• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
A tady už se taky začíná vyjasňovat a obloha je krásně modrá, jen je zimečkaaa:wink: Ivi, a co bylinky piješ nebo něco zobeš?
30. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jo a samozřejmě, že zákon schválnosti funguje i u nás, že jo! Podle ms, bych si mohla řídit hodinky, ale zrovna, když ji potřebuju, tak se fláká!!!
30. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Bellko tak to autem neznám protože já řidičák nemám a ani si ho nehodlám udělat.Už 8 let jezdím do Hořic a stále si cestu nepamatuju.Tak to je jeden důvod.Nemám prostě orientační smysl a měli jsme bouračku a od té doby se bojím.A to už je taky asi 7 let.Tak to u mě nemá cenu.
Májo neboj taky bude.už víš co budeš péct a vařit jako první??
30. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
No já bych poslala,ale mraky si moc poradit nenechají,sluníčko svítí :wink: a já se cpu jahůdkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
KAty ty můro jedna.Ty ale pěkně provokuješ.Máš jediné štěstí že jsi těhulka a že si to můžeš dovolit :grinning: :wink: .A co jinak jak je mimino?????
30. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Regíí bych raději ty výpečky,ale jahody taky fajn :wink: Jinak dneska docela ok,jen bych spala,ale máme tu kamoša,koukají na novou hru-terminátora-tož bych se na to vyprdla,kdyžtak vytuhnu i když tu straší.
Regíí a ty už pečeš?
30. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
No tak to se ti nedivím.Taky bych je praštila ale ty chlapi jsou poslední dobou jak malí kluci.Stím nic nenaděláme.Jojo už taky leču ale moc mi to nejde.Musím se stím naučit.Byla jsem zvyklá na plynovou a najednou mám elktrickou.Tak se stím musím naučit.Jedna buchta byla malinkato nedopečen ale snědla se.Druhá se vyklopila jen 3/4 a zelný štrúdl jsem trochu připálila :grinning: .To jsem ale PAT a MAT co??? :grinning:
30. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Regi, to se naučíš, neboj, jen co vychytáš ty mouchy. Já na elektrickou troubu nedám dopustit:wink: Věruškooo, asi si užíváte, s Míšou a Mikískem, sobotěnku někde venku na procházce, co? Doufám, že už je Ti líp, holčičko. Posílám Ti pohlazení:slight_smile:
30. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
No Bellko uvidíme.Snad se stím do důchodu naučím :grinning: .
30. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
Regí,hlavně že se to snědlo,to je hlavní a že je to trochu připálený? to vůbec neva,to je na krásu :wink: My máme horkovzduch a nemůžu si vynachválit,ale jak tu je vše rovné tak malinko na pravo peče trošinku vícero,musíme asi nějak vycentrovat.

Majdí,už určo něco vyrábíš co?

Holky si užívají procházek nebo tak,já se taky těším až mi bude líp že půjdem do ZOO,nebo na výlety a tak :slight_smile:
Jéé kamoš bude odcházet,musí vyzvednout těhotnou přítelkyni,hurááá budu spinkat,ale ještě pak sprdnu chotě co to jako je,mě tu tak týrat :grinning:
30. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
Jojo snědlo.To jsem byla moc ráda.Chybama se člověk učí.Tak uvidíme.
Hned se na něj Katy vrhni.Takhle by to nešlo.To teda ne.To máš pravdu. :grinning: .
Neboj bude líp.To je jen začátek.Vybereš si to teď a pak to bude jen a jen lepší.Uvidíš kočko :wink: .
30. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
Belinko ja jsem ted dopapala folicin a cajicek pijeme syce ma jine slozeni nez se tu psala ale aspon neco ze jo :dizzy_face: .
30. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
Jo a jake mate ty kaminky o kterych se tu porad pise?? :wink:
30. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
asi uz tu nikdo neni
30. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
Ivi, to jsou léčivé kameny, tak jsme si pořídily aspoň několik těch, které příznivě působí, pomáhají a ovlivňují plodnost. Např. růženín, jaspis, měsíční kámen, křišťál, achát, jadeit, karneol a spoustu dalších, jen si na všechny nevzpomenu, ale určitě to stačí:slight_smile:
30. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
Jo a jinak koukni na Léčivé kameny a minerály / Najdise.cz a na ty čajíčky je spousta receptů na Jak na miminko - bylinky a je jich tam hodně:slight_smile:
30. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
Přišla mi mms od Andrýska a ani se nedivím, že se ještě neukázala. Mají tam nádherný výhled a musí tam být strašný klid a Tairunka, no hotová modelka, jak sedí a pózuje:slight_smile:
30. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
Ahóój kočičky zlatý, snaživý či těhotný, či maminy uondaný :slight_smile: !
Hallí, Bellí, spolubojovnice moje, kde si?
Holčenky, já byla ták pilná. Udělala jsem guláš, knedle, zelí, pak rovnou na večeři brambůrky, a brokolici, jen na to pak prsknu nivu, pak brokolicovou polívku, a ještě povidlový buchty! Pak jsem byla venku s Tairunkou a kochala se přírodou, jak psala Belinka, je tu náádherně, všechno voní po dešti, čisto, ticho, jen ptáčci už se ozývají, jak dopršelo. Máma je doma, táta ji vyzvedl na revers z nemocnice, tak jsme si daly spolu scrabble, kluci čučeli na fotbal.. Teď jsem šla juknout za vámi! Ale půjdu ještě za mamčou do sedmi musí být zpět.
30. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Ahoj berušky,tak sem doma od 14 hod,ale manžílek mě poslal do postele a kobyla byla zakázaná :frowning2: sem si říkala škoda že nemám aspon na jednu mobil bych vám písla.Ale neva huž sem tady :slight_smile: mám odebráno 10vajíček a v po si mám volat kolik jich je oplodněných.Vyfásla sem 2 obr krabice gelu a náplasti s hormonama a valili sme domů.Jen vám povím sem se pak smála když sem si to uvědomila,budili mě z té narkozy(bála sem se teda pěkně že se vzbudím v půli zákroku a nebo že neusnu :grinning: )halo slyšíte mě a já v tom polospánku blábolila jééé mě se zdál krásnej sen.Začly se smát a jakej?A já o jídle :grinning: :grinning: :grinning: setra mě vezla na pokoj a at nevstávám bez povolení a že mi za chvilku donesou vodu a bagetu :grinning: :grinning:
Jinak sem chtěla jít v po a v ut do práce,no ale holky co se prostřídaly na transfer zatím co my 3čekaly na odběr nám všechny řekly že nééé práce že hezky doma,nebot to bude ještě pěkně bolet.A mě čeká v po a v úu tahání regálu a beden se zbožím,tudíž nic nebude a budu doma :wink: mám super nadřízeného hned sem mu volala a je to zařízené :wink:
A co vy holčiny?Teda Máji ne že by to bylo k smíchu jo?Ale já se včera při popisu tvého držkopádu neudržela smíchy,sem tě normálně viděla to blonde háro,brejle,jak tapeš a flááák sebou :grinning: :grinning: vím že to není k smíchu vzhledem ke slepáku a porodu,ale když ty to tak hezky podáš že nejde se smát :grinning: :grinning:
Tak du si vás dočíst,ale řeknu vám to je úleva jak mě nic netlačí na bokách i sem se konečne vyspala,poslední 3 noci stály za nic :rolling_eyes:
30. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
Andrejkooo, zlato moje:slight_smile: To snad ani nejni možné, toliko jídla zvládnouti, jsi šikulka:wink: Jen si jdi popovídat za maminkou, než vám odjede zpátky do nemocnice. Užij si ten krásný víkendík:slight_smile: Janni.ko, no konečně, tak teď už tfujtfujtfuj, ať se embryjka krásně vyvíjejííí:slight_smile:
30. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Tak jsem prolítla dnešek. Gratuluju Ovečkám :slight_smile: , a díky za nabídku, určo se některá ozve, to je super solidarita.
Katy, ahoj Kačere těhotnej! Já si to móc dobře pamatuju ty nevolnosti, chvílema se opravdu člověk přestává i radovat, páč je to na budku, ale snad to přejde v tom druhém trimestru. Z Máji si příklad neber, ta má všechno naruby :grinning: :grinning: , normální těhula má problémy hlavně v 1.trimestru, nééé, ona to má obráceně :grinning: .
Ivčo, ta eregna je relativně dražší, cca 700 Kč tuším, takže ji na pultech moc nemají, ale do druhého dne ji většina lékáren bez problému objednala.
Karolajnko, moc Tě zdravím, snad se i u vás doma tím deštíkem spláchne napětí a miláškovi se propláchnou závity, bo takovou kočku by jiní brali všema deseti :grinning: . Hele , ať jsme objektivní, co jsi mu vlastně provedla? :grinning: :grinning:
REgínko, to si vychytáš.. Já si dlouho zvykala na plynový sporák, a teď mám problém třeba tady u našich je právě elektrika, a to je hrozný, potřebuješ rychle stahnout a nejde to. Je to jen o zvyku.
30. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Janni, třebas Ti nebude vůbec nic bolet, já furt čekala , až to přijde a nic. Ale tahat věci, to je dobře, že nejdeš, to by dobrý tedy nebylo.
Belíšku, kulíšku.. jj, už jdu za mamčou... Večer dorazím ještě.
Jo, holky, potřebuju radu. Včera mi říkal na gyndě ten doktor, že mám krásný folík, ať na to v sobotu hupsnem. Hysterka byla v pondělí. Můžu? A vadí infekce nebo i otěhotnění? Já jen, že bychom si udělali alespoň domácí inseminaci injekcí, kdyby vadil styk. Co myslíte , Bellí, Karolko a ostaní?
30. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
Janni.ko, jenom hezky zůstaň doma a šetři se! Co nevidět si půjdeš pro bublinky, tak stejně nesmíš nic těžkého tahat! Není to nachlazení, jde o mimuškooo:slight_smile:
30. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
Na nic nečekejte a hupněte na tooo!!! Neboj, nic se Ti nestane, maximálně se jedna mrška prokouše a ......:wink:
30. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
Belinkoooo já ti chci mocinky pogratulovat ke Gonalu a ted hurá do toho :wink: :wink: :wink: beruško ted to vyjde.Andrejko ahojík,už si na chalupě?To je ale hnus to počasí...... :confounded:
Jinak Belinko myslela si na mě,si zlatíčko :slight_smile: kdyby tady byl smajlík pusinka tak ti hned jednu pusu pošlu :slight_smile: a všem ostatním taky.
Na zákrok sem šla v 10:15 měli pěknej skluz :wink: za 45min sem už cupitala pryč :grinning:
30. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Janni.ko, to víš, že myslelaaa:slight_smile: Skluz, neskluz, hlavně že to máš za sebou a teď ještě ET a pak krásné // dálnice na testíkuuu:slight_smile:
30. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
snad ano Belinko a ty se k nám hned s Andrejkou a ostatníma přidáte :wink:
30. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Bellí, já jen , že mi doktor řekl, že mám dva týdny být bez sexu, proto se ptám , víš. Mám kontrolu za týden v pondělí, tak jsem pochopila, že do té doby bych neměla. Je fakt, že zase lehce krvácím, on mi řekl, že týden krvácet klidně můžu. Já měla tuším ve st, čt klid a teď zase trošku, ale třeba je to k ovu. Možná už to moc řeším, co? Prostě hupsnout... :grinning: Ono totiž, s Honzíkem jsme otěhotněli dvakrát a vždycky tady u našich na chaloupce, asi je tu nějaké zvláštní klííma:grinning: , proto mám chuť to lékařské doporučení ignorovat :sweat_smile: .
Jdu za tou mamčou, ale večer přijdu..!
30. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
Lékař je lékař, já bych na to hupslaaa:slight_smile: Boha jeho, mě by, od radosti, klepnul pepek, kdyby se vám to podařilo přirozeněěě :grinning:
30. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
Andrej tak to je super že je mamka doma.Tak jste krásně užili odpoledne.To ti tak závidím.
Já už jsem doma jen s tchánem a stchýní.Kája šel na sraz.Poslední dobou jsme spolu čím dál míň.Nevím co mám dělat.
O dovolenou chci ject pryč a Kája mi řekl že bude doma sám a tvářil se jako by mu to vadilo.Tak nevím co mám dělat.Ach jo.Asi podlehnu a budu doma.
Jani tak to je super úroda.10 vajíček tak to bude super.Určitě aspoň 6 jich bude k světu.Kdy by jsi měla jít na transfér???
30. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.