• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak mi za chvilku jedem.Tak když vyjde čas tak se vám ozvu okolo osmé hodiny.
Tak se mějte a opatrujte se holky.Tak zatím papapa.
29. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
Leontýnko, moc mě to mrzí, tvoji touhu po druhém kobzolovi chápu, já jsem tím taky jak posedlá a neumím si to srovnat v kebuli, že už jedno dítě mám, tak mám být ráda, alespoň za to :slight_smile: Mony mrzí mě to, ale máš Ketík, tak snad ten vyjde. :slight_smile: Jinak Beli to je super rozhodnutí, já bych do toho šla taky hned, protože to čekání je ubíjející, ale musím si to vyřešit doma :slight_smile: svého chlapa miluji, ale strašně mě vyčerpává a to by asi nebyla dobrá kombinace. :slight_smile: Snad se o tom víkendu na něčem dohodnem, zkusím to vydržet a celý víkend nemluvit o IVF a pak se ho v neděli zeptám, jestli ho mám objednat znovu :wink: Jinak u nás taky svítí slnéčko :wink:
29. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
Ahojky, letem světem jsem vás přelítla, Andrejka si jede na chajdaloupku do Podkééérkonoší, tož to je zase na závidění :grinning: a ještě si budou vyžírat, OMG. Já skoro nic nesmím, tak ani nevařím, já ještě, co jsem doma, nevařila a neměla oběd :confused: , vůbec nejím, nemám chu´t, ani když něco Luboš uvaří. Ani neni nějak čas.
Prdka dneska celý den snad prospí. jen u té doktorky bděla. Vážíme 2570g, takže již 20g nad porodní váhu, tak jsem ráda, že kyneme :grinning: , ale až bude mít aspoň tři kilča, bude to veselejší.
Měla jsme tu dvě návštěvy, s jednou jsem vyrazila do obchodu pro přípravky do myčky, bo už je zapojená a dvééééře taky už otvíraj, i zavíraj :sweat_smile: . No áááále zpátky k mému prvnímu výjezdu károu do shopu.
Jely jsme v 15 hodin, zaparkuju u pošty, lidí všude jak sraček :grinning: a Mája letí po držce, vyrovnává, vyrovnává, leží :grinning: :grinning: :grinning: Válí se mezi parkovištěm a poštou na chodníku :grinning: , krvavý ruce, kolena, rozervaný nový těhu riflíky :rolling_eyes: , to mě štve nejvíc. Normálně na břiše rozčapená, jedna noha pokrčená, druhá natažená, ještě že tu držku jsem si nenaflákala. Takže celá vorvaná jsem nakupovala v drogerce a takto zubožená jsem přijela domů, ukázala jsem se muži, jen sprásknul ruce a postěžoval si mimísce. Mám zákaz ji nosit, bo jsem jelito :grinning:
Jinak tady taky lilo, hnus a najednou zase sluníčko, no nevím, jak dlouho to bude šajnit, doufám, že dlouo ne, bo starej právě vyráží na ty pivní slavnsoti.
Dneska mě od rána pobolívá snad po těch třech měsících hlava tak to vypadá, že migrény se zase stěhujou za mnou. To není dobrá zpráva, jdu se tedy natáhnout, dokud mimíska spí a zkusím to vyležet, ale nevím...
29. kvě 2009 v 17:10  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj te berušky moje.
29. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz
Májo co si zase konala, že ses natáhla. Holka nepřeháníš to, jsi po porodu a slepáku a máš vrtuli v perdeli :wink: Nechceš zvolnit tempo, máš šestinedělí tak odpočívej a choť s Anýskem na procházky :wink: Bože ty prvorodičky jsou nepoučitelný. Bac bac dostaneč na dupu :grinning: Luci ahoj, jak bylo v Agvaparku?
29. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
tak jsem vás dočetla Májo ty dupo naše dávej bacha koukej pod nohy at nejseš pořád nějaká odraná a poškrábaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Karolko dej manžovi čas at si to všechno srovná v hlavě.
Leontýnko to mě mrzí stou adopcí :frowning2:
29. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
Ahoj Karolko nikam jsme nakonec nejeli někaj jsem se nepohodla z manžou je nějaká erupce nebo co že ti chlapy blbnou :grinning:
29. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
No jo to jsou fakt erupce, venku hnusně, manžílkové naprdlí, mě honí chuťe a doma nic dobrého, mrcha za dveřmi, je to k zbláznění
29. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Já sežrala dvě špičky už budu potřebovat za chvilku porážkový list :grinning:
Já mám dneska noční strašně se těším :angry:
Holky dneska jsem byla u nás v jednom sekáči a ty hadříky pro mimina no paráda. Já chci mimino klidně aji dvěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě!
Petulce jsem tak koupila suprovní halenku vyloženě na léto bílo růžová no prostě paráda :wink:
29. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Luci, já se taky pořád dívám po miminkovských věcěch, holt jsme ulítlé, ale snad se dočkáme. :wink: Tu noční ti nezávidím, já jsem ráda, že v klidu sedím s malým doma, a nikam nespěchám a v noci se vyspím. Ještě měsíc to vydržet a budou jen ranní :wink:
29. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
berušky du se s váma rozloučit,pádím do hajan ráno ve 4vstáváme a rozíme směr Brno,tak si na mě v 8 vzpoměnte :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Luci to mě mrzí že ste nikam nejeli a kde je ten aquapark kam ste chtěli jet?
29. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Ty noční jsou opravdu na mašlu :frowning2: ale já škudlím každou kačku na další pokus takže to beru tak nějak , že musím chodit protože potřebuji prašule. V červenci jedem na dovču do Německa takže další prašule potřebujem bydlí tam manžova tetka už se těším jedem aji s mojí tchýní :frowning2:
Karolko dočkáme se a potom budem ty naše tvorečky strojit už se moc moc těším :slight_smile:
29. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Janiko embrijka nevytřepeš, jak píše Katka. Na zítra hodně štěstí, ať se zavrtají broučci :slight_smile: Já jsem dle Áji po ET mlčela ani se nehla jen uvolněně ležela, měla jsem na krku růženín, tak snad to bylo to co mi pomohlo. Tak tedy zítra hodně štěstí.
Karolko konečně volný víkend :slight_smile: Jaké bylo kafíčko u maminky?
Regí tak si pěkně užij výlet, teď jste nejspíš na cestě, stejně jako Andrejka to se bude tchán mít hospodyňku doma, to bych taky brala.
Leontýnko to mě mrzí, a nechápu když je pořád v tv dávají jak jsou naše dětské domovy nacpané :unamused:
Věruško je asi fakt že je to ve většině carech, pokud si nevydupeš vyšetření tak je nemáš, já nechodit sem, tak ani nevím že genetika a hysterka existuje :confounded:.
Manetko :cry: to mě mrzí, asi te´d nepomůže nic zlato, drž se a mysli dopředu. Doufám že hysterka pomůže, a je to opravdu dobrý krok před KETem.
Májo ty bys mohla psát knížky, to se vždycky nařežu smíchy :slight_smile: a úplně si tě dovedu představit, jak se válíš na cestě, no ještě žes nevyklopila Anýska.
Leňulkoooo jak jde píchání injekcí ???
29. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahoj Janni.ko je u nás v Bohumíně sem tam tam zajedem malá si zajezdí na tobogánu a mi vyhřejem ve vířivce no prostě paráda.
Zítra v osum budu držet palečky :slight_smile: Pá a dobrou noc a krásné sníky :wink:
29. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Luci ahojky no teď jsem zblajzla veliké lízátko a boloňské těstoviny. po měsíci jsem se zvážila a mám zas o 3kg víc :angry: No není to hezký rozjezd těhulením, ale už to neřeším.
29. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
moni já jedu na OPU :wink: ale tvou radou se budu řídit pak další dny až pojedu zase pro embrijka.
Tak se opatrujte berušky moje a hezký večer a víkend,páááááááááááá :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj Mončo.Moni to neřeš hlavně at je vše ok a miminka se mají u maminky dobře. :slight_smile: Neboj porodíš a kila půjdou samy dolů :wink:
29. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak vám jdu popřát hezký víkend :slight_smile:
Jani, zítra tfuj, tfuj :wink:
Věruško, Leontýnko, Karolko, Lůco nesmutněte :frowning2: Stojí to za starou bačkoru, já vím, ale ony nám ty naše depiny moc nepomůžou k lepším zítřkům. A co se týče chlapů - myslím, že si užila každá ty jejich maskovačky citů. Dobře to napsala Mája. Podle mě, když jsou takhle okatě zlý, jsou nasr... především sami na sebe a nevědí, co s tím. Já se vesměs musím podpořit ve všem citově sama, ale už jsem si zvykla :slight_smile: a není to tak špatné :grinning: Nejlíp zabírá, když si jeho hlášky překládám do své řeči: takže ho pak vidím před sebou, jak se tváří jako čínský bůh pomsty a přitom se z jeho vzteky zkřivených úst linou slova jako: Miluju tě, neboj jsem s tebou, nepotřebuješ pohladit či políbit, nebo je libo sex? :grinning: :grinning: Oni vážně mají problém s velkým citovým presem, nevědí, co s tím. Dřív stačilo ženskou fláknout kyjem do kebule a odvlekli si ji do jeskyně a teď po nich chceme city? Asi musíme být rádi, že už se upustilo od těch kyjů, to bych byla flákaná dost často, páč bych zdrhala co by to šlo :grinning:
Tak já jdu balit na převoz do druhé jeskyně :slight_smile: , moc se mi nechce, ale překonám se.
Hezký sluníčkový víkend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj Marti napsala si to krásně. Oni jsou nasraní na sebe a odsíráme to mi :angry: A kam se stěhuješ do té jiné jeskyně?
29. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
Jani promiň, jsem to popleta, zítra tedy hezkou snůšku.
Marti ahojky jak do druhé jeskyně snad nemáš dva chlapy :slight_smile:? ale ty asi myslíš chatu. Tak si pěkně užij víkend.
29. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Mony co to čtu, jsi těhulka, tak klidně nabírej :slight_smile: Hlavně ať je mimísek v pořádku :wink: U mamky v pohodě, není sice vlastní, ale vycházíme v pohodě. Hodně mi pomáhá s Kubou. Moji rodiče jsou zatím samostatní, tak k nim chodím na kafe a rodinné obýdky, jinak si každý žijem po svém :wink: Taťka mě kdysi strašně zklamal, tak i když ho respektuji, a je to muj táta, tak už nemám k němu takovou duvěru, ale muže si za to sám :unamused: Jo když se v padesáti zapálí chlapovi lejtka, je to tragédie :wink: Marti ahoj. Co segra, už ji je trošku líp? O adopci neuvažovala? :wink: Janinko, zítra držím palečky.
29. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Mony já pochopila že Anýsek byl doma s Lubošem :slight_smile: Ten čerstvý vzduch nedělá Máje dobře :grinning:
29. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
Berušky budu se loučit ex si příjde pro Pétu jde k němu na víkend. A já se půjdu chystat pomalu do práce. Mám ještě spoustu času ale jdu chystat mladé večeři a manžovi taky. Ještě nakouknu pokud budu mít čas.
Dobrou noc a krasné sníky :slight_smile:
29. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
Luci ty necháš manžu samotného doma? Fíháááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
Karolko nebude sám bude doma s Matesem a rybičkama , šnekama :grinning:
29. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
Berušky odcházím krásné sníky
29. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Berušky moje, tak jsme měli nečekanou návštěvičku, jak jinak, s malou holčičkou, tak se zase běhalo kolem baráku a ukazovala žížátka:slight_smile: Sluníčka moje, chtěla bych vám něco říct. Chci před vámi všemi, strašně moc poděkovat Monči, protože mi dneska přišel poštou Gonal na stimulku a já jsem strašně moc šťastná, protože můžu bez problémů začít už teď v červnu. Nevím jak to vyjádřit, ale když.....
29. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
....na mě Pavlík volal, máš tady poštu, chvěly se mi ruce a měla jsem v očích slzy a pán pošťák si asi myslel, že mi snad přivezl diamanty. Ale pro mě to v ten moment diamanty byly. Nechci vás otravovat svýma pocitama, ale vy víte, co to pro mě znamená. Pro mě je to velká šance. A kdybych vás tady neměla, Bůhví, co by bylo. Děkuji vám všem, že jste:slight_smile:
29. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Belíšku to je super, huper zpráva. :slight_smile:
29. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Jo a klidně otravuj svými pocity, bo od toho tu jsme a já radši řeším cizí radosti a starosti, pak zapomínám na ty svoje. A za slzičky se nestzď, jsme jenom človíčkové co máme lásky na rozdávání :slight_smile:
29. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.