• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věruško, já tam jdu zítra, k praktické doktorce, tak se s ní domluvím. Nebo taky můžu jít už v červnu na IVF, že? Každým dnem mám dostat mrchu...
28. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Manetko, beruško drž :slight_smile: Májenko, promiň já tě zasklila, ale nová myčka, trouba, to bude žužo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už teď se těším na první pečení :grinning: Marky tak polehávat, hodně papat, bumbat a nikam nechodit. To bude tlakem, mě v těhulení taky bylo na omdlívání, kolikrát jsem seděla na zemi a ani jsem nevěděla jak :wink: Beli za nemocenskou nemužeš, hlavně ať jsi v pořádku :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Katuš, tak ať Ti to v práci utíká:slight_smile: Věruško, jo jo, kvůli té krční páteři, protože nemůžu otáčet hlavou, aniž by to nebolelo. A bolí mě hlavěnka, z toho.
28. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Já vím, Karolko, že za to nemůžu. Ale říkám si, že bych to třeba mohla vydržet. Teď už je pozdě, už mám neschopenku, ale v hlavě se mi to honí. Někdy bych si ji chtěla odšroubovat a vyhodit i s těma myšlenkama, co v ní mám.
28. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Karolko od zítřka v 10.týdnu jinak Belko až na to zvracení a únavu to jde.(samozřejmě to musím zaťukat) :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
Manetko och to mě mrzí, beruško, ale jestli není červená tak ještě vydrž, moc bych ti přála aby se to obrátilo k lepšímu.
Markytánko to je dobře už jsem se lekla že si tě nachali v nemocnici, tak doufám že to bude dobré, šetři se.
Belli no to by bylo super že by jsi šla už do akce teďka???
28. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
Hojky
Manetko to je mi líto ale dokud to není krev tak nezoufej,naděje ještě je. :wink:
Bellinko tedaty máš akcePo dlouhé době tolik volna pro Pavlíka a pak toto.Přeju ať jsi brzy fit. :wink:
Karolko že se vracím k tvému problémku.Myslím,že mám něco podobnéo doma takže vím,o čem je řeč.My se tenkrát taky rafli před spermio.a teď jsme měli taky dost dlouhou krizovku.A já měla přesně to co píšeš přemýšlela jsem jestli s takovým člověkem to mimčo vlastně chci a došla jsem k závěru že miminko chci a na každém chlapovi najdeš něco takže jestli mít dítě s Pepou nebo Oldou je fuk.Já vím,je to hnusně napsaný,mám Jirku ráda ne miluju ho ale někdy ty pochybnosti taky mám a pak pár takových naschválů jako ti udělal milášek dnes a je to(to ten můj taky umí)Ta ať je brzy líp kočičko :wink:
28. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Já jsem otroublo zdravím všechny :wink:
28. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Tak zas načuhuju, spáchala jsem mega nákup, frajerka jsem si vyrazila pěšky, sice je to kousek, ale pusťte mě po pomalu půl roce samotnou do obchodu, že? :grinning: meruňky v akci konzervovaný, jsem si říkala, mám troubu, to se bude hodit, tož měli poslední dvoje, beru obě, popojdu dál Nutella za 39Kč v akci, no co se dalo dělat :grinning: , pěkná marmoška, hmm beru taky, rohlíky v akci, snad jich 15 bude stačit :grinning: a tak to šlo po celym shopu, až to byly dvě narvaný kabely a už jsem si to štrádovala k domovu, fuška to byla, fuška :grinning:
Úklid tak trošku flákám a využívám, psíše zneužívám muže, protože nechci odpadnout, jako včera, takže se činí hoch, konec konců, já takovejhle úklidů celodenních mám za sebou fůry, aspoň vidí, že to neni prdelína, že? Teďka odjel do garáže nechat vyměnit destičky na káře, tak je klid přes hodinku, prdka je nakojená a spí, satan taky zuboženej, tož jsem hodila kopejtka na Anýsův stoleček, noťas na klín a říkám si, že juknu na tu Kobylu taky...
28. kvě 2009 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz
nojooooo, tady nikavoooooooooo, tož muž se mi už vrátil, prej destičky sjetý nejsou, jen bolakýsi čidlo u nich je odpadlý, tak zase ušetříme, co s těma prachama budeme dělat, nevím :grinning: Jo tak prej se doplní klima :grinning: , tak nic, už jsem se viděla v novejch botkách bo u holiče :grinning:
Letím zas máknout na bytě a udělat pár chlebíčků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V 17 hodin buďte tady, chlebíčky, jednohubečky, chipsíky, pivečko....
28. kvě 2009 ve 14:15  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice zdravím, já jsem muže včera taky zapřáhla,ptal se mi jestli nepotřebuju s něčím pomoc,je to strašné,ale když přijdu domů tak jdu tak na hoďku ležet,měla jsem koš prádla tak se jal žehlit, docela měl smůlu protože to byly samé košile a moje halenky do práce,musela jsem se smát,protože nejdřív žehlil ve stoje, pak už u toho seděl a nakonec se přesídlil s žehlením k televizi, no užil si dostatečně. :wink: :wink: :wink:
28. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj babulky:slight_smile: Tož jsme měli přepadovku, přijeli kamarádi s Terezkou, tak jsme obešli a pohladili všechna zvířátka:slight_smile: Peťko, vidíš, Tys na to přišla. Nesmím mít tolik volna, jinak to tak dopadá:wink: Terko, přesně tak, hlavně to zaťukej:slight_smile: Andrejko, dneska ani pauza obědová??? Moni, hodně teď přemýšlím nad tím červnem. Mám na to cca 2 dny se rozhodnout. Májinko, Ty jsi prostě nezmar, viď?
28. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
Kočky, za hodku jedu k Dr. Kultovi na konzultaci, Naplánujem co a jak dál. Zeptám se ho taky na tu hysterku a genetiku. Holky, když jste měli od Caru doporučení na genetiku, tak jste něco platily? A jak dlouho jste asi čekaly na výsledky? Díky
Večer vše nahlásím a taky vám konečně popíšu to natáčení. papapa
28. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
Ahoj berušky!
Tak jsem dneska jela ják fretka, ještě přetahuju, tak jsem nakoukla.
Něco vám pošlu, kdo chce mít doma taky žížátkov, tož móžete :grinning: http://www.mamincinyrecepty.cz/ruzne/zabavne-chlebicky , ovšem Májuška by to měla očíhnout ještě před tou 17 hodinou :grinning:
Bellí, tak to je tedy bomba, to tedy ale určitě pojď se mnou v červnu!! :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: !!!!
Manetko, berunko, četla jsem Tě pozorně, jsou to děsný nervy, já vím. Kéééž by se to nerozjelo. Jsme tady...A nechci planě utěšovat, ale jsi dnes 9.den po ET, ne? Tak samotné špinění nemusí být konečná. Většinou to nějak cítíme, tak nevím. Drž se.
Karolajnko, kotě naše, jak je? Něco nového doma?
Majký, dobře, že je krev v pořádku, že si Tě tam nenechali. Tak ještě EKG..
Zdravím ouplně fšecky!! Koukám dneska byly i Věruška, Katuška, Petjunka, Monča,Terezka, Danuss, Haninka,MončaET, tož tak to má být. POřádná oučast! Bo se Mája zasejc rozčílí, že je tady Bordel!!
Leňulko, pícháš, pícháš? :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
Ahoj Věruško,
genetika od Pronatalu je v Modřanech, neplatila jsem nic, kromě poplatků. Vzali krev mě i Honzovi, výsledky poslali do ordinace asi do měsíce.
28. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Věrko ať ti dá dr. jen dobré zprávičky. Na genetiku ve Zlíně jsme čekali měsíc na výsledky a taky nějakou dobu na objednání, ale už si nevzpomenu jestli se něco platilo, ale dr. ti určo řekne.
28. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
Držím Ti palce, pozdravuj Kulta, že se mu hysterka povedla :wink: , bo už druhý den nekrvácím!! hurrááá
28. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
Ahoj Monči. Jo Věruško,taky jsme se museli předem nějak objednávat, ale my si tam zajeli a ukecali jsme dřívější termín.
28. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
Andrejko doma nic nového, teď jdu s malým na trening, dneska mám noční. Já to cítím jako velkou zradu, když mě takhle trestá za to, že mám jiný názor, místo aby stál při mně, tak nechápu, proč jsme do toho Olomouce jeli. Asi to fakt za to nestojí a jsem ve slepé uličce :frowning2: Zatím papa, jste bobulky hodné :wink:
28. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
Věruškooo, tak držím pěstičkyyy:slight_smile: Jo a za genetiku jsme nic neplatili a taky jsme čekali měsíc na výsledky:slight_smile: Andrejko, jsem si myslela, že jistě doháníš ty 3 dny doma. Jo a Ti říkám, že ten KETík po té hysterce vyjde, fakt si to myslím, kocúrku:slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahoj Andrejko žížátkov je moc hezký :slight_smile: Pojď už domů, z té práce :slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
Andrejkooo, tak to by mě ani nenapadlo, taková krásná žížátka a přitom vůbec nijak složitá:wink: Jo a jak říká Moni, pojď už domů!
28. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Dyk já huž jdu :sweat_smile: , jsem se zakecala, páč mi volali naši, máma je v tom špitále s těma ušima, ale seděj teď v autě, táta ji přivezl štrúdl a kafe v termosce, tak si pustili hansfree a žvanili jsme půl hoďky. Já letím ještě do OBI, koupit Tairunce nějakou textilní hračku, ty ona ráda, a tu starou už jsem jí musela vyhodit, bo byla eklová :grinning: , a taky biotin na srst. A večer budu dělat kuřecí s broskvičkou a sýrem a šunčičkou. Honzík dorazí pozdě, pomáhá kámošovi něco v bytě a pak tuty zajdou do hospůdky, tak má smůlu a tu mňamku bude mušet vohřát mikrovlnama :grinning:
28. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
Beruškyyy, tak jsme to teď s Pavlíkem probírali a......? Zítra volám do CARuuu:slight_smile:
28. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahoj holčiny :O)
Tak Věruško, jak jsi dopadla?
Bellko, že by už červen :o))) Tak ať ti to v caru pěkně naplánují. Ty máš mražáčky, viď?
Andrejko, ty teda vyvařuješ :slight_smile:
Mončo, jak je?
Zdravím všechny: Petjůnku, Věrušku, Lůcu, Máju, Katty, Danuš, ... i ty co nejmenuju.
V Praze pěkně leje :frowning2: a mně se ozývá žaludek. měla jsem kdysi vředy, a tak občas zlobí neřádi!
Pěkný večer všem kobylkám :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Marti ahoj:slight_smile: Nemáme mražáčky, my je měli jen jednou, takže odznova. Uvidíme, jak se v CARu domluvíme. Museli jsme s Pavlíkem samozřejmě propočítat finance, bo to není žádná levná záležitost a jsme samoplátci. Tak ať Tě ten žaludek moc nezlobí. A co malá s bříškem a jak se má sestřička??? Je to aspoň trochu lepší?
28. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
Krasavice moje, tak se nám ten optimismus trošku vytrácí, když to tak čtu, to nesmíme dopustit. :angry:

Karolko, chlapy jsou na tohle děsně citlivý, není to proto, že by do toho nechtěl jít, můj manža byl stejnej, pořád říkal, že je čas, ale nakonec sám uznal, že jiná cesta nevede. Ještě den před OPU se se mnou pohádal, nadával na všechno, hrozně mě to mrzelo, ještě když jsem věděla, na které straně je chyba, já mu to nikdy nevyčetla, ale tenkrát jsme si řekli věci, na který chci zapomenout :frowning2: , ale oni to nakonec pochopí, musíš s ním mluvit, mluvit, mluvit a taky se neboj ukázat slzy, ať vidí, jak moc Tě to zamrzelo.......držím pěsti!!!!!!!!!

Manetko, zlato, nic to neznamená, na netu je spousta příběhů, kdy holky začaly špinit i krvácet a bylo to ok, já jsem začala špinit 2den po ET, trošku, ale začala. Dali mi v tabletách ethinylestradiol, je to ženský hormon + utrogestan a přešlo mě to. Taky to prý může být tím, jestli si zavádíš utrouš nebo ho polykáš, prý je rozdrážděný poševní otvor, tak je lepší ho polykat.Moc Ti držím pěsti, aby to dopadlo!!!!!!!

Majkýýýý, ty máš doma žrouta??? :grinning: Tak bacha na to, znáš tu pohádku o otesánkovi.....snědl mámu s tátou, Anču s fůrou sena....... :grinning: ale jen ať Anýsek papá, alespoň bude odolnější vůči nemocem!!!

Zdravím taky nemocinkanou Belunku a její zádička, Andrejku, Věrušku, Kačenku, Moničku, Terezku......ježííííš vás je, prostě celou kobylý rodinu :slight_smile: jak je?
28. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Mončoet, jak, vás je? Snad, nás je, né? Jsi taky naša:grinning:
28. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
A joooooooooooooooooooo :grinning: dyť já víííííííím
28. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahojka všichniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,já vás čtu v průběhu dne ale v tu sobotu mám ty 2 těžký zkoušky jen tak pro zajímavost:Řešení konfliktů v mezinárodních vztazích a Politickou sociologii,jedna větší blbost než druhá tak šrotíííííííííííím celé dny,nějak mi to ten mozek už nechce brát.všechny zdravím.
Karolajnko my se taky chytli asi po ET nebo tak nějak je to pro ty chlapi holt nějakej tlak a taky trochu ztráta ješitnosti když nedokážou zplodit mimi přirozeně ale teď se budoucí manže opravdu těší máme i jména holčička:Sofie Anna a kluk Fabio Robert.
Moc Vás všechny zdravím a těším se že po zkouškách tu s Vámi budu častěji.papa :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.