• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Moni, ahoj kocurku:slight_smile: To se mi asi zdálo, že jsem na to myslela a pořád se mi to přehrávalo v hlavěnce, víš? A jak se cítíš, těhulko:slight_smile: Danusss, na zítra hodně štěstí, ať jsou tam //. Mončiet, tak si pěkně odpočiň. Hani, zdravím Tě, jistě se učíš a co nevidět Ti přijede milášek:slight_smile: Májinko, po kom asi bude mít Andulka takový apetit:grinning: Věruško, no Belíšek včera boural. Vlastně né! Bourali do Belíška
28. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
A taky mě moc zajímá, jak dopadla Majky, jestli už přišli na to, co jí to tak trápí. Regi ani dneska není, beruška. Doufám, že je s ní všechno v pořádku. Peťko, kdepak se touláš? Dneska zase odpolední čančání hlavinek?
28. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Tak a Manetka to taky pěkně fláká! Vůbec nepříjde říct, jak jí je. A to je dneska 9. den po ET! Manetkooo!!!
28. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Ovečky nechcu tu řešit své rodinné problémy, jen mě to dostalo. :frowning2: Tak mi přijde, že asi nemá cenu s takovým člověkem mít druhé dítě, když mi takhle ubližuje :frowning2: A dost tady toho tématu, nějak to dopadne, ale v srdci mě to bolí. :frowning2:
28. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Karolko, beruško, jen se vypovídej. Sluníčko, já si myslím, že až se zbavíš těch střídáků a budeš jen na těch ranních, tak se to všechno spraví. Vydrž a uvidíš, že bude líp, zlato.
28. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Karolko,jediné co mi napadlo,večer bych si o tom popovídala, co vlastně tvůj muž chce abys věděla na čem jsi,alespoň takto bych postupovala já. Drž se. :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Karolko, podívej se, kolik je hodin a už jsi zase vzhůru, místo abys po noční spala. To nemůže normální člověk dlouho vydržet a pak stačí málo a oheň je na střeše. A to je všechno z únavy, beruško.
28. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Terko ahoj, tak jak je:slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Krásné dopoledne,
Andrejko máme černou. Ale kdybych ti měla doporučit tak je lepší zlatý, poslední dobou jsou černí psi agresivnější. Ta naše je taková při žrádle, ale jak dožere tak je to andílek. Děti miluje. A hlavně jak ji začnou hladit po hlavě tak je v sedmém nebi.
28. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Terezko a Katy ahoj, jak se máte holky? :slight_smile: Teri v kolikátém týdnu už jsi. Tobě se to asi táhne, ale nám to letí :slight_smile: Katy, co máte za pejska? :slight_smile: Belíšku tobě dali límec? To ses moc nevyspala holka? Jak dlouho budeš marodit? :slight_smile: Hlavně že se nic nestalo, ale určitě ses lekla :confused:
28. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj kočky, hsme zpátky z dlouhé procháky.
Karolko, myslím na tebe.
Bellí, tak se co se stalo? Jak na tebe nabourali? Něco se ti stalo? :astonished:
28. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Karolko, to máš pravdu. S tím hnusem na krku se nedá spát, hrůza. No ale když to pomůže. Jo a lekla jsem se tak, že se mi ještě 2 hodiny potom třásly ruce. A ještě že jsem nic nejedla, jistě bych se pos...a:grinning: Věruško, včera jsem říkala, že mi někdo to auto snad nepřeje a přitom je to obyčejná Fabka. Nejdřív mi rozbijou okno, včera do mě napálí. Snad už mám vybráno:wink:
28. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Jé herečka došla. Věruško fotky jsou super. Ty hábity mají vypraný, nebo to smrdí jak bolavá noha :grinning: Belíšku, to je spíš tím, že tím autem jezdíš, já jsem se taky pořád chvástala, že nemám ani jeden bod, když byl řidičák v šuplíku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nechtěla bych to zažít, ani takovou malou kolizi :wink:
28. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Jinak kde jsou ostatní Regí, Marky, snad se jim nic nestalo? :unamused: A mamina tu dneska taky nebyla, ale to je pochopitelné, s Anýskem den uteče coby dup a člověk se ani nezastaví :wink: Ale to je krásné rozlítání, však až bude mít čas, tak donde, dupa naše :wink:
28. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
To jo, jezdím denně. A body mám zatím všechny:slight_smile: Věruško, nic se mi nestalo, jen jsem si hnula s krční páteří, tím nárazem, víš. Katuš ahoj, jak se máš? Příští týden v pátek už jedeš na tu konzultaci do toho Jičína, viď?
28. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Bellinko máš pravdu, co se ti stalo, že máš límec?
Karolko máme labradora.
28. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Tak hlásím,že krevní výsledky jsou dobré.V pondělí zase k doktorovy na EKG a dozvím se co dál.Zatím jsem doma.
28. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Já jsem tady kozenkjy, já tu byla, vyjadřovala jsem se přecivá k šuldům. Potrestat!!! Pořádně, taky v citlivých záležitostech!!! Bych mu 14 dní nedala :angry: :angry: :angry: Já zuřím od rána, jen jak jsem rozlítostněná, tak mi tečou slzy, místo abych pořádně zařvala, tož už si to trénuju :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: hůůůhůůůůůůůůůůůůůůů
28. kvě 2009 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, Májinka tu byla ráno a prý nemá čas, no to je jasné:slight_smile: Regi tu nebyla už delší dobu a Majky měla mít včera nějaké to vyšetření, proč pořád kolabuje. Doufám, že se holky ozvou. A hlavně Manetku netrpělivě vyhlížím. Dneska už je 9. den po ET a vůbec se neukáže, opica:wink:
28. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Holky, dovezli rúru a myčku, předěláváme celou linku, to je fuška, už zas nemůžu. Opět se u toho hádáme, jak jinak, je toho moc, bordel po celym bytě zas a odpoledne ještě ta návštěva, OMG. Nemůžem sehnat instalatéra, všichni vytíženi na 14 dnů dopředu, to se kluci maj, škoda že chlap neni instalatér....
Marky, tak to je ok, drž se.
28. kvě 2009 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz
Jéé, zas telepatie, belli, už je tady holky máš
Marky, tak to je dobře , že nic nezjistili, ale na druhou stranu, už aby radši něco věděli, že?
Májo, vy jste se do toho teda dali... to už mi nebudeš teda závidět myčku? :wink: A ještě růra, no,. to bude pečeníčko
Belíšku a jak se to stalo?
28. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Jé, Májinko, to my když něco děláme v baráku a všude je bordel, to taky zuřím, ale ani nevím proč moc nenadávám:grinning: Jo, vlastně, protože by mě mohl klepnout pepek:grinning: Majky, to je hezké, že výsledky jsou ok. Ale z něčeho ty kolapsy být musí, tak snad na to ten bílý mantl příjde. Katuš, autí do mě včera vlítlo. Ale dobrý:wink:
28. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Bellinko ještě že jsi v pořádku. A jsi na nemocenské? Hlavně že to dopadlo alespoň takhle. Drž a ať je ti brzy lépe.
Andrejko vložila jsem fotečky Happynky. Zatím jen se sádrou bez ni ještě žádné aktuální nemám.
Věruško jak šlo natáčení?
28. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Věruškooo, se tu směju. Prý už je tady holky máš. Jenže já jsem ta prodleva, přecivá:grinning: Stála jsem na hlavní a chtěla odbočit vlevo a čekala jsem až projedou protijedoucí auta a už byl ve mě. Vyletěl ze zatáčky a už nestihl dobrzdit a ještě bylo po dešti, tak to klouzalo.
28. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Katuš, Happynka krásná a ten nevinný kukuč, to umí, viď:wink: Jo jo, jsem na nemocenské. Ale zrovna se mi to nehodí, mám z toho blbý pocit. Myslím, že tak do 14-ti dnů budu moct zpátky do práce a asi za 3 týdny půjdu zase na nemocenskou kvůli IVF.
28. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj holky.Dneska jsem tu jen na skok, abych vám napsala zprávičku :frowning2: .Dneska jsem začala silněji špinit, okamžitě jsem telefonovala doktorce, ale ta my jen řekla , že mám ještě počkat a pak jít na krev.Samozřejmě jsem to nevydržela tak jsem testovala a negativn :frowning2: .Není mi zrovna do smíchu, takže se omlouvám, že se tady možná teď pár dní neukážu, ale v pondělí určitě nahlásím krev.
Mějte se berušky moc krásně, na všechny moc myslím.Ahoj
28. kvě 2009 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz
Manetko, kočičko, to je mi moc líto. Drž se,budem na tebe moc myslet a doufat, že ještě nějaká naděje je.
28. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
Katuš, o natáčení napíšu později, je toho víc. Jdu teď vařit.
Bellí, to je hned, takováhle nehoda,ale naštve to. Hlavně, že se nestalo něco horšího. A PN máš kvůli těm zádům? Jestli ji už máš, tak si ji nech už i na IVF, to bys junak přišla o hodně peněz taky, ne? Já mám co radit, sama nevím, jak to dnes u Dr. vysvětlím s PN.
Zatim pa, holky, jdu do kitchen.
28. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Manetkooo, to nééé. Ani nevíš, jak moc Ti přeju, ať se stane zázrak. Mocinky na Tebe myslím a posílám aspoň pohlazení, beruško.
28. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Manetko moc mě to mrzí. Drž se.
Děkuji Bellinko. To je radost, že musíš na nemocenskou. Hlavně ať jsi na IVF fit.
Mějte se holčiny. Jdu do práce. Papa
28. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.