• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Šmarjá panno! Májinko, Ty jsi dupa, to snad není možné! Doufám, že jsi v pořádku, mamino! Luci, ať Ti noční uteče. Karolko, přeju Ti hlavně odpočinek v hlavičce a dušičce, beruško. Andrejkooo, tak už kuchtíš??? Věruškooo, kdepak jsi???
29. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Karolko, Ty jsi tady, beruško? Víš, než jsem si začala psát na diskuzi, tak jsem neměla ani ponětí, kolik je nás se stejnými problémy. V okolí jsem to nemohla s nikým probrat, protože jsem už byla až alergická, když mi někdo, kdo ani neví, co vlastně IVF je, řekl: já vím, jaké to je. Neví! Ale vy to víte a znáte všechny ty pocity a to mi moc pomáhá:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Belíšku to je to stejné, jako když mi někdo řekne, jedno dítě už máš, tak co bys chtěla. A přitom má dvě, tak jak to muže posoudit :wink: A nikdo nepochopí, co to je podstoupit IVF, 14 dní čekat a pak si říct, tak se to nepovedlo :wink: To se musí prožít a proto, klidně plakej, směj se s námi od toho tu jsme :wink:
29. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Bellíšku tak teď jsi rozplakala i mě. Všecky si tu pomáháme a vím dobře že ty nám popřeješ každé ráno hezký den a to je víc než si myslíš, jsi tu naše stálice vždycky máš pěkné slovo pro každou. Jsem ráda že jsem ti aspoň málo mohla pomoct.
Karolko nikdo krom nás si neuvědomuje ty nervy, jaké prožíváme, se podívej na mě 10kg navrch, co jsem začala stimulkama v září.
Holky prosím o radu jak se zakládá album?
29. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ivi ahoj. Karolko, máš pravdu.
29. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jé Ivi jak se máš? Jak jde domácí snaženíčko? Kdy plánujete další pokus?
29. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ivi ahoj jak se máš? Pořád v práci? :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Mony pokud si pamatuji, najedeš na album, pak moje album tam máš procházet na to klikneš a pokud máš fotky v PC tak se ti tam automaticky začnou objevovat a ty si dosadíš tu kterou chceš :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Moni, pro mě tohle není jen nějaký virtuální svět. Možná to není dobře, ale pro mě to znamená strašně moc. Stejně, když jsem byla na dně a chtěla skončit s diskuzí, Andrejka mě chytla za límec a držela tak dlouho, dokud jsem se nesebrala. A pro mě je tohle všechno znamení, že stojí za to bojovat a nedat se, protože jsou lidé, kterým na mě záleží, aspoň tolik, jako mě na nich.
29. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj holky porad v praci ale zkousime nove vitaminky ta jsem zvedava. Co je tady noveho?
29. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jó Moni, tak s tímhle Ti já asi neporadím:grinning:
29. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
koťátka já to včera chtěla uplně vzdát, začít od začátku smířit se s myšlenkou, že máme Kubu a to už je štěstí, toto mi totiž včera manža připomněl,m že se chovám, jakoby nic než IVF neexistovalo a myslím jen na druhé dítě, ale i když Kuba je pro mě vším, tak ta bolest byla nesnesitelná, já to prostě ještě jednou chci zkusit a vyhrát nad osudem. Jen se musím trošku nad sebou zamyslet a taky se začít zaobírat něčím jiným :slight_smile: Miláškovi jsem neodpustila, ale chápu z čeho pramení jeho nasrání, tak se budu muset začít krotit :slight_smile: A to jsou ty situace co nikdo nepochopí, že si musíme šáhnout až na dno, abychom mohli držet v náruči vytoužený uzlíček :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Karolko to bylo vyztizne mam uplne ty same pocity jako ty nebo Bellka.
29. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ivi co nového Monča s Danus jsou těhulky, teda Danuss má ode dneška pozitivní test, Janinka začíná stimulovat, Andrejka je po hyserce, Belíšek se chystá na boj, Májenka nám vesele kojí, Věruška bojuje, Marky těhulí , a druhé Monče to nevyšlo.
29. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ivi, a jaké nové vitamíny? Co je nového? Monča je těhulka, dneska hlásila // Danusss, Manetka, beruška, bohužel negativní a půjde na hysterku a pak KET, Andrejka je po hysterce a čeká na výsledky z hystolky a pak KET. Věruška má štěňátko Mikíska a Májinka dneska spadla, ale Anýsek papká a přibírá:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ivi mezi námi je jeden rozdíl, já už jedno dítě mám a tak se mi ty prohry líp snáší a vubec si nedokážu představit, jaké to je, bojovat takhle za prvního kobzola :slight_smile: Ivi, na poprvé to vyjde málokomu, ale na podruhé se šance zvedají, nestrácej naději, našetři penízky a šup do toho. A mezi tím, si užívejte jeden druhého, vím, že to čekání je strašné, ale nemužeme se upnout jen na jednu věc, to nás moc vyčerpává :slight_smile: Mimichodem Dudynka z minulé diskuze je po 3 neuspěšném IVF těhule přirozeně :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak to je hlavni ze Anýsek papa a mamka se musi vic setrit. Holkam preji at to vyjde a tem kterym to vyslo jen jen dobre zpravicky i nydale. Nove vitaminky jsou V.G.S. pro muze obsahuji i macu a k tomu jsme si vzali i vitamin E ten nam poradila obvodni lekarka. Tak zase tri mesice budeme snazilkovat doma a uvidime kdyz tak zase neco vymenime a vyzkousime. Jinak dalsi Ivf letos urcite nebude nejsem jeste na to pripravena citim to na sobe ale jinak uz je lip. jsem rada ze jsem vas tu dneska zastihla.
29. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jé Monča nám tam vložila testíky, to jsem ráda, že to umím vysvětlit. :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Karolko mě to udělal manža před třema roky měli jsme mít časovaný styk, zobala jsem clostyl, jezdila na utz do caru, píchla jsem si pregnyl a ve 20.00 měl být styk, ten můj si ale vklidu seděl v hospůdce a po telefonu mi řekl že na to kašle... taky jsem přemýšlela o rozvodu a o tom jak hrozně mě zradil. Když přišel hádali jsme se do rána a nebylo z toho nic. Dali jsme pauzu nějak se to urovnalo a až si sám uvědomil že 2.dítě chce, šlo to mnohem líp. Ale taky jsem ho pak nezatěžovala vším tím čím musím projít, jen jsem mu řekla kdy musí dát spermošky. Doufám že u vás bude stejný průběh, ale asi to chce chvilku čas.
Albíčko už mám jen máme moc velkokapacitní fotky tak ty tam nejdou dát.
29. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ivi držím ti palečky, ať se povede přirozeně a ať vám ty vitamínky pomužou. :slight_smile: Jsem ráda, že jsme se konečně setkali ve stejnou hodinu a mohli si popovídat :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jé, prodleva napsala ve stejný čas:grinning: Karolko, já zase říkám, že mám poznat, že nic není zadarmo a samozřejmé. Což sakra dobře vím, tak jako nevím, co je vlastně spravedlnost. Ale o čem jsem přesvědčená? O tom, že ten boj teď konečně vyhraju, protože ten osud musí vidět, že bojuju jako lvice!
29. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Delam u toho veceri tak odskakuji za chvili prijede milacek ale pripojena budu. Ja bych taky moc chtela aby se to povedlo a nejenom me ale i tobe a Bellce a ostatnim myslim ze si to zaslouzime.
29. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Mony fotečky jdou zmenšit, najedeš na fotku, nahoře je napsáno upravit a pak tě to navede, já je taky zmenšovala :slight_smile: Já se o svých problémech neumím správně bavit, já si to musím přebrat sama v sobě a pak dojdu k závěru, vím, že není nic tak horké, jak to vypadá a že mám na tom svuj podíl,ale to známe všechny. :slight_smile: Mony mám z tebe obrovskou radost, dodalo mi to chuť bojovat :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Holky teď jste mě zmátly Manetka je pravým jménem Monča ?????
29. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Sluníčka já se s vámi loučím, malý mě volá. :slight_smile: Ivi držím palečky a všem ostatním krásné sny a Límečkové Belíškovi klidné spaní. :slight_smile: Papapapa
29. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Dobra tedy taky drzim palecky a krasne sny vsem.
29. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dobrou Karolko :slight_smile:
Belli a jaký máš protokol dlouhý nebo krátký?
Ivi manža zobal před ivf selen a zinek a já Calibrum bybyplan - to mi doporučil dr. S tím myslím nic nezkazí ani zdraví jedinci :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Holky, Manetka je pravým jménem jako já Magdalénka!!! Moni, jdu 17. dc, pak jsem zobala Utrouš, po vysazení jsem dostala mrchu a cca 14 dní jsem stříkala Synarel a cca 12 dní píchala po 150 ui Puregonu.
29. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Karolko, dobrou noc a pěkně se vyspinkej. Moni, já jím calibrum baby plan cca rok a půl a má to něco do sebe, protože po posledním ET jsme měli pozitivní krev, že to nedopadlo je druhá věc. Ale teď jsem k tomu přidala ty bylinkové čajíčky a šutříky, tak to by bylo, aby to nebylo, né:wink:
29. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.