• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Regínko ahojík.Transfer ve čtvrtek :wink:
Holky tak teda nevím co to s těma chlapama je že vás tak trápí,asi na ně dojedeme-celá kobylí rodinka :grinning:
30. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Halo halo kde jste kdo???
To všude svítí sluníčko a ještě se doopalujete??? :confused:
30. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Jani tak to budu držet palce ve čtvrtek.Mám odpolední tak budu mít dost času.
Je to asi tím počasím :wink: :slight_smile: .Kdo ví.Já se ale stejně rozhodla že pojedu.Je dost velkej aby se o sebe postaral.Já mám taky přeci nárok na nějaké to volno.Nebo se pletu???
30. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
halo halo já sem tadýýýýýýýýýýý a máš poštůůůůůůů :wink:
30. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Už jsem si jí vyzvedlááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
Nepleteš Regí,určitě nárok máš,jen záleží na tom jaký máte vztah no,třeba já bych bez miláčka jet nemohla,vím že by mě to bez něho nebavilo a ani si to neužiju,bez sebe ani ránu no :slight_smile: :slight_smile: a taky když sem byla na školení 3 týdny tak ani nespal v ložnici,že je mu tam na posteli smutno,ale spal v obýváku,oni jsou jak děti,pořád vyžadují pozornost :grinning:
30. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
:wink: Jani tak to je moc hezký počet, na pondělí určitě bude car hlásit hezký poček embrijek :slight_smile: Vidiš jak jsi hezky zvládla narkózu :wink:
Regí a kam máš v plánu jet? U nás je to podobné manža nikdy nikam nechce :unamused: , ale já všechno zařídím objednám a jedeme, on je pak rád, že jel poznal zas jiný kraj a že si taky odpočinul. U nás jsou dovolené blahodárné pro nás, nehádáme se žádný pracovní stres, prostě pohoda :slight_smile: Zkus to ještě zvážit, nebo s ním prober kam by chtěl jet on.
Andrejko tiše závidím přírodu. A vlítněte na to když máte u vašich tak příznivé klima :slight_smile: a kdyby něco svedeš to na svého gynekologa, vždyť ti to řekl on :slight_smile: a dr. se musí poslouchat.
30. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
Moničko ahojky.Jak se cítíš :wink: ?
Chtěla jsem ject navštívit "nevim jestli to můžu napsat aby se na mě ta holčina nezlobila" k MARKYTÁNCE.Snad se na mě nebude zlobit holka jedna že jsem to vyslepičila. :confused:
30. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
Moni ahojky těhulinko :slight_smile: jak ti je???Jé to se hezky čte jak píšeš že si odpočnete a úplně se mi vybavuje léto,už aby tady bylo,jen teda nevím jestli dřív nedorazí zima :angry: je po topné sezoně,ale pustili topení tak sem dala volume doprava a už topíme,je tady kosa,venku 12 stupnů :angry:
30. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
Regí, tak to je asi něco jiného :wink: tak to by se asi tvůj milášek spíš nudil mezi holkama a těma našima starostma :slight_smile: Doufám že je Markytáncemajce už líp, no to bys jí mohla dělat aspoň dozor.
Jani tak u nás svítí a všude větrám, není tu taková zima, ale na noc se zabedníme. Já se taky úplně vidím někde u móře :sweat_smile: :dizzy_face: ale toto léto budem hezky doma, pač jsme vyplýtvali penízky za hezčím účelem. Jen dáme výlet do Prahy asi tak na dva tři dny, tak abychom stihli obejít všechny památky, malý musí znát matičku Prahu, to by byla ostuda kdyby nebyl v hlavním městě.
30. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Moni tak to je pravda penízky ste dali na ten nejkrásnější zázrak na světě :slight_smile: a výlet do Prahy-to není špatný nápad!Byli ste někdy v restauraci u Mamuta?Je to blízko muzea a kousek od náměstí,pokud ne vřele doporučuju a malému se tam bude moc líbit je to jako v jeskynia jídla mají nazvaná jako z doby kamené :grinning:
30. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
zavřete oči :pensive: odcházím :grinning:
chtě nechtě musím do pelíšku,mužíček zavelel a musím ted poslouchat :grinning: :grinning:
Mějte se krásně berušky.pááááááááááááá
30. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Janni, jé děkuji za typ, u Mamuta jsme nebyli, já byla v Praze jen asi 3x za život tak to už je sáákra dávno, máme to mooc daleko, my jezdíme spíš do Vídně nebo Bratislavy, to je pro nás moraváky blíž. Ale Mamuta určitě navštívíme, zní to suprově.
Leňulka by měla mít v pondělí utz tak doufám že se nám ozve.
Věruška taky celý den nic, doufám že je beruška v pořádku usmiřuje se s miláškem a skotačí s Mikýskem.
30. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Já bych ho sebou nechtěla :grinning: .On to říká jen tak aby mě mohl zlobit :grinning: .
Snad už jí bude dobře.Uvidíme co písne.
30. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj kočky, žiju :wink:
Omlouvám se, že jsem sem za celý den nepřišla, ale nějak jsem si dnes dala uplně pauzu od PC a i od celého přemýšlení. Snad jste na mne za to nezanevřely? :wink:
Ráno jsme jeli se ségrou a mamkou nakupovat oblečení, mě na svatbu kamarádce a mamce do lázní. Pěkně jsme provětraly peněženky:slight_smile: Zajeli jsme do Uhlířských Janovic, tam je vyhlášený obchod, kde se ti i perfektně věnují prodavačky a mají tam ve všem výběr. Koupila jsem si šatičky a sáčko.
Odpoledne jsem vyloženě lenošila a teď jsme tu měli návštěvu.
S Míšou jsme měli včera večer ještě hodně ostrou debatu, ale asi to tak mělo být. Dnes je už vše dobré.
Musím vás dočíst,ale nevím, jestli to dnes zvládnu, dívám se na Brigitku :wink:
Co je tu nového? Snad nic podstatného.
Janinka má po OPU, Bellka půjde do pokusu, Manetka, chudinka včera neúspěch... no, dočtu si vás.
Všem ahooooj a pěkný večer.
30. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Věruškooo ahoj, zrovna píšu, že jsi v pořádku, no jo, prodleva:grinning: Taky jsem se uvelebila u Bridget. Moni, já byla v Praze jednou a to před 20-ti léty, když mi bylo 14. Jejda, to zní strašně:grinning: U nás je taková zima, že Pavlík musel jít trošku přitopit, ale už je teplo a hlásí se mrcha, no konečněěě!
30. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Kůzláátka, otevřete vráátka, maminka je tadýý :sweat_smile: :sweat_smile:
Bellí, já našla Tvou SMS až teď, tak hned letím, a hledáám, až jsem našla... :grinning: , No , myslím , že poslechnu kobylku a zkusíme to :grinning: :grinning: . Teď Honza večeří, maloval u našich ten pokoj až do večera, než jsme to uklidili.. Mamča už je zpátky ve špitále. Ale řekla jsem Honzíkovi, že chci jít brzy spát, tak snad se nezakouká na telku, teď čuměj s tátou na nějakou přiblblou soutež :wink: , tak ho nechám dokoukat a .... :wink:
Teda holky, mám dost, nevím, jak se vyváří pro vícečetnou rodinu, a ještě obě dvě jídla teplé, no já asi nebudu typická hospodyně. Mám sice radost, že jim chutná, ale taková ztráta času :sweat_smile: , celej den v pr.. Fakt jsem ráda, že má manža přes týden teplé obědy v práci, páč já vařím spíš o víkendech a navíc běžně pro dva lidi, tak to ještě jde.
30. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Věruško, moc Tě zdravím, ostřejší debatu schvaluju. Ono jedna věc je pochopit, co se děje, pochopit mužskýho a najít sebe, ale druhá věc je i vyventilovat svá práva. To, že naše miláčky chápeme v jejich slabostech, neznamená, že jim vše projde :sweat_smile: :sweat_smile: . Ale hlavní věc!! Ty máš opory dvě. Míšu a kobylu :grinning: :grinning: alias Íhaháááka, jak Mája pravila :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Monči, ona ostuda je, když jsi z Prahy, a stejně neznáš spousta věcí. Tím, že Honza není původem z Prahy, tak pořád mluví o věcech, o kterých jen četl, že je chce vidět, a já ani nevím, o čem mluví. Tak mi většinou pomalu dělá průvodce on. Ale navíc, já do centra moc nepřijdu. I pro mě je to spíš otázka volného času, výletu. A nějak není čas. Týden uteče a už frčíme pryč do přírody.
30. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Bellí, jinak ať ms dorazí, hurrááá, zase nová startovní čára!!!! :slight_smile: :slight_smile: . Kde jsi kočičko?? Dyk já za chvíli budu muset jít "plnit ty manželské povinnosti! :grinning: :grinning:" .
30. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Andrejkooo, jsem si myslela, žes ji nenašla, ale hlavně, že už jo:grinning: Tak šupšup a pěkně do pelíšku, i když, nevím nevím, jestli nakonec nepadnete únavou:wink:
30. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Regíí, mně se taky nikdy nechce nikam bez manži, ale vím, že jen překonám tu první nechuť, že pak si to užiju a navíc se pak na něj zase strašně těším. Pravda je, že mi stačí víkend. Jo, a Honza jezdí se svým nejlepším kámošem už od puberty každý rok na jaře pod širák, na pár dní trempovat. Denně ujdou tak 20, a prokládají to pivčem :grinning:. Ale je na to vždycky tak nažhavenej! Teď to odložili až na červen kvůli těm různým akcím v Pronatalu, tak jedou za týden v pondělí na tři dny.
30. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Bellí, ahóój!! No, já mám mobil v dosahu, jen jsme byli doprovázet mámu k autu, tak to muselo pípnout v tu chvíli. Jinak to nejde přeslechnout, mám tam nastavený takový ten miminkovský smích a na plný pecky!! :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
No, tak já jdu hodit spršku, ať pak můžu už usnout s těma nohama na stěně. Tomu se říká spontánní sex :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky drahé Kobylky, nestíhám číst, je to děs, bolej mě nožky, jsem na padnutí, ale nakukuju. Tperve teďk dělám ty řízky, už snad na ně nemám ani chuť, ale aspoň bude navařeno na zítra. Starouš se mi vrátil až po 18. hodině!!!, jsem udělala trošku scenérii :grinning: a šla ven s mamkou. ta zjistila, že s tím kočárem neumí jezdit, tož tu mimísku nikomu nepůjčím.
Ta konečně spí, ale nejhorší je tady to noční kojení, kdy už fakt nemůžu a jen se těším do pelechu a ještě musí proběhnout půlhodinový kojení, škoda že ti chlapi nemaj aspoň to mlíko.
Jen načuhuje že Bellka nebyla dlouho v Praze a Andrejka to tam nezná bo co :grinning: , tož nakonec ještě nepojedeme do žížátkova, ale do Práglu se vzdělávat. Já bych jela hned.
Věruško, Tobě jsem chtěla dneska napsat sms, ale nedalo se to, ten vřešťan furt vřeštil, do toho pes, úklid a ještě Luboš fuč..., ještě že už je večer, já se tak těším do pelechu, že si to ani neumíte představit.
Co Janni.ka, byla tady? Zalistuju kousek zpátky, snad najdu.
Jinak všechny zdravím. Andrejko, na chaloupce je nádherně a ta pesa modelingová, no krása :wink:
30. kvě 2009 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Májenko, ahoj mamulenko :slight_smile: . jj Jannina po OPU, bageta byla.
Kde se courá ten Starouš? Přitáhnout otěže :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Zrovna mluvěj v telce o Práglu, jak je to samá loutka, samej kýč a památku na město v centru nekoupíš, ba ani obyčejnej rohlík. Jen kšiltovky a podobný hovadiny. Ach jo. No jo, když oni ti rusáci asi na ty pronájmy mají, ale ona by snad Praha nezchudla, kdyby se tam prodávali koláčky, a pohledy Prahy, aspoň u Karlova mostu OMG!
30. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Berušky, já jdu. Ale myslím, že ještě přijdu :wink:
30. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Andrejkooo, si děláš legraci, viď??? Já mám na sms taky ten miminkovský smích, to snad nejni možné:slight_smile: Májinkooo, holka zlatá, maminkovská, to je jasné, že musíš být unavená. Jen si pěkně odpočiň, každou chvilku co můžeš, dokud mimíska leží a nikam se nebatolí, to bude teprve mazec:slight_smile:
30. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Bellí, to je bomba, fakt?? Já to u nikoho jinýho neslyšela :sweat_smile: . Dyk říkám, že tady něco je.. :grinning: . Já to tam mám už asi 2 roky. Jo a na zvonění mám popelku, ale to ty víš. :grinning: Tak pápá. Jáááá Přijduuuu!!...
30. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.