• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
dobrý večer děvčátka :wink:

už tu asi nikdo není,no nevadí,všecičky zdravím a mám velkou radost z Belky :wink:
Manetko,je mi to moc líto,nevím co říct,máš ale štěstí že máš super chlapa a ten Ti tak pomáhá :wink:
Leontýnko,s adopcí je mi to líto,třeba se zadaří a jedna mrška si najde cestičku :wink:

Máji,ty jsi číslo,ale na to že jsi po porodu a slepáku docela dost šílíš,né?Měla by ses šetřit aby si pak nebyla vyfluslá s horečkama a byla lazárek.

Nočnicím přeji pěknou směnu-pokud to jde,výletnicím pěkný výlet,ostatním taky pěkné volno,i když asi deštivé :unamused:
29. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Belli tak to je prča s tím babyplanem, já ho začala jíst až před 2.IVF i manža ty vitamínky. Jak krček ještě bolí, to zas bude noc s límcem, že?
Katy ahojky.
29. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Katy, ahoj těhulko, jak je:wink:
29. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Berušky jdu do peřin, 8hodin u pc v práci a teď další 2, mám záda hin. Tak dobrou noc a hezké sny.
29. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jéé jste tu ještě :slight_smile:

jak je?no jsem moc ráda že jsem těhu,ale teda to malý dělá neplechu :sweat_smile: ,chvíli mi bylo dobře a ted už zas dva dny děs,domluva s banánem nám vydrží tak 1,5hodky,pak chce jest oběd v 12,jinak jízda v šalině byla na poblití,i paní se na mě dívala divně,a pak si raději sedla jinam,cestou zpátky to zachránily jahody a kopr co jsem si vezla z trhu.
Mony ty už jedno dítě máš,taky jsi byla tak neschopná ničeho?Já jsem ráda že jsem doma,bych v práci umřela,po obědě musím spát jinak mě večer dostihnou migrény,ale jinak když je mi fajn tak je to ok,jen si připadnu jak kdybych kouřila 40 denně,pořád funím do schodů,do kopce :wink:
Jinak to docela letí,začínáme dnes 11tt,se už těším i bojím toho NT+
29. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Moni, krásné sníky přeju:slight_smile: Krček se dá vydržet. Jejda, no jo, zase noc s límcem, to ho zase ráno v 5.00 budu muset servat, abych aspoň 2 hodinky v klidu spala. Berunky zlaté, jdu taky do pelíšku. Přeju všem krásnou dobrou nocičku a Janni.ko, zítra na Tebe budu mocinky myslet, ať jsou hlavně kvalitní vajuškaaa:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Katy já právě naopak u prvního jsem vůbec nevěděla že těhu jsem, a teď zatím ťuk ťuk žádné problémy.
Chuďátko to si užiješ, no ale budiž ti útěchou že to prý po 3.měsíci přejde :slight_smile:
Belli dobrou a já už taky jdu, pá
29. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
Tak dobrou nocinku berušky,jsem si postěžovala a začlo mě být hůř,ale co,hlavně ať to má "hlavu a patu" jak říkal náš farář co nás oddával-měl správnej humor :slight_smile:
Krásné sny a pohodovou noc pracantům
29. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Katy neboj, bude všechno tak jak má být:slight_smile: Holky, to tak strašně letí, až díky těhulkám si to uvědomuju. Protože vždycky zahlásíte // a najednou už jste třeba 12tt a podle toho vidím, jak ten čas letí:slight_smile: Tak a už musím jít spinkat, Pavlík volá:slight_smile: Tak pa, pa, pa:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Dobrou noc všem. MVR-mám vás ráda :wink:
29. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Zlatíčka moje, tak jsem vás dočetla, dnes to byl zážitek číst. Jsem na tu naši rodinu pyšná. Myslím, že jsme se fáákt povedly. Mám vás ráda. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2009 v 00:07  • Odpověz
autor
NAŠE ÚŽASNÁ RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 kulihrášků čeká,KET červen,8.6.kontrola po hysterce
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, SLYŠTE RODINO, JDEME DO TOHO V ČERVNU:slight_smile:)
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI,3ledňáčci počkaj, Óbr bojovnice, my se jen tak nevzdáme:slight_smile:)
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, teď čajíček,domácí snaženíčko a nové vitamínky
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI! Frčíme na víkend ke tchánovcům.
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,podzim akce! 25.6.konzultace,naše zdravotní setřičko,krizi překonáme
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků počká. Beruško, tohle je nejhorší část nástěnkování,
když musím někoho šoupnout zpět k čekankám, moc mě to mrzí, moc. :frowning2:Ale bude líp, uvidíš :dizzy_face:

HOLKY V AKCI
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji na1.IVF!Stříkáme sprejík!21.5-1.včeličkáá,OPU30.5.(8.oo) :wink:
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka-dnes narozky, 3IUI,teď 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU, 18.5.ET,máme // na testúú :grinning:
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ, hurá ms dorazila!UTZ4.6.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,1.včelička Gonalu 26.5.,UTZ 2.6.(10.30)

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,screening a velký UTZ 1.6.,krev je ok, ještě EKG 1.6.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,termín29.10.,svatba13.6.Těšíme se na skoromanžu a šprtáme!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Trošku nás vystrašili, ale jsme v pořádku!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek ,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET,Hurá HCG potvrzeno! Díky :slight_smile:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, Huž přibíráme, máme2570g. Mamino,odpočívej přecivá trochu!
30. kvě 2009 v 00:24  • Odpověz
Dobré ranko, kocúrci:slight_smile: Přeju všem krásnou sobotěnkuuu:slight_smile: Janni.ko, držím pěstičky pro štěstííí, tfujtfujtfuj :wink:
30. kvě 2009 v 07:03  • Odpověz
Jejda, já jsem dupa. Moni, já Ti to napsala špatně, ten Puregon jsem, k tomu Synarelu, píchala 6 dní po 150ui, né 12 dní. Neumím počítat, bo co:wink:
30. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz
ahojky holky já věděla že to nebude tak jednoduché večer jsem začla špinit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. kvě 2009 v 07:17  • Odpověz
Danus, hlavně klid, beruško. Špinění měla spousta těhulek, bude to v pořádku, uvidíš. Vím, že to vždycky vyděsí, ale spousta holek psala, že to měly i do 3. měsíce.
30. kvě 2009 v 07:22  • Odpověz
Dobré ráno, tedy u nás propršené.
Danus a co testík? Neboj všechno dobře dopadne jen lež a nic nedělej, kdyby se objevila červená volej car. Mě se to taky stalo předevčírem, vypadl ze mě crinongel ale nahnědlý tak taky jsem trochu zašpinila, ale teď už nic. Měla to tu polovina těhulek, jen projistotu odpočívej.
Belli tak jak dlouho vydržel obojek na krku v noci :slight_smile: ?
30. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoj kočičky. Píšu z mobilu tak jsem nedočítala jen jsem pochopila že Janinka jde na opu tak držím palečky a Danuš tobě moc přeju ať to dobře dopadne. Já papam prášečky a těším se na čtvrtek co mi pan doctor poví.Jdu vylézt jedeme do Prahy,máme tam sraz se znamýma a chtěli bychom jít do ZOO když nebude chcať. Tak pa pa,mějte se krásně,moc na Vás myslím ikdyž tady nejsem. Pa a MVR.
30. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahojky kočičky, teda tady už se nechrundí:wink: Moni, obojek vydržel do půl 6.:grinning: Peťko, tak ať se vám výletík vydaří:wink: U nás prší celou noc a nevypadá, že by mělo přestat, ach jo. Ale hlavně, že je sluníčko na dušičce:slight_smile:
30. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
Tak, Janni.ka už má jistě OPU za sebou a ještě chrupká:slight_smile: Jsem moc zvědavá, kolik má vajušek. No, i když klidně stačí i 2, hlavně ať jsou to ta pravá, že:slight_smile: A Leňulka, by mě zajímalo, jak pokračuje:wink:
30. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Sluníčlka dobréráno, totálně propršené :slight_smile: Opékačka se koná, tak jdu uklízet, péct a přemýšlet, co si obleču, venku je zima jak prace, a chlapi se zbláznili, kvuli piva mi ženské musíme mrznout. :angry: Už uvažuji co si vezmu sebou na zahřívaní vnitřní, jinak to nepřežiju :slight_smile: Mám vás moc ráda, jdu makat :grinning:
30. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Jinak Danuss dežím palečky a Janinko, myslím na tebe. Manetko neboj, přebolí to a Ketík volá :slight_smile:
30. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Jo a když už si tak hezky povídám sama ze sebou, tak jsem zjistila, že budu muset uvařit oběd, takže vzhuru sobotěnko, lenora nelenora, jdu makat :slight_smile: Mějte se fanfárově :grinning:
30. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Karolko ahoj, Ty povídalko:wink: Tak hlavně ať na té grilovajdě nezmrzneš:wink:
30. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Zlatínka, taky vás tak dojímá ta úžasná, citlivě psaná tabulka? Mě hrozně. Když si ji čtu, vím přesně, že nás naprosto dokonale popisuje a vystihuje naše povahy. Andrejkooo, děkováme mocinky moc:slight_smile: Věruško, kdepak jsi? S Mikískem venku, viď:wink: A roste, ten rošťák, roste:slight_smile: Májinko, doufám, že dneska nebudeš tak divočit a nové fotešky Andulky by nebyly???
30. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Tak je to dobrý, našla jsem Ferneta, tonik taky máme, takže na zahřívaní je. Na oběd udělám špagety, teď si jdu popovídat s tím funícím zvířátkem, co papá všechny smetíčka :grinning: Belíšku lupla jsem si včera ten diazepam, tak se mi dneska točí hlava, ale snad to přežiju. :slight_smile: Alespoň nemám náladu nic řešit, je mi všechno jedno, fakt to chce všechno odstup. :slight_smile: Nebudu dráždit tygra a nechám ho vybublat :slight_smile:
30. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Jo a to jsem si lupla jen 5 mg a mám soukromý kolotoč ale to zklidnění je nádherné :slight_smile: Ale na opekačku si asi vezmu radši čaj do termosky :slight_smile:
30. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Karolko, ale hlavně, jestli jsi se vyspala. Máš pravdu, chce to časík a nedráždit. Jo a ten čajík si vem, doufám, že máš velikou termoskuuu:wink:
30. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Jejda, tak soukromý kolotoč, jo? Hlavně, ať se Ti nic nestane, prosím Tě. Doufám, že nejedeš autíkem. Jsem to ale dupa, asi né, když se budeš vnitřně zahřívat:wink:
30. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak vás zdraví h Hořic.Zatím nesněží ale vypadaá to na déšť.Tak uvidíme co ztoho bude.
Andrejko jak je na chalupě???
Bellko co krček?Už je líp?
Karolko už je líp?Dneska to počasí nic moc co?Byla jsi na té opékačce nabo je to až dneska?
Omlovám se že se ptám ale nejsem připojená na zásuvku.Mám to ze vzduchu :grinning: tak nevím kdy to vypadne a nestíhám to číst.
30. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.