• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Uf,to je román :slight_smile: Chyby se mi opravovat už nechtělo, tak omluva.
Ještě jsem zapomně la napsat honorář- 1000 kč na den,ale dostala jsem jen 600,bo jsem podepsala 400 pro agenturu, která mne má k dispozici na případné jiné natáčení,ale po téhle zkušenost...nevím, nevím. Leda tak někde u moře,ale válečný film,nikdy více!!!
31. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
To je krásnej román, muselo to být super, jak už jsem říkala Věrušce, dcera nedcera taky takhle točí, ale žádný dramata, ikdyž vlastně taky byla v nějakym židovskym filmu. Dobře byla vidět v Četnickejch humoreskách, to tam tančila na karnevale, několikrát byla v záběru. Tak si takto počkáme na Věrušku, se už těšim :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz
Májo,nedělám si iluze :slight_smile: Možná tak nějaký letecký záběr, když se Roden prodírá davem,tak mne zrovna jako odstrčil, tak to by mne mohlo být vidět i do xichtu,ale jak nesu to díťátko v náručí,tak to jsem zezadu a mám ho přes rameno :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Holky jdu zaplout do pelechu, už jsem zas utahaná, mimíska spí, tak ji tu nechám Lubošovi a pak mi ji zas donese už přebalenou na nakrmení a povalíme chrupec až do rána :slight_smile: Tak brou nocku a zítra na Kobyle!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
31. kvě 2009 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz
Věrko tak to je super zkušenost, teda to je síla, ale určitě nezapomenutelné, tak když tě vybrali do první řady tak bychom tě mohli hezky vidět. Tak to tvůj milášek měl asi lepší, teda nevím jestli je lepší někoho jako mlátit, nebo být mlácen jako ty. úplně jsi nás přenesla do jiné atmosféry. Ještě že jsme v této době.
U nás létají hromy blesky, bojim bojim, tak raději odpojuji pc. Dobrou noc všem.
31. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ježiši, přes rameno jo? A jak bylo malý? To bych nedokázala. Mně dělá problém vyndat mimísku z vany na pračku, jinak ji přenášíme jen v zavince :confused:
31. kvě 2009 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz
Byl to roční klouček,ale i vypadal ještě menší.
Mončo, sice přední řada,ale točená z dálky :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jé, to je mocinky krásné počteníčkooo:slight_smile: Moni, tak snad ty hromy, blesky, co nejdříve přejdou. Pěkně se vyspinkej, těhulkooo:slight_smile:
31. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Ahóóój kobylenky! Huž jsem zasejc doma a jak jinak než v pelechu. Musím vás rychle dočíst!! :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Belluško, jak je? Co krček?
Zdravím chatařku Andrejku. To si teda počteš :grinning: jsem se urvala :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Ahoj Věruško!! :slight_smile: :slight_smile: . Já zatím přelouskla jen tuhle stránku, ale to Tvoje vyprávění mě dostalo teda! Musela to být docela síla, po všech stránkách. Chudáci dětičky, a já si vždycky myslela, že ty záběry, když děti bulí, jsou sestříhané, že přímo do toho natáčení je neberou. To dítě muselo mít šok. A Tvoje odřený kolena, to Tě fakt tahali po zemi? I když korkovým, to musel být fakt masakr. Ale asi nezapomenutelná zkušenost, co?
31. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Budu reagovat postupně, páč to jinak zapomenu :slight_smile: . Jasný, Májuš, do Košťálova se chodí na koupaliště, je tam krásný přírodní, akorát je tam už poslední dobou mooooc lidí. Katy, ahoj těhulko, jj to sedí! Přesně to nám řekla a přesně to děláme, jen mi řekni, za jak dlouho se to zlepšilo? Už mám strach, padá to z ní po cuckách. Petjunko, ahojda, no jasný, že známe Ostrou. A co Ty tam děláš? Od Prahy je to na ouplně jiném konci??
31. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Andrejko, to jo, zkušenost dobrá. Když vidíš okolo to všechno, jak to maji do detailu promakaný, třeba když tu s kaskadérkou šmejkli o zedˇ,tak rozmáčkla falšnou krev,která jí tekla po celém oblyčeji a taky po zdi. záběr se napoprvé nepovedlo,tak hned přiskočily maskérky, ptřely jí oblyčej, rekvizítáři umyli krev ze zdi,přetřeli jí barvou a záběr se mohl točit znovu. Čuměla jsem...vše se odehrávalo během chvilky, no prostě profíci:slight_smile:
Jinka té plačící holčičky mi bylo taky líto,ale spíš to byla chyba maminky, která jí nevysvětlila oč jde.
31. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Andrejko, co je Tairunce? :confused: Četla jsem, že něco se srstí.. Pohlaď jí za mne
31. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
booože, já píšu obličej s y, už na tý neschopence nějak hloupnu
31. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj Andrejkooo:slight_smile: Věruško, krček celkem dobrý, lepší se to každým dnem. Ale padá mi net, tyhle prodlevy mě zabijooouuu!
31. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Věruškooo, promííň, já dočítala.. A teď jde zasejc Honzík... ještě budem pojišťovat ten óbr folík, no jsme unavení, a na povel je to na palicu, tož to zkusíme :grinning:
Ale ještě přijdu... Kdyby jsi už spinkala, tak na zítra Ti moc držím palce, a ničeho se neboj, my těm doktorům furt cálujeme, tak ať píšou neschopenky a neremcaj, dyk dušička to ještě potřebuje! MTR a MVR!
31. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
Andrejko neboj, Tairunka se určitě uzdraví. Musí! Nejhorší je, že nemůže mluvit, viď? Já to znám, však víš. Pohlaď ji i za mě, berušku, jistě bude v pořádku. Věruškooo, klid kočičko. Jak říká Andrejka, jen ať píšou neschopenky, však platíme dost a dušička je nejdůležitější orgán, který když ten není v pořádku, tak nic nemůže být v pořádku. Budu Ti držet zítra pěstičky. Mocinky moc.
31. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
andrejko, jen pojišťuj, pojišťuj, já bych taky, ale Míša spí a stejnak to máme ještě zakázané,ale chuť by po půl roce byla :grinning: A dík, zítra to snad nějak zmáknu.
Belluško, mě to nějak pomalu naskakuje, kurňa net.
31. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
jJdu do bath, ale ještě nakouknu :confused: kuk
31. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Andrejka šla ještě hupsnout:wink: No jen jdi, jdi! Ty jo, to by bylo něco, kdyby to fakt vyšlo. Ještě, než by mě od radosti klepnul pepek, tak bych si asi dala frťana, i když nepiju:grinning:
31. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
Věruško, pěkně se vyspinkej a zítra tfujtfujtfuj, budu na Tebe myslet, holčičko moje zlatá:slight_smile:
31. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
No nic, kocúúúrci. Jdu do pelíšku, tak vám všem přeju dobrou nocičku a krásné sníky. Luci ať noční utíká a Janni.ko, Tobě na zítra jen dobré zprávičky, že jsou embryjka ukázková:wink: Mějte se moc krásňoučky, sluníčka:slight_smile: Jsem strašně ráda, že vás mám:slight_smile:
31. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
dobrou noc Belluško a díky a taky MTR a MVR :wink: brou všem
31. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Hallooo, kulíšci, jste ještě tady?
31. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
Já stále čekám, až dohopsáš:grinning:
31. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
Bellííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já byla u nástěnkyyyyyyyyyyyyy
31. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
No, jak jinak? 3 minuty a nikdo tu, hm:slight_smile:
31. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz
No jooo, tak nástěnka se tomu u vás říkááá:grinning::grinning::grinning:
31. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
autor
To je hrůza, tady člověk má pocit, že je v soukromé kobylí stáji, a vlastně nevíš, kdo sem tiše načumuje a dle času je vidět i délka hopsání, to je děs :grinning: :grinning: :grinning:
Jakej byl den čumáku muj?
31. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.