• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Díky, mám léky, tak to snad ukočíruju :slight_smile:
Bellko, tak to jsem nějak prošvihla :frowning2: s těmi mražáčky. Tak držím palečky, ať je tentokrát do zásobky, když jste ti samoplátci. A nejlépe, aby zásob nebylo potřeba, viď? Tak tfují, tfuj...
Malá už je OK, snad tedy opravdu nějaké nervíkové období :frowning2:
Sestra už je lepší, ale chce se od toho co nejvíc odprostit, aby si vymyla mozkovnu :unamused: Je jiná, než já. Já si ji vymývám žvaněním, ona je uzavřenější. I když těžko hodnotit, protože jsem v takovéhle situaci nikdy nebyla, tak sama nevím, jak bych to všechno zvládala.
Co máš, Bellí se zádama?
Manetko, třeba je to nidační špinění, když se embryjko uhnizďuje :wink: Vydrž! Držím pěstičky :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
Mončoet, tak hlavně, že to víš, že tím, že jsi těhulinka, se nás nezbavíš:wink: Hani, už jen ten název je strašidelný. Ale Ty to jistě zvládneš, neboj:wink:
28. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
Já se vás zbavit nechci, moc jste mi pomohly v té nejtěžší době a nidy vám nebudu moct tolik poděkovat, jak bych chtěla :wink:
28. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Marti ahojky to je dobře že je malé líp.
Hani chuďátko, já vím proč mě ta škola taaak nebavila :slight_smile: Ale ty to zvládneš, v úterý jsi to dala na 1 tak to půjde i teďka.
Mony et, ještě chodíš do caru nebo už ke gyndařce?
Belli tak to je super že jdete do toho teď, to budete s Andrejkou spolubojovnice :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
Marti, ať jsi uzavřenější nebo užvaněnější, každopádně to chce ten nejlepší lék a tím je čas. Ten potřebujeme všichni. Já měla pauzu i rok. To je dobře, že je malá beruška v pořádku. Jo a hnula jsem si s krční páteří, včera do mě vlítnul zezadu chlap, ale nic vážného a zaplať Pánbůh používám pásy i kdybych jela 3m. Chudáci holky, včera jsem je s tím naotravovala ažaž:wink:
28. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
MOni, už jsem u svojí doktorky, byla jsem u ní už 26. po UTZ v poradně.
28. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
Moni, ono mě to napadlo hlavně kvůli té neschopence, když už ji teda mám, že kdyby už ty penízky na to byly, že bysme to teda posunuli o ten měsíc. V CARu mi v tom lednu dr. říkal, že v květnu už bych mohla a bude červen, tak jdeme:wink: Jejda, tady snad budou lítat střechy a budou padat hovna, to nejni možné, co se venku děje!
28. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
To je pravda, no. S Andrejkou budeme bojovat spolu a jí jsem řekla, že ten KETík vyjde. Ještě musím něco zkusit...:wink:
28. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
čekám tu na historky z natáčení, ale furt nic. Věrko a jak jsi dopadla u dr. Kdy můžete začít bojovat?
Belli máš recht, tak směle do toho :wink: Budeš zase kouzlit? :sweat_smile:
Moni díky, nevím co mám čekat, tak vyzvídám. jdu se na chvíli natáhnout.
28. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
Moni, je vidět, že už mě znáš. Jdu zkusit kyvadlo...Hezky si odpočiň:wink:
28. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahojky holky.
Dlouho jsem tu nebyla co????Mám celý týden noční a jsem dost utahaná.Dneska jsem se trochu vyspala tak jsem fit a teď jsem vás dočetla.Dalo mi to fušku ale zvládla jsem to.
Moničko moc veeeeeeeeeeeekkkkkkkááááááááá gratulace.Mám hrozně velkou radost že se to povedlo :slight_smile: .
Májo tak už máš konečně troubu jo?Tak to je super.Kdy začneš péct???? :wink: .
Karolka má dneska noční jo?Chudinka.
Bellko co krk.Je dobře že ta nehoda dopadla dobře a že se nestalo nic vážnějšího.
Andrejko jak je v práci?Nezlobí klienti???? :wink: .
Moncaet jak je těhulko???
Teoretičko ahojky.Jak se vede?Co sestra?Kdy půjde zas do boje?
Věruško fotečky z natáčení jsou krásné.Jak to jde na natáčení?Jsou na tebe hodný????
28. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
Bellí, tak to je teda štěstí v neštěstí, viď! Hlavně, že ti není nic horšího, ale ona i ta krční páteř je pěkná mrška :confounded: Tak, ať je brzy lépe! A špatně, ať ti je jen ze zvedajícího se HCG!
Ty umíš s kyvadýlkem? Moje kolegyňka z práce je taky na tyhle věci. Vykládá i karty a docela to od ní vychází. Proto si na důležité věci jako je zdraví a těhulení raději vykládat nenechávám, protože se bojíííím :frowning2:
Tak, ať ti kyvadýlko ukáže, jestli ses rozhodla správně. Ale určo jo! Přece v tom Andrejku nenecháš samotnou? :slight_smile:
Regí, ahóój :slight_smile: Zatím nevím, kdy. A ani se neptám, ať mi pak sama poví. Asi bych ji tím vyptáváním zbytečně stresovala. Ale až budu vědět, tak dám vědět :grinning: :grinning: :grinning:
Hani, zajímavá jména! Tak hlavně, ať je těhulení Ok a ty zkoušky dopadnou určo taky na 1*!
28. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Moni, klidně se na všechno zeptej, já se taky pořád vyptávala a vyptávám se do dneška, od toho jsme rodina ne?
Ahojky Regi, je celkem dobře, až na dnešní noc, to už sis možná přečetla. Doufám, že i Ty se máš hezky!!!!!
Jdu do spršky, pak Ordinace a bucinkání, tak vám milé kočenky přeju krásnou dobrou noc a zítra zase páček zpěváček :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jejda, Regi ahoj, Ty beruško ztracená, upracovaná, jak je:wink: Marti, já to ještě neumím, takže to jenom zkouším. Určitě bych si netroufla někomu něco hádat, to spíš dávám na svoje pocity, víš? Ale na kom se nejlíp naučit, než sama na sobě:slight_smile: Mončiet, pěkně se vyspinkej:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Bellko už je líp.
Dneska mám poslední noční tak se docela těším.O víkend jedem do Hořic v Podkrkonoší.Tak přemýšlím jestli si mám vzít zimní bundu a oteplováky když má na horách padat ten sníh :grinning: .
Na sobě to zkousíš ale že už jsi to vyzkoušela i tady na to už jsi zapoměla??? :wink:
28. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Regi, to víš, že nezapomněla, ale to byly právě ty moje pocity, víš:wink: Kyvadlo si nechávám pro sebe, nikomu neříkám, že jsem se ho ptala, protože i mě už jednou nevyšlo, co mělo, tak na to si dávám pozor. Teda, tak to ještě dneska vydrž, beruško. A na ty hory si raději vem teplé oblečení, má být fakt zima!
28. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Andrejka pro samé kuchtění, ani nenačuhuje. To bude mňamka. Škoda, že je tak daleko, už bych seděla za dveřma:grinning: Vlastně, dobře, že je tak daleko, ale pro ní:wink: Věruškooo, kdepak jsi tak dlouhooo? Jsem celá nedočkavá, kočičko.
28. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Budu to muset vydržet.Ono mi nic jiného nezbývá ale nechce se mi hlavně ven.Dneska je to počasí jen hupnout pod peřinu :slight_smile: .
Teple se určitě obléknu ale snad to nebude to hrozné.
Vůbec si to neumím představit s tím kyvadílkem.Já se toho docela bojím ale jinak jsem děsně zvědavá.No abych nebyla vždyť jsem ženská né???? :grinning: .
28. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak já zas musím jít.Moc se mi nechce ale musím.
Škoda že jsem většinu holek propásla ale snad zítra budu mít štěstí a budete tady všechny.
Tak přeji všem hezký zbytek večera a snad se zítra ozvu.
Tak papa a dobrou noc.
28. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Regi, to já mám taky strach a hlavně respekt k takovým věcem. Nikdy bych se neptala na nemoc nebo smrt, to v žádném případě. Ale takové lehčí otázečky, to si tak jednou za cca 3 měsíce zkusím. Když jsem s tím začínala, ptala jsem se denně a učila se, ale opravdu na úplných prkotinách. Třeba, jestli budeme mít malé králíky a tak:grinning:
28. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Regi, tak ať Ti to dneska uteče, papapa:slight_smile: Karolka má dneska taky noční, tak té ať to taky utíká a hlavně ať se jí uleví na dušíčce. Berušky, kdepak jste? Za chvilku půjdu do pelíšku, bo zítra jdu k praktické doktorce a pak volat do CARu, na to se těším nejvíc:wink:
28. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jupí!!!!Majdinko gratuluji k takovému rozhodnutí :wink:
28. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Peťko ahoj:slight_smile: Kdepak se touláš, kočko? To koukáš, co? Já sama koukám:grinning: Vždyť já vím, žes teď přišla z práce, viď:wink:
28. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ano ano makala jsem jako děs :wink: Kočičko ty mi překvapuješ,co ě to tak najednou nakoplo :wink: úžasné rozhodnutí :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Berušky moje, vzhledem k tomu, že dnes jsem toho moc nenaspala, jdu se zavrtat do pelíšku a spinkat. Andrejko, tak budeme bojovat spolu, kočičko:wink: Věruško, zítra máš zase natáčení, viď? Tak ať se Ti líbí:wink: Májinka už dneska bude klidnější, bo má konečně ten monitor pro Andulku:slight_smile: Peťko, pěkně se vyspinkej:slight_smile: Přeju vám všem dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: Pa, pa, pa, sluníčka:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Peťko, nakoplo mě to, že mám nemocenskou a řešila jsem, že bych ji asi na cca 14 dní až 3 týdny přerušila a pak šla znova kvůli IVF a to bych zase přišla o další peníze, tak jsme to s Pavlíkem probrali a řekli jsme si, že můžeme jít do boje o měsíc dřív:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Bellinko papa,to bude noc plná plánů,moc ti to přeju.Sakra tak to rozjedeme s tím těhulením bo co bude???
28. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Takže jste se rozhodli dnes???
28. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Přesně tak dneska jsme se tak rozhodli a dohodli a můžeme pěkně naskakovat za těhulkama, však už nám drží místečka, holky naše těhulkovaté:slight_smile: No to bude dneska plánovací noc:wink: Tak berušky, dobrou nocičku:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Krásnou noc plnou miminek.
Papa kočičky ráno jdu do rachoty a odpo mi přijede návštěva :slight_smile: Víte kdo???Moje Jiřinka(z práce)s Vašíkem :wink: Ježiš já ho zmuchluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.