• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Helooou, tak vychrníno? Tady je hnusňoučce, jsem vstala a zhrozila se té tmavě modré oblohy. Vylezu ven se sataniskem a liják jako prase, povystrčím čumáček na kapičky a přestalo :grinning: , se mě ten pršivec asi zalekl.
Nakojila jsem a už se láduju vekou s Apetitem a přikusuju zbytek Margotky, dobrá kombinace, to je ještě pozůstatek těhu, přeci jen mám termín až 11.6. :grinning:
Larva je zamotaná a usíná, hází xichtíky, špulí pusu dáma...
Normálně jsem se dočetla v těch novinách, kde je mimíska vyfocená, že jsou i v netové podobě a můžeme si miimísky prohlídnout i na netu, tož až tam bude, hodím odkaz, maj to na netu si s týdenním zpožděním.
Dneska musím udělat šmitec Betlému, naměřím okno a pojedem vybrat záclonu, ale nechci klasickou, já vlastně nevím, co chci...
Jo a bolí mě zub jako prase, ale zubař mě killne mezi dveřma, bo mě viděl možná za svobodna :grinning:
Hezký den všem!!!
27. kvě 2009 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, myslím, že Kateřina po své biomase, má zákaz vyjadřovat se k čemukoliv :grinning: Touhle větou nic nezkazí a že je blbá, celej národ už ví :grinning:
27. kvě 2009 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dobré ránko!! :slight_smile: :slight_smile: rodinko zlatá!
Kde jste kdo? To byla noc, Tairunka pískala, tak mi to nedalo, a vzala jsem ji do ložnice, ale furt se mrcasila, a my máme plovoučku, tak jsem se slitovala nad sousedama pod námi, neb byla už jedna ráno, a odvedla zase Tairunku zpět do pelíšku. Nenapadlo mě nic lepšího, tak jsem ji dala půlku prášku, co ji dáváme na Silvestra a žvejkací tyčinku a nechala jsem ji napospas, ale kňourat přestala. No, a teď mi tady od půl 8 dělaj bugr naproti na paneláku, dělaj novej kabát. Mně jebne. :angry:
Tak Majkýý, kočičko, držím palce! Ničeho se neboj, miminko bude v pořádku, bílý mantlové už na to dohlídnou.
Věruška už kamééruje, nebo se prudí a čeká a čeká na svou životní šanci :sweat_smile: . Májenka je jistě zase vyřízená z noci, už dávno bdí a kojí a přebaluje. Co kozénky, už je to lepší? Nebo Ti je Anýs ouplně rozhadroval? Poradila Ti něco ta zdravotní sestřička? Karolko, kde jsiiiii??? A vůbec , kde je Bellíí????
27. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Ahooooj Maminoooo!!!!
27. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
krásné ránko holky tak u nás prší a prší a jinak už se nemužu dočkat pátku až budu testovat :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
Huž je zasejc v trapu, nu což. Vůbec se nedivím. Naopak se divím, že ještě zajde, že jako nečumákuje a nehypnotizuje Anýse od rána do večera. Jak špulí pusu dáma.. :grinning: :grinning: .
27. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
Ahoj Danusssko! Holka Tobě to klapne, mladá , pohodová, veselá, to by bylo, aby nebylo!
27. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
no nevím ale víš jak doufám a hrozně moc moc moc :dizzy_face: ale když né tak mám ještě 3 vajíčka tak pujdu znovu no :dizzy_face: ale děkuji
27. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Dobré ráno koťátka, u nás je upršena a hnusně :slight_smile: Jo když makám tak svítí slnéčko a když jsem doma, tak takovbá sodoma komora :grinning: Ale zase se mi bude líp dopolene spát :wink: Monče gratuluji k mimísku a Danuss držím palečky :slight_smile: Kolik sis nechala nakonec dát embryek? :slight_smile: Andrejko zdravím, dneska ještě odpočíváš nebo už jsi v práci? :slight_smile: Májenko a Anýsku dobré ráno. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
dala jsem si jen jedno i doktorka říkala že at si dám jen jedno že jsou faktdobré tak že věří že to bude vše o.k tak nevím no ale víš jak dala bych si dvě a už bych měla jen dvě takhle mám ještě 3 :dizzy_face: snad jsem udělala dobře
27. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Karolajnko, ahoj kočko! Jj jsem doma, ale svědomí hryže... Ale udělala jsem fůru práce. Tím, jak jezdíme víkend co víkend na chajdu, tak doma nic nestíhám. Dneska taky využiju - veterina, pošta, sjedu se uschopnit... Teď jsem si vzpomněla, páč mám mamču taky v nemocnici (infúze, odumírá ji sluchový nerv), co Tvoje mamča? Oči v pořádku??
27. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
Danuss, já teprve teď koukla do Tvého albíka! Ty máš krááásnou holčičku!!!! :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Andrejko, mamka je relativně v pořádku, ale dala ji do oka nějaký olej ať tu sítnici přilopí, bude to tam mít pul roku, tak na to oko špatně vidí a je z toho nervozní :frowning2: Dneska jeli na kontrolu, tak uvidím co řekne bílý mantl :wink: Jinak u nás se ten sluchový nerv lečí ambulantně, ale promiň že to tak řeknu natvrdo, zázraky se někdy dějí, ale uspěšnost nic moc, spíš se dělá vše pro to, aby se to nezhoršovalo a zustalo to jak je :frowning2: Ale jsou lidi, kterým ta lečba vyrazně pomuže :slight_smile: Danuss máš mrazáčky, tak uvidíš, jsou to nervy co? :slight_smile: Drž se ovečko :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
jo děkuji je to treperenda ale jsem vděčná že jí mám v pátek jí bude5 :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Andrejko to pendlování na chaloupku ti zabere dost času, věřím ti, že ti pak ten čas chybí doma, mi máme domeček auž tak nestihám, jak bych chtěla, natož mít domácnosti 2, tak jsem na psychyně :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
karolo- to jsou no ale víš jak co se dá dělat čekala jsem tak dlouho tak to ted musím zvládnou stejně to jinak nejde :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Danuš malá v pátek pět, to je super. Já mám pocit, že malý moc rycle vyrostl a čas taky nezastavíš. :frowning2: Začali jsme se pokoušet o druhé, když měl malý 4 roky a teď bude mít v září 7 a kde nic, tu nic, ale to jsem nevěděla, že jsem neplodná, takže snad to na podruhé vyjde :slight_smile: Holčičku ti závidím i když se teď rouhám, ale já bych moc chtěla copánky a sukýnky, Kuba je moje zlatíčko, je mazloch mazlivý, ale je to kluk a pomalu mi odrustá :frowning2:
27. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahojky,jestli nechcete dostat počítačem po hlavě tak nelezte pod naše okno!!!Za momentík letí :angry:
Přeji krásný den.Mě je bídně MS 3 den bleeee :frowning2:
Máji ten kočár je super a ten co vybrala Katy se mi taky moc líbí :wink: včera za mnu byla v práci ta má kámoška a ten prďolka v tom kočáře není skoro ani vidět.Takže si dokážu představit jak je Aňulka veliká,myslím,že měli stejně 2,5kg :slight_smile:
Jinak já jsem zjistila,že v CARu praují i o víkend,jupííí :grinning:
Vlastě Danuš ty tam chodíš taky,bylas někdy u Apol o víkend???
27. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Peti já uhnu, už tak jsem praštěná. :grinning: Já mrchu očekávám, tak jsem ubulená, umlsaná a ještě spavá :wink: Jak se máš, doma už je veselo? :wink: A co mamka, jak to dopadlo s tím odvoláním? :slight_smile: Jdu pinkat, bo tu leje a leje :wink:
27. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobré ranko, jj máme labradorku. Pak sem hodím fotky. Máme černou. Máme ji 4 měsíce. Lumpíka jednoho.
27. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
karola -no a něše vlastně holčička ani není manža si z ní udělal kluka furt montérky a chová se jak kluk culíčky to u nás není v plánu :grinning: ale třeba to příjde .jo jo letí to jak voda na dětech teprve poznáš jak to rychle letí
27. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
petjuna-ahojky hele na odebrání vajíček jsem byla v sobotu bylo nás 6 :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Karolko, já taky tajně sním o copánkách a sponečkách, a panenkách a... Ale manža je ze 4 kluků a jeho brácha má 3 kluky, no já to vzdávám. A aj do adopce jsme napsali, že je to fuk, páč manža by radši kluka, že ho bude učit hrát fotbal :wink: . Jinak to věřím, že je to mamče nepříjemné koukat skrz nějaký olej. Moje mamča slyší blbě už dlouho, a na ty kapačky jde vžycky, když už se to hodně zhorší, a po nich je vždycky lepší. Jasně, že nerv se neobnoví, ale lepší to je. Dneska jí píchali ucho a čistili, chudince, ale psala, že už slyší líp.
Danuss, tak to je bomba, Ty budeš testíkovat na narozky malé! Kéž Ti to klapne! Ale i ten dort z plének v albíku je bombovej!!!
Petjunko, ahoj tulačko!! :slight_smile: Mrcha hnusná, já to znáám! Já teď doufám, že po té kyretáži třeba bude líp na nějaký čas. No, kdyby vyšel ten Ketík.. měly bychom pokoj na pár měsíců, co?? Super, že Apolinář jede o víkendu!!!
27. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
nojo vlastně budu testíkovat na malé narozky mě to vubec nedocvako :grinning: tak uvidíme kdo dostane dárek :grinning:
27. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Ahoj Katuško! :slight_smile: Jé, tak budou fotečky? A uvidím i tebe?? Aspoň jedno očko :wink: . O černé labradorce jsem taky uvažovala, jsou i hodné k dětem, ne? A přitom působí hlídačsky. A dobře se učí.
27. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Dobré ráno, kočičky:slight_smile: Já už byla vzhůru v 6.00, ale venku je tak hnusně, že jsem ještě usnula a to jsem neměla dělat, měla jsem škaredý sen. Spala jsem po noční a slyším hlasy, koukám z okna a Pavlík se tam má k ženské. Chci vyletět ven a domů se mi cpe cizí mourovatá kočka a za ní černobílá, jsou dotěrné a nechcou se nechat vyhodit. Od vzteku jsem napůl vysadila dveře a letím za Pavlíkem.....
27. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Jo, já jsem na to zapomněla, Petjunko, jak je s mamčou pracovně???
27. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Tak to je super, já se Danuš bála,že když by tam o víkendu nebyli,že by třeba vpondělí bylo na KET pozdě.To budeš mít v pátek šťastný den :wink: narozky malé a ještě testík :wink:
Karolko s maminou na hovno.Rodiče na ní podali stížnost na úřad a ten protože to musí nějak řešit tak poslal kontrolu na papíry,finance,výuku dětí,bezpečnost práce......Ale to není z rodičů!!Myslíme,že to pramení z bývalé místostarostky která dělá mamině dusno už několik let Učí tady 33let a 17 let je říďa.Doeď si nikdo nestěžoval!!!Mamina má vztek a přemýšlí že i kdyby jí navyhodili,že odejde!!!Je mi jí jíto :frowning2: U nás už pohoda :grinning:
Ahoj Andrejko,tě nechci uklidňovat ale já si taky tenkrát myslela,e po porodu to nebude takové a prd prd :grinning: Je to humus pořád!!Jo kdyby vyšly Ketíky to by byl havay :grinning:
27. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
...dostal facku, brečel, tak jsem mu řekla: teď nebreč a šla pryč. Na zemi jsem našla jeho zničený snubní prsten, tak jsem ho zvedla a že si z něho nechám udělat pak náušnice. Zase ty kočky, bylo jich 5 a tak i Kokeš dostal po hlavě, že je sem vodí. Pak mě bolelo pravé oko a mě se něco odloupávalo. Přiletěla jsem za Pavlíkem, byl s jánošem, a říkám: přestaň se vybavovat a odvezeš mě do nemocnice..
27. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj Majdí ty si doveda.Pavlík prý!!! :grinning: On se ti venku ocicmává a ty o ně tak krásně :grinning: hlavně že jsi zachránila barák od cizíc koček :grinning: Dneska děláš bavitelku místo Máji :grinning: :grinning: :grinning: ???
27. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.