• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci kurňa zrovna na víkend ti lupnou noční, si dělají srandu, beruško a nechceš se poohlédnout po nějaké jiné práci? Tyto noční jsou fakt na palici :frowning2: To jsem netušila že se po zavíračce obchodu tak maká i v noci :unamused: Je to u všech řetězců?
27. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahojka všechny holčinky,v úterý jsem zvládla zkoušku z práva za 1 a teď se zase učím jako blbec bo mám v sobotu zkoušky dvě.Mimíska ještě necítím ale Šáša mi psala že je taky poprvé 21tt a cítí ho teprve lehounce jen večer tak mám ještě čas.Všechny Vás čtu když odpočívám mezi učením,už máme zařízenou svatební hostinku prstýnky by měli dorazit každou chvíli koláčky jsou taky objednaný dneska jsem koupila manžovi svatební košili a kravatu ,košili jemně žlutou a kravatu takovou bílo stříbřitou a má černý oblek,já budu mít kytičku ze žlutých a bílých růží pak dám fotky do alba.Mějte se mocinky fajn.Jo včera jsem byla na gyndě vše ok hurá,jen ta vada vzhledem k věku 1:170 a ostatní 1:12000 a na plodovku nemusím to jsem moc ráda.
Májinko máš nádhernýho Anýska už se taaaaaak těším papa. :slight_smile: :wink: :sweat_smile: :dizzy_face: :sunglasses:
27. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Moni, uvěříš mi, když Ti řeknu, že u Tebe mě to vůbec nepíchlo? A dočkáme se všechny, to je jasná věc. A kdeže se to čeká:grinning: Andrejko, vzhledem k tomu, že to mám lékařsky podložené, ono nemocenská nad 7 dní, je trestný čin ublížení na zdraví, takže by se to dalo k soudu. Pánovi jsem řekla, že to nechci, tak snad pochopil, že jsem normální solidní člověk. Aspoň to říkal, tak uvidíme.
27. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Bellí, ale můžu volat ne? Já třeba nepoznám škodu za 100.000? Tedy vlastně asi jo, když máme 10 let starý auto, tak to je pak asi celý auto na šrot:slight_smile:))
Monči, to si piš, že mám někdy ukřivděný dny :frowning2: . Ale já mám s tím to problém u holek, který otěhotněly oplně snadno, a hned. Ale tady na diskuzi to vnímám jinak. Opravdu si to tady všechny zaslouží, páč to je zkrátka složitá, slzavá cesta za tím miminkem, tolik proplakaných nocí nad negativními testy atd atd, však víš. Ale i ty holky, co otěhotněly snadno mají plné právo, to je jen můj problém, že se ve mně ozývá mé horší já :angry:
27. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Hani grautluji k 1 :slight_smile: no vidíš už se všechno obrací k lepšímu. :slight_smile: Už se těším na fotečky. No ty toho máš teď teda hodně viď?
27. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ještě k volbě jedině ODS komunisty už nikdy nechci zničily celé mé rodině život sebrali domy a neputili nás studovat atd.a to už nikdy nechceme zažít,oni by byli schopni omezit i internet atd,papa :cry:
27. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Hani, moc Ti gratuluju!! Jsi opravdu šikulka!! Být sama, bez skoromanži, těhulovat a ještě šrotit a navíc za jedna!! Super!
27. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Hani, tak to jsou super zprávičky. Gratuluju moooc:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Taky si myslím Luci, jako Monča, že ty vaše noční těhulení nepřispívají, už jsem to tady psala, že nejde o tu noční, jako takovou. Kdyby člověk přišel domů a dokázal pak v kuse spát osm hodin a dospat to, tak dobře. Ale takhle to asi právě nefunguje, jste celý den polomrtvé, vyčerpané. A navíc fakt dřete, ne že byste jen seděly někde u kompu apod.
27. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Andrejko, ale ono se může stát, že vyhodnotí situaci, žes je volala zbytečně a můžeš uhradit výjezd, no. Já myslím, že bys určitě poznala takovou velkou škodu.
27. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Hani já to vidím tak že je to všechno stejná sebranka, bez rozdílu strany. to co bylo už se nikdy nevrátí, ani kdyby vyhráli komouši.
Andrejko tak to s tím domečkem máte nádherně naplánované :slight_smile:. Já budu pracovat do konce července. Mušim zvládnout červnové uzávěrky a pak červencové dph, pak šéfka někoho přijme.
27. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jejda, jsem vlastně měla mít v pátek denní a o víkendu taky noční, hm.
27. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Belunko, no to je otřesný, co dnesk ajezdí za lidi na silnicích, kolikrát si říkám, kde ten řidičák vzali, neptala ses toho magora? Jestli ho třeba nedostal k Mikulášovi....
MONI MOC TI gratuluji k těhulení, už se těším na Tvůj první UTZ.
Hanči moc gratuluji ke zkoušce, šikulka.....
A všem co to čete přeju pěkný večer
27. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
No jo Andrejko, jenže ono s tou prací to není tak jednoduché. Nezapomeň, že podstupujeme IVF, v nové práci bys musela čekat, než dostaneš smlouvu na dobu neurčitou, jinak by Tě zase mohli vyhodit ve zkušební době bez udání důvodu, no.
27. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
No Belli tak to máš pravdu, holky zlaté musíte hold otěhotnět, jinak se těch nočních nezbavíte.
27. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Mončoet ahoj:slight_smile: Já si spíš myslím, že se nevěnoval plně řízení, jinak by mě musel vidět, že stojím chci odbočit vlevo a čekám až projedou auta na hlavní. Ale jak říkám, myslím, že se poučil, nevypadal fakt na někoho, komu by to bylo jedno, no. A nebo to tak vidím já a zase budu nadávat, jak jsem blbá:wink:
27. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Tak jak říká Monča, honem honem na to.............klídeček, vitamínky ivf a mimísek, tato kobylí stránka dělá divy, věřte mi!!!!!!!!!!!!!!
27. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Nejsi blbá Belunko, jsi jenoém mooooooooooooc hodná :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Věřím, věřím:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Se tady usmívám, s jakou prodlevou zase odpovídám:wink: Věruška jako ještě točí? A Regi je jako kde? Ani včera nebyla, hm.
27. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
holky stou noční máte pravdu ale u nás najít práci je umění za dobré prachy a dobrých pracovních podmínek je to opravdu fuška něco najít. :frowning2:
Berušky jdu spinkat jsem utahaná ráno stávám ve 4. :frowning2:
Holky dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Luci, dobrou noc a pěkně se vyspinkej:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Belli no můj manža udělal to samé čuměl po ženských a bylo to. Jen si mohl ten tvůj všimnout dřív, aby to nebyla taková šlupka a neodnesly to tvoje záda.
Taky jsem teď myslela na Věrku jaký byl natáčecí den, no snad se brzo ozve.
teďko už jdu taky spát tak dobrou všem a hezké sny, žádné noční můry.
27. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Moni, dobrou noc, těhulinkooo:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Berušky, já si šla jen umýt hlavu a nakonec jsem hodila už totál očistu a zapadla do pelechu. Tak už zase noťas v posteli:slight_smile:. Luci, tak honem spát, ať jsi čilá, to je fakt hrůza vstávat ve 4.
Monči, taky hezký sny. Takže až do července? No, tak to Ty půjdeš na neschopenku a Belli bude zrovínka oznamovat HCG :grinning: .
Věruška asi padla za vlast, vlastně třeba bůhví, jak dopadne v tom filmu, třeba padne za vlast i tam:slight_smile:)
Máji, jsem móóc zvědavá, co první vlítne do trouby, masíko, či buchta? To zasejc budou lítat po kobyle recepty!
27. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Andrejko, jsem si myslela, že provádíš očistu:slight_smile: Já myslím, že první bude dělat Mája masíko:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Bellí, jsem tu, jsem se zase odmlčela, bo jsme se s Honzíkem rvali :grinning: :grinning: . Tak jsem vychechtaná, tak snad brzy usnu :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Holčenky, přeju vám krásnou dobrou noc, nacpala jsem mimíska, myslím, že mu u mě živiny opravdu nechybí :grinning:
Hezké sny a vyspinkání do dobré nálady vám všem :slight_smile: Paaaaaaaaaaa
27. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
MončiET, hezky se vyspi, ale to Ti ani přát nemusím, to se bude spát samo po takovém super zážitku, pápá :slight_smile: těhulinko!
27. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Mončiet, dobrou:slight_smile: Andrejko, to znám, taky se někdy rveme a chlameme jak malí a je to prča:grinning: Už jdu taky do pelíšku, bolí mě hlavěnka. Dobrou noc, sluníčka, a krásné sníky:slight_smile: Andrejkooo, a už spinkat, zítra vstáváš do práce:slight_smile: Pa, pa, pa:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.