• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojka Máji bydlíme v Děčíně a do Königsteinu je to asi 20km ale Petr má německé občanství tak stejně chceme bydlet až dostuduji v německu je tam více možností jak pracovních tak vyžití,s jachtičkou jachtíme v řecku už 10let.papa :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Máji,teda matko, cpát se čerstvým rohlíkem,no to už je na bolest a sežrat sloní žrádlo??? :confused: :confused: chudák Anýs,se nedivím,bacha na to co papáš,vím jak holky trpěly,nemohly nic čerstvýho tak dva dny starý,neslaný moc,koření nula,dietní všechno,nic smaženýho,hodně rýže.....no žádná slast....a ještě představa že třebas kojíš rok,se nedivím že tak 6měsíců a pak konec

Janni,hele já ten výplach právě měla před OPU asi tři dny
29. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojík Katy,je ti dnes líp to je dobře :wink: :wink:
Tak vidíš jakej si udělala kauf s plátákama :slight_smile: Co děláš?Ještě hajáš v pelíšku,nebo půjdeš na procházku?
29. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
No teda já měla pravdu,jen mrknu na další stranu a je to tu :grinning: :grinning: Danuss gratulace :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
danusss OOOOOOOOOOOOOOOOOOOObr gratulace beruško zlata,sem dojatá,tohle mě vždycky dostane :slight_smile: mocinky ti to přeju.
29. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Janni,měla bych jít do města,došly mi krémy,řasenka-znáte to vše naráz :angry: Jo ale hajám v pelechu a manža mi po icq píše at ještě spinkám,tak nevím co vyhraje :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Katy aha,tak já právě myslela že po OPU já se na to ptala sestry a říkala že o tom nic neví :confused: tak ted teda nevím....Tak že bych si kupila aspon na dnesek,má to vůbec cenu?Když ráno valím do CARU?
29. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
No jo to znám Katy :slight_smile: ale ted to radši dělám tak že když to dochází šup honem pro nové,pak je toho tolik že u pokladny nestíhám valit voči :grinning:
29. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Janni,právě že před OPU,no já nevím já platila kolem 250kč,je tam sice 6 sáčků,ale tedkom nevím jeslti to je nutný když je to jen jednou,to je na Tobě :wink:
29. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Ženy co vaříte??Nebo co budete mít k obědu,sem v koncích :rolling_eyes: :rolling_eyes: nevím co vařit a musím to vymyslet než vypadnu do obchodu,abych tam pak neletěla znova.
29. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Já vím Katy je to drahý a proto teda nevím jestli to má cenu,pak to tady šviknu do koupelny a bude se to tam válet.Myslím že to nemá cenu kvůli jednomu dni.Katy mě pořád tak tupě tlačí pravý bok,mám tam asi 11 foliků měla si taky takový nějaký trable?Nejhorší je když se najím to teda tlačí jako blázen :angry:
29. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Já dnes nevařím,dole dělají koblížky a nějakou polívku,takže papám dole-výhoda rodiny v baráku :wink: Ale zítra budu dělat roštěnky na houbách s rýží :wink:
29. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
jééé ale to bych taky mohla udělat něco s houbičkama :slight_smile: tak skáknu do zeleniny pro žampionky,díky za tip Katy :wink:
29. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Janni,jo to je normální,taky mě to dost tlačilo,a třeba když se mi chtělo na malou a jeli jsme v autě,ajajaj to bylo něco.Doporučuju vzít si zítra na sebe něco jako netlačící gatě,mě se blbě sedělo v riflích. Budu na Tebe myslet,já se děsně bála-nikdy jsem neměla narkozu a tak,ale pak jsem se divila jak to bylo v pohodě,tak neboj :wink:
29. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
Danuškoooo, gratulace dvojnásobná!!! Tak malá bude mít sourozenečkááá!! Krásný den! :slight_smile: :slight_smile:
Katy, hoj kotě ... Tak už muším letět..pápá
29. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
určitě Katy,beru volný gatata :slight_smile: a strach ten mám taky a jakej radši o něm nemluvím :sweat_smile: taky sem nikdy narkozu neměla a v nemocnici taky nikdy nebyla.Jen si říkám,když pak zavedou embryjko tak nemůžeš ho jako nějak vytřepat?Zní to směšně,ale říkám si že že budu bát jít na WC že ho nechám v míse :grinning:
29. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
ahojky holky dneska jsem 11 den od zavedení ale test jsou dvě ale od rána mám takové divné kručení v podbříšku tak aby nepřišla ještě ta mrcha červená
29. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Janni.ko, já si nepamatuju, kdy jsem dělala ty výplachy, ale asi taky ještě před OPU, aby ty cesty byly čistý a bez brouků, aby vajucha vytáhly skrze čistou chodbu :wink: , já myslím, že i jednou je to doobrý udělat, aby jsi měla jistotu, že je tam čisto. A nevím, zda před transferem taky... Mně přesně řekli, od kterého dne si to mám dělat... Že Ty jsi neposlouchala? :confused:
Katy, mně řekla sestřička, že si musím sama zjistit na co dítě reaguje a na co ne. Že maj maminy, který jedi všechno a děti jsou ok a pak maj maminy, který ať snědi, co snědi, tak dětičky řvou a maj prdíky, tak já to teda vyzkoušela :pensive: Byl to nervák, dneska jsem měla starou veku a šunku a banán, tak snad to bude ok.
no nic, furt se chystám do sprchy a na umytí hlavy a trčím ještě tady. Otesan se probudí a co bud dělat? Kojit, já vím. tak letím, ještě nekoulí očima, je to nadějné.
Dneska tu máme pivní slavnosti, tak bych šla juknout, ale manža to zvládne prej i za mě, to se teda má. Doufám, že bude lejt :grinning: , je to totiž na náměstí véééééééénku :sunglasses:
29. kvě 2009 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz
Jo Daníííííííííííííí, gratulace, jsem si zaslzela a zapomněla odepsat. :zipper_mouth: :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz
Danuss tak gratuluji :slight_smile:
mě se o tobě zdálo, pořád jsem se budila a říkala honem už vstávej, Danus má testovat :slight_smile:
Neboj ms nepřijde.
nestíhám dočíst tak jen všem hezký den.
29. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
holky dškuji vám všem moc ráno jsem nemohla dospat stále jsem si říkala ještě lež ale našlo to a tak test jsem pohodila v koupelně na pračku a šla pryč a stále jsem se tam bala jít a le říkala jsem si ted se dozvíš pravdu a ejhle dvě slzy a slzy a slzy a tu ke mě přišla dcera a povídá mami neboj já jedu jen na výlet odpoledne budu doma jedou ze skolkou
29. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
Danusss už nepřijde mrcha neboj se a budeš krásně těhulit beruško :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Máji máš recht,ještě žes dorazila a napsala,už sem oblečená,ještě umýt háro a mažu do města i do té lékárny,aby byla chodba čistá-jééé já mám i službu tak pak mažu umýt i chodbu venkovní :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
Janni to jsme na tom stejně,taky jsem nikde nebyla,akorát odstranit znamínka,ale to mi bylo 12. Jo s tím záchodem jsem měla taky strach,naštěstí se mi nervama zarazilo skoro vše,takže jsem šla na velkou až tak 4 den po ET,ale stejně ti dr. řekne že se nemusíš bát že to nevytlačíš ani kdyby ses snažila.

Máji,tak to teda já znám bohužel jen případy že to bylo ouvej. Stejně je to začarovaný kruh,mimi řve a spolyká plno vzduchu takže si ještě chuďátko zhoršuje prdíky,ale vysvětli to tomu drobkovi,že? Držím palce,ať váha ukáže pěkně tak 2,65 -tipuju :wink:
29. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Dadusss moc velká gratulace holky rozjeli jsem těhu autobus a mi další budem přistupovat už se moc těším. :slight_smile:
:slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Berušky,jdu nakupčit do města tak se loučím a odpo se ozvu :wink: pěkný den a né moc deštivý
29. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Dannuško, velikááá gratulace!!!! Ani se nedivím, že jsi tak plakala :slight_smile: Přeju ti to štěstíčko.
Teď k ostatním.
Karolko, doufám, že je ti aspoň trošku líp. Musíme být silné ženy a nevzdávat se za žádných okolností. Ještě, že se můžeme navzájem tady podporovat.
Jakpak je Manetce?

Děkuju všem, že mi tu moc pomáháte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Posílám vám za to velkou pusu.
Už jsem se zase vzchopila a vrhám se do boje. Všechny CARy mi můžou vlézt na záda, nesmím se nechat odbýt. Andrejko, Hanino,dík za informace, já to s Pronatalem ještě zkusím, ale vezmu to za jiný konec. Přesně, jak píše Mája, musíme se informovat sami a žádat a žádat, jinka z nás budou tahat peníze uplně všude.

Volala jsem veterinářku kvůli těm klíšťatům, tak mi poradila, že mu to mám zatím jen desinfikovat jodem a sledovat. kdyby se mu to nějak zanítilo, tak přijít a nasadila by mu nějaké léky. Koupím mu obojek proti klipákům. myslela jsem,ž etakhle malým se ještě nedává. pro jistotu s ním odpoledne ještě stejně zajdu na veterinu pro ten obojek a aby ho zkoukl.

S Míšou se musím udobřit já. jak už tu bylo napsáno, jsou to chlapi a nerozumí nám. Už jsme si volali a já mu vysvětlila svoje pocity. On je chápající, jen trochu natvrdlý, jako každý chlap :slight_smile:

Kočky, jak já jsem vděčná za tuhle diskuzi. :slight_smile: Všem posílám sluníčko do toho chmurného dne.
29. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Danusko mooooooc gratuluji ráno jsem nepochopila Tvůj odkaz,hlavně nic netahej a buď v klidu nám v CAu říkali první 3 týdny žádné vytírání,žehlení dlouhé stání vydržela jsem a zadařilo se.Danusko ty bolesti v podbřišku-docela silné jsem měla až do 15tt kolikrát jsem ráno vstala a říkala si tak a je tu MS ale zatím ok.papapa :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojky,
Danuss gratulují.
Bellinko ja ti je?
Já zachvílí valím do práce. Přeji všem krásný den a ještě hezčí víkend.
Papa
29. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.