• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Nádherný, beruško, fakt nádherný:slight_smile: Prý délka hopsání, to bysme se kolikrát zasmáli, to my ještě radši vypijeme kávu, než jdu za vámi, ať to není blbé:grinning:
31. kvě 2009 ve 22:59  • Odpověz
A už je zasejc u nástěnky:grinning:
31. kvě 2009 ve 23:00  • Odpověz
Dneska jsme měli takovou nějakou takovou zvláštní milou náladičku, prostě žádný spěch, žádné nervíky, že něco nestihneme. Úplně normální klídek:slight_smile:
31. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz
autor
Kulíšku, to je bomba, že máš už volníčko pořád, co? Žádný noční, žádný vstávání ve čtyři, nebo pět!
Já jsem v takové strašné pohodě! Asi mi konečně došlo, že jsme schválení k té adopci a taky , že mám tu hysterku. Berunko, moje milá, já jdu vhodit tu nástěnku a budu muset spát, bo zítra je klientskej :wink:
Jinak , máš recht, kdepak je asi Danusska???? Holka, ozvi se nám.... Manetko, pokud jen čteš, nesmutni, ty naše šoférko. Musíš tu káru řídit dál. Hurá za cílem. Já vím, už toho máš za sebou dost a ztrácíš víru. Přijď za náma! :slight_smile:
Věruško, Taira začala línat, ale víc než zdrávo. Tak máme vitamínky a šampony a pokud se to za měsíc nezlepší, dáme krev do laborky.
31. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz
autor
Bellí, pozdravuje Tě Honzík. Ptal se mě, s kým si ještě píšu, že už všechny spíte, tak říkám, že s Tebou. A on, že jsem přece říkala, že nemáš doma počítač, tak mu poudám, že ne, ale že píšeš z mobilu, tak Tě politoval a už usnul. Půjdu taky, páč ho budím tím datlováním, a muším spáát. Kočičko, hezky se vyspinkej!!
31. kvě 2009 ve 23:12  • Odpověz
Andrejko, to máš pravdu, žádné vstávání ve 4, žádné noční, doma pohodička, stihnu uvařit, aniž bych měla dostat za 5 minut infarkt. Takhle by to mělo vypadat pořád, to by se mi líbilo. Jen jdi do pelíšku, zítra máš až do 18.00, viď? Tak se krásně vyspinkej a ať máš samé příjemné klienty, zlatíčko moje:slight_smile: Pa, pa, pa:slight_smile:
31. kvě 2009 ve 23:14  • Odpověz
Jé, taky Honzíka pozdravuj, ale až se vzbudí, jo:grinning: Pavlík už řeže hodinku a půl:grinning: Pa, jdu taky do pelechu:slight_smile:
31. kvě 2009 ve 23:16  • Odpověz
Dobrou noc, ať vás blešky štípou celou noc :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
Bellí, hezké sníky!!! :slight_smile:
Tak koťátka, všechny moc zdravím, celou óbr úžasnou famílii!!!! Hezký start do nového týdne, hodně štěstí, a když není to štěstí, tak hodně energie na překonání všeho, když se nedaří, jak by mělo! KOčenky, pápá...
31. kvě 2009 ve 23:20  • Odpověz
autor
Karolajnko, kotě, tak je doma líp?
31. kvě 2009 ve 23:21  • Odpověz
Ahoj holčiny,
přeju pěknou nocičku, koukám, že už asi chrníte, tak moc hezké sny :slight_smile:
Dočetla jsem Věrky román a vzpomněla jsem si na sebe, když jsem kdysi - je to asi 5 let taky natáčela párkrát kompars, který mi dohodila kámoška. Jeden byl noční - odvezli nás na nějaký zámek, kde byla hrozná kosa. Svlékli z nás oblečky a navlíkli nás do takových černých splývavých šatů. Na víčka mi nalepili takové flitry, že jsem sotva držela oči otevřené, vlasy ulízaly a do finále, když jsme tančily na pomalou muziku improvizační tanini s partnery - naprosto cizímí chlapy - nám vysvlékla z pod šatů dnešní manželka Gotta Ivanka podprdy na pokyn rejži. Když jsem pozorně pozorovala ty hlavní aktéry, kteří se po sobě tak divně plazili ve škraboškách, zjistila jsem - všímavá holka - že je to kapánek erotická reklama na nějaké přemaštěné hodinky. To, že to bude reklama na hodinky jsem věděla, ale že bude erotická se mi nikdo nesvěřil. Když nás busem vyklopili v Praze, tak jsem i s těmi šutry na víčkách a bez podprdy pod trikem dojela k ránu dom a vyprávěla já husa všechno mužskýmu, měl málem infarkt :o) No a vod tý doby jsem měla utrum s jakýmkoli komparsem. Ale zážitek mám na celý život!
Věruš, Roden by se mi taky moc líbil - to ti teda závidím! Jen by teda za ty podmínky mohli připlatit, co?
Všem přeju dobrou noc a Bellí, ať jsi fit!
31. kvě 2009 ve 23:27  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 kulihrášků čeká,KET červen,8.6.kontrola po hysterce
Bellka,Fertimed,2IVF,3IVF+AH+ICSI,PK,KET,Chystáme 6.IVF,MS dorazila, 17dc UTZ=cca15.6., Dornovka10.6.
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj, Nálet na neschopenkúú!! Neboj, to dáš levou zadní! :wink:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1IVF+ICSI,1ET,1KET, teď čajíček a domácí snaženíčko a nové vitamínky
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI! A zase do rachoty..
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,podzim akce! 25.6.konzultace,naše zdravotní setřičko,krizi překonáme
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09,makáme a balíme dobroty,a zasejc období nočních, brr
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků počká. Beruško, tohle je nejhorší část nástěnkování,
když musím někoho šoupnout zpět k čekankám, moc mě to mrzí, moc. :fearful:

HOLKY V AKCI
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji na1.IVF!OPU30.5., máme deset vajuch!, ET cca 4.6.
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,7folíků,16.5.OPU,18.5.ET,máme//na testu.Kočko, halóó, vše OK?
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ, hurá ms dorazila!UTZ4.6.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,1.včelička Gonalu 26.5.,UTZ 2.6.(10.30),a od 1.6. máme huž volníčko,ne?? :wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,screening a velký UTZ 1.6.,krev je ok, ještě EKG 1.6. :wink:
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,svatba13.6.Těšíme se na skoromanžu!Máme po zkouškách!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Trošku nás vystrašili, ale jsme v pořádku!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek ,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET,Hurá HCG potvrzeno!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, Huž jsme si hezky na sebe zvykli, všichni 4:slight_smile:), huž to všechno zvládáme!!
31. kvě 2009 ve 23:28  • Odpověz
autor
Marti, dobrou... :slight_smile: :pensive: :pensive: :pensive:
31. kvě 2009 ve 23:32  • Odpověz
Dobré ranko holčinky,tak vstávat a cvičit já musím dnes do naší lékárny alespoň od 7 na dopoledne nejsou lidi,kolegyně už bude rodit za 14 dní,máme teď takovou těhu lékárnu.Já už mám po zkouškách a je mi fajn :slight_smile: ,
a můj Péťa už za hodinku nastupuje na trajekt a frčí trajektem z řecka směr Benátky a pak autíčkem domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8.6 mám UZ ve 20tt tak už snad budeme vědět co máme v bříšku ale asi kluka-můj vnitřní pocit ale já se na něj těšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím.pěknýden ,a pěkně holky rozšiřujte těhu lajnu.
Belinko pěkně si užívej neschopenky ,já už jsem doma od 5.března a moc se mi to líbí...........
Zdravím Monči,VĚRUŠKU,ANDREJKU,MÁJU,KAROLKU,PETJUNKU,DANUSSSKU je všechno ok? A co Šáša a Dady?
pěkný den :wink: :dizzy_face: :sweat_smile:
1. čer 2009 v 06:46  • Odpověz
Dobré ranko, nejprve jsem si vás přečetla, jste ještě písaly včera...My se krmíme, konečně! V noci, když mi ju Luboš donesl, tak 2x nasála a hurá spát, vůbec neměla hlad bo co. A v noci jsem ji furt šmírovala, kdy už bude papání a houbelec, vzbudila se až o půl 7 ráno :confused: Tak nevím, ženy zkušenější, mám ji takto nechat bo budit nějak násilím? :confused:
Teď sajo už skoro půl hodiny, jí vyhládlo.
A satan opět našel svou mouchu a jedeme znova běhy po bytě. Dneska kupím plácačku!!!
Jak dososáme mlíko, tak valím se sataniskem ven a pak musím plnit několik restů. No a ještě na vás juknu.
Pracantům hezký den a hlašte počasí, bo tady stále mračenice.
1. čer 2009 v 06:55  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dobréééé ránko již vstalým do Třebíčska a do Děčína a i ostatním spáčům do Žížátkova... a do... a do.... milé kobyléénky!!:slight_smile: :slight_smile:
Tož len ve zkratce srdečně zdravím a letím do arbeit, bo dnes jistě zase přijde fúra, máme nový měsíc. Ještě vám vložím, co se chystáme vyrobit bráchovi ke 40tinám. Jelikož dorty neumím, resp. nikdy jsem nedělala, pokud byste měly nějaké vychytávky, tož sem s nimi!

http://haaaja-dorty.kvalitne.cz/ostatni5.jpg

Všem krásný den! Věruško, paluchy!!!!
1. čer 2009 v 07:10  • Odpověz
Jé Hani, vy máte svou vlastní lékárnu?
A manža v Řecku na trajektu, hmmmmmm, to je život...a ještě směr Benátky....Já bych tak někam jela. Stačil by mi i Práááágl...
A co budete mít dobrého na svatebním obídku?
1. čer 2009 v 07:22  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, dortík je to moc hezkej a vychytávky ohledně dortů si vyčteš na Mimibazaru v dortech, je tam plno zkušenejch mamin i cukrářek a třebas na tu mandlovku je tam plno receptíků.
Jinak hezký den na soušl :grinning:
1. čer 2009 v 07:31  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj kobylénkyyyyyy :wink:
U nás svítí slunééčko!
Jdu vyvenčit Mikiho a pak směr Bene ke gyn. Cestou si budu připravovat řeč. Uf ,já se v té čekárně budu rosit, jak o nějaké zkoušce :wink:
Ahoj haníí, huš se těším na skoromanžílka, vidˇ. Tak si to užija v lékárně moc nelékuj. Schválně se toho mého gyndaře zeptám na ten Femiboin 800,esli vůbec bude vědět co to je.
Andrejko, dortík dobrej, hned bych si dala,i když nejsu kuřák. Někde jsem měla maily s různejma dortama, jestli najdu, pošlu.
Májo,kup tom,u chudákovi plácačkůůů :astonished: vždyť se uštve :grinning:
1. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj kocúrciiii:slight_smile: Přeju krásný den a hlavně šťastný vstup do nového týdneee:slight_smile: Věruško neboj, u dr. to dopadne jistě dobře, kočičko. Andrejko, tak ať Ti to v práci utíká a žádného protivného klientaaa:wink: Marti ahoj, tak lehce erotická reklama, hm:wink: Májinko, kup tu plácačkuuu:grinning: Hani, to bude radosti, skoromanža už na cestě domů:slight_smile: Janni.ko, tak cooo??? Všechny mocinky zdravím:slight_smile:
1. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Slunéčka dobré ranko, opět jsem v poklusu. Malý si všiml, že není vyžehleno, do toho musím uklidit, trochu si zacvičit, fakt nevím co dřív :slight_smile: Májenko, v noci nech Anýska spát, jak dlouho bude chtít a přes den kojit co 3 hodiny, pokud bude chtít častěj nevadí, ale dýl ji hladovět nenechávej, bo se pak nedosytí a bude unavená :slight_smile: Jinak dětičky časem přijdou na to , že v noci se spí a přes den papá, tož už má 2 týdny, tak na to přichází :grinning: Belíšku, Andrejko,Májenko, Věruško a všechny ostatní mám vás moc ráda, ale fakt nestihám :slight_smile: Doma je to lepší, opět objednáváme na spermio :slight_smile:
1. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Kočky zas načuhuju :grinning:
Samé dobré zprávy, koukám. U Karolkovic se vrátil rozum na své místo :grinning: a objednáváme spermio, báječné!!!
Věruška frčí na gyndu, tož držíme pěsťuchy, ať se vrátí neorošená z čekárny :wink:
Bellíšek nám už taky vstanul, zvířátka nepojdou hladem.
A já mám chytré dítko, už v 15-ti dnech ví, že e v noci spí :grinning: , doufám, že to nezapomene.
Mě dnes čeká nepříjemný ouřad, snad poslední běhání, trošku mám staženej žalud, ale zmákneme to.
Mimíska se ozvala, jdu juknout.
1. čer 2009 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to bylo jen drobné zakvílení :grinning: , při té příležitosti jsem provedla jedno vyfocení, bo máme ručkou hezky podloženou tvářičku :slight_smile: , to še muší dokumentovat přecivá.
Odpoledne asi pojedeme do Znojma na tu skříňku juknout, zda by pro nás nějakou neměli, abych mohla troubit :grinning:
Co to počasí? Nehlásíte, musím vás pokárat, OMG. Tady stále hnůůůůsno.
1. čer 2009 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz
Karolkooo ahoj, tak to jsem opravdu mocinky ráda, že se doma situace uklidnila, beruško:slight_smile: Májinkooo, u nás je hnusně pod mrakem, ale neprší:wink:
1. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Berušky, vždyť mě až teď došlo, že je dneska den dětí:slight_smile: Tož všem vaším dětičkám přeju krásný den, i když spousta si ho užívala jistě o víkenduuu:slight_smile:
1. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Sluníčka u nás je taky zataženo, vyžehlíno, jedna pračka pověšená, jdu trochu pocvičit, bo na to prdím a celulitida propukává, nemužu se pořád vymlouvat na to, že jsem brala hormonky. Odpoledne uklidím a hurá na noční dvanáctku. Teď mi volala kolegině, že ji mám i zítra, ještě měsíc a seru na ně zvysoka :angry:
1. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Karolko, vydrž holka, vydrž! Už to máš za pár a pak budeš krásně vysmátá a odpočatá sestřička:slight_smile: Danusss se neukázala, doufám, že je vše ok. Manetko, myslím na Tebe, beruško. A kdepak jsou těhulinky? Monča, Mončaet, Katy, Terka a všechny ostatní:wink: Asi v pelíšku, při tom ošklivém počasí:wink: Leňulko, máš tu neschopenkuuu? Doufám, že ano!
1. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Teda Karolko, Ty jsi činná. Musím se jít vrhnout po vysavači, bo jsem úplně zahanbená. Mimíska zase naslupla, přes den mě vysává a v noci teda chrní, tož to jde.
Volala jsem na tu skříňku a představte si, že termín dodání je 6 týdnů, že je to ze Slovinska bo odkaď, no tak to si nezapeču ještě hodně dlouho :rolling_eyes:
Jojo Bellíšku, den dětí, rozhodla jsem dnes, že Dny dětí budeme slavit výletama, nikoliv dárkama. Takže dneska Znojmo :grinning: , ale další roky už ZOO, Aquaparky atd. Mylím, že to bude užitečnější, než dárky bo sladkosti.
Jdu na to sání, ať Karolku doženu, počkéééééééééééééééééééééj na měěěěěěěěěěěě :grinning:
1. čer 2009 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz
Proč má mít Leňulka neshopenku? janinka asi vyspává a už se pomalu těší na mimíska. :slight_smile: katy taky chrní, Terka je v práci, Lucka spí, já totiž i když nepíšu, tak vás čtu.Ale leňulka mi ušla :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
ahojky holky tak jsem začla krvácet ale podle paíru co mám z centrajsem si dnes měla dělat test a zavolat jim výsledek a test je uplně ale uplně pozitivní tak jsem volala do centra a ona at si zajedu na krev tak zajtra v 11 hod si mám volat jak to dopadlo nějak to nechápu co se děje jsem z toho hotová myslela jsem si že mi test ukáže negativní a je rozhodnuto a jdu znovu na zavedení
1. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.