• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobrou noc koťátka, sladké sny :slight_smile: Tak na 99% se ten muj rozhodl, že už nic se mnou podstupovat nebude, ať si prý na to najdu někoho jiného :frowning2: Budu se na vás chodit dívat, snad ta zrada přebolí avšem přeji jen ty nejkrásnější zprávy :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahojka Karolko,netruchli jestli nechce tak ať nechce dítě potřebuje pevného tátu a ne toho který kvůli každé kravině mění názor ,my jsme se chytli tolikrát a Petr je o 30 let starší ale nikdy mi neřekl že toho lituje nebo že nechce.Bude to můj 3.manžel.Ale takový b...e už jsem taky měla ale bohu díky s nimi nemám děti a budu je mít jen s mým milovaným nejlepším.Jsme spolu 13let,svatba 13.6 a bydlíme v domě č.13 tak nám sna 13 přinese štěstí.
Karolko neboj mysli na sebe a na synka pěkně se vysoinkej bude líp :wink:
28. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
Věruško kde jsi???????????????? Jak jste dopadli v CARu??????????? Pěknou dobrou nocku :astonished:
28. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
Holky moje, je mi smutno :frowning2:
Dr. Kult mne naprosto zklamal. Bere to jak továrnu na peníze. Důvěřovala jsem mu, ale po dněšní konzultaci uvažujeme o změně CARu,ale nevím, jestli si tím pomůžeme. Přišla jsem tam on mi hned navrhl další pokus, rovnou za 3 měsíce i se stimulací. Mrazáčky ještě máme, ale on to bere tak, že kdybych otěhotněla z mrazáčků, tak třeba za 2 roky bych už nemusela mít žádná vajucha, tak proto.. No budiž, to bych ještě brala, ale že mi sám nenavrhl další léčbu, na genetiku si ani nevzpomněl a ani se nezajímal o to, co bylo příčinou úmrtí miminka. Musela jsem si genetiku sama vyžádat, tak to potom teprve vypsal žádanku. Na mou otázku, jestli by ty potraty nemohly souviset s prodělanou chemoterapíí odpověděl, že klidně ano, ale že z genetiky se to nezjistí. Na Homolce mi tvrdí opak. Pak se teprve podíval do zprávy z hystologie mimi a řekl, že tam se taky nic nenašlo. Holky, tu samou zprávu mi četl můj gynekolog a ten tvrdil, že tam bylo nějaké poškození mozku. Tak jsem to Kultovi řekla,tak mi vysvětlil. že to jsou změny jakoby posmrtné. Takže můj gynekolog je taky pako, protože mi ještě vysvětloval, že toto poškození mohlo být způsobené třeba mým nachlazením.
Na hysterku jsem už neměla ani chuť se ptát,bo by mi stejně řekl, že v mém případě je to zbytečné. Prý nemám problém v děloze, ale v hormonech a neschopenku jsem s ním už vůbec neřešila...
Vypadli jsem odtamtud během 5 minut s tím,že se mám na konci srpna ozvat a rozhodnout se , jestli budu chtít nastimulovat na můj poslední 3.placený pokus, nebo použít mrazáčky. Holky, kdyby se v té genetice něco zjistilo, tak ono by mu bylo snad i jedno, že ti mrazáčci jsou vlastně taky poškozený a hrozí další potrat, nebo poškození plodu.
Jsem znechucená.
Navíc, ani jsem to tu nepsala, ale s Míšou nám to teď moc neklape. Cítím se strašně sama. Vím, že je to zápřah pro nás oba,dnes jste to tady řešily,ale Míša se před touto konzultací se mnou vůbec nedohodl co on chce a jak dál. V čekárně jsme oba nemluvili a potom jsme byli naštvaní nejen na sebe ,ale ještě i na Car. Když jsem řekla, že bych ho změnila, ale že vím jen tady z diskuze o dobrém CARu z Brna, tak mi odvětil, že teda rozhodně do Brna nebude jezdit jak nějaký pako. Tím naše diskuze na téma um. oplod. opět skončila.
No a do třetice, Mikís měl 3 klíšťata. 1 nezapité, ale 2 pořádně zavrtané. Nepodařilo se mi je vyndat a oběma jsem utrhla hlavičku,takže zítra s ním musím na veterinu. Strašně dlouho jsme ho trápili, kňučel a vzpouzel se a pak se schoulil do kouta v kuchyni a nemluví s námi. Rve mi to srdce a bohužel, zítra na novo.Mám strach, aby nedostal nějakou nemoc z klíšťat. Kdyby se mělo stát ještě něco jemu, tak bych to už asi nerozdejchala. Miluju ho a začínám být na něm závislá.
Zítra na natáčení naštěstí nejdu. Tím, že jsem to dnes zrušila kvůli Kultovi, tak už si za mne na zítra našli náhradu,ale mě je to jedno, stejně to bylo dost náročný a docela mne to vyčerpalo.
Holky, promiňte ,že jsem se tak rozepsala. O filmování vám napíšu zítra, bo už dnes nemám sílu a ani náladu. Mám vás ráda. Dobrou nočku.
Bellí, jsem ráda, že jsi se rozhodla jít do boje dřív. Zítra držím palce ať jsi s CARem úspěšnější než já.
28. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz
Karolko,asi už budu sprostá, je to v pr....Snad se to u vás časem spraví a když ne, tak máš aspoň kobzolku.
Haní, dík, že na mne myslíš. Tak jsi si už početla můj román? Držím ti palce na zkoušky. A všem ostatním ať naj zítra ěťastný den.
28. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla poznamenat, že na tu genetiku, kterou mne laskavě odeslala,tak to je u nás v Bene. a vím od jiného Dr. že t¨se tam používají zastaralé metody, než třeba v Praze. Když jsem Kultovi taktně řekla, jestli by nebyla lepší nějaká genetika v Praze, tak mi odvětil, že s touto Dr.z Bene spolupracuje a je s ní spokojený. Takž Andrejko, žádné Modřany, ale Benešovský zapadákov. Ještě, že to máme posychrované na té Homolce přes známého. Ale tady je vidět, jak jim jde o prachy a ne o úspěšné těhotenství. Jo a prý mi dyžtak při té stimulaci dají už nejvyšší dávky hormonů, abych měla co nejvíc vajuch. Moje vaječníky špatně reagují, ale při 2. IVF jsem měla ne teda s uplně nejvyššíma dávkama 6 oplodněných vajíček z 11ti. To snad stačí, ne?!
28. kvě 2009 ve 23:09  • Odpověz
Hezký večer berušky,Věruško,no co na to říct......nemám slov :frowning2: jak na chování doktora v Caru tak na reakci přítele,měl by stát při tobě,ale pochopit někdy chlapi je těžký,když sami nechtějí říct co je trápí nebo užírá a proč jsou tak necitelní, když je známe úplně jinak.My máme s miláčkem dohodu,která platí a držíme se jí po jedné příšerné hádce,která byla na ostří nože-za včasu říct co nás žere,štve,nebo trápí-druhý neumí číst myšlenky a klape to :wink: Bud silná Věruško a neboj se,mě se taky zadařilo utrnhnout klíštěti hlavičku,ale nikdy se nic nestalo :wink: :slight_smile:
Jinak já si dnes píchla poslední včelku a večer ve 21 hodin 2 injekce na uvolnění vajíček a v sobotu v 8 hodin ráno jedu do Repromedy na OPU,to byl teda fofr :slight_smile: Před chvílí sem dorazila z práce a jak tady píšu o Opu vybavuje se mi jak Mája psala že dostanu véééélkou bagetu a mám z toho hlad a už se na tu bagetu těším :grinning:
Valím do pelechu,ani sem vás moc nečetla holčiny,sem unavená tak dobrou noc a hezký sníky,hlavně Belince ten Tvůj hororový sen sem teda četla,brrrrr Pavlík tě má rád a určo by se k jiné neměl :wink: tak páááá
28. kvě 2009 ve 23:25  • Odpověz
Dobrou Janinko a díky. V sobotu tfuj , tfuj na vajucha:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 23:28  • Odpověz
autor
Bellí, to jsou úžasný, nejúžasnější zprávičky!! Tomu říkám červnová spolubojovnice :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:. BOMBA BOMBASTIC!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak berunky, jdu až teď popřát hezké sníkování, ale jistě už spinkáte. Tedy kromě nočních pracantů, Karolajnky a Regínky. Jejda teď nevím, jak je na tom Lůca, ani tu nebyla???!
Karlí, já už ani nevím, co bych Ti na to napsala, abych to ještě nezhoršovala.. Navíc jsi zase na noční, zase budeš nevyspalá, a to je na Bohnice.
Hani, tak Ty už jsi zkušená nevěstinka? Tak to jistě víš, koho si bereš, chci říct, že Petr asi fakt stojí za to, když jdeš do toho znovu. 13 je šťastný číslo mýho manži :slight_smile: .
Věruško, kotě, jak je? Tak si říkám, že to zase všechno asi přišlo k sobě, když nepíšeš, jak jsi dopadla.. Zítra máš ještě natáčení, nemáš? Dneska byly v televizi nějaký upoutávky, na nový válečný film, premiéra v srpnu, to je asi ono, ne? Já to jen zahlídla, tak nevím přesně..
Májolenko, jaká byla návštěva? Už asi pěkně spinkáš, když máš toho dejchacího policajtíka!
Petjunko, užij si zítra Vašíka :slight_smile:
Manetko, koťátko, tak co.....
Večeře se mi povedla, pochutnala jsem si, Honzík přišel už v deset, tak mě potěšil. Tak jsem mu to ohřála, mi to hezky chválil. A dal mi překvápko.. holky já se nachechtala.. Nějaká dealerka v metru ho ukecala na "parfém", ale ještě to zvládl, vnucovala mu sadu za 800, on podlehl jen jeden za 200. Holky, to je smrádek, tak mi to nedalo a koukla jsem do vyhledávače "collection madame de belle", a otevřely se jen mraky inzercí a bazošů, že prodám... No zkrátka jsem si říkala, že asi všichni koupili podobně a rádi by to obratem prodali :grinning: :grinning:
Tak jsem se chechtala, a on čemu, tak jsem se chvíli vykrucovala, a pak mu to řekla a ukázala ty inzeráty. Nejdřív ho to mrzelo a pak se smál, jak jsou prý ty lidi hloupí, že koupili celé sady :grinning: :grinning: . No není miláček? :grinning: No, vysvětlila jsem mu, že udělal dobře, že to byla taková sázka do loterie, a že mě to potěšilo, že to pro mě risknul :grinning: .
Danussko, zítra držím palce na testík!! A malé vše nejnej k narozkám :slight_smile:
Katuško, koukala jsem na Happynu. Sladkej čert. Jen mi nesedí to zlobení u žrádla, radila jsi se někde? Páníček musíš být Ty. Jsem chytrá jak radio, viď. Já ji to učila tak, že jsem ji dala povel "sedni" a před ni tak 2 m položila misku se žrádlem, a nechala jí chvilku slintat, ona musí vědět, že to máš v rukou Ty. Pak jsem tu misku zase sebrala a zase dala na zem, a až po chvíli ji dala "volno". Jasně, že se na to vrhla :grinning: .
Mončata naše, tak co nevolnosti, těhulinky? Zlínská Monči :slight_smile: , kdy půjdeš na UTZ?
Zdravím Marti!
Tak kočenky, zdravím všechny i ty nejmenované, a jdu chrnět.
Bellí, udělala jsi mi strašnou radost!
29. kvě 2009 v 00:00  • Odpověz
autor
Tak než jsem napsala svůj román, byla tady Věruška a Janninka. Věruško, je mi to líto. Moc. Kočko, dej si malinkou pauzičku od všeho, opravdu maličkou, třeba aspoň do ms nic neřeš. Jdu na interko.
29. kvě 2009 v 00:09  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: Jsme tady všechny pro sebe navzájem, dneska pro Věrušku, Karolajnku a Manetku!!!!!! :wink:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 kulihrášků čeká,KET červen,1.6.kontrola po hysterce
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, SLYŠTE RODINO, JDEME DO TOHO V ČERVNU:slight_smile:)
Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,Porazíme klíšťata,Kulta i všechny chmury, páč je nás hodně. :slight_smile: :slight_smile:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a žádost o sestřičku!
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI! A zase jsme po noční...
Karolo,GyncentrumOV,1IVF,1ET,2KET,podzim akce! 25.6.konzultace,naše zdravotní setřičko,nesmutni :slight_smile:
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Manetka-1IUI,1IVF,1ET,2KET,Gennet LB,OPU15.5,OHSSpřekonán,ET19.5.,5mrazáčků,pořád držíme palce!! :slight_smile:
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji na1.IVF!Stříkáme sprejík!21.5-1.včeličkáá,
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka-dnes narozky, 3IUI,teď 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU, 18.5.ET,29.5.test! :wink:
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ, hurá ms dorazila!UTZ4.6.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,1.včelička Gonalu 26.5.,UTZ 2.6.(10.30)

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,screening a velký UTZ 1.6.,krev je ok, ještě EKG 1.6.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,termín29.10.,svatba13.6.Těšíme se na skoromanžu a šprtáme!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Trošku nás vystrašili, ale jsme v pořádku!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek ,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET-2embryjka.Máme//,!!Hurá HCG potvrzeno!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, Huž hezky spinkáme, máme přecivá dejchacího policajta od kamarádů!
29. kvě 2009 v 00:53  • Odpověz
Dobré ráno, berušky. Tak jak vidíte, nemůžu ani dospat:wink: Přeju všem krásný páťulínek. Danus, tfujtfujtfuj a malé vše nejlepší k narozeninkám. Věruško, kočičko zlatá, dejte si chvilku čas a bude líp, uvidíš. Karolko, mrzí mě to, nevím, co na to říct. Snad jen, zaplať Pánbůh za malého. Drž se. Manetko, myslím na Tebe. Přeju všem nádherný den aspoň u srdíčka, když je venku taková zima.
29. kvě 2009 v 05:31  • Odpověz
Janni.ko, tak v sobotu OPU, tak to budu držet pěstičky pro štěstí:slight_smile:
29. kvě 2009 v 05:46  • Odpověz
Dobré ráno RODINO.
Věruško to je mi líto co ti doktor řekl a jak jste pochodili.To opravdu nemá úroveň.Někteří doktoři se chovaj jak ididoti ale stím nic neuděláme.Třeba změna CARu pomůže.Ať se rozhodneš jakoliv tak ti budu moc držet palce kočko.
Bellko to jsem včera přehlídla.Tak tobě též budu držet palce aby to vyšlo a Andrejce taky.Teď je to tady nakažlivé tak snad ten "BACIL" chytnete :wink: :wink: :wink: .
Tak já jdu ještě vytřít,hupnu do a pak do pelíšku.Tak to vydím tak na 9 hodinu.
Všem přeji krásný den a kdo je dnes v práci tak ať to rychle uteče.
29. kvě 2009 v 07:07  • Odpověz
Bréééé ráno, tak jsem myslela, jak si s vámi popíšu a prdka už zas kvílí. Večer jsem už ani nejukla, bo řvala jak tur, kalamita, dvě hodinu řevu, bolelo bříško. Matka sežrala čerstvej rohlík a sloní žrádlo na chlebíčkách a ta cibule asi nebyla dobrej nápad. takže dneska má matka za trest dietku.
Včerejší akce proběhla dobře, trvala do 20-ti hodin. Monitor dechu předán, už odzkoušen, funguje báječně, hlavně když je Anýs vyndanej z postýlky a monitor se nevypne, tož to je sirééééna :astonished: :astonished: :astonished:
No nic, posléze si vás přečtu, zahlídla jsem jen dlouhý příspěvek od Věrušky, předpokládám, že to jsou zážitky z natáčení, na to se těším.
Nyní jdu nakojit Otesana a na desátou frčíme kočíkem k pani doktorce na to převážení, doufám, že už máme 2,5kg. A taky mi držte palce, abych tu káru někde nevyklopila, bo mi to řízení fakt nejde.
Jo a za chvilku přijde pan instalatéééééér a taky pan dveřník usadit dvéééééééře. Konečně se budou dát zavírat, já totiž s těma starejma kdysi flákla, když mě miláááááášek nasr..... a on se porouchal zámeček a už nikdy nešly zavřít a nejlepší na tom bylo, že ty dvéééééře nešly otevřít a on zůstal uvězněnej v ložnici :grinning: , našel tam pak kus nářadí, tak to ještě vypáčil :grinning: :grinning: :grinning: Nojo, žena Filoméééééna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 07:25  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko ,jetě tu trochu čtu a pak jdu zase na tu biflovačku :frowning2: mám pocit že nic neumím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Přidala jsem nové fotky do albíčka tak mrkněte papa pěkný den Hanka :slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahojky Hani.
Jé já mám 13.6 sraz od školy po 15 letech.Tak to si na tebe vzpomenu.Máme ho od 16.00.To už budeš MLADÁ PANÍ ale já si na tebe vzpomenu a dám si panáčka na tvoje štětí jo?Můžu????Neboj ty to zvládneš a zkoušky dopadnou na výbornou.Jsi šikovná holka.
Teda Májo ty jsi ale kousek :grinning: .Dveře umíš pěkně zavírat :grinning: jen co je pravda.Tak vyraž aspoň o hodinku dřív a vem to rovnou na procházku.Pomalu ale bezpečně :wink: .
29. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
Dobré ránko berušky moje. Nějak nemám čas vás dočítat ale dneska to napravím.
Májinko Anička určitě bude mít 2,5kg je doma u maminky a papá.
Holky pokud máte dneska nějaké kontroly tak at dopadnou na výbornou.
Jdu si vás dočíst.

Péta včera měla akademii ze školy byla úžasná trvalo to 3hodky bolem mě zadek :grinning: Dneska mám noční tak si pojedem zaplavat do aquaparku už se moc těším potřebuji protáhnout tělo.
29. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
Bréé ránko beruškýýýý :slight_smile: mě se taky nějak blbě spí poslední dny :frowning2:
Belinkoooo sluníčko naše to je super zprávička že už půjdeš taky do boje a už v červnu to je tady hned,tentokrát to vyjde beruško :wink: :wink: :wink: :wink:
Věruško jak je Tobě?Je Ti líp?Ještě v postýlce sem na tebe večer myslela.
Hani-krásná jachtička a ty snubáčky :slight_smile: někdy si člověk musí projít tím ošklivím aby si pak vážil toho hezkého :wink:
Máji-koukám že máš veselo,no jo pozor na to co papkáš,rozesmála si mě hned po ráno s těma dveřma jak zůstal mužík uvězněn v ložnici :grinning: :grinning: ty si teda éééééro :grinning: :grinning:
Regí broučku tebe sem tady dlouho neviděla nebo se taky míjíme :confused:
Peti tobě at to utíká a užij si návštěvičku
Andrejko ahojky kočko,ty si taky noční pták vid?Jak ti je?Už si na chalupě???

Tak já se mažu nasnídat a hup šup nakoupit na poštu.Venku je teda pěkná kosa :angry: :angry:brrrr

Danusss-hodně štěstíčka při testíčku :wink: :wink: :wink:
29. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
Tak jsem si vás dočetla, drahé Kobylky, a vidím, že tu není moc dobrá atmosféra. Tož co s tím uděláme? Chce to pročistit vzdoušek. Neviděla bych to tak černě. Karolko, ten musí bejt nasr....., ale myslím, že ho to přejde. Tyhle debilní období trvaj delší dobu, aspoň tedy u nás, i Petruška by mohla vyprávět, to bylo taky snad 14 dnů dusno... Mušíme to s těma pacholkama vydržet. Věruška to stejné, ti chlapáci prostě nic neřešej, jako my a nechápou, proč pořád teskníme a chceme obletovat. Tak si to vynahradíme tady :wink: , to říkám furt, že život se ženskou by byl lepší :grinning:
Věrčo, já si myslím, po všem, co jsem si o CARech přečetla, že pokud si nenastuduješ všechny možnosti sama, že Ti to snad ani nikde moc nenabídnou. Pravdou je, že já si CAR chválím, bo se zadařilo a to i té mé známé a některým snažilkám zde, ale byla jsem taky rozladěná z toho shonu a všechno rychle, rychle a vyšetření žádný. Geetiku nám tedy dělali jako první vyšetření, nic se za to neplatilo a kde to studovali nevím, myslím, že někde v Brně.
A o Mikíska se neboj, Maikl měl taky hnedka klíšťata, měla jsem strach, ale vše dopadlo ok. My mu kupujeme tu kapku za krk a k ocásku a funguje to báječně. ovšem včera jednoho "brouka" taky lapl, tak musíme zakoupit novou kaličku Frontline. Luboš si na ty klíšťouny koupil ten oný bazmekt, takovej vytahovák :slight_smile: , jen čapne a vytáhne. Včera to dokonce kluci zvládli beze mne. Asi to tím jde dobře.
Hani, vy se budete brát v Sasku? Kde vlastně to bydlíte? Máte krásnou jachtu, kde se s ní jachtíte? Bych se taky projela, ale nevím, jestli bych se nebála :confused:
Holky, troubu sice mám, ale zase je prý na to potřeba upravit jistič bo co a udělat spešl zásuvku, tak kdo ví, kdy bude v provozu, doufám, že to nebude stát majlant. Se toho pečení snad nedočkám...
29. kvě 2009 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a hlavně jsem chtěla napsat nadšení nad těma červnovejma snažilkama, to bude super boj, tak tfuj, tfuj, tfuj.
A kyvadlo taky Bellíšku máme, já teda momentálně půjčený od dcery nedcery a mamka má svoje, taky jsme kyvadlovaly, nyní už moc ne, ale připomněla jsi mi ho, tak si taky na něco kejvnu :grinning:
29. kvě 2009 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě jsem zkoukla tu naši héééérečku, fotečky suprové, to bude filmík, až to budou dávat, musím to sledovat detailně, abych tu kočenu nepřehlídla :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 08:12  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ten Tantum Rossa tím si se vyplachovala od kdy???Hned po OPU já jestli si to mám koupit už dneska
29. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
Ahoj berunky!
Tak jsem si dneska přispala, páč jdu na gyndu - klasickou, k tomu novému milému pánu doktoru.
Máji, jó ty zámky ve dveřích :grinning: :grinning: , hmm, znám to, znám :grinning: :grinning: . To je hned! :grinning: A to já jsem pak ještě miláčka buzerovala, kdy že už to konečně spraví :sweat_smile: . S tím sporákem, to je na chvilku snad, taky nám to takhle upravovali na chatě, a zní to vědecky, ale bylo to za půl hoďky hotové, něco přidal k jističům a bylo.
29. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
Ahoj Janni, takže OPU zítra, jo? Tak ať mají Repromeďáci šťastnou ručku :slight_smile:
Hani, fotečky pěkňoučký, nejvíc jsem samo hledala Tebe, ještě, že sis vytvářela fiktivní holčičku, jinak bych Tě nenašla:slight_smile:. Tak ať Ti jde šprtání!
A ostatní berunky spinkají? Věruško? Dobré ráno slunce Vlašimský :slight_smile: :wink: !
Belíšku, ahój Ty má spolubojovnice!:slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Lucindo, ahojda, REgíí, holky moje, já vás zasklila. Tak Regí jde do zaslouženého pélíšku, tak hezké sny !
Luci, hezky si zaplavte, dobrej nápad! A pak nočka, jéé, brrr!
29. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Andrejko ahojík :slight_smile: čeká gyndař?Tak at je vše O.K. jo jo zítra OPU :slight_smile: těším se na tu bagetu :grinning:
Andrejko ty nevíš jak je to s tím Tantum Rosa?
29. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
Tak holčiny, jdu se spršit a frčííím.
Máji, podej pak hlášení, jak Anýs povyrostl. A pozor na značky, dodržuj hlavně s károu rychlost :sweat_smile:
Karolajnko, už spinkáš taky, doufám...
Holky všem hezký den, a hodně sil na překážky, co přicházej v tom těžkým , ale krásným životě :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
zdar kobyle :slight_smile:

včerejší absenci omlouvám nechutnéma nevolnostima,tož to je humus,ale dneska to je lepší :wink: Musím poděkovat MončiEt-jsem si v té teranově koupila ty plátáky,ale tož jsem hrabala a hrabala abych vyhrabala XS a nakonec jsem vyhrála,jsou super,manža je taky nadšenej,že vypadám krásně když to mám přes pupík :grinning:

Teda co jsem četla,Majdí super že po havárce je vše ok, a ještě lepší zpráva s ivfkem :grinning: držím palečky :slight_smile:
Karolajno,chlapy jsou hold trochu jinej druh,oni taky truchlí,ale dávají to jinak na jevo,mají to dlouho v sobě,záleží na chlapovi jak to bere a taky jsou cáklý tím že musí myslet že jsou oni i důležití-zní to blbě,ale hold to pořád funguje.Neboj dej tomu čas,uvidíš že bude líp až budeš mít ty směny jen ranní.

Věruško,jak psala Mája,myslím že celkově zdravotnictví je podpásovka,sami se k ničemu nic moc nemají,nám taky dělali genetiku jako první, a taky vím že ta se v životě nemění,tudíž stačí jedna,ale jde o to co všechno zkoumají že? Máš štěstí že to máte přes známýho na té Homolce,uvidíš co Ti řekne. A Míša se třeba taky trápí a je to na něj brzo,chce to asi ještě čas.Uvidíte bude fajn :wink:

Dannus čekáme na nahlášení //

Všechny ostatní kobyle zdravím
29. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
Janni, nevím., ani neznám.. Já měla utrogestan. Když to koupíš dneska, Mája Ti později určo odpoví, nebo si cinkni do caru. Ale určo bych to koupila, ať po OPU nemusíš nikde courat.
29. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.