• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj
Mončo et tak to je super, že srdíčko bije :slight_smile:
Belli Andrejko jak jde lenošení doma? Nebo zas jedete v úklidu :astonished: ?
Andrejko tvůj sen mi připomněl že Věrka dnes točííí :slight_smile: doufám že jí to ve filmu sekne.
Jé Anýsek bude mít novou záclonku, tak už se nebude ukazovat kolemjdoucím :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tady je prázdňoučko :astonished: , kde jste kdo? Já jsem v práci, tak nakukuju.
27. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Tak si vás jdu přečíst. Jsme zas lítali po shopech. Děffčata, Mája bude mít zítra troubu :grinning: , už je koupená, ráno ji dovezou, k tomu myčku a ještě jsme si pořídili multifunkční tiskárnu, tož i tisknout můžu, když je multifunkční, by měla tisknout i prachy, že? Juknu do návodu :grinning: I Lattečko nám v obchodě uvařili, tož vydařená akce. Už se na vše moc těším, hlavně teda na troubu, ale než se to zapojí do provozu, to asi bude ještě chvíli trvat. Musíme sjet do kuchyní Gorenje, jestli budou schopný nám nabídnout nějakou troubovou skříň, bohužel v Třebíči tyhle kuchyně zrušili a musíme asi do Jihlavy :unamused:
Co je tu nového?
27. kvě 2009 v 16:11  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj je tady nekdo??
27. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Tak jsem tu! Všechno jsem vyřídila, veterinu, pronatal, poštu, nákupy, lékárnu, takže k večeři byla jen polívka z pytlíku, páč mám dost. Psala mi Belinka, že do ní vlítnul nějakej debil zezadu, tak asi sedí ještě na policajtech, když tu nebyla, jdu jí napsat...
27. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
Májo, tak ten Tvůj příspěvek, to Tě poznávám, jako když byla Áňa ještě ve spacáku :grinning: :grinning: . Ty už zase hýříš energií. Tak mi přilítla sms od Bellíka, huž jde, tak poreferuje. Štěstí v neštěstí..
27. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Tak obě Monči už jsou těhule! Pane jo! :wink: :slight_smile:
MončiET, moc gratuluju k poslechu srdíčka! Tasky chcííííííí :slight_smile: .
27. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Dobrý večer berušky moje :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj berušky. Tak jak už řekl Andrýsek, vlítnul do mě ze zadu chlap. To vám byla taková pecka, nevěděla jsem vůbec co se stalo a myslela jsem, že mám rozbitého půl auta. Naštěstí mám možná pár škrábanečků na rozdíl od pána, který si zrušil předek. Nicméně jsem musela do nemocnice, mám skřípnutou krční páteř a nemocenskou. Bolí mě hlavička, ale doufám, že to brzo přejde. Mě se vám z toho leknutí...
27. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
...ještě 2 hodiny klepaly ruce, sestřičce místo OP a PP strkám techničák, no ouplnej mimoň. Chtělo se mi zvracet, ale už ležím v postýlce a odpočívám.
27. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahoj Beluško :slight_smile: Ještě že se ti nic nestalo že to odneslo jenom autíčko a to jenom trošičku, krček se uzdraví odpočívej a bude ti ok :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Bellí, ale otřes mozku nemáš, viď? Byla jsi prohlídnutá pořádně? Snad jo, když jsi od fochu. Tak snad Ti ten andílek strážnej chtěl říct, že si máš opravdu odpočinout..
Lucindo,ahojda
27. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Luci ahoj, Ty pracante, dneska volníčko? Andrejko, otřes mozku nemám, mě se ta hlava vrátila a zastavila naštěstí o opěrku. Měli ti moji strážní andílci ale dneska šichtu. No hlavně, že se fakt nikomu nic nestalo. Teď budu fakticky odpočívat, bo nemůžu otáčet krčkem.
27. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
Belli jéje to je mi líto, tak si zas poležíš kočko doma u Pavlíka. Snad se ti krček brzo uzdraví.
Andrejko ty jsi šikula, a jak jsi dopadla v pronatalu byla jsi na kontrole nebo došly výsledky?
Luci ahojky jak je v práci?
Máji teda ty ses rozjela :wink: a kde byla Anička s váma? a co ta záclona, já myslela že jedeš koupit záclonu a ty už máš nakoupenou půlku kuchyně. :slight_smile:
Mě pomalu ustoupila migréna, tak už funguju. No a blbců dnes bylo na silnici víc, někdo mi škrábl nárazník na autu, no manžovi jsem to ještě neřekla, to zas bude brblat :unamused:
27. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
Jéééžiš, tak já si vás ještě nepřečetla zpětně, ale čtu novinky a Bellíšek zase na policjatech? Ježiši holka, to je smůly, co chlap dělal, OMG?
Hezky odpočívej a pozor na zádíčka, aby Tě ta hlávka nebolela častěji.
Já se debil, uhnala k smrti. Dodělali jsme tak nějak pokojíček, jsem vyřízená, ještě jsem přesála celej byt a to chce Luboš ještě máknout na kuchyni, než ráno po deváté přivezou tu myčku a rúru. Ale já se již nezúčastním, bo fakt padám na hubici. měla bych zpomalit tempo, ale zítra zas ta návštěva veliká za Anýsem s monitorem, tož ještě zítra si máknem.
Asi si hodím spršku, ale Luboš není doma, jel pro vodováhu, ještě si vymyslel vrtání v koupelně, koupil v Ikey dvě police, tak je chce asi navrtat, ale koukám, že už dosti hodin, tak to by asi sousedi nebyli nadšení, ale do umakartu to asi kravál neudělá...
Ójé, mimíska se budí, nojo, ono je to už tři hodiny zase, co jedla, mě trefí, teďka jsem si sedla. tak já zas jdu, přebalit, nakojit, odkrknout, uspat a asi padnu s ní.
Brou nocku kočičky, ráno se přihlásím a přečtu si, co je nového. Jinak tady se udělalo z toho hnusu docela hodně pěkně, sluníčko svítilo, příjemný počásko, ale ven jsme jít nestihli.
Jéééééé a my dneska taky vlastně koupáme :confused: , no tak to asi už nedám, vykoupeme ju ráno.
Papa ještě jednou, hezkej večer.
27. kvě 2009 v 19:25  •  1 dítě  • Odpověz
Mončoet, gratulace k takovému krásnému zážitku. Holky moje zlaté, těhulky, ani si nedovedete představit, jak strašně vám to štěstí závidím a zároveň přeju. Ale závidím samozřejmě v dobrém, těhulky:slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Mončo, ještě Tebe čtu, záclona se nekonala, protože jsem nechala Luboše oměřit okno a on to naměřil i s okolní zdí, kde já záclonu nechci, tož jsem to jako zapomněla a zítra si to tajně naměřím sama a dojedu si pro to, co chci :grinning: já.
27. kvě 2009 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko, nedivoč tak, prosím Tě! Ještě vydrž a od zítřka budeš snad klidnější, když bude doma ten monitor, viď? Moni, hlavně žes v tom autí neseděla a kor teď, když jsi těhulka. Andrejko a co v Pronatalu? Si jako zmizíš a nic?
27. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj Beluško dneska jsem měla ranní a zítra taky :slight_smile:
Moni v práci je to pořád kokola musím makat :frowning2:
Maji ahojda takže záclona se nekonala neboj zítra to napravíš hlavně že budeš mít troubu to se bude péct jak něco upečeš tak přijedu na kafé :grinning:
27. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
Bellí, já Ti mám dneska takovej nějakej pocit, že budeme těhu spolu:slight_smile:)))))). A v těsném zářijovém závěsu Věruška:slight_smile:)))) Mám nějakou bomba náladu. Asi proto, že manža říkal, že ho ten panelák sejří, a že by třeba mohla být chata i baráček. Ale asi by to muselo být mimo Prahu, kvůli financím. Tak mě to tak nadchlo, stejně by to bylo až po miminku z adopce, páč, nemůžeme teď měnit trvalé bydliště, aby nás zasejc nepřehodili na jiný úřad. Tak výhledově tak za dva až tři roky. Já budu na zahrádce, a budeme rekonstruováát:slight_smile:)
Monči, já byla v pronatalu jen kvůli ukončení neschopnosti, ale zase hodinu čekání, tam je to vždycky na palicu. Normálně už jsem zvyklá, ale Taira byla v autě, tak jsem zuřila. Pak jsem čekala další hoďku na veterině, začala strašně línat, ažř moc, tak máme vitamínky a rady. Monči, do kdy chceš pracovat?
Májinko, tak co budeš péct jako první?? Tuty už v hlavě spřádáš plány!
27. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Moni, ať si manža pobrble. Stejně bude rád, že se nic nestalo. Holky, já se ještě pánovi omluvila, že mi ujelo sprosté slovo, byl tak vyjukaný, že mi ho bylo líto. Policajty jsme nevolali, bo škoda skoro žádná, máme to nafocené, všechny údaje mám. Teď jsem mu volala, že mám nemocenskou a že autí se spravovat nemusí, ale bohužel mi bude muset doplatit ušlou mzdu. Tak doufám, že mě nepodvede, no.
27. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Bellí, já zmizela, páč miláček rozvíjel diskuze na téma, vajíčka a Paroubek. Ty lidi , co házej těma vejcema ho tak sejřej, že mám pocit , že snad na truc půjde volit Paroubka. Nadává, jak lidi zneužívaj demokracii, a dává k dobru, že Pecold ze Zlé krve by už dávno seděl za mřížema:slight_smile:))). A já na to, proč ho teda nerozčilujou i fotbaloví fanoušci, že to jsou taky agresivní prasata. A on, že je to něco úúúplně jinýho, no to jsou naše diskuze:slight_smile:))
27. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Andrejsku můj zlatý, kdybys měla pravdu, já Ti přijedu políbat všechno, co máš:slight_smile: No všechno snad ani né, ale popusinkuju Tě úplně, úplně, úplně:slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Jejda Bellí, tak to mi pak řekneš, jak to dopadlo. A proč si nezavolala Pavlíka? Může toto řešit městská vlastně? Já vím, že se nemusí do 100.000, ale já bych stejně asi volala..
27. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
Andrejko, oni si vůbec neumí vážit vajec, beztak je nakoupili, bo jinak by s tím házet nemohli, blbouni.
27. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Luci no aspoň že jdeš na ranní.
Belli vím jaké to je vždycky to píchne u srdíčka ikdyž to druhým přeješ... Moc bych ti přála i Andrejce a ostatním snažilkám, hlavně těm dlouhodobým, aby to vyšlo, často se udivuji jak jste pořád optimistické a přejete a pomáháte ostatním, když už toho máte tolik za sebou a ono se nedaří, už je ale holky řada i na vás, tak to musí vyjít.
27. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Andrejko, Pavlíkovo číslo bylo první, co jsem vytáčela, aby mi řekl, co mám dělat a ještě jel kolem jeho kolega ve službě, takže tam přišel. Policie se nevolá, když není škoda nad 100.000,- nebo nehoda se zraněním, což nebylo, ta moje krční páteř je jako stav po...což nejde předpovědět, víš.
27. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Jé, Bellí, teď se řežu, to mě ani nenapadlo, že je to i škoda vajec. Další pohled na věc. Máš recht! To je krásný, to je tím, že já je kupuju a ty si pro ně chodíš ke slepičkám. Ale shodneme se na tom, že to jsou primitivní praktiky. Honza totiž vyspekuloval, a obávám se, jestli nemá pravdu, že by měli zasáhnout dávno policajti, a že kdyby šlo ODS, už by tam dávno byli. Holky, koho byste volily?
27. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Moni zítra ranní a v pátek a v neděli noční :frowning2:
27. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Já budu volit komunisty dostala jsem to příkazem :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.