nedáme,už vidíme tatíka jak to malý vyklopí a bych ho zabila,už tak mě štve,vůbec mu nedojde že by mohl hulit když tam nejsu,ale dnes jsme byli dole na oběd a to hovado si klidně zapálilo a my s babčou jedli,je pravda že kouřil u okna,ale i tak :angry:
Uvidíš že další projíždky budou lepší,já si zvykla už na podruhé,ale mega patníky jsem raději předávala.
Se divíš že nemůžeš tolik papat,máš scvrklej žaludek z toho trápení v porodce,to se zpraví
26. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Ještě jsem vám chtěla napsat, že mimíska se narodila přesně ve 2,12h, tato informace se sem asi nedostala. Já měla předchystanou sms v mobilu v konceptech a rozesílal smsky Luboš, bo já byla v té narkoze, takže tam chyběl kus věty, kdy se narodila, my se o tom nestačili ani pobavit, prostě to byl fofr no.
26. kvě 2009 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz
Jéé koukla jsem na Anýska a teda musím říct že mi hodně připomíná tatínka :wink: ,to je hrozný,většina mimin je podobný na tatínka.
26. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Škoda, že nejste se mnou v Betlémě :grinning: , snaží se tu jeden tatínek ovládat kolečkáče, zajímavej postoj, vždycky mi tu profrčí před oknem, za chvilku zase zpátky, ta figura a koordinace pohybu :grinning: :grinning:, čekám, kdy hodí držku :grinning:
26. kvě 2009 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Májulko, krásný fotečky, jj realita z nich čiší, Ty mobila na uchu!! :sweat_smile:. Ale pořádný pošušňáníčko jsou ty fotečky s malou z blízka, nádhera nádherná nejnádhernější!

Katy, ahoj těhulinko! Se nedivím, cigaretovej kouř na těhulí nos a žaludek, to je něco. Lump jeden. :angry: . Ty jsi taky kouřila před těhotenstvím? Já se jen ptám, páč já nekouřím 5 let a vždycky když jsem kouřila, měla jsem kuřáka a naopak. Nějak mi to nejde dohromady, že jeden v páru kouří a druhý ne.
26. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Jojo, to je, já jsem taky po tátovi, prvorozená a dcera, to tak bejvá. Brácha je po mamči. Je to takovej vypapkan. Jsem zvědavá, kolik bude vážit, v pátek dopoledne máme přijít na prohlídku a na převážení. Doufám, že bude mít už 2,5kg.
26. kvě 2009 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, to nemobiluju, ale foukal vítr, tak honím vlasy za plachťák, aby mi nelítaly po krásnym xichtě :grinning:
26. kvě 2009 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak 2.12?? To se musím podívat pár stránek dozadu, co jsme zrovna dělaly.. Bo jsme spaly?? No, jestli jsme spaly a zrovna mimísku vyndavali, tož jsme to zaspaly jako Ty :grinning:
26. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Ahááá, to jsem špatně koukala, bo vypadalas tam tak soustředěně, jako když vůbec nevnímáš fotografa :sunglasses:
26. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Andrejko,já nekouřím přes 1,5roku,manža asi 10měséců,to hulil tchán-on je prostě hulvát v tomhle,a pokud je ještě teplo tak je otevřený okno dokořán a jde to i ven,ale na podzim tak to jsem zvědavá,těm starým to snad vůbec nedochází a mě to sere,jenže co já s tím?leda tam nechodit

Máji,já taky prvorozená a po tatovi.Jsem si do alba hodila foto toho kočárku co bysme asi chtěli,a barva taková i pro kluka i pro holku.
Neboj bude tam mít 2,5kilečka
26. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Aha, Katy, mně bylo divný, že jsi o miláčkovi řekla, že je hovado! :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
No já o tatíkovi když mluvím,tak myslím tchána,tchán to je šílený slovo,Tondovi říkám tatínku jen občas,když chcu aby pohladil mimouše v břichu,já Vám ho budu muset vyfotit,to je mega-to břicho :confused:
26. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
To je Katy přesně on, co jsme chtěli, ale blbci jsme koupili ten troj. na veletrhu už XT nebyly a říkali, že nebudou a najednou vymizely i z mimáče, tak jsem brala aspoň tento. ale už jich je zas všude dosti. Snad si zvyknu. Barvička pěkná, my máme zelenou autosedajdu.
26. kvě 2009 v 19:56  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už máme volební lístky, byly ve schránce a já čekala pani z Práglu. Ani jsem nevěděla, že ty volby se týkaj aj nás vekovanů, já vlastně vůbec nevěděla, že nějaký volby budou. Vždycky jsem aktivně chodila, ale už mě to fakt nebaví, je to šaškárna. Všechno to jsou pacholci.
26. kvě 2009 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz
Potvory Vás oklamali :angry: ,ale ta trojkolka je taky ok,my nemůžeme mít kvůli tchýni,babči a tak,bysme měli strach z toho jednoho kola :wink:
26. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Tak nám bude vozit jenom mamka, té to vysvětlím, ikdyž nevím jak, když to sama neovládám, ale asi bude lepší, když se zaaretuje kolo, to je pak v pohodě, já ty sjezdy a nájezdy na chodník nechápu.
Musíme trénovat.
Luboš zrovna vysvětluje satanovi, že má nabrat síly, že zítra bude vycházka opět :grinning: . My jsme totiž strašní lenoši a jezdíme i do obchodu autem, kterej je asi tak 500m od baráku. Však taky jsme vyšli před barák a satan letěl k autu, pořád nemohl pochopit, že jako půjdeme pěcha. Přišli jsme všichni totál zubožení. Zítra se před vycházkou asi vyspím :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky,pozor na bouřky,tož se po... mají být u nás na Moravě zítra odpo,to já jdu do města :angry: :angry:
Jdu si hajnout,bolí hlava a juknu na ordinaci a spinkat,pa pa berušky a krásné sny :wink:
26. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Katy ta hlava to je něco viď? Ale ono to v poslednim trimestru přestane, ale nazávidím ti to. Já čekám naopak kdy se vrátí tělo do normálu a jestli mi zase začnou migrošky, snad ne, bylo by to fajnéééé.
Tak brou nocku všem, jdu se natáhnout, brácha má stále mou telku z ložnice, už mě to štve, taky bych konečně na něco jukla,ale já stejně lehnu a budu mrtvá.
Luboš mi zase odjíždí, dělal mamce novej noťas, jede jíto nastavit k tiskárně ještě a pak zaplatit útratu z oslavy mimísky, ať je to z krku. o se vrátí kdo ví kdy, jede to platit přímo do hospůdky...
Loučím se, ráno se tu potkáme. Brou nocku :zipper_mouth: :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda Máji to se tedkom nachodíte a satan chudáček taky :grinning: No ono u nás jsou leta 62,67,89 co budou vozit,švícu nepočítám ta je v poho,si myslím že těm staříkům nepomůže ani zaaretovaný jedno kolo,nebo spíš asi máme strach,ale proto raději tu 4kolku.
26. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Věruškoi my máme labradorku a mám 5 měsíců. Ty jo natáčení to musí být super, už se těším až tě uvidím v tom filmu. Tak ať se tam líbí a jde to natáčení od ruky.
Andrejko zatím cvičíme sami, ale od půl roků chci začít chodit na cvičák už se moc těším, teď musím zjistit kde je nějaký v okolí. Snad bude brzy nožka OK a pak na to vlítneme. Jinak si myslím, že se učí moc dobře je šikovna.
26. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Berušky, přeju vám všem dobrou nocičku a nádherné sníky:slight_smile: Teď jsme dorazili, bylo to skvělé odreagování se a malá Terezka mě úplně unavila, kočička:slight_smile: Ještě zkouknu fotešky a usínám:wink: Kdo má zítra kontroličku, ať dopadne na 1*:wink: A Věruško, Tobě ať se natáčení moc líbí:slight_smile: Pa, pa, pa, sluníčka moje:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
Berunky, jdu popřát hezkou dobrou noc.
Jinak jsem se od srdce zasmála. Koukala jsem na diskuzní pořad o Eurovolbách, ne že by mě to tak zajímalo, já jen kvůli tomu vedlejšáku, abych byla v obraze. A Kateřina Jacques odpověděla na jednu otázku (fakt jedno jakou).. "Tuto otázku jsme zvažovali, ale rozhodli se nekomentovat" . Jsem dostala záchvat smíchu, tak universální a našrocenou odpověď, bomba. Honza se mě pak ptal, jestli pojedeme na chatu, tak mu povídám: "tuto otázku jsem zvažovala, ale rozhodla jsem se, že ji nebudu komentovat" :grinning: :grinning: :grinning:
No, nic, půjdu na tabuli...Vy už všechny spinkáte, Belíšek posilněn buřtíkama a Terezkou, Věruška už sní o své slavné budoucnosti na filmovém plátně, Májinka asi kojí, nebo přebaluje, nebo zívá, no třeba i usnula na hodinku, Katy se zdá o káře pro kobzolka, jejda, teď jsem si vzpomněla na Karolku, byla tady vůbec dneska???
Katuško, já myslela, že máš Happynu už déle, a labradorka? Ty mám ráda. Máš černou nebo světlou?
Monči, hezky spi s tou úžasnou zprávičkou! :slight_smile: . Leňulka zítra zasejc nabere špíčka a bodne :sweat_smile: !
Tak kočičky, dobrou, klidnou noc, ač v Práglu se ženěj všichni čerti, Tairunka se tady bojí, nemá bouřku ráda. Doufám, že to přejde, jinak ji budu muset vzít do ložnice, a to je jediné místo, kde nejsou chlupíííííííí!!
Pápá zítra :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 23:18  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 kulihrášků čeká,KET červen,1.6.kontrola po hysterce
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, začátkem července jdeme do dalšího boje!!!!!! Už brzičko
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,Užíváme si Mikiho! A budeme slavní hercíí!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a žádost o sestřičku!
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, hodně pracujeme, ách jo, aspoň, že trouba frčí!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,podzim akce! 25.6.konzultace, práce jakbysmet, samé noční
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Manetka-1IUI,1IVF,1ET,2KET,Gennet LB,OPU15.5,OHSSpřekonán,ET19.5.,5mrazáčků,2kulíšci u mámy!
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji na1.IVF!Stříkáme sprejík!21.5-1.včeličkáá,UTZ 27.5. :wink:
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI,a jedém do 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU, 18.5.ET,30.5.test!
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ, hurá ms dorazila!UTZ4.6.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,1.včelička Gonalu 26.5.,UTZ 2.6.(10.30)

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11.,screening a velký UTZ 1.6.,výsledky z krve+špitál 27.5.,držíme pěsti :wink:
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termín29.10.,svatba 13.6.!!!Těšíme se na skoromanžu!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Trošku nás vystrašili, ale jsme v pořádku!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek ,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 26.5.UTZ
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET-2embryjka.Máme//,!!Hurá HCG potvrzeno!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, Huž jsme vyvenčili káru! Betlémujeme a stavíme skříně.
26. kvě 2009 ve 23:49  • Odpověz
autor
Holky, po přezkoumání :grinning: tabule, jsem si říkala, co nás už je! Tak ještě jednou moc zdravím i ty, co jsem v posledním příspěvku nejmenovala. Jo, a MončiET, jak jsi dopadla na UTZ? Vůbec jsi nepřišla? Jsi ok?
26. kvě 2009 ve 23:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.