• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ja uz zase musim prisel mi pritel tak se zatim opatrujte a ahoj a hlavu vzhuru jo
23. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
my jsme platili i s injekcemi 35.000,- je to hruza
23. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: to je teda pálka.Já to prostě asi nikdy nepochopím.Už mě to tak s...e!!!Tak ti budu džet palce aby to příště bylo naposled.Opatruj se kočko a zase se ozvi.Papapa
23. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
Kde jste kdo?????
Změníte si fotečky a zmizíte jo???????????
23. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
berušky jdu na vás kouknout chtěla jsem všechny moc moc pozdravit. Třídní schůzky dopadli na 1 petula je šikovná. 1.5 odjíždí do školy v přírodě už ted je mi smutno :frowning2: ještě že vás mám sváma mi bude veselo :grinning:
Napište mi ve zkratce co je tady nového prosímmmmmmmmmmmmmm
23. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahojky Lůco.Tak Petruška je šikovná po mamince.To je dobře.Neboj nenecháme tě samotnou.
Věrka a Janinka si změnily fotky a jinak tady bylo veselo.Mája zas perlila.
Jinak jsem tady asi jen já ale ještě jsem to sama nedočetla.Nějak dneska nestíhám.Tak ti taky moc nenapíšu.
23. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoj všimla jsem si že maji holky nové ikonky strašně jim to sluší. Něco jsem si přečetla a Mája zase perlí je to naše sluníčko :grinning:
Jsem ráda že jsi dopadla dobře a půjdeš brzo do boje :wink:
23. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
Nojo.Až Mája morodí a bude mít jiné starosti a nebude tady tak nevím nevím ale Andrejka a Bellka to převezmou.
Nevzdám to.Ještě to bolí ale musím to překonat.
23. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
Belli ahoj ty jsi dneska doma, no snad tě nečeká pracovní víkend?

Regíno tak to je fajn že jsou výsledky dobré, tak hurá do boje beruško. my platili za IVF 27000, ale vy máte spermošky dobré tak ušetříte za ICSI a mohli by jste se vlézt do 20000,- No ale každý car to má jinak.

Luci taky jsem byla na rodičáku- včera a celkem dobrý. Jen na co upozorňovala bylo chování, jsou ve třídě jedinci kteří směřují k šikaně, ve druhé třídě :confounded: , no když ti rodiče nechají dívat děti do 22.00 na telku na kobry a jiné ptákoviny tak se ani nedivím ...

Marti ať zítra dopadnete s dcerkou dobře, chuďátko ta si těch doktorů užije

to jsem ráda že tu má jmenovkyně otěhotněla :slight_smile: sice jsem ji tu nepotkala, ale určitě je to dobré znamení :wink:
23. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
ahoj ve spolek :wink: jsme se před chvílí vrátili z veletrhů a jsem totálně mrtvá,a ještě vy jste toho napsaly :confused: :confused: jdu Vás dočíst
23. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Jak se jí narodí Anula tak už nebude mít čas ale naše mamina a Beluška to převeznou za ní školu mají od Májinky určitě dobrou :grinning:
Regí bude to ještě chvíli bolet vím o čem mluvíl ale přejde to a bude ti dobře :wink:
23. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Moonco mi máme dárce tak ještě platíme za to ale je to jen 550kč tak to neni zas jiné.No já se oho bojím že na mě vyvalí děsivou sumu a já pudu do vrtule.
Jak jsi na tom ty????????????Kdy ty jdeš???????
23. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Regí já dala za IVF 14000 plus 1000 injekce ale 3000 nám vrátí nemáme mražáčky :wink:
23. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj Mončo a Katy
23. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Lůco jen 1000 za injekce jo?Kolik jich bylo?To je nějak málo.Já bych asi za 10 injekcí měla dát okolo 25 000.
23. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Tak jsme z5. Starej mě vyvezl k jeho sestře na zahradu :slight_smile: , furt a´t dejchám čerstvej vzduch a stejně jsem dopadla jako již tradičně s tvrdym pupkem, nemohla se zas adechnout, udělat krok, tak jsme jeli domů. Mimíska dostala tři nový oblečky, no bude to modelína asi, tolik hader jsem neměla za celej život.
Mončo, to je něco v těch školách, člověk aby se bál tam to dítě poslat. Když to tu sleduju, jen jak choděj do školy ráno, když venčim satana, tak bych to pleskala na potkání :sweat_smile: , drzouni to jsou, sprostý to je, hulí to už nevím v kolika letech, kalamita a pak si to ještě dovoluje na učitele, zlatý časy, kdy jsme chodili do školy my. Sice to taky nebylo nejlepší, to naše chování, ale že by si někdo dupnul a na vyvolání nešel k tabuli, jak je to prej dneska normální, to teda fakt neznám :confused: Já bejt učitelka, tak je asi zabiju.
23. dub 2009 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz
Já měla menopur dvě balení a za jedno balení jsem doplácela 500kč
23. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Regí měla jsem 20 ampulí Menopuru a potom Pregnyl na dozrání vajuch :wink:
23. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak to jsi měla hezké.No já to budu mít asi za pěkný ranec ale když se zadaří tak mě to mrzet nebue.Jak už jsi psala tak modrooký blonďák a svalovec hmmmmmmmmmmmmmmmmm to bude pěkná holka :grinning: .
23. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
Regí já jdu za týden pro injekce :slight_smile: tak je to co by dup :slight_smile:
Luci tak to jo Menopur je levný,
já měla Gonal a ten mě vyšel na 4500,-
Regí co to máš pro pána za injekce ??? za tak hříšný peníz :astonished: nebo to máš koňské dávky, nebo jsi samoplátce?
23. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
Regí jestli jsi dobrá po hormonální stránce tak ti doktor předepíše ty levnější léky. známá měla špatný hormonální profil a dostala Puregon a doplácela 4500 tisíce a nevím jestli nedostala ještě další dávku :unamused:
23. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
Tak to už teď Moonco držím palce.Myslím že mám PUREGON ale nejsem si jistá.Prášky jsou TAMOXIFEN ale ty mi nezabrali.Snad zaberou.Uvidíme co se stane.Už je to jedno.Už mi nezáleží na penězích.Jde mi jen o to aby to vyšlo a už mě nepotkalo nic špatného.Snad se nestane stejná věc dvakrát.
23. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jsem Vás holky dočetla,jste se skvěle bavily,velmi pěkné fotečky Janni a Věrko :wink: Já se taky bavila,na tom veletrhu jsme byli se známýma co mají 8měsíčního Dominička,no on je super,tak jsem si hezky vozila kočárek-pořád se vyptávali co a jak mi je a tak.My mlžíme,že až za týden,chci mít větš jistotu a pak to chceme říct Tondovým rodičům a tepve ostatním-i když jeden pár to ví-ale to jsou naši nej přátelé.
23. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Holky jsem totálně mrtvá,ach jo jak dám zítra tu slezinu nevím,jdu spinkat.
Všem přeji krásné sny a dobrou noc :wink:
Jo a pokud někdo chce vidět mi trošku do obličejíku tak v albu mám fotku,to jsem ještě mladice :grinning:
23. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
Regí tak to nevím nač jsou ty Tamoxifeny?
Dobrou všem :slight_smile:
23. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
Berušky jdu se okoupat a chrupkat. :wink: Krásné sníky dobrou noc :slight_smile:
23. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
Katy je teda kočka jako pes, že? Nojo svatbička...
Nikdo tu , všichni chrněj, to je bordel, kam ten svět spěje? A to je zítra zase pátek, pracující musej být nasr..., co? Tak brou nocku, já jdu taky do pelechu, přemýšlet o porodu :angry:
23. dub 2009 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz
Moonco ten TAMOXIFEN je na folíky.Stejně jako PUREGON ale na mě nezabírá tak jak by měl.
Tak přeji všem krásnou dobrou noc a sladké sny.
Jinak já ještě nejdu.
Katy ale foťáček je stále málo vydět tak tam asi fotka neni.
23. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jééééééééééé Katy promiň čučím jinam.
23. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
Katy opravdu kočka.Jen já taková uschlá větev :grinning: .
23. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.