• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Halóóó´, tady hééérečka :grinning:
Jsem hrozně urvaná, od 4.20 hod jsem vzůru a domu jsem se dostala až ve 20.00hod, takže veselé historky z natáčení a podpisy až zítra, jo? :grinning:
Ale abyste neřekly, že jsem uplný škrt, tak máte filmovou star v albíku.
Co je tu dnes nového?
Jdu spinkat, tak zítra ,páááá
27. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Tak jsem asi tady sama, tak dám do kupy nástěnku a půjdu sníkovat :wink:
Janni, ani jsi nepísla, co folíky? Huž se blíží OPU, ne? A jak asi dopadla Majký s krví, chudinka hubendíra. :fearful:
Myslím, že Věruška fakt měla dost a huž šla chrnět..
Tak dobrou kočičky. Bellí, snad Tě nebude moc třeštit hlava.. to zase budou sny po tom zážitku, co? No, neboj, zase to zanalyzujeme :grinning: :grinning: .
Hezkou noc i Anýskovi, ať má pořád mlíčko na dosah :slight_smile: pápá dobrou kočéénkyy
27. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Jééé, my jsme fakt úžasná banda! Jak se svoláváme telepaticky! A Bellince píšu, ať nebolí hlavička a ona píše, že bolí.. Věrunko, jak byloooo?? Belíšku, tak kromě šutříků asi i prášečky, ne?
Věruško největší novina je, že Májinka má troubu!!!
27. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
No, jejda teď jsem tomu dala, horší novina byla, že Belíšek měl autokolizu :frowning2: , nějakej debža jí vlítl na zadek.
27. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Věruško, fotky jsou skvělý. Zvláštní pocit. Dýchá z toho ta ponurá doba, a pak mrknu do obličeje, a tam úsměv, úplná úleva. Tak holky, opravdu dobrou....
27. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ještě načuhuju:slight_smile: Věruškooo, kouknu na fotešku:slight_smile: Andrejko, žádná chemie, namažu krček mastičkou a pod polštářek kamínky:slight_smile: Máš pravdu, jsme to banda telepatická:grinning:
27. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
Slunečka dneska jsem hlídala synovce a ani jsem se k vám nedostala, teď jsem v práci :frowning2: Belíšek má načechraný zadeček, já jsem pohádaná s miláškem a energie je v perdeli :frowning2: Je mi hrozně, nic se mi nechce :frowning2: Ještě zítra má jet milášek na spermiogram, tak jsem zvědavá, jestli se na to vybodne a udělá mi naschvál, což je jeho specialita :frowning2: Z některých věcí jsem fakt už unavená a už se mi vážně nechcou řešit :frowning2: Tak Větušce hodně filmovýho štěstí, Mončám těhulení, Belíškovi nemocnění v pohodě a Všem držím palečky na lepší zítřky :wink:
27. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
Věruško, moc pěkné fotešky:slight_smile: Hezky se vyspinkej a zítra už se těším na popis zážitků:slight_smile: Karolko, to nemůžeš myslet vážně, že by nešel na spermio naschvál! Ať Ti noční utíká a nemysli na to, beruško. On tam půjde, uvidíš. Pa, pa, pa všem:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
Dopbrou noc a všem sladké sny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Karolajnko, to je mi líto. Chlapi mizerný někdy.. Do háje, ale mimi chce taky, ne? Tak ať kouká frčet na spermio. Ale to bude dobrý, vždyť víš, že se čas od času rafneme všechny..
Jinak jsi mi připomněla, holky já zapomněla nahlásit radostnou novinu, manža zase zlepšené spermio, pohyblivost 62%, a to míval slabých 20%. Množství měl vždycky v poho, ale teď 100mil!!. Tak už jen ty defekty - ty má pořád 85% špatně, ale jedna bakterie konečně po půl roce vymizela! Prý ta nejhorší pro plodnost. Od listopadu zobe selen, zinek, eregmu, chlorellu a pravda už troje antibiotika.. Tak mám radost..
27. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
Andrejko to je super, to mu muselo stoupnout sebevědomí :slight_smile: Papa
27. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
Andrejko, tož je to možné? Taková novinka a Ty si vzpomeneš až teď, když už skoro všichni spí? Gratuluju moc k výsledku:slight_smile: Ještě, že jsem zvědavka načuhovací:grinning:
27. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Stouplo, stouplo :grinning: :grinning: , šak já mu zase srazím :grinning: :grinning: . Ne, já nemůžu ani žertem... mi vyluxoval...ale teď ho chválit nemůžu, páč by Ti to mohlo bejt líto.. Karlíčku náš, běž spinkat, a zaspi to. Posílám podrbání za uchem :grinning: . Pápá, jdu chrnět, ráno jdu do rachoty..
27. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
Bellí, no páč to byl tak nabitej den, jsem zapomněla no!! A huž fáákt jdu, kulíšku. páááááá
27. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
Andrejko já bych to zaspala, ale jsem v rachotě :slight_smile: Ale já se zamknu zalehnu a nikoho tu nepustím :grinning: Jděte už pinkat, Belíšek ať ho nebolí hlavinka a ty ať jsi vyspinkaná do práce :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 kulihrášků čeká,KET červen,1.6.kontrola po hysterce
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, další boj červenec,teď odpočíváme po autokolizi.. :fearful:
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,Užíváme si Mikiho!Mrkni do albíka na hééérečku!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a žádost o sestřičku!
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, a pořád hodně pracujeme, ách jo.
Karolo,GyncentrumOV,1IVF,1ET,2KET,podzim akce! 25.6.konzultace,naše zdravotní setřičko,nesmutni :slight_smile:
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Manetka-1IUI,1IVF,1ET,2KET,Gennet LB,OPU15.5,OHSSpřekonán,ET19.5.,5mrazáčků,2kulíšci u mámy!
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji na1.IVF!Stříkáme sprejík!21.5-1.včeličkáá,
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI,a jedém do 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU, 18.5.ET,29.5.test!
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ, hurá ms dorazila!UTZ4.6.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,1.včelička Gonalu 26.5.,UTZ 2.6.(10.30)

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,screening a velký UTZ 1.6.,výsledky z krve 27.5.,držíme pěsti :slight_smile: :slight_smile:
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,termín29.10.,svatba13.6.Těšíme se na skoromanžu a šprtáme!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Trošku nás vystrašili, ale jsme v pořádku!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek ,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET-2embryjka.Máme//,!!Hurá HCG potvrzeno!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, Přivezou nám troubúúúúúúúú a myčkúúúúúú, hurrááá!
27. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
Tak už utíkej do pelíšku, koblížku můj:slight_smile: Karolko, nezlob se, prosím, co Ti teď řeknu. Ale z Tebe je strašně moc cítit, jak jsi už unavená, podrážděná a smutná a mám pocit, že Ti to začíná být jedno tou únavou. Vydrž, holka zlatá, ještě ten měsíc a budeš na těch ranních a bude lépe, uvidíš. Drž se, zalom to a ať nemáš moc práce, ju?
27. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
Belíšku šup do pelíšku :slight_smile: Myslím na vás :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
Karolko, vždyť my na Tebe taky, vždyť jsi naše, Ty dupo:slight_smile: Pa, pa, pa:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
Dobré ráno koťátka, tak se stalo přesně co jsem čekala, na spermiogram nejel :frowning2:
28. kvě 2009 v 06:53  • Odpověz
autor
Ahoj berunky! Tak sice jdu popřát dobré ránko, ale hned čtu Karolku. Je mi to moc líto. Nadávat na něj nebudu, páč na to más plné právo jen Ty. Kočičko, tak půjde na další termín, až se udobříte, neboj bude zase dobře. Teď se běž hlavně vyspinkat po noční...
Holky, letím do práce...
28. kvě 2009 v 07:01  • Odpověz
Dobré ranko, sluníčka:slight_smile: Přeju všem krásný sluníčkový den:slight_smile: Karolko, pěkně se vyspinkej, beruško. Komentovat to nebudu, jak řekla Andrejka, na to máš právo jen Ty.
28. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz
Haló, haló, tady se ještě chrundí:slight_smile: Já jsem se vůbec nevyspala, ten límec je děsný a zdá se mi, že mě bolí všechno ještě víc. A ty zmatené sny, samé auta, samé žďuchance, no noc jak vyšitá.
28. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahojky, se k vám snad dneska nedostanu, Otesan chce furt jíst. Kojím už po druhé. Karolko, co na to říct, mě taky dneska s....e, co vstal, milášci...., šuldové to jsou, to říkám pořád. :angry:
28. kvě 2009 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko
už nakukuju z práce
Věrko fotečky jsou super :slight_smile:
Karolko, o je mi líto :frowning2: Chlapi jsou z toho taky hodně vynervovaní, tak ty hádky jsou. Já to znám taky. No až se udobříte manža se určitě objedná znova a půjde, do konzultačky to stihnete.
Belli takovou divočinu jsi zas měla ve snu, doufám že bude brzo líp.
28. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
ahojky holky tak už zejtra budu testovat už se nemužu dočkat no je to takové dvojí bojím se a zaroven se těším :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré raníčko milé sestřičky :wink: doufám, že jse se dneska pěkně vyspinkaly, alespoň líp než já. Děsná noc..........
Potřebuju se zeptat zkušenějších, je normální, že mě dneska vzbudila děsná bolest v podbříšku, musela jsem to jít rozchodit, něco jako při hoooooooooodně silné ms.......hrůza, říkám si, že je to asi roztahováním dělohy, ale raději se ptám. Nemáte někdo podobné zkušenosti?????
Předem díky za odpověď. Dnes budu hajinkat, venku je stejně zima a v pondělí už valím do hokny, tak ať si to ještě užiju :wink:
Jinak přeju dobrou náladu vám všem :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Dobrééé ráno všem, i když je dnes nějaký kabovící den.
Zatím napíšu jen letecky, musím nejdřív s Mikísem ven.
Karolko, je mi tě moc líto,co na to opravdu říct. Měla jsem jednu kamarádku, která to taky takhle řešila s přítelem, ale tam to bylo ještě trochu zamotanější. Jen jsem ti chtěla napsat, že asi trochu vím, jak se cítíš. Jediné, co teď můžeš udělat, je alespoň odpočívat a možná i na manžela trochu rezignovat,snad mu to dojde samo... Drž se, broučku.
Belíšku, copak se ti to stalo za nedohodu? Musím vás teprve ze včera dočíst, ale nevím kdy, taky mne dnes pěkně bolí hlavička a jsem pořád unavená. včera mne to dost zmohlo. Napíšu vám o tom později, tedˇuž musím jít.
Dannuss,hodně stěstí, zítra.
Močiet, to je normální, děloha se roztahuje, ale pro jistotu to řekni ještě svému ¨Dr.
A co Markytka? Jak jí dopadly testy?
Všem ostatním ahoooj
28. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojka Mončoet,neboj se je to úplně normální já jsem kolikrát ráno vstala šílený bolesti a říkám si tak a mám MS,měla jsem to až tak do 15tt,je to tou stimulací ty veliké vaječníky se pomalu smršťují před týdnem jsem byla na UZ dělal mi vnitřní protože mě bolely šíleně děložní vazy a řekl že ty vaječníky pořád nejsou v původní velikosti,i teď tak jeden dva dny v týdnu mě bolej ty vazy taky jsem šílela ale je to normální,kdyby to bylo mám osvědčený panadol rapid šumivý ten můžeš v těhu uplně v poho beru si ho i při bolestech hlavy občas mě trápí od jrční páteře.přeji pěkné těhulení papa :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Moc vám holky děkuju, jste zlatíčka :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.