• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Berušky už jsem tady vyspinkaná vymazlená a čekám až se mi vrátí Pitrisek.
31. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
My jsme taky vyspaný, až teďka se vzbudila, tak jdeme krmit, ale zase nás trápěj prdíky, tak bojujeme s řevem.
Nojo Whirlpool a jejich šestý smysly...
31. kvě 2009 v 17:00  •  1 dítě  • Odpověz
Už jsou jahody :confused: ? No to je fofr a já je zrovna nemůžu, ale dala bych si. Aspoň džemík bych si udělala a knedlíčky tvarohový s čerstvejma jahodamááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už máme Petku doma donesla si 4igelitky plné hader po dvou holčičkách ted máme trička s krátkým rukávem na celý měsíc aspon nemusím prát na konci měsíce vyperu 30 triček najednou :grinning:
31. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
Luci, tak to je super, to bude z Peťulky modelína, každý den nový model:wink: Teda tu noční Ti nezávidím, ale zase po tak krásně stráveném dni:slight_smile: Májinko, já se tak obávám, že mi za chvíli doslouží žehlička. Né, že by jí něco bylo, to musím zaklepat, ale přece jen už ji mám 12 let.
31. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
Belí ted má více hader než já a manža dohromady. :cry:
Zítra se moc nevyspím jedem do ostravy vyřídit petulce pas trvá to měsíc a v havířově dva měsíce bo to posílaj do ostravy tak si tam přímo zajedem :wink:
31. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
Tak hadýrky si Peťulka dovezla, ta se má. Bych taky nějakej hadřík potřebovala, ale jen tak jeden kus, bo to nemám kam dát a pak mě to štve, už bych zas půlku skříně vyházela a to jsem to dělala nedávno.
Bellí, 12 let žehličku, tak to je teda dobrá, že vydržela, já bych chtěla, když už teda musím žehlit, nějakou fakt dobrou, ale nerozumím tomu. Luboše tak bavilo žehlit, když jsme se seznámili, se vrhnul na koš u telky a bylo vymalováno. Od svatby ho to nějak nebaví :confused: , nechápu proč...
Mimíska je v pelíšku a čučí, tak je to ok, ale satan stále honí tu muchu, už je mi ho líto, ale já se do ní taky nemůžu trefit a ven ta blbka nějak neumí vyletět.
Co ta Janni.ka, doufám, že neni někde v práci :confused:
31. kvě 2009 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko dětem je 11-to je naše,pak 7 to je synovec a 3 to je neteř.Synovce už jsem vrátila a Bajunka do zítra :wink: Jinak ta kámoška má moc velký bradavky a on to do té hubičky nnacpe.Navíc to neutáhne takže jí ubýval na váze proto mají příkrmtřebas se z toho ještě vyhrabou :wink: Okna v šestinedělí???Ser na ně! :wink:
Lůco to máte výhodu,já jsem bohužel ten co obdarovává protože mám nejtarší dítě :wink:
31. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahoj Petro naštěstí dostáváme spoustu věcí mám věci od tří holčiček ale stejně ješte neco koupím. A potom vše dávám ségře pro neteř. Neteř má rok a půl.
A ty ještě hlídáš to je paráda dům plný dětí aspon človek příjde na jiné myšlenky :slight_smile:
31. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
Miluju je jako kdyby byli moje :wink: Je pravda,že bordel je zde kvalitní ale to mi nedostane :grinning: Včera mi naštvaly :wink: hodily mi míč na oblíbený hreček a ten spadnul a je po něm :frowning2: koupila jsem si ho na hrnčířských trhách a Terka s Jirkou měli zákaz na něj koukat natožpak na něj sahat :angry:
Bajunka Vám chce něco napsat tak bacha vbbnnnvvvvbbbnnnhrrrrrvbnnnnnnnnnnnnn :grinning:
31. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
Bajunko ahoj :slight_smile:
Už se na ně nezlob oni určitě nechtěli :wink:
31. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
Tak to máš Petjuno veselo, tři věkový kategorie a spolu si vyhrajou jo? To je krása, to já bych asi zešílela :sweat_smile: Nemáme ještě úplně upravenej byt pro malý děti, ale už se na tom maká, všechno vyhážu :slight_smile:
Mimíska zase kňourá, ale dělám mrtvýho brouka a táta se stará, dřepí u ní u pc, tak ji zaučuje :slight_smile:
To je pohled, leží mu tam na stole, Andrejko, sociálko, zítra se sem stavte :grinning:
A satan stále běhá a loví, možná už je z něj cvok, nevím...
Do toho tu řvou Simpsonovi...
31. kvě 2009 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz
Si koupíš aspoň novej hrnek :grinning:
Já se jdu věšet, ale už fakt nevím kam, bo venku stále leje, to už neni normální...
31. kvě 2009 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz
Já vím byl t jen kus hlíny ale znáte to když si na něco zvyknete :wink: jde o prd aspoň se uvolnilo místečko ve skříni :grinning: Jinak Máji musím říct,že si rozumí kvěle ani o nich nevím ale je to hodně tím,že jsou všichni klidní a Terka je už rozumná tak to krotí :wink: A vy koukám vyučujete počítač hned od malinka :grinning: se neztratí :wink: že hubinkuju na čumáček :slight_smile:
31. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
Berušky budu se sváma pomalu loučit jdu chystat véču a potom se chystat směr práce.
Všem vám přeji dobrou noc a krásné sníky.
31. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Vyřídím, no já ji učím na Kobylu a Luboš na WOWko, tak uvidíme, jak bude učenlivá.
Jdu koukat na Román pro ženy, ještě se mi to nikdy nepovedlo dokoukat, vždycky jsem usnula, tak snad dnes, ikdyž nevím, nevím :grinning:
Luboš právě uspal mimísku, tak snad vydrží do konce filmu :slight_smile:
Co Andrejka? Už je v Práglu? To ten víkend zase utekl, na tý jejich chajdalupě to vidím.
31. kvě 2009 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco rychlou šichtu přeji :wink:
31. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
to dávaj v telce nebo to máš na dývku?
31. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Už jsem to zjistila takže jdu zahnat holky a budu taky koukat :wink: papa :wink:
31. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoooj, jsem tu:slight_smile: konečně jsem vás dočetla a nejvís jsem se nasmála u Májinejch průpovídek o hupsání. Já bych taky hupsala,že bych ...? Třeba to šesatinedělí má něco do sebe a navíc mne tak bolelo na pravé straně a to je vždy u ovulky, třeba tam mám taky obří folík jako Andrejka :wink:
Bellí, musím reagovat, Bertík kočky honit může,ale jen naprázdno,bo je to kastrát. Jsem ho byla navštívit na seně, no paráda, začal mňoukat a mazlit se. ještě na mne nezanevřel :slight_smile:
Lůco, ať ti to rychle uteče. Mnw by tyhle směny zabily.
Petí ahoooj:slight_smile:
31. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Hezký večer kobylkýýýýý :slight_smile:
jdu jen na skok se nahlásit že žiju :grinning: sem v noční košily a spíš jen ležím,milášek vařil a uklidit chodbu.
Pořád mě pobolívá pravá strana :frowning2: myslela sem ráno jako že sem o.k.tak sem se oblíkla a hrrrr na úklid,no jak sem se přepočítala :confused: sem po půl hodce zaplula do pelechu a bylo jak mě začly bolet vaječníky :frowning2:
31. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Máji, ještě honí Satan mouchu? Tohle dělal Bertík a byl taky vždy šílenej dokud jí neuštval a nesežral.

Jsem vám kočky slíbila popsat to natáčení, máte ještě zájem?
31. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
dočtu vás zítra,jen sem stihla tuhle stránku
Petunka má děti na hlídání a hrneček je kaput,Peti koupíš jiný :wink:
Máji neboj,já pudu do práce až 24.6 ted vybírám přesčasy a pak mám 14dní dovču :slight_smile: zítra budu volat do Repromedy kolik máme embryjek tak písnu.
Přeji vám dobrou noc a hezký sníky a Lůci at to v práci utíká
31. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoooj Janinko, to je normálka po OPU, tak to je dobře odpočíváš. Kdy si pojedeš pro děti? Ráno voláš do CARu?
31. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Aha, už jsi odpověděla :wink: Tak zítra Jani, čauky
31. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
Jani ahoj a kolik bylo folíků já to přehlídla :wink: hrneček dnes už neřeším :grinning:
Věruško že áháš piš veselé hystorky z natáčení :wink:
Jdu to vykoupat ať to zaženu :grinning:
31. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj věrko, tož piš, posloucháme, spíše čteme.
U nás nakonec vyhrál Walda nad Románem, si tu zapěju :astonished:
Mimíska usnula, satan leží pod postýlkou, no krása, mouchu nedohnal, pokračování zítra. On ji většinou chytne do packy, vezme si ju na zem, tam ji popostrkuje už zuboženou, polomrtvou a pak jí sežere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem tu měla na návštěvičce kamarádku:slight_smile: Věruško, a jo, já zapoměla, kulky pryč! Peťko, je úplně vidět, že když jsi s dětma, tak Tě to šíleně uklidňuje:slight_smile: Luci, ať Ti noční uteče a už je ráno a jsi v pelíšku:slight_smile:
31. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Věruško na to už se těším, tak piš piš historky :slight_smile:
Máji s tou pračkou je to že ji ta suška spíš uzemňuje, my jsme si koupili drahou při koupi bytu ale kazila se pořád a vydržela ani ne 7roků, takže jsme kupovali novou a ta byla v akci i se suškou tak mi manža udělal radost akoupili jsme set.
Peti ahojky, Luci tobě aŤ to rychle utíká v práci.
Belli taky měla návštěvu. Andrejka fičí do Prahy.
31. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Táák já já jdu teda na to. Chtěla jsem vám to popsat z gruntu, ale nějak jsem neměla furt tu správnou psavou náladu.

HISTORKY Z NATÁČENÍ http://www.habermannuvmlyn.cz/

Tak jsem se nechala zlákat touto nabídkou, na castingu jsme s Míšou nějak uspěli, ale asi měli stejně málo lídí, protože jsme hlavně "hráli "davové scény z odsunu Němců. :slight_smile:
Týden před natáčením byla kostimérní zkouška, kde na nás navěsli příšerné hadry z té doby. Míšovi to docela slušelo, bo hrál Žida,ale já jsem podle těch hadrů byla asi hooodně chudá Němka :grinning:
Někdo se tu ptal, jestli ty kostýmy byly vypraný, no asi ne. Nsmrděly,ale jestli ty fleky byly účelné,nebo z nevyprání, tak to nevím...
Nástup na natáčení byl už v 5.00 hod, bo se zrovna v ten můj den točily ty nenáročnější scény z odsunu a celé to trvalo až do 20.00 večera- no fuška.
Krom kostymérek si nás do pucu vzaly i maskérky a kadeřnice, ale u mne to zas bylo jednoduché, bo mi na ty moje krátké vlasy napařili šátek a hotovo. Ale ženské, které měly dlouhé vlasy, tak těm za chvilku vykouzlily krásné dobové účesy. Prostě jsme se všichni promněňovali do válečné doby,uplně jiní lidé, prostě šaty dělaj člověka.
Pak nás odvezli na plac s cateringem (nevím jak se to správně píše), kde jsme posnídali párečky. Vedle ve stanu byl štáb a tam měli inadší meny-houstičky, buchtičky... Začínala jsem si čím dál víc připadat jako v té době. Zahlédly jsme první profíky herce- Rodena a další, bohužel nevím jméno,bo to nejsou uplně ti známý. Holky, Roden je pěknej chlap a havně si na žádnou hvězdu ani nehraje. Odpol přijel ještě i Kaiser, ale na toho se s hraním nedostalo,tak jen pospával na nádraží v kostýmu rudého gardisty.
Asi v 9.00 nás odvezli na plac. Vše se odehrávalo na místním nádražíčku, kde stály dobové vagony, staré nápisy atd. Nandali na nás bágly, které byly vycpány hadrama,tak to bylo docela těžký a někdo měl zas vláčet kufr. Bylo ná s celkem asi 150 komparzistů-pěknej mumraj.
Celé to kočírovala Terezka-Herzova pomocná režisérka a další hlavní člověk krom Herze byl režisér na place a jak jsem se pak dozvěděla, syn Menšíka. Ten na nás celý den řval kam máme jít, co máme dělat, co nemáme dělat...obdivovala jsem jeho hlasivky. Herz seděl na své židličce a scény sledoval rovnou spracované pře PC a vracel nás to přehrávat znovu. A to se taky dělo dost často.
Naše hraní spočívalo v tom, že jako odsunutí Němci jsme museli procházet špalírem Čechů,kteří na nás řvali nadávky,kopali do nás, cloumali s náma po štěrku (umělý z korku,ale i tak mám odřená kolena),rudá garda nás mlátila flintama,plivali po nás....Sado maso. Měli jsme mezi sebou i děti a některé plakaly doopravdy. Jedna holčička se nemohla vůbec uklidnit, bo jí to asi maminka nevysvětlila, že je to jen jako.
Jestli mne tam bude vidět, to nevím,ale jednou si mne Tereza vybrala do přední ředy štrůdlu a pak, když přinesli mimnko a jí jsem ho měla odnášet v náručí. Nevím, čím jsem si tuhle roli zasloužila, ale asi jsem měla dost zuboženej oblyčej do téhle scény :grinning: Bylo to docela krutý, bo jsem se musela s mimi během 3 minut zamarádit, aby vůbec ke mne chtělo a pak ho mít v náručí. Ŕvalo jak protržené k radosti rejži, kterýmu se to náramně hodilo. Fuj...nechtěla bych ani na minutu žít v týhle době a vše to prožívat.
taky tam byli kaskdéři a ty scény byly taky nechutný. mlátily s nima o zem nebo o zeď, tekla falešná krev,nebo zvraceli vajíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Musim ale říct. že to vše byl zážitek,vidět a na vlastní oči. Není to žádná sranda takovéhle natáčení. Všichni se docela namakai
Jsem se nějak rozepsala :slight_smile: Interwiu pořádám později. Teď jdu na Román pro ženy. papapap
31. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.