• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
hilfeeee, nemuyu psat ani cisla, cekam na radu... jdu yatim na fotkz

jo, belli, hupsli :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Tak fakt hupsli :sunglasses: , pak chrápe do desítky celá zubožená, se ani nedivim, to já až hupsnu, tak budu nejspíš mrtvá, tož radši neriskuju :grinning: Hupsněte někdo za mě, dík :wink:
31. kvě 2009 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, víte co se stalooo? Pavlík se mě teď ptal: kolik Ti bude za 5 let? 39, že? Mě 42 a malé 4 roky, no. A to bylo všechno. Vůbec nevím, co tím chtěl říct, je to zlatíčko, úplně mě dostal, miláček můj. Že by si přál holčičku?
31. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Rada je na předchozí stránce, opakuji: alt a shift
31. kvě 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz
Jé Bellíšku, tak on už takhle počítá a proč zrovna za 5 let? Asi už plánuje graf :grinning: , druhá dovolená v Jugoslávii, třetí auto... A jak by se holčička jmenovala?
31. kvě 2009 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, ještě že Tě máme. To až my budeme mít těch 5 samýc, tak budeš i na telefonu čekat, jestli nebudu potřebovat pomoc.
31. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
No to já právě nevím, co to bylo za výkřik??? Ale my už máme, teda jestli se dočkáme, tak strašně dlouho jména, pro holčičku Kateřina a chlapeček Jakub. Jejda, co ho to kouslo, to se muší vyšetřit:grinning:
31. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Táák,
za 1. Vítám se zpět na české klávesnici, thanks :sweat_smile:
za 2. Jsem mezitím zapla mobil, a huž tam na mě řehtala jedna kobyla :grinning:
za 3. Máma je typická krásná čarodějka, a dcera princezna
za 4. Májo, fotky Anýse zcela vážně naprosto úžasné, krásné, a navíc bych řekla, i fotograficky úžasné! Foť pro časáky!!!!
za 5. Hupsli jsme, páč - pro tvé info, jak nemůžeš dočítat, mi pan doktor na normální gyndě řekl,ať v sobotu hupsneme, že mám krásný folík. Tože jsem řešila na kobyle, jestli máme, když doktor v Caru řekl 14 dní po hysterce půst, a kobylí sněm, v čele s Kulichem Belíchem rozhodl hupsnout :grinning:
31. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Bellí, Pavlík má policajtskej nos, tož musí vědět, ne? Tak holčička tedy! Kačenka! Jéé, ta bude jak Ty! Baroše přepere už v pěti letech:grinning:
Máji, jak to, že neslintáš z mé vývařovny???? :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Jo ták, ona skáče a vypla si to na to mobil, kurňa, že jsem to nevěděla, bych psala sms o sto šest :grinning: , bych povzbuzovala. To je hezký, že kobylí sněmovna tak hlasovala, to u nás jak řekli hupsněte, tož to bylo jasný, že se nehupsne :angry:
A jak se hupsalo po tom vydatnym žrádýlku? :grinning:
Fotograficky úžasné fotografie :grinning: , no to jo...Já jsem totiž celá úžasná :grinning: Odřená, zjizvená úžasnice úžasná. Ještě vám nafotím, co mi udělali s pupkem, následně budete radit, měsíčkovou mast již mám, ale co s tím povoleným kůžiskem? Asi nějakej ajrobik, ajrobik, manželka civčí ajrobik :grinning:
31. kvě 2009 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Je to jasný, Bellí spadla a Mája byla odvolána uzlíčkem. Tož jdu vyřídit jeden telefonát :wink:
31. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Andrejko, koukni jen na to, kolik ženských otěhotnělo během šestinedělí:slight_smile: Jejda, já Ti strašně moc přeju ten zázrak, z celého srdíčka, to by byla pecka:slight_smile:
31. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Slintám, slintám, ale jak mám ten zuboženej žalud, tak nějak tyhle těžký jídla nemůžu, navíc je opravdu nemůžu, samý nadmutí se, počebuju lehoučkou stravu. Tak mám ty řízky, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky.
Májo Aníčka roste jak z vody a je moc krásná.Samozřejmě po mamince :wink: .Prostě Parááááááááááááááda.
Andrej jak je na chalupě?
Tchýně dneska vaří svíčkovou.Mňam.To zase sbouchám aspoň 5 knedlajzů.Ach jo.Budu pak držet 4 dny dietu ale za to stojí.
Bellko to jsou krásná jména.Nejlépe by bylo je použít hned najednou co??? :wink:
31. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Jaký odvolání, tož já tu su pořád! OMG
No to by byla pecka do Německa, fakt že jo! Mimís z Podkérkonoší...
Ajéje, drahý vstal a už hlásí, že mimíska má hlad, to určitě, toho jsem tu potřebovala :grinning:
Večer jsem byla na padnutí, tak mě odeslal spát a že pak mimísku donese na krmení. Ale ona pořád nic, tak ju šel o půlnoci přebalit, aby ju probudil a donesl ji na mlíčko. Spala jsem tedy jako zabitá a pomohlo mi to. Teďka tu na mě zívá starouš a vymlouvá se na to, že se staral do noci o dítě, hahaha, to má z těch jeho flámů, hošánek, dneska má zaracha!!!
31. kvě 2009 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Redžííííí, svíčková, to jsou zase takový těžký jídla, neni nějakej svátek? Všechyn vyváříte, jak o posvícení. Ale počkejte, až já nastartuju teho troubu, to bude tepráv hukot.
31. kvě 2009 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, ty Tvoje komentáře tu fakticky chyběly, úplně se řežu:grinning: Regi ahoj, tak svíčkovou, jo? Andrejko, spadlo mi to, spadlo. Mája říkala, že by to už vyhodila, ale copak můžu zrušit jediný kontakt s vámi??? Tak jsem to šla vyšetřovat a nevím nic, jen se tak potutelně usmívá, no. Kdepak jsou naše těhulky???
31. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Máji, o hupsání víme svý, že? :wink: . Tož Bellí, proč to nezkusit, ale Ket to jistí, přece Tě nepředběhnu :slight_smile:
Ahój Regí, kolik kiláků jsi vlastně ode mně? Já jsem kousek od Semil.
31. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Pavlík má něco za lubem, se snad bude hupsat i v žížátkově.
Jaký komentáře, tu jen sděluju dění v Čebíčkově. Mám úkol, musím jít popsat a vybrat fotky pro nějaké dávné přátele mé tchýně, tož jdu na to, aby tam starej neposlal nějakou nepěknou, na to še muší dohlídnout.
Dítě bylo odloženo do postýlky a brečí, co s ním? No přecivá ju nebudeme pořád dudlit, to by pak byl bič na rodiče. Já když byla malá, tak babička nemohla sama ani na wc, bo jít zatopit, furt mě měla za prdelínou. Aby to nedopadlo stejně... Co matky zkušené, čo s tým?
31. kvě 2009 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz
Regi, a za ty roky, klidně aj tři. Ale samozřejmě s rozumem, že jo. Pokud by to nebylo bezpečné, tak né.
31. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Semily město nemilý, jak říkal vždycky táta. Já bych tam táááák jela. Už ani ten Satan se nestříhá v Bezdězu, to se tam zas nedostanu Bůh ví, jak dlouho, ale až!!!!, tak tam budeš Andrejs a uvidíš, že mě uvidíš!!! :grinning: :confused: A dovez jídlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to setkání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz
Májo tak to si počkám na tu tvou troubu.Jsem zvědavá co bude jako první.
Andrej tak od Semil je to asi prý 30 km.Jsem 25 km od Hradce.Kde že to máš tu chalupu???
31. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Bellí, plně souhlasím! Řekla bych ke dnešku "Májo, vítej zpět" :grinning: :grinning: . Tedy holčiny, nechce se mi, ale musím vstávat. Máme naplánovaný koupání Tairy, páč jsme pořídili nějakej šampón s norkovým olejem. Mám nějak strach, obávám se, že to fakt není línání, že je to nějaký hlubší problémek. No, uvidíme , jestli nezaberou do měsíce vitamínky, půjdeme na rozbor krve.
31. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Máji, u nás se hupsá jen tak pro radost, já nemám ani jeden vejcovod, to jsi zabudla??? Andrejko, jaképak předběhnu? Jen do toho, já potřebuju, abyste mi držely místečkooo:wink:
31. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
REgíí, já jsem teď u našich, jsou to Čikvásky. Ale chatu s Honzíkem, tak tam jezdíme kousek od Lysé nad Labem.
31. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Kočičky moje nejmilejší! Musím chca nechca vás na chvilku opustit. Umýt, ustlat, a jdem s tím drakem do vany. Honzík bude držet a já budu drbat. Pak to znamená vyčistit ucpanej odpad :grinning: , vyfénovat toho našeho černýho krtka, jak ji Honzík říká, a dále ucpat vysavač, až budu všude ty chlupy vysávat... :wink:
31. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
TAk to neznáme.To nám nic neřiká.To je škoda.Hned bych umluvila skoro švagrovou a jely by jsme ale to nevíme ani jedna kde to je.Třeba někdy jindy.Lysá nad Labem je docela daleko né???Já nemám orientační smysl tak ani nevím kde je co a to jsem 2 roky jezdila s firmou která prodávala oblečení.Vždycky jsme si pronajali nějaký starý obchod a tam jsme byli celý týden.Byli jsme i v Semilech a třeba v Děčíně.
31. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Nezapomněla Bellíšku, ale hupsnout si můžete.
Co má Taira s kožuchem? Bude ho mít norkovej jo? Satan má taky Gottliebe, bo jak se to jmenuje, ta značka no kožuchy, šampon a kondicionér, pak fén, no jak u vás, Taky se na něj chystáme, ale my musíme, až bude teploučko, aby dobře schnul, on u toho fénu zas tak dlouho nevydrží.
Jdu pohonit Čikvásky na mapách, to jsem ještě neslyšela.
31. kvě 2009 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz
Berunky, ač nerada, taktéž musím jíti něco podělati a to mi to zrovna přestalo padati:grinning: Tož sa majte, ale já sa vrátím:wink:
31. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Jééééééé, ono je to u Košťálova, tam má chajdalupu jedna moje veeelkáááááááá kámoška z Práglu :grinning: Se tam teda sjíždíte, Pražáci jedni.
31. kvě 2009 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.