• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Ahoj Belíšku!! To je nepříjemné, ten pocit z toho snu pak rozladí na půl dne, co? Já měla taky blbej sen, ti jistě to počasí!! Utíkali jsme před fašistama, a já se někde podepsala, že jako proti nim. A oni za mnou přišli, a zařvali mé příjmení a ukazovali mi ten podpis na té petici, a já věděla, že mě zachrání jen to, že s ním budu koketovat. Zachránilo, a já pak řešila morální kocovinu, jestli jsem neměla být hrdinka a stát si za svým. A styděla se! Ách jo.
27. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
...přestávám vidět. Jo a chci po Tobě jen ten odvoz, nic víc, jasné? A pak jsem se vzbudila. No hrůza. Tady je škaredě, ale zatím nejsou ty slibované bouře, jen tak trošku prší. Všem přeju pěkný den:slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
To nééééé vy jste trubky :grinning: se nemůžu udržet :grinning: Andrejko ty jsi drak.Ona na sebe pošle fašišty :grinning:
27. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Pavlík dostal facku a plakal :grinning: ,já brečí taky :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Péťo, s maminou je mi to líto. Prosím Tě, asi mám blbý dotaz, ale ona žije už sama, nebo má přítele? Já jen, jestli toho hodně leží i na Tobě, nebo má oporu i doma.
Bellí, to je tím , že se mocinky rozdáváš a pak se musíš vybít, aspoň ve snu!
27. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
No, Péťo, to je asi tím, že nedávno dávali "musíme si pomáhat" :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Peťko, ahoj beruško, vůbec nevím, kde se to ve mě vzalo, že dostali oba dva i s Kokešem:grinning: O těch kočkách bych to chápala, včera jsem totiž dvě hladila na té grilovajdě, ale co tá baba:wink: Andrejko, taky blbý sen, asi fakt počasí:wink:
27. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Andrejko mamina je sama takže já jsem ten komu se denně svěřuje.Přiznávám,že občas jsem šíleně vzteklá. :angry: Ségra má manžela debila takže ikdyž bydlí jen pár kilometrů od nás tak se nevídáme jen při předávání Bajunky.A mamča bydlí vedle ve vchodě tak se tady každý den staví.Ráda jí vidím ale však asi víš co myslím.Mám taky starosti a občas hlavu jak balon!!
27. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Peťko, bude to dobré, uvidíš. Hlavně, že maminka ví, že se má o koho opřít a komu se svěřit, kočičko. Andrejko, říkala jsem ten sen Pavlíkovi a on: Tys mě zbila??? A já: no aj Kokeša. A Kokeš sedí na okně a Pavlík mu říká: Koki, utíkej:grinning:
27. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Peťko, jasně, že Tě to unaví a hrozně vyčerpá, ale přesto budeš naslouchat a pomáhat dál, viď:slight_smile: To už je takový úděl těch, co myslí na všechny kolem a na sebe až v poslední řadě, beruško. Že, Andrejko?
27. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Prdelky moje je mi tady krásně ale jdu od 12 do práce a nemůžu to tady prosedět.Tak se mějte moc hezky možná ještě juknu než poběžím.
S maminou si nemyslím,že to dobře dopadne ale to stejně nevyřeším.
Majdi ty nech Pavlíka i Kokeše a raději jim dej hubana :wink:
Andrejko ty se na ty faišty vyprni a příště až budeš chtít sex tak mysli raději na manžu :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Néééééééé, Majdi, právě, že nééééé, beruško! Minimálně stejně tolik musíme myslet samy na sebe. Fáákt :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Jasně že jí budu poslouchat a pomáhat,vždyť ona to pro mě dělala několik let taky :wink:
27. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
27. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
SE zase chlámu, já s tím fašistou jen koketovala, on měl takovou velkou hubu, fúúj! Nebo, že by mě ve skrytu přitahovaly helmy a stejnokroje?? :grinning: :grinning: :grinning: . Myslím, že ne! :grinning:
27. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Peťko, já to myslela tak, že i když na tom místě nezůstane, tak nejde o život... A hlavně moc dobře ví, že má báječnou dceru a to je strašně důležité, vědět, že někoho máš! Andrej, Ty máš zrovna co mluvit o tom myslení sama na sebe, andílku!
27. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Bellí, já se snažím to regulovat. Jako, že si rozumem řídím, kdy chci "dát", a kdy ne. Hlavně v práci :grinning: :grinning: :grinning: . nene, to si dělám srandu. Ale rozhodně si už dnes nemyslím, že je to záslužná věc, rozdat se. Spíš málo lásky k sobě. Haha zase filozofuju. Ale i věta "miluj bližního svého, jako sebe sama" je přece o tom, že máš mít ráda a hýčkat i sebe sama, přece. A ne až na posledním místě.
27. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
No, neříkám, že to umím, ale snažím se :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Andrejko, jako vždycky máš pravdu, zlato moje:slight_smile: Jenom si myslím, že když jsi vychovávána tak, že Tě nikdo nemá rád, těžko se budeš mít ráda sama. Ale snažím se, zlatíčko, však Ty víš:slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Tož a dost filozofování! Si pak připadám, jak chytrolín obecný a skutek utek:grinning:
27. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
No nic, berušky, jdu něco pouklízet a pak vyrážím do města a za neteří, tak kouknu až k večeru. Zatím se mějte krásňoučky a tfujtfujtfuj samé dobré zprávičky:slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
No právě a "vvovovo tttom tttoo jeee" :grinning: :grinning: My Tě rády máámeee a Pavlíkkk a žížáátka a starouškové a Terezka a spousta spousta.... A opulně stejně Tě budeme mít rády, když budeš myslet i na sebe!!! Tak a dosti chytrolínování, máš recht!
Já se pomalu zvednu, mně se dneska nějak udělalo dobře, cítím úlevu, mám naklizíno, do práce jen dva dny a hurá na chajdu!!
27. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Já chcú miminkooo!!! Jdu koupit ty další šutříkyyy:wink:
27. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Tak Belíšku, hezký den!!! :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Tobě taky, zlatíčko:slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Bellí, já takýýýý!!! Hej, to by byla fáákt bomba, kdyby to vyšlo všem!!! Já chcu bejt těhuu se všema najednouu!! :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Já takyyy, tolik šťastných břucháčků, to by byla krásaaa:slight_smile: Tak a už jdu:slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Beli já mám někdy taky takové sny, člověk je z nich pořádně zmatený, ale je to tím, že toho máme moc a potřebujem vypnout :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
ahojte holky,jsem Vás dočítala u obídku,mňamku jsem si uvařila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Majdi,Andrejko to jsou ale sny,ale já mám taky šílený,s těma nacistama,to jsem měla taky,jsme před něma kamsi utíkali,no hrůza,pak se mě do toho vmísila koupě postýlky....děs

Jdu spá,odpo jdu za kamoškou,takže kolem 16 čekejte v Brně déšť :angry: pa pa a večer nebo ráno na Vás juknu
27. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoooooooooj kobylky, konečně jsem tady, zase jsem měla nemocnej internet, přemýšlím, že odstoupím od smlouvy a přejdu k jiné firmě, páč kvůli nim jsem vás tak dlouho neviděla :slight_smile: a to je teda dost napováženou :angry:
Ale zpět k naší rodině, to je hrůza, když tady člověk pár dní není, kolik toto musí dočítat, se činíte :wink:
My včera byly na tom UTZ a v poradně, srdíčko krásně bije, úplně mi vrhkly slzy :sweat_smile: vše je jak má být, 18.6. jdu na kompletní těhu odběry a 19.6. máme NT+ a možná nám už prý řeknou pohlaví :slight_smile: Už jsem přibrala 4kg :grinning:, jak říká můj manža, prázdný pytel nestojí :grinning:
Všechny vás moje milé kobylky zdravím a také malé hříbátko Anýska
27. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.