• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak už jsem tu snůšku našla, parádička. akorát neznám samolepky bo jak se tomu lepivýmu říká, to já neměla a vylifrovali ju nějak brzo, asi maj honičku. A Janni.ko Ty jsis pamatovala cestu ze sálu a ještě buzení? OMG, to já chrněla ještě v pelechu a ani nevím, jak mě vezli, či jak mě flákli do pelechu. Já vím jen z vyprávění pana doktora, že jsem se mu sápala po stehně a chtěla mu na klín, bo z té barové stoličky padám....Nojo, tady to vidíte, samej bar, pak se válím po zemi už odpoledne :grinning: To neva, že vás to pobavilo, ono to k smíchu je, já se chlámala taky, že jsem smíchy nemohla ani vstát. A nějakej slepák a císař, na to jsem ani nepomyslela, myslím, že jsem už v cajku, jizva pěkná, svědí jak sviňa, jsem se drbala i na vycházce :sunglasses: a vážila jsem se před chviličkou a už jen kilčo a jsem na váze před těhu, tak ok. Jde to fakt samo, ještě něco snad mimíska vykojí a budeme na 65kg a to budu spokojená, si myslím. Už všechno obleču, tak je to fajn, jen ten pupek povolenej a ta kůže celí chcíplá, nevím co s tím, ale to je fuk.
Jojo Andrejko, jak píšeš, pořádně na řetěz toho chlapa uvázat, už se na tom pracuje, jen co přijel, sbalila jsem se i s károu a vypadla na hodinu a půl do Intersparu. Přežili to tu, ale už stepoval s mimískou v náručí okolo okna :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máji, na jizvy dobrá měsíčková mastička se sádlem, že Bellí? Ale radit Tobě, když je mamča takovej alternativec, tak jsem trapná, co? :sweat_smile: Holky, JDU..
30. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Si tady vyzváníte bo co? Ten smích miminkovskej měla naše mamča. A Popelku nemáme :confused:
Já měla do včerejška toho Ztracenýho, ale už jsem si řekla dost!!!!, konec šlus, tatíček na nás kouká, konec smutnění a mám tam Skyliny Pretty princess, to neznáte, já vím, ale je to veselejší a až najdu šńůru od founu, tak tam narvu Anděla a budu si asi i volat :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz
Ty mastice mám, ale ještě kdyby mi to někdo máznul, já jsem strašnej imbouš.
Se mi tam spálí snad to masejko.
Andrejko, kašli na povinnosti, stejně soutěží :grinning: a radši mi sděl, co jsi jim ukuchtila.
30. kvě 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a ještě vám musím říct, že jak jsem nechtěla myčku, tak jsem z ní nadšená, to je úleva, nikde žádný nádobí, pořád uklizená linka, akorát mě štve, že jsem si dneska nezamyla, bo neni co, málo nádobí. Zítra musím více špinit a už to zase spustit.
Tož jdu do té kýýýýche, maso nesmrdí ještě, ale nemuselo by to přežít, mám hlada, ale bojím, aby se to dítě zase nenadmulo a neřvalo. Prdka jedna.
30. kvě 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, jste v čoudu, tak brou nocku, to je děs, než sem člověk zaskočí, už se všichni peleší, pápá :zipper_mouth: :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já terve před chviličkou zjistila, že umřel ten Matuška, tak to je škoda taky, ach jo...Smutné, kolik mu vůbec bylo?
30. kvě 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko, bylo mu 76 let. Mě to padá, tak se snažím vložit příspěvek i na 3x, víš?
30. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Máji,zdarec nočnice,se nedivím že jsi k.o.,měla by si jen kojit a starat se o malou a sebe,ostatní ať dělá Luboš,ať máš sílu a jsi odpočatá.
Pěkně si nadlábni bříško, a uvidíš jestli malá snese smažený,ale hlavně by si měla jíst pravidelně a vydatně,aby mlíko bylo super-se mi to radí,co? Jen ty jsi šílený nezmar.
S tím kočárkem a mamkou,určo měla spíš strach,je to nezvyk,ale určo pokud není stará a s bolavýma nohama,tak jí ho zas půjč,to si zvykne :wink:

Andrejko pěkně si to užijte a nohe hore :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jinak mě se taky děsně líbí ten Anděl:wink: Jo a Popelka Ti hraje, když voláš Andrejce, tak než to zvedne, víš? A mě hraje Touha:wink: Andrejko, ten miminkovský smích mám cca 1,5 - 2 roky, to je hezké:slight_smile:
30. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Kocúrci moji, přeju vám dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: Jdu do pelíšku, padá mi net a trošku bolí bříško, tak si jdu hajnout. Mějte se nádherně, berunky:slight_smile:
30. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahojka holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jsem tady zpět z Prahy ze zkoušek sociologii mám za 2 a tu druhou ještě nevím za kolik ale určitě ji mám.Hurá je po zkouškách a já mám teď volno až do ledna kdy bude další zkouškové období.juchú...........
Jinak mimísek v bříšku asi ok ségra mě týden neviděla a lekla se mého břichouna ale jen ať roste ať má mimísek pěkně místo a může konečně začít kopat.
Krásný večer. :wink:
30. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jejda, Hani, tak obrovská gratulkaaa, teď ještě za 14 dní svatba, no a pak užíváníčkooo:slight_smile:
30. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Tak už vážně jdu, berunky:slight_smile: Pa, pa, pááá:slight_smile:
30. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Berušky, jdu popřát dobrou nocku, sice už usínám, ale rychle vložím nástěnku, bo jsem zodpovědná nástěnkářka. :grinning: . Ještě jsem si vzpomněla na Danuššku, tak jak je? Je vše v pořádku? kočenky moje milé, dobrou a MVR :grinning:
30. kvě 2009 ve 23:37  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 kulihrášků čeká,KET červen,1.6.kontrola po hysterce
Bellka,Fertimed,2IVF,3IVF+AH+ICSI,PK,KET,Chystáme 6.IVF,MS dorazila, 17dc UTZ=cca15.6.
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj, Óbr bojovnice, my se jen tak nevzdáme:slight_smile:)
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1IVF+ICSI,1ET,1KET, teď čajíček a domácí snaženíčko a nové vitamínky
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI! Frčíme na víkend ke tchánovcům.
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,podzim akce! 25.6.konzultace,naše zdravotní setřičko,krizi překonáme
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků počká. Beruško, tohle je nejhorší část nástěnkování,
když musím někoho šoupnout zpět k čekankám, moc mě to mrzí, moc.

HOLKY V AKCI
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji na1.IVF!OPU30.5., máme deset vajuch! ET cca 4.6.
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka-dnes narozky, 3IUI,teď 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU, 18.5.ET,máme // na testúú
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ, hurá ms dorazila!UTZ4.6.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,1.včelička Gonalu 26.5.,UTZ 2.6.(10.30)

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,screening a velký UTZ 1.6.,krev je ok, ještě EKG 1.6.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,termín29.10.,svatba13.6.Máme po zkouškách, gratulujeme!!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Trošku nás vystrašili, ale jsme v pořádku!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek ,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET,Hurá HCG potvrzeno!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09,Huž přibíráme,máme2570g.Zajíždíme myčku a ošetřujeme natlučený kolena :grinning: .
30. kvě 2009 ve 23:42  • Odpověz
Kozenky, bré ránko při nedělici :slight_smile:
31. kvě 2009 v 07:15  •  1 dítě  • Odpověz
Tak hurá, jsem tu první, no to je dost! Raději jsem nejprvejen pozdravila, aby mě náhodou jiná kobylka nepředběhla :grinning: . My se zrovna kojíme, zvíře sajo, jakoby tejden nejedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katy, mamka neni stará, ani nohy bolavý nemá :grinning: , tož já jí to půjčím. Bo se jí prve optám, na ty nohy a stáří, mi totiž jednu asi flákne :grinning: Vložím matice fotku, ať jste v obraze. A vůbec, vložím každýho potencionálního řidiče, ať to rodina schválí :grinning:
Jinak řízany byly super, dala jsem si jen na malej talířek takovýho žebráčka a pár brambor a z těhu se mi vrátila chuť na rajčata, který jsem nikdy nejedla, tak i rajčince jsem zobla.Malý to nijak neva. Ono jak se to pak vaří v tom vývaru, teda zapejká, tak to až tak smažený neeeeeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dobrý jo.
To se to kojí u vás, to je bájo, utíká to pěkně.
Hani, gratuluju ke zkouškám, to je hezká představa, do ledna klid a co vlastně studuješ? Mě by do školy nenahnali asi ani za zlatý prase, ještě v těhu, když si představím ty únavový syndromy. Jsi fakt borec. A svatba už za dveřma, to bude kráááása.
Ostatní íhahačky zdravímééééééééé :zipper_mouth: :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 07:22  •  1 dítě  • Odpověz
Matice vložena, kde jste kdooooooooo? Ani žížátkov tu nééééjni. A my stále kojíme...
31. kvě 2009 v 07:27  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojka Májinko studuji Mezinárodní vztahy a evropská studia ,Evropské právo.Je to docela v poho jo když já musím ten mozek pořád zatěžovat jinak jsem nějaká nervozní ale mě to docela baví,zkoušky jsou záhul ale je to adrenalín a pak když jsou hotové je to obrovský pocit jako když skáčeš bungee jump.papa :slight_smile:
31. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
Hani, tak tento obor chce studovat má dcera nedcera :slight_smile: , zrovna se chystá na spousty přijímaček.
Někdo ten adrenalin potřebuje, to je pravda, kéž by se ta touha ve mně taky někdy probudila :grinning:
A kde jsou další spáči? Co kuchtíte?
31. kvě 2009 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz
Tak kde jstééééééééééééééééééééé, OMG!!! Speciálně pro tety vloženy fotečky Anýse, jak si přála Bellka... A tady se stále chrňákuje, si tu pokecám teda! Jiný dny tu spisujete a v nedělici se nedělá bo jak? :confused:
31. kvě 2009 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz
Člověk aby je tahal z betle! :grinning: Tady raděj v šestinedělí odpočívat a tolik práce s něma mám už po ránu, OMG!
31. kvě 2009 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj všem, tak je vaše zatoulaná bojovnice:slight_smile:
Májo, já už mám taky spoustu hotovo, mikís vyvenčenej, chodíme ráno na hodinovou prochajdu,poklizíno a teď teda teprve snídám.
Jsem vás kočky trochu víc zanedbávala, ale nějak jsem si potřebovala od všeho odpočinout.
Janince gratuluju k takové snůšce:slight_smile:
Hanině ke zkouškám, jsi šikula, takové předměty... Teď si budeš víc užívat těhulení.
Anderejka jde zítra na kontrolu, já taky,ale budu žebrat o neschopenku...už mám z toho zase trama předem.
Co Markytka? Ty je pořád v nemocnici, nebo doma...koukám, zítra má EKG
Májo, ty jsi sebou někde švihla? Musím dočíst. Mám teď velké mezery a to nemám ráda :grinning:
Vždyť já o vás kobyly musím mít přehled:slight_smile:
31. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Mááájoooo, Anýsek je nááádherná. A ty komentáře k tomu, prostě si rozumíte:slight_smile: Míšovi se taky líbila, škoda, že není Míša mladší:grinning: A dcera nedcera je vám podobná. Super!!!
31. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
No sláva,konečně jedna Kobylka.Zase kojíme.
Jojo v pátek jsem letěla po držce :grinning:
Na hodinovou prochajdu? To bych taky potřebovala, satan chodí chudák tak na 15 minut max. Já se o něj totiž bojím, se obávám psů, tak couráme jen mimo ostatní zvěř. Jsem psychouš, co? Ale Ty ho strčíš pod bundu a uáníš, ale satan se mi zdá nějak těžkej.
31. kvě 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz
Aby dcera nedcera nebyla nakonec ještě naše :grinning:
Je u vás taky furt hnusně? Potřebuju sušit polštáře i s výplněma, to chce dýýýzone a ne tohle šedivo, omg. Uvařeno máme z večíra, no co já budu dělat dneska?Že bych si udělala ten hezkej šetřící den šestinedělí? No kdyby nepršelo, tak bych ráda přetáhla okna hadrem. Taky se vám tak rychle špiněj, samej pyl bo co to na nich sedí... :confused:
31. kvě 2009 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko, kocúrci moji, tak já se přiznám, že jsem si zchruplaaa:wink: Tady leje a leje, no hrůza. Májinko, na obídek máme zelíčko, bůček a brambůrek, bo knedlík se mi dělat nechce:slight_smile: Už jdu na ty foteškyyy:grinning: Věruškooo, je dobře, že sis odpočinula, i od nás, kočičko. Hlavně, jestli už je líp na dušince, posílám Ti pohlazení, beruško:slight_smile:
31. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
No konečně, žížata hladový zubožený, už jsem tu kopila seno kolem domku a chtěla ho rvát do kufru od Prassatta :grinning: a jet do žížátkova krmit, bo ta jejich panička s tím krunýřem prospí celej Boží den.
Leje tam jo? Tak to je ještě horší varianta našeho počasí :rolling_eyes:
Ten váš obídek já nesmím, no neva, přijedu jindy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz
Teda Májo, zas budeš něno šůrovat? Kašli na to , já mám okna taky zasviněný, hned jak mi je Míša umyl, do týdne pršelo a je to tam zas, tak má to cenu?
Mikíse nedávám pod bundu :grinning: on je jak drak. Cuúpitá za mnou a s radostí se sznamuje s novýma psíma kamarádama,jsem se došetla, že je to třeba už takhle od mala dělat. No a dnes prohnal jednoho pudla,bál se jeho hravých útoků :grinning:
Belluško, ahoj beruško:slight_smile: Je mi líp,díky. Mám sice trošku trama z toho zítřka,ale co, nesmím to tak hrotit. A co ty? Ms už jede? Se těšíš, vidˇ? Jsem na tebe dnes ráno myslela v postýlce :wink:
My jedem na obýdek k našim.
A holkýýý, s Bertíka je venkovní kocour OMG, spí na seně a domu nechce, věřily byste tomu?
31. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.