• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Májinko, nádherná Andulka, jen co je pravda. Jo a žížátka jsou pokrmená, to jsme si pak ještě vlezli do pelíškuuu:wink: A přes týden by si Pavlík přál králíka na smetaně, tak to by šlo, né:grinning:
31. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
s Bertíka, no fuj - z Bertíka oprava a ty ostatní překlepy už neopravuju:slight_smile:
31. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Jééééžiši, oni zubožej králíka, aby měli žvanec :grinning:
Bertík je asi happy kocourek teda :slight_smile: , no vidíš to, ještě bude rád, že je z paneláku pryč.
31. kvě 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz
Snad bude rád a mamka je asi taky ráda, že jí tam neshazuje květináče :grinning:
31. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Dobré ranko berušky moje. :slight_smile: Ahoj Majinko Anička je kouzelná a mamča je štabajzna a dcera nedcera je kočka. :wink:
Ahoj Věruško co Majký? :wink:
Beluško žížátka nakrmené? U nás neprší vyrážíme ke tchýni :wink:
31. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj Luci, Mikísek je můj milášek. Roste jak z vody, už má 1,5 kg. Je to vůbec možné? Když jsme si ho přivezli , tak měl 0,5 kg. Jo a lumpačí, má svou hlavu.
Co ty? Dnes odpočíváš?
31. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Tak my nespíme, zase škytáme a žereme si palec :grinning: , to je znamení dalšího hladu, to říkám, Otesan.
31. kvě 2009 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz
Teda Věrko, Mikís pěkně roste, ještě předběhne Anýse!!!
31. kvě 2009 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško to je dobře že roste jak z vody. Náš Mates lumpačil do roku rozkousal dvoje boty, jeden pelíšek vyškubal jsi s něho molitan a dvě knížky :grinning:
dneska a zítra mám noční :frowning2: v uterý a středu mám volnáska teda doufám :angry:
Majo škytá protože se přepila Péta mi to taky dělala moc hltala a pak škytala :slight_smile:
31. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Prý předběhne Anýse :slight_smile: jsi mne rozesmála. O kolik vlastně přibrala?
Luci, on taky kouše molitan z pelechu, asi mu tam vadí:slight_smile: Fuj, noční... tak ať rychle uteče
31. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Nojo, ale ona škytá a hledá, tak jí lupnu kozenu a je po škytce, ještě se docpe a usne :slight_smile:
31. kvě 2009 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz
anýs přibral jen 120g za týden, tož Mikís je lepší.
31. kvě 2009 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz
Satan sežral zase proutěnej pelech, rozplítal, rozplítal, až zbylo jen dno, tak letělo do kontyšu. To Alf nesežral nic.
31. kvě 2009 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz
Mě to padá, 3x jsem psala jeden příspěvek a nic.
31. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Je možný, že mohl za týden a půl přibrat kilo a půl? Nemáme doma bernardýna??? :astonished:

Holkýýý,papappa jedem k našim.
31. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj padací Bellíšku:slight_smile:
31. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Ahóó´j skvadro!!!!!!!!!!
31. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Bellíšku, potřebuješ fakt těch pět samyc, tohle padání by mě štvalo, bych s tým flákla :grinning:
Kde je Andrejka?
31. kvě 2009 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz
No ta má štěstí, už jsem chtěla jet místo do žížátkova teda, do Podkérkonoší, jestli na ně nespadla nějaká lavina bo tak něco :confused:
31. kvě 2009 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jéééééé, Věruško, já to zkonila, dyk já mám tu kontrolu až další pondělí. Jak jsem tam šoupla prvního?? Nevím. Tak tedy osmého!! Hoolky , já vás tak ráda vidím!!!
31. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Věruško, Bertíkovi je venku určitě líp a to počkej, až bude hledat nevěstu, OMG:grinning: Mikísek ale krásně roste. A neboj, beruško, ten zítřek dobře dopadne.:slight_smile: Mrcha se rozjela, 16.6. frčíme do Olmíkuuu. Luci ahoj, mamino. Teda už zase máš noční? Tak si aspoň návštěvičku užijte. Májinko, no jo, králíka, to je koloběh života, no. Ale když to tak napíšeš, tak z toho mám špatný pocit, Ty jedna.
31. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Máji, já jsem nějaká , jak Ty říkáš zubožená! To je z teho vyváření! Já musím rychle zkouknout Tvé fotos nové!
31. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Bellíšku, pocit nepocit, až bude vonět na talíři, tak to bude jiná. Taky bych si zakousla jednoho pochcance :grinning:
Andrejko, můžeš mi konečně řícti, bo á to nenašla, co bylo včera za menu u vás? A co bude today?
31. kvě 2009 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, zkoukni, ale fofrem, se tu zdržujete fotosama a já se o tom jídle nedozvím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moc toho ještě nesním, tak aspoň abych si o tom početla :grinning:
A co volby? Plachty roznešený? Víte, co budete volit, jestli vůbec budete? Já měla vždycky hnedle jasno, ale nyní ani nevím, zda se zúčastním.
Ale ty vejce lítaj co? :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejkooo, ahoj zlato mojeee:slight_smile: Tak hupsli nebo padli:grinning: Věruškooo, bernardýn je super, bych se smíchy asi počůralaaa:grinning: Májinko, no jo 5 samýc musí ještě posečkati, no:wink:
31. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
No - vepřo, knedlo, zelo, a rovnou brokolice s nivou a brambůrky, brokolicová polívčička a navrch POVIDLOVÉ BUCHTY :grinning: . A to vepřo, to bylo jednak vepřová žebírka pečená v peci - to ale tátovo dílo, a jednak můj vepřový guláš. Ale mám navaříno i na dnešek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Belíšku, kulíšku ahój :slight_smile: :slight_smile:
Jé, a Luci, dobré ránko též.

holkz ja si prepla klavesnici na nejakou jinou, netusite na co, pise mi to tz leve ynakz, jak s tim naloyit ypatkz
31. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Tak to je hotová vývařovna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady řízky s bramborama i dnes, ale neva, hlavně, že je hotovo.
Jste včera teda hupsali jo? :grinning: To říkám, že tam padaj laviny...
31. kvě 2009 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz
Musíš zmáčknout zpátky - tedy alt a shift
31. kvě 2009 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz
Jsis tam dala anglickou klávesnici :grinning: , ale tak nám něco napiš engliš, to neva...
31. kvě 2009 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.