• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko tak to je faajn, že ses konečně vyspala. U nás už je po dešti :slight_smile: a dokonce to vypadá že i punťa vyleze :slight_smile: Tak Karolko hezkou grilovačku, užij si trochu oddech, si to zasloužíš.
Belli to jsi napsala trefně Andrejka má cit :slight_smile: je moc šikovná nástěnkářka, teď určitě kuchtí nějakou mňamku pro chlapy :slight_smile:
Já už mám segedín, drožďovou polévku, tak už jen trochu poklidím.
30. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Mony pošli mi trochu drožďovky a segedínu, to já miluji. Tak si jdu uvařit alespoň tu drožďovku :slight_smile: Jinak jsem se dívala na ty fotečky, pořád jsem tě měla zafiksovanou jako blondýnku. Ale jste krásná rodinka :slight_smile: Regí opekačka je dneska a venku je kosa , tak si myslím, že to odmarodíme, ale kdo chce kam, pomozme mu tam :slight_smile: Belíšku neřídím a našla jsem obr termosku, tak jdu vařit čajík :slight_smile: Zase budu poslouchat, že jsem divná, bo nepiji, ale ať si trhnou nohou, já chlast nepotřebuji a komu to vadí, tak ať se na mě nedívá :slight_smile: Já taky nikoho nekritizuji, že pije jak duha :slight_smile:
30. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Regi ahoj, horalko jedna:grinning: Krček bolí jenom trošku a jen při otočení vlevo, jinak v pohodě. Bude to dobré:slight_smile: Moni, teda Ty jsi šikulka, hm. Uvařeno už máš, tak to musím letět taky něco dělat. Sice se mi moc nechce, ale vymyslím nějakou rychlovku, že by zapékané těstoviny??? Tak už jdu na tooo:wink:
30. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Karolko no jo ty nepotřebuješ alkohol, ty máš kolotoč i bez něj viď :grinning: :grinning: :grinning: Rodinka jsme asi uplně normál. a já tam už mám těch 10kg nahoře, tak mi je vše takové hodně naplé :frowning2: ale to už je mi teď šumák :slight_smile: . Hezky navař kotel čajíku, já taky nepotřebuju alkohol k zábavě :slight_smile: tak si to hezky užij a zdržuj se u ohýnku tam je teplo.
Belli jé těstoviny máme taky, no manža se zdržel včera opět na pivku tak večeře-zapečené těstoviny dostane dnes k obědu, segedín bude na zítra.
30. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojjjj tety, tak Vás zdravíme, přejeme pěkné téměř poledne, nojo za dvě minutky už :slight_smile: . Tady se děsně rozlilo, za dvě hodinky je druhý den pivních slavností, to jim to teda pěkně nevyšlo. Včera jsme tam měli tátu, prý draho jak sviňa, bramborák za 60Kč :confused: , piva 35,40Kč. Donesl nám kus báječnýho sejra, miluju sejry s dírama, tak jsem ho posnídala a ještě mandličky v cukru, tak uzobávám, ale jen dvě, aby to zas mimísce nevdilo.
Ráno se tak zašlehala, hvězda :grinning: , že už jsme dneska i koupali a teďka se pokoušíme o spánek a přitápíme si v pokojíčku, bo je pěkná kosena.
Táta nám odjel na nějaký závody, no maj to ti chlapi život co? Taky jsme to patřičně okomentovala...., ale žádná velká reakce :grinning:
Jdu si vás postupně pročítat, ale to mimísko nějak nechce usnout, koupí tady kukadlama, tak nevím, jak rychle to půjde.
Jo a včera to byla opravdu migréna :rolling_eyes: , pokračuje i dnes, v noci to bylo příšerný, proležela jsem celé včerejší odpoledne, až do rána. Ještě že ten Anýs je zatím tak hodnej a nevyř´žaduje téměř žádnou péči, krom napapání se.
30. kvě 2009 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, Moni, tak u nás změna. Pavlík peče nějaké brambory s česnekem a k tomu prý mlíko, OMG. Na to jsem zvědavá. Takže těstoviny nebudou a zítra bude zelíčko, pečený bůček a brambůrej. Ať jsme tlustí, na tři prsty:wink: S takovou na šest:grinning:
30. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Karolko, tak na to se vyprdni, co si kdo myslí. Já všude jezdím autem a pak se to hodí, když rozvezu ty společensky unavené:wink:
30. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Májinko, ahoj Ty šťastná maminkooo:slight_smile:
30. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahojky lidičky,

jsme z Brna a absolvovali jsme 3 cykly IVF + KET, na Unice v Brně.
Podařila se nám z 2 pokusu zdravá holčička aktrá má teď 4,5 roku a !na přírodu čekáme teď "na přírodu" navíc jednoho kluka. :astonished:
Po našich pokusech nám zbyly 4 dávky Pregnyl - 5000 a 1x Pregnyl 1500.
Navíc bychom mohli poskytnout aplikační pero na Puregon.
Použitelnost do 2010 a 2011, uloženo v ledničce na další pokusy.

Vše rádi dáme potřebnějším zdarma, jen si pro to přijet do Brna.

nfo na: ovecky@post.cz

URČITĚ SE NEJPRVE OZVĚTE, AŤ NEJEDETE ZBYTEČNĚ.

Všem Vám držíme palce.

Ovečkovi 3+1 :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Dobry den nebo rano vsem kdo ted vztaval.
Monco jeste k tomu vcerejsku selen a zinek uz papame dva roky tak je asi na case zkusit neco noveho.
Zdravim Karolku a Bellku a Maminku nasi a vsechny ostatni :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Omlouvám se za překlepy v předchozí zprávě, ale to důležité určitě přečtete.

Pěkný den, Ovečka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ovee, tak to veliká gratulace! Taky jste asi ten případ, kdy jste to asi přirozeně vůbec nečekali a o to je to krásnější, že:grinning: Ivi, zdravím Tě. Teda, to jsi si pospala:slight_smile: Á, nese se obídek, zatím pááá:wink:
30. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahooooooooj holky, přeju krásnou sobotěnku, tak jsem si vás všechny pročetla a musím říct, že moc na náladě mi to nepřidalo, až na Belunku :wink: a Májinku :wink:
Od tý doby, co jsem součástí těchto stránek, tak to všechno prožívám s každou z vás, byla jsem vždycky hroznej cta, ale teď co jsem těhu je to ještě stokrát horší :cry:

Katy, to jsem moc ráda, že jsi sehnala ty kalhoty. Napadlo mě, že kdybys měla zájem a jsi taky z Brna, tak bychom se mohly třeba někde potkat a poklábosit o té naší kobylí rodině :wink: příští týden jdu už do hokny, tak budu ve městě denně.

Všem nám holky držím pěstičky, doufám, že se vše v dobré odrátí a všem se nám povede, co bychom si tak vytouženě přáli!!!!

Věruško a ještě něco k Tobě, když jsem si četla ten Tvůj dlouhý příspěvek, tak mně bylo na duši fakt děsně úzko, moc ti holčičko přeju jen to nejlepšííí!!!!!!

MVR!!!!!!!!!!!!!!!!
30. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Belli takový servis :slight_smile: :slight_smile: Ten tvůj tě rozmazlujéééé
:wink: Ivi ahoj, tak to s vitamínkama je potřeba obměnit.
Máji to je jak na prd s migrénou, škoda že se vrátila :frowning2: jinak sýry my milujem ty provázky :slight_smile: To dnes nebude žádná vycházka, když je u vás hnusně.
Ale abych vás nas... :stuck_out_tongue_closed_eyes: - u nás svítí punťa
30. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Moni, taky koukám, co ho kouslo, bobíška:grinning: A bylo to výborné, šikulka je to:wink: Myslíš ten sýr korbáčik, takový zapletený, ten máme taky rádi:grinning: Jo a co takhle si změnit to "snž", těhulko:slight_smile: Mončoet, to jsou ty hormonky. Ale je pravdou, že se mnou žádné hormonky necloumají a taky všechno s vámi prožívám. A nejlíp mi je, když se krásně daří a nejsou žádné slzy, a když tak slzy štěstí:slight_smile:
30. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Tak jsem uvařila tu družďovku a špagetky, to jsem holka šikovná. Venku vylézá oskar, tak snad si to dětska užijou, protože jde hlavně o ně. Ať se vylítají a poblbnou, dětsví mají jen jedno. :slight_smile: Ivi zdravbím tě, tu Eregmujste zkusili, Andrejka psala, že její manža po ní měl zase lepší spermio. :slight_smile: Papa ovečky jdu ještě upéct slaný štrudl :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahojte kobylky,
zdravím z deštivého Brna :unamused: ,dneska je to fajn,jsem i utřela prach a uvařila kulajdu a až dnes byly ty koblížky co slíbili dole,a večer dovezou kančí a srnčí gulášek,tak to si dáme do nosánku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

MončoEt,já to znám,taky všechno prožívám a kolikrát je mi z toho dosti smutno,ale zase se raduju když se radujete vy :wink: No to bysme mohly se někde sejít na čajík,jen já raději nikomu nic neslibuju dopředu,protože jsem lemra co neví kdy jí jak bude.Ale byla bych moc ráda,kdyžtak pisnu do IP,jů ? :wink:

Jinak Majdí a Monči,jak jsem si včera stěžovala tak,jsem si byla nucena donést kyblík k posteli,sice jsem nepoužila,ale myslela jsem že jo.Manža si myslí že to bylo z toho že jsem měla rybí pomazánku a pak jsem si dala jahody s banánem a nektarinkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mony a bacha na ty gorbačíky-oni bývají z nepasterizovaného mléka-to by se v těhu nemělo
30. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Karolko ahoja,hele jaká je ta drožďová polívka?tož to neznám a zní to docela divně,to je z droždí?
Jinak zdravím i Ivku,Regí a i maminu s Anýskem,chceme foto vykrmené Anči :grinning:
30. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
karol eregmu jsme jeste nezkouseli kdyz jsem ji chtela koupit tak ji nemeli tak jsme vzali ty jine vitaminky cetla jsem ze ta maca ma taky nejaky vliv na ty male pulciky co nosi muj pritel v pytlicku.
30. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Katy ahoj, tak to je mocinky dobře, že je Ti lépe. A co si budeme vykládat, ty nevolnosti sice nejsou zrovna příjemné a jistě obtěžují, ale po tom všem, čím jsme už prošly, je to to nejmenší:slight_smile: Karolko, teda to sis mákla. Jsi šikulka:slight_smile:
30. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Majdí,jo jo to víš že jo,jen že jsem si nemyslela že budu až tak neschopná,ale co,hlavní je aby mimouš byl v pohodě a líbilo se mu tam :wink:
Karolko,na to že máš kolotoč tak jsi akční,já bych taky chtěla upéct,mám super recept na plněnej perník povidlýma ořechy,jen se odhodlat.
30. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
Tak vás asi nikdy nedočtu, prdka furt kňourala, takže jsem ještě nic neudělala, krom naplnění jedný pračky. Hlava stále pobolívá, možná taky to počasí tomu nepřidá. Taky u vás tak leje? Tady nepřetržitě. Jsem si myslela, že vezmu kočár na chvilku a zajedu se podívat k těm pivním slavnostem, poslechnout nějaký zpěváky, ale nejde to, pořád leje a leje.
Co ta Janni.ka, kolikpak vajuch asi snesla? Už aby zahlásila, doufám, že jsem ji nepřehlídla a ještě to nevíme.
Jinak všechny zdravím. Jdu na ty řízany, já mám hlad jako vlčice. Konečně! Doufám, že do sebe aspoň jeden nasoukám.
Kd eje Podkéééérkonoší? Co vyváří asi? Říkala samý dobroty....hm, musí nám to všechno popsat.
30. kvě 2009 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz
Katy neboj, ještě chvilku to vydrž. Vždyť jste teď 2 v 1 a to se tím tuplem nic nechce a jsi unavená. Ale jak říkáš, hlavně, ať je brouček v pořádku a líbí se mu u maminky:slight_smile: Já chtěla Pavlíkovi upéct buchtu a nevěřím svým uším. Prý nechce, že mu pořád dělám něco sladkého, tak nevím. Ale jak ho znám, tak večer bude škludit, jestli nemáme něco dobrého:grinning:
30. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahojky Májo.
Tak jak to jde s troubou???
Andrej asi vaří a nemá čas ale divím se protože tady prší.Tak u nich asi také.Určitě nemá sluníčko.
Bellko tak to je dobře že už to bolí jen na levou stranu.Asi se budeš muset točit jen na pravou starnu :wink: .
Ahojky Ivo.Jak se máš???
30. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Nazdarek Máji,hlásím u nás se nějako roztáhlo a je modroučká obloha a pár malinkých mráčků,tak to třebas dojte i k Vám a budeš moci vyvenčit Anýska :wink: a pěkně se napapej,já jsem snědla půl čokolády,no fuj,jsem to prasátko,máme návštěvu tak nemůžu pospávat,hmm tak až později.

Majdí,teda že nic sladkého??? hmm já bych žrala cokoli,nejlépe takovou kačenu s červeným zelým a br.knedlíkama,nebo špenát s výpečkama,tož mimi je na českou kuchyni,si musí počkat na večer na gulášek. A tak když nechce Pavlík sladký tak něco slaného upeč,jéé to bych mohla taky upéct pizza kolečka,dobrý,rychlý a mňamkový,....si tu dělám chutě,to je děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Janča asi ještě odpočívá nebo spinká,k večeru určo nahlásí snůšku
30. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahojky Katy.
Teda ty máš ale chutě.Ta čokoláda by nebyla špatná.Já jí ale nechala doma v lednici.Tak jsem sklerotická :grinning: .Tak zaháním chuť kávou.
Tak u vás svítí OSKÁREK jo?Tady taky dopoledne asi půl hodinky svítil ale pak se zas zatáhlo a zase prší.Ubrečené ošklivé počasí.
30. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Pavlík snad marodí :grinning: :confused: , tož něco raději upeč, to víš, že večer přijde mlsná, ale nezapomeň říct, že to neni pro něho, bo nemá na nic chuť :grinning:
Regíííí, trouba netroubuje, musíme nejdřív pořídit skříň a nechat předělat elektriku. Takže to je ještě asi na dlouho.
Tak vy máte už i sluníčko ve bééérnu? Tak to si počkám, to je už jenom kouštíček k nám. Peru třetí prajdu, tak fofrem, ať je tu, nesníšám to sušení doma, přijde mi to prádlo takový zatuchlý bo prostě neni na čerstvym vzdoušku vyfučený. ale zjistila jsem, že nám topěj, to je teda krize, pomale v červnu ještě topit, to bude vyučtování za rok :confused:
To Janni.ka už dávno nechrní, nejdýl o půl 11 vy kopli z CAru. Snad polehává dooooooooooooma.
30. kvě 2009 ve 14:30  •  1 dítě  • Odpověz
Tady na Ostravsku se taky zacina vyjasnovat :wink:
30. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýýýýýýýý pošlete něco do PODKRKONOŠÍ.Prosííííííííííííííííííííííííííím.Děkuju.
30. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
Máji, to víš, že raději něco upeču, bo už ho večer slyším: já bych něco dobrého sněd:grinning: Á, už mi ukrad kyselé želatinové rybičky, tak to nebude dlouho trvat:grinning: Regi, ale když jedeš autem, tak se blbě dívá jen doprava:grinning: Andrejka asi klábosí a stará se o ty svoje chlapy na chaloupce a asi šli i za maminkou, ještě je v nemocnici, myslím. Janni.ka určitě doma odpočívá a později se ozve:slight_smile:
30. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.