• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Janni.ko embryjka určitě nemůžeš vytřepat, my po zavedení jeli cca 200 km domu autem a zůstaly tam. To je jak máš 2 chleby namazané máslem a dáš je na sebe tak se ti děloha připlácne k sobě a to tam drží. Nejdůležitější je první 15 minut být naprosto v klidu, žádným smích nic. Zeptej se Monči :wink: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Katka 31 tak to se budu snažit hajat v klídku :wink: :wink:
Du na výplach vnitřního potrubí :grinning:
29. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdem si zaplavat u nás prší , ale nám to neva v aquaparku bude super :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Luci a kam dete do Aquaparku?Kde to bydlíš?
ženy tady taky leje,sem zmokla ale je to májový a ten je na krásu :grinning: tak budeme klááááásný,ještě krásnější a úplně nejkrásnější :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je v poho mě dneska hrabe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Janni.ko to budou ty hormony. :grinning: :grinning: :grinning:
VELKÁ GRATULACE NOVÉ TĚHULCE!!! Všem přeji krásný a pohodový víkend, už máme zase uzávěrku tak nestíhám, mějte se. :wink:
29. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Terinko ahoj Berušku,tak at ti to rychle utíká a máš to brzo hotové :wink: No jo jiný vysvětlení než ty hormony ani nemám :grinning:
Mám uklizeno,uvařeno a tady stále nikdo? :confused:
29. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Sluníčka dobré poledne. malý mě vzbudil v 10,30, tak jse jdu ještě natáhnout. K tomu včerejšku se už nebudu vracet, nemá to smysl řešit, já jsem už z něho unavená a vyčerpaná. :frowning2: Danuss velikánská gratulace, Májence dobré pořízení s malou princeznou, Belíškovi gratuluji k rozhodnutí, Andrejce samé dobré zprávy, Věrušce odpočinutí a všem krásné zprávy. :slight_smile: Janinko tobě držím palečky, teď už to všechno směřuje k těhulení :wink:
29. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Karolko,děkuju a neboj,bude zase dobře.....zajdi si někam s kamarádkou na kafíčko,podrbat bude líp,škoda že sme tady roztroušený že všech kouktů,by sme mohly randit všecky spolu :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky.
Tak už jsem na nohou.Vzbudil mě šílenej slejvák.To počasí je na prd.Ach jo.
Danuško mooooooooooooooooooooooooooc véééééééééééééééélká gratulace.Moc ti to přeju a závidím že se to povedlo hned na poprvé.Užívej si to štěstíčko.
Karolko jak bylo na noční?Doufám že máš volný víkend.
29. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
regí dupko ahojky hojky :slight_smile: Mám volný víkend a samozřejmě škaredě :angry: Máme jít zítra na opékačku a vubec se mi nechce, mám pocit, že se mrcha dostaví každou chvíli a k tomu to počasí na prd :frowning2: Dneska chcu jet za mamkou na kafe, jen čekám, až přijede muj domu, abych ho odvezla na oslavu :slight_smile: Pak si u mamky vypiju kafe. Vzala jsem si domu jednu tabletku diazepamu, tak si to večer lupnu ať se konečně prospím, bo už mi fakt hrabe :wink: jak se máš? Vy máte nějaký výlet ne?
29. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
No to počasí je na prd.Teď tady lilo jak z konve a najednou svítí sluníčko.To je opravdu děs.
U mamky bude líp.Jestli máš taky takovou jako já že jí mám spíš jako nejlepší kamarádku tak se ti uleví a možná ten dizepam nebudeš potřebovat.
Jé já bych jela na někam na opékačku.Já už dlouho nikde nebyla.
Jojo jedem do Hořic v Podkrkonoší.Za sněhem :slight_smile: .Moc se mi tam nechce ale Kája tam má rodiče a zítra má sraz od školy.Tak jestli mě tchán pustí na PC tak písnu a pošlu pozdrav z HOR :wink: .
29. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj moje sluníčka sedmitečná:slight_smile: Konečně jsem si v klidu sedla, přečetla, co jste napsaly, u Danušky a Věrušky jsem si poplakala a je mi fajn:slight_smile: A ještě něco vám musím říct, ale nejdříve se musím zeptat na svolení... Danuško, obrovská, ta největší gratulace. Katuš, dneska jsem Tě nestihla. Moni, jak je? Tobě moc děkuju, však Ty víš:slight_smile: Andrejko, dneska na chatičku??? Všechny vás mocinky zdravím:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
Ahooj kuřátka. Za chvilku mám padla. Frčíme na chaloupku, ale k našim, Táta je tam sám, tak budu si hrát na hospodyňku a stavíme se pak za mamčou v tom špitále. Honzík mezitím vymaluje našim pokoj. Tak jsem mu to hezky naplánovala, ale jen s podmínkou, že budu vyvářet mmňamky. Tož tedy budu :grinning:
Bellí, do mě Ti vjela taková radost, že do toho jdu s Tebou:slight_smile:)))))))
29. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
Bellí, Ty telepatko moje, ahooojda
29. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
REgíí, taky frčíme do Podkrkonoší!!
Holčinky, cítím resty v zádech, komu všemu bych chtěla teď něco napsat, ale musím frčet. Jedeme ještě k jedné paní, co šijou košíky na míru, bo Tairunce je ten její ňák divně, tlačí jí, a nemůžu na ní sehnat přesně, co by potřebovala. Určo se ozvu, noťas jede do Pokerkonošska takééé. Kočenky, všem posílám sílu a úsměv. :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Andrejko, tak si krásně užij hospodyňkový víkend:slight_smile: Budeme spolubojovnice, to je co? Budeme se navzájem podpírat a s takovou podporou a tolika pěstičkama, co tady máme, to musíme všechny dokázat! Jo a to jsem zapoměla říct, holčinky, dneska nebo zítra má dorazit mrcha a 17. dc jedu do CARuuu:grinning: Jejda, já se tak těším. Doufám, že tu těhuvlnu nepřetrhnuuu!!!
29. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
Bellíšku, nepřetrhneš :wink: a Andrejka taky ne :wink:
Kočky, byla jsem s Mikim premierově ve městě a v práci za holkama. Potřebovala jsem vypadnou z bytu. Miki byl opět úžasný,jako vždy :slight_smile: S hoklama jsem trochu pokecala, ale bylo to takové zvláštní,jak jsem tam dlouho nebyla a po tom všem...ale oni jsou chápavý.
Mikískovi jsem koupila jodisol na kl획áky,ale obojek ještě nesehnala.Stejně bych chtěla, aby ho nějaký veterinář skoukl, ale má zrovna dovolenou.
Karolko, je dobře, že jedeš za mamkou, aspoň si popovídáte.
Zdravím taky pracující Regínku a přeju hezký víkend na horách :grinning:
Andrejko, já myslela, že jedeš nejdřív Taurince pro košík na spaní a pak mi došlo, že je to na čumák:slight_smile: Tak dobře kup a šťastnou cestu na chajdu.
Belluško,copak nám musíš tajného říct? Že dorazí mrcha:slight_smile:? To bude asi něco jiného... :wink:
Kdepak je naše Mája,snad někde ještě nekrosí v tomhle počasí...
29. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Věruško, já si teď nejsem 100% jistá, ale myslím si, že ten obojek je spíš vhodnější pro pejsky venku, než ty v bytě. Pro Mikíska bude asi vhodnější ta ampulka za krk, máme to pro kocoury a nemůžu si stěžovat. Bellinka je venku, tak má ten obojek, prý to totiž není dobré pro lidi, mít to doma.
29. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
ahoj děvčátka.
Dannus moc gratuluji k //.
Bellko to je dobře, že se vám to takhle uspíšilo, to pujdeme do boje s Andrejko.
Já mám trošku smutnější zprávy, dneska ráno se mrcha rozjela v plný kráse tak jsem byla na krvi a je negativní, tak jsem telefonovala do caru a asi mě čeká hysterka a potom KET, tak uvidíme :frowning2: :frowning2: .Jinak holky nestíhám vás nějak dočítat takže všechny mooooc pozdravuju, těhulkám držím palečky, a všem ostatním přeju hodně štěstíčka.
29. kvě 2009 ve 14:54  •  1 dítě  • Odpověz
Manetko, sluníčko moje, je mi to hrozně moc líto. Ale taky vím, že žádná slova útěchy nejsou dost velká, tak Ti posílám pohlazení, kočičko.
29. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Manetko ,to je mi moc líto :frowning2: Ale jde se dál ,jak vidím, tak už plánuješ, to je dobře.
Belluško, teď jsem mluvila a jedním veterinářem a taky mi spíš doporučil kapku. Ve středu se na něj přijede podívat a zkontrolovat jak ty klíšťáky, tak i nesestouplé varlátko. Jo, jo , jsou to starosti jak s miminem, ale mě to nevadí,naopak, pomáhá mi to. Jen se o něj bojím, aby byl v pořádku.
29. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
bellko moc děkuji, je to trošku síla na nervy, ale mám u sebe užasnýho chlapa, kterej mě z toho tahá takže to jde skoro i bez slz. Já asi čekám na tebe :wink: :wink:
29. kvě 2009 ve 14:59  •  1 dítě  • Odpověz
Jo, Manetko, to je dobře, že půjdeš na hysterku a doufám, že Ti taky pomůže a pak už bude KETík úspěšný, moooc Ti to přeju! Drž se, beruško.
29. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Manetko, slzím tady s Tebou a mám velkou radost, že máš plán. Protože bez toho a hlavně bez těch našich chlapů bysme to nedokázaly. Věruško, taky si myslím, že Mikísek je ještě moc malý na ten obojek. Věruško a však jsou to naše miminka, né:slight_smile: Jo a ptala jsem se kyvadélka, tak věřím, že mě nezklameee:wink:
29. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Zdravím naše
kobylky.
Danušce blahopřeji ke dvěma// krásným čárečkám.
Belince moc přeji at je pro ni červen štastným měsícem.
Věrušku plně chápu zažila jsem něco podobného s chlapem než konečně pochopil o co jde trvalo to,ale dnes bych ho nevyměnila jsme spolu 20let a mám jeho plnou podporu.
Mánetko je mi líto že test nedopadl dobře,ikdyž to přebolí jsou ta zklamání dost těžká,ale bude líp.
Jinak u nás se bohužel druhá adopce nekoná neprošla jsem po zdravotní stránce tak jsem to pěkně obrečela,pořád se cítím strašně podvedena že mi sebrali tu poslední šanci co jsem měla ,tak jsme se dali na domácí snažení a čajíky ikdyž vím že je to k ničemu ,ale potřebuji nějakou malou naději na uklidnění a věřit na nějaký zázrak jinak bych se asi ocitla u CHocholouška.
29. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
Leontynko ahoj:slight_smile: Beruško, to je mi strašně moc líto, že nemůžete žádat o další adopci. Ale Leontynko, neříkej, prosím Tě, že zkoušet domácí snaženíčko je zbytečné! Já těm bylinkám hodně věřím a nechce se mi věřit, že by u Tebe nezabraly! Já mít aspoň 1. vejcovod, věřím, že i nám to vyjde. Věř mi a tfujtfujtfuj, beruško.
29. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Leontýnko, to mne taky mrzí, že adopce neprošla kvůli zdravotní stránce. Můžu se zeptat co ti je? jestli to vadí, tak neodpovídej, nebo napiš jen do interka. Já budu taky zkoušet čajíky,ale až po 6ti nedělí. Musíme věřit v nějaké ty zázračné berličky,jinak bysme byly u Chchološka všici.
Kočky, asi se v mém těle něco děje. Dost mne bolí na pravý vaječník, že by ovulace? Ale je to docela krušný, takhle mne to dřív tolik nebolelo. No, aspoň vím,že asi tak do 14 dnů,nebo do týdne by mohla dorazit první ms.
29. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
Ahoj Belinko možná s jiným zdravím chlapem ano ,ale můj je neplodný bohužel to má potvrzeno i z genetiky.
Belinko v koutku duše věřím na malí zázrak a taky věřím na kamínky a čajíky tak proto mě to trochu uklidnilo.
Ted jsem sama doma venku přeprchá a já mám taky plačtivo.
29. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
Leontynko, přesně tak, zázraky se dějí a musíme s nima počítat, že se aspoň jednou v životě stanou i nám:slight_smile: Věruško a Ty taky pěkně čajíček, aspoň Tě krásně pročistí a zlepší kvalitu vajíček, takže berušky, určitě věřit a vzhůru do tohooo:slight_smile: Samy víte, kolik už takových případů bylo, prý bez IVF nikdy neotěhotníte a pokud máte aspoň jeden vejcovod, tak nic není nemožné!!!
29. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Věruško chodím k 6sti odborným doktorům jako -kardiologie,revmatologie,neurologie,endokrinologie,ambul bolesti,atd.
Bohužel mám poslední dobou problémi že zničeho nic omdlím a je mi hrozně zle a takové osobě nikdo dítě nesvěří což je i chápu,ale ta beznaděj je pro mě hrozná ikdyž mám jedno dítko tak nějak u mě stoupla strašná touha po druhém a nevím jak stoho ven.
Věruško natáhni se a odpočívej ono to poleví.
29. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.