• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak tady je vylidníno, všichni něco poděláváte...
Tady je to jak v blázinci, pes skáče po celý okenní tabuli a honí mouchy, jak nějaká kočka, mimíska škytá, já ju táhnu k noťasu, do toho řve monitor dechu, bo já si nikdy nevzpomenu ho vypnout a starej jel mamce pro koberec, bo volala, že maj někde nějakej božihodovej ve slevě :grinning:
31. kvě 2009 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Andrejko tak na vlítněte a to by bylo aby to nebylo. Berušky tak už jsme se vrátili od tchýně. Manža smaží řízky a včera dělal bramborový salát to bude mnamka. :wink:
Jdem si odpoledne lehnout malá se vrátí až v pět tak jdem s manžou do hajan už se moc těším.
31. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Lůco, no to je neděle jak vyšitá, řízany, salátek a ještě poleženíčko, to si taky hupsnete, tady je to jak v erotickym saloooonu :sweat_smile: Ještě se tu zkazím, Boha jeho, pryč odsud.
Dítě uspáno, ukojeno, Luboš stále v kobercárně. v telce politici, jdu to rychle přepnout, bo mě jebne, jéééžiš a pan zubožený vejcema tam diskutuje, tak to honem pro ovladač, bo vajec máme už málo, muším je šetřit :grinning:
31. kvě 2009 ve 12:04  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, však až na to hupsnete vy, po takové abstinenci, tož ve zprávách o tom budou hovořiti jako o zemětřesenííí:grinning:
31. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Pravda bellí, už je to doba dlouháááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to už bude rok, cos mě z vlaku mával :grinning: , jojo v červnu tomu bude rok.
Stále je tu hnusavo a kámoška z Londýna píše, že tam maj oooobr vedra, tak co je to za bordel?
Pustila jsem myčku, již druhé mytí, to je krása, ten zvuk té vody, to je jak u vodopádů, huž se těším, až tu krásnu naleštěnou zas vytáhnu :slight_smile:
Satan stále lítá po celym obýváku a honí tu nebohou mouchu, je jich nějak hodně, musíme koupit sítě do oken. Bellíšku, vy musíte bejt hotovej mušinec s tolika žížatama, ne? Jak je hubíte?
31. kvě 2009 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz
Však máme všude ve stájích mucholapkyyy:grinning: Tady už přestalo pršeti a leze sluníčeeek:wink:
31. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tož dobré popoledne :slight_smile:

dneska je mi lépe,tak jsem využila toho a trochu jsem poklidila,navařila a teď se chystám na knedlík,abysme až páneček dojede mohli papinkat.

Máji,mamka je kočka mladá,tož ta to za dvakrát bude mít v malíku,toho bych se nebála,tož dcerka nedcerka je taky pěkná baba,tož se to drží v rodině,to jde poznat a Anči :grinning: je kouzelná,já už se těším :slight_smile:

Andrejko,jen plácnu,my sice kočky,ale vím že známým hodně línal kocour a dr.jim poradila že má málo nějakých omega3mastných kyselin a musel se koupat měsíc a půl ve spešl šamponu,prý nějak po zimě ztratil ty vitamíny,tak mu dávali nějaká olejík.

Majdí,teda Pavlík je číslo :slight_smile: to vždycky takovej zájem potěší a je to lepší než kdyby říkal plno jiných vět,že?

Lucy,teda Tebe manža pěkně obskakuje :grinning:

Věruško,teda a jsi si jistá že štěňátko není třebas bernardýna nebo leonbergra když tolik nabyl :wink:

Regííí,teda svíčkovou,hmmm mňam to bych dala taky,já včera měla mít ty gulášky,ale nebyly,místo toho bylo sele,první masíčko malé ok,ale další jsem kousla a fůůůj navalilo se mi tak jsem dojedla.

Všem přeji příjemné trávení nedělního obídku a těm co nejedli tak dobrou chuťku
31. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky milášci :wink: Se točim okolo 3 dětiček tak jsem šťastná.V pátek volal synovec,že chce ke mně na víkend.V sobotu jsme byli v ZOO a odpoledne dorazila i Bajunka,tak si to užívám.
Andrejko my jezdíme do Ostrý je to kousek u Lysí,znáš???
Májinko malá je úžasná a co ty jak si se vzpamatovala?Ta moje kámoška je kapánek rozhozená a pořád bulí ale už jsme byly v pátek na rituálním obídku a malej celou dobu spinkal :wink: Na těch fotkách ty děti vypadají jako obříci a přitom jsou to takoví chroustíci :wink: Jinak já jako matka radím nerozmazlovat.Nech jí občas poplakat jestli to tvé srdíčko vydrží :slight_smile:
Ahoj Majdí co krček je líp?Jakub? To nedávno vyslovil Jirka když jsem mluvila o dvou holčičkách,truhla!!!
Všecinky moc zdravím :wink:
31. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj Katy, tak to je super, že je Ti lépe:slight_smile: Já myslím, že už Ti to období nevolnosti snad končí a teď už si budeš těhulinkování jen užívat:slight_smile: Peťko, zdravím beruško, tak kolem třech dětiček, to se máš co otáčet, ale je to supr, viď:wink: Jo jo, krček lepší, ovšem dneska jsem ten límec sundala až v 7.00. Tak, a teď jsem vytáhla veliký koš prádla na žehlení, tož jdu na tooo:sunglasses:
31. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Tak jsem musela odskočit od žehlení, protože se mi v hlavince objevily myšlenky na Manetku. Manetko, beruško, až to přebolí, přijď za námi. Mocinky na Tebe myslím a posílám pohlazení, ať se aspoň trošku uleví na dušičce a srdíčku. Drž se, ono to přebolí, uvidíš, holčičko. Danusss, a jak to s Tebou vypadá? Doufám, že to bylo jen těhušpínění a je všechno v pořádku.
31. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
Majdí to krčku moc nepoůže to žehlení :wink:
Juknu snad večer chystá se nějaká akce :grinning:
31. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
Zase žehlej, OMG. Já tu mám mimísky hadříky na přežehlení, sice jsou to drobotinky,a le dokopejte mě k tomu, že! :rolling_eyes: Mimíska stále chrní.
Petjuno, já jsem taky pro nerozmazlování, jen nevím, jakou činnost jí připravit, nechci ji pořád tahat v náručí, aby si nemyslela, prdka jedna, že si houkne a máma bo táta poletěj a madam se bude poponášet, to ne, ale zase když kvílí v tý postýlce, tak je mi jí líto, že jako nemá žádnou zábavu...
Co se týče mého psycho stavu, tak si myslím, že jsem ok, to bulení bylo jen jeden den a to ten první, bo bylo výročí Alfíkovýho úmrtí. Myslím, že už to zvládám v pohodě, chce si to zvyknout na to kojení, to je asi největší záběr, bo v noci a k večeru, kdy už jsem zubožená, se mi do toho fakt nechce, hodně mi pomůže, když ji Luboš přebalí a jen přiese na kojení, to je pak super.
Dneska v noci nám normálka spustil alarm na monitoru, byla jsem rozepsalá, vylítla jsem jako střela, ale vše bylo ok, tak nevím, asi to nějak zahaprovalo, ale stejně myslím na to, jestli třebas chviličku fakt nedejchala, ono to reaguje po 15-ti sekundách nedýchání myslím, musím si to ještě nastudovat. Ale teďka přes den je v pohodičce.
jo a změnila se mi nějak termoregulace :slight_smile: , bo já, milovnice zimy, jsem stále zmrzlá a už tu máme 23 st. doma, to bych dříve chcípala vedrem. Luboš je na tom hůř, ten miloval vedro, já ho to odnaučila a teďka docela trpí, neni mu tu dobře, ale já se nedivím, ovšem moc mu v tom nepomůžu, bo ví, že mimíska potřebuje teplíčko, aspoň po dobu, co je tak maluškatá.
31. kvě 2009 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj všichni
Anička je kouzelná tak se mi zdá že trošku zbaculatěla, ale to asi s tím váhovým přírustkem ne, to se mi asi jen zdá, a mamča je kost tak to zvládne i s kočárkem. Taky jsem ze začátku byla unešená z myčky, ale postupem času už jsem líná to čisté vyndávat.
Andrejka má večer splněno.
Belli to je fajn že ms dorazila, a krček už je lepší, jen teda kupa prádla fuj fuj, nezávidím.
Hani tobě velká gratulka k zvládnutým zkouškám :slight_smile:
Katy super že ti je líp
Lucinko jen si hezky schrupněte, vždyŤ máš zas noční chuďátko.
Peťulko to je relax 3děti :slight_smile: Hlavně že jste si užili víkend, asi až na to počasí.
My jsme dnes zalehlí v pelechu jen jsme vylezli na oběd, ale žádné hupsání, máme zákaz :unamused: . až teď vyrazíme na návštěvu k babičce. No a u nás pořád prší.
31. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak to musí být rachot když alarm začne ječet!!!Božínku to je zápřah na nervy :frowning2: Jo kojení Jiřinka taky oplakala :frowning2: Má pitomý bradavky a malej má tk malinkou huběnku,že se nechytí.Tak má i příkrm.Kopila odsávačku a zkusí to rozjet sama.Je ty jsi dobrá :wink: Anýsek nemá žádnou zábavu?Tak jí dej na deku a každou chvíli ji přestěhuj o kousek dál :grinning:
31. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
No jo, Peťko, to vím, že to krčku nepomůže, ale neboj, já myslím, že ani neublíží. Přinejhorším mám 10.6. poslední Dornovku, tak tam mě srovnají:grinning: Máji, no jo, nejhorší je, že je Ti miminka líto, jak pláče, viď? To nechci vidět u nás, když letím za každým zvířátkem, co se mu stalo, když kňukne:grinning:
31. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
Koťátka ahojky hojky, dneska nestihám, tak vás alespoň pozdravím, Anička je krásná,Janinko, tak už to máš za sebou a všem oststním krásné nedělní odpoledne :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj Mončo tady počasí celkem ujde.Nesvítí sluníčko ale neprší :wink: Jo pelíšek :wink: to si řikám každý pátek,že sobotu proválím :grinning:
31. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Mončo ahojky, taky mi přijde, že mimíska roste a druhou bradu má znatelnou, trošku si ji vykrmím a pak to musím hlídat, aby jsme neměli obezitku :grinning:
Petjunko, já ji nemám kde poválet, bo by ju satan zubožil :grinning: , tak leží jen v postýlce, ale pořád ještě spinká, tak je to ok.
Tady taky stále prší, nevypadá to na lepší počásko.
Luboš zas odjel, ale teďka mi to neva, když malá chrní, nataujou u mamky s bráchem ten novej koberec, to jsem zvědavá, jak to tam bude vypadat.
Monči, je mi to jasný, že pak už bude problém, kdo to z té myčky vyndá, jsme lidstvo lenošné :grinning: , ale zatím mě to ba :sunglasses: Za chviličku se s tím čistým porculánem zase pokochám :grinning:
Ještě nějakej ten žehlící stroj by to chtělo, já nevím, že už něco nevymysleli, krom teda sušičky, ta se mi sem nevleze, ale prej to vyžehlí hezky.
31. kvě 2009 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, Moni ahoj:slight_smile: Už jsem si říkala, kde jsou naše těhulky a ony jsou v zalezlé v pelíšku:slight_smile: Co taky v takovém hnusném počasí, viď:wink:
31. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Zdravím Karolku. Co domácí atmoška? Už ok?
Já si jdu nastudovat návod k troubě, nemám s tím zkušenosti, ani nevím, na co je kterej program dobrej. Jen mi paní prodavačka prozradila, že gril je dobrej na křupavou kůrčičku. Ale vy mě jistě vyškolíte dál... Já jsem totiž ještě zvyklá na válečný trouby, víte... a ta moderna, to je pro mě ořech :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 14:49  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Karolko tady se to začíná probouzet a já musím jít zabavit harantíky :grinning: Ty dvá větší se ze srandy řežou a ta malá tomu nerozumí a sere se mezi ně. :slight_smile: Chudáci sousedi :frowning2:
31. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
A jéje u Petjuny se to masakruje, kolik těm dětičkám je a odkud že jsi to posbírala? :grinning:
31. kvě 2009 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz
Zase leje, úplně je šedivo, fakt hnus, jsem chtěla přejet ty okna a to snad ani nemá cenu, ještě bych si ofoukla větrem mlíkárny a to prej pak bolí jak sviňa.
Jak to, že dokrmuje ta Tvoje kámoška, Petjunko? Já taky dokrmovala, ale doma jsem si řekla, že to prostě zvládneme a jde to. Nejprve mi v porodce blbě řekli, že se strčí do hubice mimísce jen bradavka, pak až mi další sestra řekla, že se musí zašoupnout i dvorec. Zacházím do podrobností, já vím, ale to mi pomohlo, bo jinak by nevypila nic. To přisátí bolí jako blázen, to se mi vyvalej kukadla, nohy letěj do vzduchu, ale po chvilce si zvyknu a je to ok. Mimíska má taky malou hubičku, sotva se jí to tam vleze, ale jde to.
31. kvě 2009 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz
Máji jaká obezitka :astonished: Anička nemá ani měsíc a ty ž na ni s dietkou. Jinak sušičku máme taky no je to mooc fajn věc, už moc nežehlím jen výjmečně, jsme taky na bytě takže místa není nazbyt, ale máme ji postavenou na pračce.
Petjunko to bude uklízení si dovedu představit bugr po 3 dětičkách :wink: .
Belli do teď jsme byli zalezlí ale musíme k babičce, tak zatím.
31. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Já bych se asi bála, že mi ta sušička z té prajdy seskočí :grinning: Pračka když ždíme, tak rajtuje, né že by teda pochodovala, to zas ještě ne, ale přeci jen je mrštná, ale asi jak by byla zatížená, tak by stála, že? Ale ještě tam hodit sušku, do tý prdítkový koupelky, tak nevím nevím, jestli by jsme se tam ještě vešli. Ale asi je to dobrá věc, já mám obsazený všechny topení, pak je to prádlo pomačkaný, no děs.
31. kvě 2009 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, tak si návštěvičku hezky užijte:slight_smile: Máji, taky nemám sušičku, ale mám program: snadné žehlení a to prádlo není pokrčené, to se žehlí jedna radost:wink: O jé, začíná Láska z pasáže, jdu chystat kapesníky, to vždycky ořvu.
31. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Tak manža je zpět, koberec natažen a dovezl mi staré noviny od mamky, kde je článek o tátovi, popisuje tam celkem vtipně hokej, jsem se aspoň pobavila, jen škoda, že se mi nedožil mimísky no..., ale počteníčko je to dobrý, ani nevím, že takovej poklad doma máme, hnedka si to musím okopčit na našem novém multifunkčním stroji :grinning:
Psali jsme spolu vždycky každý týden článek do programu, co se prodává na hokeji, vlastně jsme chystali celý ty programy, to bylo super, bych na to na všechno úúúplně zapomněla. Áách jo, jak ten čas letí..., to jsem ještě chodila do školy a v sobotu to bude již 13 let od maturity :confused: , to snad ani neni možný! A Karolka bude mít děň ražděňja :wink: , to by se mělo uspořádat nějaký mejdlo na Kobyle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 15:42  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko ahoj, tak jak dopadlo včerejší grilování? Nezmrzla jsi tam? A doma lepší?
31. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Bellíšku, co je to za specialitku? Snadné žehlení, to máš nějakou spešl novou prajdu? Jakou máš? My máme pračku už deset let, ještě nebyla opravovaná, nechci to teda zakřiknout, ale šlape dobře, holka jedna bílá. Máme Fagorku, ale určo budeme taky brzo muset koupit novou, tak ať se inspiruju.
Satan stále honí mouchu, to je jak v cvokhausu, od okna ke dveřím, od dveří k oknu, funí jak lokomotiva a nedá si pokoj.
Mimíska se taky nějak ošívá a začíná kvikat, jdu na ni a na tu Lásku z pasáže, asi jsem to neviděla, mám mezery, to je zvláštní, českej film a neznám ho, možná se rovzpomenu.
31. kvě 2009 v 15:50  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, nám odešla pračka asi po deseti letech, tak jsme si koupili Whirpool se šestým smyslem a tam to máme. A používám ho pořád, to prádlo fakt není pokrčené. Máme jí cca druhý rok?
31. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.