• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ale Věruška opravdu tak vypadá, jak je na tý ikonce, Janni.ko :grinning: Ona za to nemůže :grinning:
Věruško, nenech se rozhodit mým masem...
23. dub 2009 v 17:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ajooooooooo, přímo v ikonce jsi to upravila, no to je paráda, zas nebudu vědět, kdo to píše :slight_smile: Si říkám, nějaká nová tvář...
23. dub 2009 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz
Na Kladně :grinning: .Jééééééééééééééé nová kočka je mezi náma.Kdo to jéééééééééééééééé :slight_smile: .Moc ti to slušííííííííííííííííííííííííííí :wink: .
23. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
Jééé, ona je krásná jak štěstí a štíhlá jak laň... a já si tam taky novou ikonu dám :grinning:
23. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
Májooooo, ty jedna kudrnatá kozóó, já ti dám ,no uvidíte jak já budu eště vypadat!!! :grinning:
23. dub 2009 v 17:52  • Odpověz
to je zpěvačka ta naše oslavenkyně :grinning:
Já taky Regí teďka pěla - volare oo, kantare oooo melblu dipintamiblu velitsche plistarelasu :grinning:
23. dub 2009 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz
No ještě k tomu všemu co máš, budeš mít mega hrb na břiše, nic víc snad už nepředvedeš :wink:
23. dub 2009 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz
To bylo super co????????,,Taky jsem si to dala ale nějak mi to nešlo.Věrko ty jsi nečetla?Máš to v meilu.
23. dub 2009 v 17:53  • Odpověz
Nečetla, Regíí
Budeš čučet, ty obří hrbe
23. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
Manža nikde, jel zas za kámošem do garáže a nějak se zapomněl. áááááááááááá už duše po schodech, to je teda zmeťour, snad mi čte myšlenky.
Asi půjdeme nafotit nějaký těhu fotky, bo to břicho fakt může zmizet co by dup a potřebuju po těhu prodat těhu hadry a líp to vypadá nafocený na tlustym těhu těle, samo bez hlavy :wink: , to bych pak neprodala...
23. dub 2009 v 17:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ježiš vona je snad ještě ke všemu nalitá, bo co? :confused:
23. dub 2009 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz
Holky co ty změny?????????????Já chci takyyyyyyyyyyyyyy ale nemám :frowning2: .Snad jindy ale jste vážně SEXY KOČKY :wink: :slight_smile:
23. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
Regi co sis dala?Nějak nejsem v obraze či co :angry:
:grinning: :grinning: :grinning: jóó´, to mám z té oslavy eště
Ach jo, táhne mě kamsi ven, se mi tááák nechce, Bože, že jsem ho přivolávala...
Tož se musím jít oblíknout a jedeme no :angry:
Zatím čusky, fusky...
23. dub 2009 v 17:58  •  1 dítě  • Odpověz
No jo Věruška má taky novou fotešku,tak holky šup šup pozměníme fotky a holky budou čučet kam že se to dostaly,že by jiná diskuze :grinning:
23. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahoj kočky jdu vás pozdravit
gratuluji Katy, to je moc hezká zprávička :slight_smile:
Za týden si jdu pro injekce, tak konečně zas do boje.
Andrejko díky za zprávičku o přesídlení.
já teď dojedla škvařežinu - taky dobrá a levná :wink:
23. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
přišel mi taky starej, jdem nakupovat, čůůůůůůs zati a atˇvás pak všechny poznám
23. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
prej starej,to zní hrozně :unamused: Tak páááá Věry užij si nákup :wink:
23. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
Jani jak to myslíš co jsem si dala?????????????? :confused:
23. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
Moni ahoj:slight_smile: Tak už za týden, ale že to uteklo, co? Hlavně ať to konečně vyjde, budu na Tebe moc myslet:slight_smile: Andrejko, já nevydržela a už nakukuju, vidíš? Všichni mají krásné fotečky, no budu se muset asi též nějak zobrazit:slight_smile: Tož zase letím:wink:
23. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
berušky já se s váma loučím,mužíček je vzhůru,du se mu věnovat.Mějte se krásně,pááááááááááá a dobrou noc
23. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem doma z práce, ale jedu hned k našim, protože zítra jdu s malou na to CT a od nich je to ráno podstatně blíž.
Ségra má od včerejška zvýšenou teplotu a rýmu, asi chřipečka :frowning2: , tak hlavně, ať to neovlivní ta embrijka :angry:
Já byla v podolí a brali mi krev na zánět, ale doktorka říkala, že by to klidně mohla být i endometrióza. Tak by mě pak čekala laparka :unamused:
Jinak kočky nestíhám číst, ale držím palce všem.
Moni, tak vzhůru do boje!
moncoet gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Holky zatím pááááčko :sunglasses:
23. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
Marti, tak hlavně ať jste všichni v pořádku. Malá, ségra i Ty:slight_smile: Neboj, pokud sestra nebude mít horečky, tak by to nachlazení nemělo mít vliv na uhnízdění embryjek:slight_smile: Držte se!!!
23. dub 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahoj devcata tak mam chvilinku, tak mi povezte co je tu noveho kdo stimuluje kdo ceka na vysledky a ceho a tak at jsem konecne trosicku v obraze. Jinak u me nic noveho MS prisla tak jak mela v terminu :frowning2: tak pokaracujeme dal. Zkusime ted sehnat tu eregmu a pridame to k selzinu co bereme a za mesic uvidime jestli zase neco pridame nebo co clovek nevim tak budeme zkouset co se da. Ja jsem porad v praci je to des nejsem skoro doma nastesti mam dobry kolektiv a seper vedouci. Kdyz je tosicku herke pocasi vyrazime do prirody k vode a chytame ryby clovek se tam krasne odreaguje. Zdravim vsechny je nas tu moc tak hromadne vsem Cau cau :slight_smile:
23. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahojky IVO.To mě mrzí že mrcha přišla.
No holky dneska perliy.Byla tady sranda.Petrela taky dostala MS a Mája dneska měla trochu splín z porodu ale už je doufá dobré.Jinak jestli máš chvilku tak koukni o 2 stránky pozadu ať se taky zasměješ.
Jinak jak se máš????????????
23. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahoj regi jinak co ti budu povidat jeste se to se mnou tahne ale uz to neni takove hrozne jak na zacatku zacim nam si pomalu zvykat ze co si clovek nevybojuje sam tak nema, A jak pokracujes ty?? tobe to taky nevyslo co nezoufej urcite to vyjde ja si to taky porad rikam ........
23. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
o jinak MOnčaet je taky těhulka ale ještě v sobotu bude dělat test aby to bylo na 100%.
No já byla dneska pro výsledky a dopadli dobře.Tak se v květnu objednám na konzultaci a zkusím to v červnu.Snad to doktor zítra dovolí.
Já vím Ivo je to těžké ale my jsme silné holky tak to zvládnem.Hodně to bolí ale mi to nevzdáme.
23. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
To vis ze to nevzdame a budeme bojovat. my taky letos si dame pauzu a pristi rok jak bude nejaka korunka tak to zkusime znovu.
23. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
Kolik platíte jestli se můžu zeptat?Já mám poslední pokus.Mě zabrali injekce a tak bych je chtěla znova.Tak nevím kolik mě to pak bude stát když se to teď nepovede.Prášky mi moc nepomohli.
23. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.